5868
  • Llajti
    #4787
    Sziasztok!
    Lassan elkészül a SnowRunner fordítása, de szükségem lenne segítségre hozzá. Hosszú a játék, én csak az alapjáték első két térképcsomagját (Michigan, Alaszka) tudtam végigjátszani és letesztelni, illetve co-opot egyáltalán nem. Ezért a segítségeteket kérem tesztelőként. Aki vállalná, jelentenie kellene minden angolul maradt feliratot vagy hibát képpel és leírással (mit jelenthet, hol jelenik meg, stb.), esetleg videóval. Írjatok privit vagy emailt.
  • RJoco
    #4786
    A lassú haladás nem segít. Más irányban kell haladni, akkor beveti.
    A másik térképről hozott krumplit cseszik elfogadni. Ha innen viszem, akkor beveszi.
  • RJoco
    #4785

    Ami a képen látszik, hogy a szürke rész be van vetve, a sárga nincs. Annak is látszódnia kellene a képen, hogy körkörösen haladok. A jobb oldal szép szürke, a bal oldalon viszont valami nem stimmel.
    A megmunkált földterület közepe alacsonyan van. Valamiért a bal oldalon a dombon felfele haladva nem vetett. Kereszt irányban dolgozott valamennyit, de már macerás volt a manőverezés.
    A végén viszont azt vettem észre, ha nem Low+ sebességben haladok, hanem Low- sebességben, akkor vet. Végül sikerült bevetnem. Aratásnál már nem volt ilyen gond.

    Ennek ellenére a korábban a szállítási pontra vitt krumplit nem fogadta el. Úgyhogy elmentem ezért a kettőért, de úton a célba sajnos úgy bebugzott a kocsi, hogy mérgemben altfnégyeltem.
  • Jóózsf István #4784
    Ennek semmi köze a szerkesztett kocsijaimhoz! Ez a pálya béna!

    Úgy érted, hogy a mod szerkesztőt futtatod PS-en? Nem túl valószínű.
  • RJoco
    #4783
    Értem, hogy mi a gondod a pályával.
    A szerkesztett kocsijaid itt értelmét vesztik.
    Bár tény és való, hogy némileg több akadályt is elszórhatott volna az utakon, de pl. az agyonkavicsozott aszfalt nem hiányzik.
    Viszont egy-két tócsa, útmegmunkálás az tényleg hiányzik.
    Ezen a pályán talán még mocsár sincs.
    Viszont jó sok lóvét lehet keresni és a járművekkel sem spórolt.

    Oldgamer: Vagy egy olyan mondás, hogy aki nem tudja csinálni, az tanítja. Ha már nem tudsz mod pályán játszani, csinálj egyet, amit elfogad a PS Store is.
    Amúgy van pályaszerkesztő PS-re vagy az csak PC-s kiváltság?
  • RJoco
    #4782
    Úgysincs jobb dolgom (kedvem), megnézem.
  • Jóózsf István #4781
    Akkor pont a lényegről maradtál le. Addig volt érdekes.
    Azt akartam bemutatni, hogy milyen, amikor egy lelkes amatőr odaszabadul a pályaszerkesztőhöz.
    Nézz bele a későbbi részekbe. Akár csak pörgetéssel is. Érzeni fogod, hogy amikor ajánlok egy pályát, az miért van és ha nem ajánlok... Nos arra ez lenne a példa!
    Hogy polkorrekt legyek: Lehet, hogy valaki ezzel is el tud játszogatni, de ez nem az amire azt mondjuk, hogy JÓ PÁLYA!
  • RJoco
    #4780
    Két és fél percnél nem bírtam tovább. Ezt még nézni is szőrnyű. :))
    Ilyet normális ember nem tud csinálni a játékban. De te a normális fölött állsz :))))))
  • RJoco
    #4779
    Azért a bankok sem szoktak ám olyan rosszul váltani. Bár tény, hogy visszafele nem szokott jönni a pénz, mindig forintosítunk.

    Mi rokonokkal szoktunk szállíttatni. Van a környéken tesó, unokatesó is. A szülők meg otthon. Valaki mindig megy, jön.

    @Oldgamer: Érdekes amit írsz, mert az emag (edigital) egy elég nagy cég sok üzlettel, hivatalos eladók. A garanciának ott is érvényesnek kell lennie. Én rengeteget rendelek neten. Az ebay-es eladókkal néha van némi gond. Ilyenkor kapnak egy negatív értékelést. És mindjárt normálisak lesznek. Legalábbis azon kevesek közül a legtöbb, akik megpróbálnak sinkofálni.
    Rendes boltokkal eddig sosem volt gondom.
    A monitor nem annyira ritka, tegnap csak 3-at adtak el. Korábban kifogyott a raktárból is. Szóval eléggé kelendő, ráadásul nem is játékra tervezték. Az eladó üzlet 100 nap visszaküldési garanciát ad rá. Ami azért nagy szám, mert 14 nap a törvényes, sokan 30 napra hosszabbítják, de többre nem jellemző. És ami fontos, hogy nem én fizetem a visszaküldést. Egy ekkora monitornál az legalább 40€ lenne.
    Az említett bank valami kicsi vacak lehet vagy hitelintézet. Sosem hallottam róluk.

    Akiknek gondja van az email címükkel: Először is nem kellene topic-okat szemetelni ilyennel csak azért, mert a moderátor nem adott azonnal választ. Aztán meg regisztráltok újra, ezt az acc-ot meg elfelejtitek. Ennyire egyszerű.


    De ideje visszatérni a játékra, mert mindjárt jön eta ;)
  • Kicsizoli
    #4778
    Én próbáltam írni moderátor fórumban pont emiatt válaszra sem méltattak.
  • chris0000
    #4777
    hi. OFF csak ez egy aktív forum... vki tudja, h h tudom a fiókomat törölni? email cím változtatást nem enged, és a citromailes belépés már nem lesz aktuális ápr 14-től! így inkább csinálok egy másik fiókot ha lehet... thx. üdv.
  • Jóózsf István #4776
    Azért büntetem magam, hogy nektek ne fájjon annyira! :-)
  • Oldgamer
    #4775
    Józsi!
    35-éve a legjobb barátom az illető, ő piszkál, hogy miért nem vásárolok kintről többet, kifizeti előre, majd rendezem felé. Szívesen segít! Sok minden hozott már nekem így kintről.
    Rendeltem már online házhoz termékeket, volt amelyikkel voltak gondok. Számla nuki, garancia nuku, levelekre nem válaszolnak. Jah, románoktól érkezett a cucc ( tablet ) pedig emag-tól rendeltem. Jobban bízom már a bolti vásárlásban, netről innentől kezdve nem rendelek. Annyit hozzáfűznék, hogy nem műszaki terméket merek rendelni online.
    Továbbá nekem nagyon jól vált egy illető, de ezt most nem részletezném. :)
    Viszont általánosságban igazad van amit írtál, vettem a lapot. Kivétel vagyok ez ügyben hidd el. :)
    Nem a 13.000 ft a lényeg, hanem irtó mérges voltam a kialakult helyzetre, miszerint pont akkor hanyatlik a ft, mikor kellene az euro. Dacból hezitáltam, de beláttam, nem késlekedem a vétellel. Mert lehet ennél sokkal rosszabb is a helyzet... egy-két banki csőd=láncreakció Lásd, már egy német bank is csődbe került. Azt hiszem Credit suisse. (?)

    Jocó!
    Na akkor te sem a tömegcuccokat vásárolod, komoly összegű termékekben gondolkodsz! Pc esetében tudom, az isten pénzét is el lehet költeni. De megfontolt vagy ahogy olvasom tőled, ha jól megy a szekér ha nem..
  • Jóózsf István #4774
    És azzal, hogy átírtad INSTALLED-re KAPCSOLHATÓVÁ vált?
    Megmondom miért.:
    A Royal BM-ben egyáltalán nincs difizár. De az a sor ugyanúgy benne van (DiffLockType="Installed")
    Majd kipróbálom Ólvézzel, de nem akarom, hogy ólvéz legyen! Azt nem tudom, mitől lesz benne egyáltalán!?!?

    Amíg el nem küldtem a hozzászólást támadt némi pozitív gondolatom:
    BOTSÁSKA! :-)

    A műtét bonyolultabb volt, mint az ólvézes verzió. De semmi komoly.
    A White tuning mappájából átmásoltam a difire vonatkozó két fájlt a Royál tuning mappájába és a royal fő xml-jébe belemásoltam a White xml-jéből az ide vonatkozó passzust. (Két vagy három sor)
    MÉG CSAK ÁT SEM NEVEZTEM A FÁJLOKAT vagy a hivatkozásokat white-ról royal-ra!!!

    Megint csaltam? DEHOGY! Szépen ügyesen elfáradtam az éjjel-nappali differenciálzár boltba, kértem a Royal-oz való difizárat, majd elvittem mindkettőt a szakműhelybe és beszereltettem.
    Hogy ilyen ficsőr nincs a játékban? A tiétekben nincs! Mert még nem fedeztétek fel a térképen!

    Jocó!
    Azért azt se feledjük, hogy amikor a bankok váltják egy-egy külföldi vásárlásnál, vagy pénzfelvételnél a valutát, akkor nem igazán szoktak szemérmesek lenni.
    Én is látom az ajrós vásárlásoknál, hogy nem a közép árfolyam a jellemző.
    Persze lehet presztízs kérdést csinálni belőle, de 13 pengőért nem nagyon érdemes.

    A másik: (Ez már nem neked szól! Azért nem címzem meg, mert mindenkire vonatkozik, aki került, vagy kerülhet hasonló helyzetbe.)
    Megveteted az akárkiddel külföldön a motyót. OK. És akkor? Annak el kell jutnia hozzád. Onnantól már csak kellemetlenség kellemetlenség után. Vagy neked, vagy minden érintett félnek.
    Persze-persze.: "Az neki nem kellemetlenség!" DE AZ!!! Hidd el!
    És akkor el is érkeztünk a lényeghez.: Miért is nem veszem meg itthon egy onlájn boltban és szállíttatom VALÓSZÍNŰLEG INGYEN oda ahova akarom???????? Mennyit ér meg egy-egy embernek a SZÍVESSÉG, hogy megveszi és eljuttatja hozzád?!?!?
    Mondom mindezt úgy, hogy Németországból szoktam rendelni kerékpáralkatrészt, mert onnan ha összerakatok egy pakkot, még mindig olcsóbb, mintha itt egy nem katolikus szatócstól venném meg! És mivel nekem nincs bankszámlám egy harmadik személyt is be kell vonnom. (És már az is kellemetlenség, ha szigorúan veszem!)
    De azt a boltból az otthonomba rendelem, vagy ha igazán jó fej akarok lenni és nem akarom szívatni a futárt, akkor a munkahelyemre.
    Nincs szívesség!
    Nincs sértődés!
    Nincs tartozás!
    Nincs rossz szájíz!
    ETC.
  • RJoco
    #4773
    Értem én, hogy sokat akarsz spórolni, ki nem.
    Én is most egy monitort nézegetek. Mikor elkezdtem nézegetni, akkor 1589€ volt. Ma 1305€. És nem veszem meg (falba verem a fejem mosoly), mert azt mondtam, hogy meg kell várnom a hónap végét. A múlt hónapban 1700-ért vettem 3D nyomtatót és majd csak a hónap végén lesz teljesen rendezve. Ettől függetlenül éppen lenne rá, mert van elég megtakarított pénzem, de valahol meg kell húzni a határokat. A 4K-s 1250€-s monitoromat már megkapnám 950€-ért. Eladni csak nagy veszteséggel lehet. Úgyhogy bízom benne, hogy most nem döntök rosszul és áprilisra 1300 alá megy a kiszemelt. Vagy jön jobb.
    Viszont te gondolhatsz arra, hogy akik otthon veszik a PS5-öt, azok 420 forintos árfolyammal veszik. Ahhoz képest a mostani árfolyam valahol 400 körül van. És 550 alá nem valószínű, hogy menni fog. Ha jól emlékszem, akkor eleve emelt a Sony az alap 500€-os áron.
    Emellett jó sok évig tudod majd használni, nem úgy, mint a PC-ket. És eddig az a hír járja, hogy nem lesz Pro verzió sem belőle. Ráncfelvarrást már most is csináltak. Ha minden igaz, te már a kisebb hűtőt (könnyebb gép) és a kisebb csíkszélességű procit kapod. Vagyis ugyanaz a teljesítmény, mint nekem, de kevesebb hő és kisebb fogyasztás mellett.

    A játék esetén nem tudom mi a helyzet. Mivel úgyis nemsokára megkapod, majd megírhatod.
    Szerintem a mod-ok oldalán jelezve kellene lennie, hogy milyen platformokon mennek. De még sosem néztem őket. Nem hiszem, hogy PS4 és PS5 között különbséget tennének.
    Én a Subnautica PS4 és PS5 verziója között nagy különbséget nem láttam. De a PS5 verziót csak annyira indítottam el, hogy megnézzem. Amúgy kijátszottam a PS4 verziót. Az is eszméletlen szép volt PS5-ön és OLED TV-n.
  • Oldgamer
    #4772
    Köszi a tippet!
    Megveszem, nem nézem a garasokat! Haverom jön hó végén magyar honba, ha elhalasztom a vételt a segédletével, akkor várhatok hónapokat míg újra jön felém. Egyébként onnan kintről meghozatom a Snowrunner PS5 játékot, 25 eur, tehát kb 4-ezerrel olcsóbb mint itthon. Amiatt nézegettem ám az árakat ennyire, mert az elmúlt 2-hónap alatt ezzel a PS-vétellel 750.000 ft-nál járok majd amit műszaki eszközökre költöttem, észnél akartam lenni. ( tv+tablet+PS )
    Kérdésem: a PS 5-re a Snowrunnerhez valóban nagyságrendekkel kevesebb mod letölthető anyag van mint PS4 esetében? Esetleg van erről egy oldal ahol a listát elolvashatom?
    Illetve mit tudsz arról ( mert pc-s vagy úgy tudom...vagy az is? ) hogy a PS5 SR mennyivel szebb grafikailag mint a ps 4-es verzió? Sokkal?
  • RJoco
    #4771
    15 feladat van még vissza a farmos régióban.
    Ebből 2 contract, amit nem tudok leadni, 6 pedig task, amiből egyet nem tudok leadni. És ahogy nézem, minden egyes megművelhető földet meg kell művelnem, hogy a task-ok teljesüljenek.
    A maradék 7 időfutam a 9-ből. Kettőt teljesítettem.
    Éljen!
  • Phara
    #4770
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    classes\trucks-on belül van a jármű xml-je. abban van.
    BackSteerSpeed="0.015"
    DiffLockType="Installed"
    EngineIconMesh="env/engine_default"
    EngineIconScale="1.2"
    EngineStartDelay="2.8"
    ExhaustStartTime="2.9"
    FuelCapacity="440"
    Responsiveness="0.15"
    SteerSpeed="0.03"
    TruckImage="P512Tmchr"
    TruckType="HEAVY_DUTY"

    Ott nem sokkal lejjebb van egy hasonló fenti lista. Annyi h vagy Installed vagy Always.

    Utoljára szerkesztette: Phara, 2023.03.17. 19:16:45
  • Jóózsf István #4769
    Az, hogy a fejlesztők mit hogyan adnak ki az is egy dolog.
    Szeretem az állandó záras kocsikat, amikor nagyon nem arra akarok koncentrálni, hogy ki be kapcsolgassak mindent, de attól az még csak a Saber Interactive agymenése. Nem merem kijelenteni, hogy a valóságban nincs ilyen, de nem is lehet sűrű. És ha van is, akkor ott valami turpisság van...

    Phara!
    Most meg te tanítasz nekem valamit. Másold csak ide egy szpojlerbe, hogy melyik sort hogyan módosítottad! :-)
    A Royal BM-nél be akartam csempészni egy zárat, de ott elvéreztem... Persze, az is más, ha egy meglévőt oldhatóvá teszünk, de akkor is érdekel.
  • Phara
    #4768
    Akkor jó mert belenyúltam a mod p512-be és kapcsolhatóvá tettem :)
  • RJoco
    #4767
    Ez nagyon szép, amit leírtál (megint tanultam valami újat), de a játékban vannak olyan vanila kocsik is, amik mégis mindig zárt difivel közlekednek.
    Sőt, a traktorok is ilyenek. Amúgy, ha jól emlékszem, akkor a Bandita is ilyen. Bár már nagyon rég használtam, de az elején pont ezért is szerettem.
  • Jóózsf István #4766
    Az a civil ANK elég bátor választás volt. Nem tudom, hogy van-e a játékban borulékonyabb teherautó!?!? :-)

    Phara!
    Méhkasba tenyereltél!
    A kérdés hozzám tartozik. (Illetékes Elvtárs)
    Eltekintve a mai műterepjáró - kamu difizáras szaroktól úgy van, ahogy mondod. A difizárnak van egy olyan rossz tulajdonsága, hogy ha minden kerék tapad (rendszerint kettő. Mindkét oldalon egy) akkor olyan mértékben össze tudja feszíteni a fogaskerekeket, hogy megállítja (lelassítja) az autót. Volt régen egy kifejezés az ilyen esetekre: "KI KELLETT TOLATNI" És ez nem vicc! Addig kellett hátrafelé menni, amíg oldódott a feszültség és ki lehetett kapcsolni. Ez ugye az erősebbekre volt igaz. A gyengébbek meg esetleg roncsolódtak.
    Magyarán: A difizárat csak laza talajon szabadott használni és csak addig, amíg feltétlen szükséges. Ezt próbálja imitálni a játékban az, hogy csal LOW fokozatban lehet kapcsolni eleve.
    Amire Jocó gondol a fél és részleges zárással, az a sperr és egyéb "ÖNZÁRÓ" difik, amik a két oldalon keletkező nyomatékkülönbség hatására záródnak. Versenyautókban van ilyen. Jobbára a rallye-ban.
    Egy rendes terepjárón a difizár ON-OFF és manuálisan (elektronikusan, pneumatikusan, etc) kapcsolható.
  • RJoco
    #4765
    Az elmúlt évek grafikonjait nézve hónap végén esélyes, hogy jó alacsonyan lesz a forint, aztán meg már csak az emelkedés várható.
    Mondanám, hogy segítek rajtad, de látom, hogy nem annyira fontos neked ;)
  • RJoco
    #4764
    Úgy tudom, hogy a valóságban van olyan, amin állítani is lehet a zárat. Tehát nem csak full-zár vagy nincs zár, hanem fél-zár is van.
    Amúgy ezért okés, hogy egyes verdáknál csak akkor tudsz diffit kapcsolni, ha low-ba teszed. Ha már mindegyik automata váltós és nincs megcsinálva a manuális váltó, legalább ez van.
    Persze a mindig kapcsolt diffi a legjobb a játékban. De szerintem ilyenkor jönne az az effekt, hogy a kocsi nem tud azon az íven haladni, amin kellene, mert másképp forognak a kerekek.
    Csak ez ebben a játékban nincs lemodellezve. Egyszerűen bénán van megcsinálva.
  • Phara
    #4763
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem vagyok nagy hozzáértő de a valóságban ha jól tudom nem lehet folyamatos diffizárral használni a gépeket ugye? Tehát nincs olyan h valamin folyamatosan zárt? Ha esetleg mégis akkor tényleg valami durva terepgépre gondolok ahol elengedhetetlen és nem okoz kárt önmagában a használata.
  • RJoco
    #4762
    Az a gond, hogy 3 krumplis feladatot nem tudok leadni. Próbáltam az egyiket újraindítani, de semmi.
    A másik gond, hogy a földeknél túl sok a feladat.
    Most találtam még legalább egyet, ahol ismét krumplit kell vinni a vasútra. De ez nem Crossroad-s-ban van.

    Az is igaz, hogy van két olyan pótkocsi, amit nem kellett sehova vinnem és nem látok hozzá feladatot sem.
    Meg van olyan taliga és pót is, ami szürke. Az egyik esetén már megcsináltam a feladatot, de mégis ott maradtak és nem az enyémek, a másik esetén meg azt hittem, hogy lesz feladat, de semmi.

    Lehet, hogy a legjobb lenne keresni egy feladatlistát a régióra és megnéznem, hogy mi hiányzik.
  • kamionosjoe
    #4761
    még 4 képem van:
  • kamionosjoe
    #4759
    Sziasztok! Kicsit lassan haladtam a játékkal, volt néhány hét leállás, de azért haladok, Alaszka már 59% megvan. Gondoltam dobok be néhány képet nektek.
  • Phara
    #4759
    Igazából egy zöld színű 4 tengelyest szoktam használni. Ezt most próbáltam ki először. Üresen elöször el is akadtam vele kb az 5. villanyoszlopnál. :)
  • Jóózsf István #4758
    A krumpli, az krumpli. Még ebben a játékban is! :-)
    Nem számít hol termesztetted. Illetve van egy küldetés, ahova SPECIÁLIS KÍSÉRLETI KRUMPLIT KELL SZÁLLÍTANI! Arra vigyázz! Lehet, hogy abba futottál bele.

    Phara!
    Látom neked is tetszenek azok pótok. Ugyan, pont ennek a hosszú rönk szállítónak nincs sok értelme az esztétikai megjelenésén (És talán a stabilitásán kívül. Főleg, ha megbűvölted a fájljaimmal!) mert hosszú rönk szállítására van kisebb kényelmesebb pótkocsi is, de közepes és rövid szállítóknál a három férőhely felülmúlhatatlan. Kár, hogy a rakomány ki-be csomagolását nem tudják megoldani. Sajnos vanilla szinten sem!
    Gondolom ehhez is csak egy darab átlagos IQ-jú programozó matematikusra lenne szükség. De hát, honnan a fenéből szerezhetnének szerezhetnének ilyet?!?!?! (Nyííííííhahahahhaahaha)

    Na megyek fejbe lőni pár német katonát. Kizárólag több száz méterről. Ha már befizettem a sznájperelit második bérletére.

    Ja és szolgálati közlemény: Ma lesz Zacsis jücsüb, amiben elmondják, hogy mi lesz az ápdét 8-ban. Szerintem jó szokásukhoz híven a dejó (élő) végén indul is a kísérleti (Béta bétájának a bétája) verzió. Ha nem, akkor meg...
  • Oldgamer
    #4757
    Megrendeltettem tőle, mondta ismerősöm, az ottani MM-ban megveszi az áruházból. Mire pár napra rá ment volna érte addigra gyengült a ft, mondtam várjunk, nem sürgős a vétel. Nem szeretek kidobni plusz pénzt, ha kicsi az összeg a vételárhoz képest, ha nem. 13.000 ft-ból megveszem a SR ps5 verziót...
    Meglesz, csak kicsit később. :)

    Ha a mod listában nincsen benne az adott map, akkor pirosan írja ki a mentett részt, nem lehet betölteni. Mikor elvileg visszakapom a térképet újra elérhető lesz. Kíváncsi leszek ez mikor történik meg. Eddig 3-térképpel jártam így az elmúlt egy év alatt. De utálok heteket kihagyni, elmegy a kedvem tőle.
  • RJoco
    #4756
    Az lehetséges, hogy a krumplikat azért nem fogadja el, mert nem a megfelelő földön termettek?
    Mármint nem az ajánlott földeken dolgoztam, hanem egy másikon.
    Még találtam krumplis feladatot. Megnézem azt is, de azt már az ajánlott földön csinálom. Odavittem 3 trakeszt 1-1 megmunkálóval.
  • Phara
    #4755
    Most Fázok utoljára alaszkában! (uccsó küldi) :D


    Utoljára szerkesztette: Phara, 2023.03.16. 19:48:40
  • RJoco
    #4754
    Azt írtad, hogy a haver megrendelte már. Nem fizetted ki neki azonnal?
    Vagy nem tudsz vele beszélni, hogy kicsit várjon, hogy erősödjön a forint?
    25*550 az 13750 Ft.
    A teljes árhoz képest aprópénz.
    De te tudod. Hanem akarod a jót, akkor nem akarod ;)
    MM-ben van 230k-ért. Átváltva 419 HUF/€-ra jön ki. Árukereső szerint ez a legolcsóbb.
    Ha a forint nem ennyire rossz, akkor máris nyertél, hogy kintről hozatod.

    Én azt tartom érdekesnek, hogy a mentés nem tartalmazza a régiót. Ha egyszer már aktiváltad, akkor a gépen kell lennie a régiónak. Vagy ilyenkor törli? Lehet, hogy ezt reklamálni kellene a készítőknek, hátha tesznek valamit.
    Sosem mod-oltam PS-en. Ezért is jó, hogy van PC-m. Tudok válogatni :)
  • Oldgamer
    #4753
    Jocó!
    Nos, tegnap este sem volt látható a map, kíváncsi leszek visszakerül e konzolokra ez a terület. Akkor kaptam volna agymenést, ha sok napi munkám veszett volna oda. Sokszor kisebb gyomorgörcsökkel ülök le játszani ezen anomáliák miatt, szinte rettegek, hogy mikor nulláz le a game. Az utolsó mentésem elvileg megvan, kérdés visszateszik e konzolokra a Paradicsom völgyet. Az mindenképpen furcsa még, hogy sem törölni, sem letölteni nem lehet modokat a listából. Elképzelhető, hogy szerver (?) hiba van.
    Egyébként én sziklás részekhez még nem akadtam be, de fák gyakrabban okoznak benövéseket a kocsijaimba, ilyenkor teljes " kapufa " van.
    Ja, PS 5-konzol vétel egyelőre storno a részemről, természetesen pont a napokban gyengült a pénzünk 25 ft-ot!!! Ez az én szerencsém.... :( Plusz 20,000 ft, inkább várok kicsit míg megnyugszik a piac, nem sürgős a vétel.

    Józsi!
    Igen, eszembe jutottál mikor említetted múltkor, miszerint a készítő a saját elgondolása alapján kell végigcsinálni a feladatokat. Lehet újrakezdem majd, ellenben megszívom rendesen. Egyébként az istennek nem talàltam meg a trailer store placcot, igaz van egy sorompóval elzárt kisebb terület, szerintem ott fog majd aktiválódni. Persze ehhoz oda kell vinni 3 db alkatrészt...nem rémlik hirtelen mit is. Amúgy irtó tagolt ez a régió, a Village valahogy dinamikusabb közlekedéssel bírt, az jobban bejött nekem. Persze lehet később szimpatikusabb lesz.
  • Jóózsf István #4752
    Kevesebb, mint egy perc. Ezt konkrétan tudom, mert amikor egy-egy mod térképen belefutok egy gyári autóba akkor veszett gyorsan elérjük a "lélekhatárt"!

    A paradicsomvölgyben azt kell csinálni, amit mondanak. Szinte végigvezet az egész játékon. Az arról a pályáról készült első húgyúbom is azt mutatja be!
  • RJoco
    #4751
    Nem irigyellek. Azért az elég gáz, hogy hol tudsz játszani, hol meg nem.
    Hazaérsz egy kimerítő nap után a melóból, leülnél egy kicsit havazni, erre látod, hogy nem látod a régiót, amit elkezdtél.
    Bár az is gáz, ha úgy beragad valami, hogy semmit nem tudsz vele kezdeni. Illetve de. Visszaállítani, ha kocsi, törölni, ha futó.
    Én most olyanba futottam bele egy másik játéknál, hogy beszorult a gépem a szikla és a levegő közé. Nem lehet kiszedni. Van a menüben parancs, hogy kitesz olyan helyre ahol nem vagyok beszorulva. Igen ám, de csak engem. A gépet nem. A gáz ebben az, hogy bár így nagy területet tudok bejárni, mégis be vagyok szorulva a láthatatlan falak közé és nem jutok el a másik gépik, a játéktérbe. Itt már nem segít a menü sem.
  • Oldgamer
    #4750
    Józsi!
    Kíváncsi lennék, hogy semmiféle módosítás nélkül meddig bírnál végigcsinálni egy koplett térképet ízes káromkodás nélkül! :)
    Jah, tegnap eltűnt a Paradise Walley map a listából, emiatt nem is tudtam játszani vele. Kíváncsi vagyok, hogy ma este látható lesz e, vagy mibúbánat van már megint!? Egyébként 4-óra játékidő után ez az egyik olyan terület, ahol konkrétan teljesen tanácstalanul bolyongtam, elakadtam minden értelemben. Lehet jobb is ha újrakezdem az egészet...már ha lesz rá lehetőség.
  • Jóózsf István #4749
    Jah. Nem mintha nem lenne mindegy. Gondolom a mentésben rögzítésre került, hogy ennyi és az szentírás. Úgy maradt...
    Készítettem ezen a pályán egy rönk összeszedős dejót, sok-sok csipeszeléssel, de annyira pancser voltam... Gyári főnix-el mentem, amiben nem módosítottam semmit. KÉPTELEN VOLTAM EGYENESEN MENNI az úton!!! ...Nem mertem feltölteni. Így megmenekültetek.
  • eta32 #4748
    Nálam ott minden rendben el is hordtam az összes fát.a long is 3 volt ...nálad valami szivatás van....