5871
  • Jóózsf István #4870
    Annyira gyorsul a jármű, amennyire én szeretném. És tudom tartani a csiga tempót KÖNNYEDÉN. Persze ennek csak jól tapadó és rizikós helyen van jelentősége. Ami miatt a kontrollert vettem, (Kifejezetten ehhez a játékhoz!) hogy a sziklapermen ne on-off módon kelljen szerencsétlenkednem, hanem emberhez méltóan szép finoman lavírozva.

    Ha ez segít. A csörlőt én legtöbbször automatán használom: Kamerával célzok és lövök. Akkor nyúlok az egérhez, amikor nagyon nem értünk egyet, vagy gyors és precíz akasztásra van szükség.
    Azt nem értem hogyan cseszi el egy kontroller a bill. kiosztást. A kettőt külön kezeli a játék. Néha szoktam látni a beállításokban, hogy az általam száz éve beállított gombok vannak.
    Hazudok! Mert ez már nem igaz. Sokáig így volt, de egyszer rommá írogattam felül a PTS és a sima mentéseket és akkor valószínűleg törlődtek, mert az egyikben nem volt beállítva. De azt magyarázza el valaki, hogy hogyan tudtam megváltoztatni a kontrolleren a kiosztást, mert most sehogy sem jutok oda. Nem a sémaváltásra gondolok, hanem konkrétan egy adott gomb megváltoztatására. Egyszer valamikor elraktam a csörlőkioldót, mert zavart, hogy nem tudom miatta használni a kéziféket és fordítva.
  • RJoco
    #4869
    Pedig hányszor gondoltam már, hogy beüzemelem valamelyik kontrollerem.
    De nagyon nincs kedvem hozzá. Főleg, mert félek, hogy elcseszi a billentyűzetkiosztást, ha esetleg visszatérnék rá.
    És amúgy is kell az egér a kötélhez.

    Nem értettem jól, akkor most lassabban tudsz gyorsítani vagy képes vagy sebességet tartani?
  • Jóózsf István #4868
    Kísérletezgettem. Illetve még folyamatban van, mert csak pár autónál próbáltam ki.
    Biztos volt erről már szó, de a motoroknak van egy értékük a reakcióra és egy a fékezésre. Merthogy bármennyire is furcsa "azokkal fékezünk". Minthogy nem konkrétan MOTOROKRÓL beszélünk, hanem erőhatásokról, amik a kerekekre hatnak.
    Naszóval. Arra már rég rájöttem, hogy ha nem akarok agylobbot kapni, akkor a fékezési reakciót lehető legkisebbre kell vennem. Így amikor "BELEÁLLOK" a fékbe, a kerekek tudnak blokkolni. A gyári értékekkel picit előbb gondolkodnak, mérlegelnek és ESETLEG, ha még mindig úgy gondoljuk, akkor blokkolnak.
    Ezzel és a másik értékkel való játszadozással a fejlesztők próbáltak egy kis reális tehetetlenséget belevinni a játékba. Sok estben működhet is. Egy nagyon laza talajon például majdnem teljesen mindegy.
    Mint ahogy a másik érték is.
    És ez elsősorban az ELVETEMÜLT NÓTÓRIUS gombokkal játszó egyéneknek kedvezhet. (Nem akarok ujjal mutogatni JOCÓRA!!!! :-)
    Nade!
    Mi a toszért él ez a funkció a vezérlő esetén? És nagyon komoly pénzt tennék rá, hogy a kormány - pedál kombináció esetén is van némi huncutság! Ezt Endy tudná megmondani. Vagy én, ha hajlandó lennék beüzemelni a kormányt. (De nem vagyok)
    Szóval; Ami a kísérletet illeti. Beállítottam a gyorsításra is a maximum (Gondolom) értéket és így már tudok szép egyenletes kitartott gázzal araszolni. Persze csak akkor, ha nem görcsöl rá az ujjam a ravaszra, vagy nem lennék suta!
    Ha ez az érték köztes, vagy alacsony lenne, akkor érezni lehetne a jármű elindulásán egy kis GUMISSÁGOT. Kitartott gázzal is gyorsulna. Ami oda vezet, hogy olyankor hajlamosak vagyunk felengedni picit a gázt és már meg is érkeztünk a bakkecskézéshez. Minthogy az is egy változás, amihez szintén nem azonnal alkalmazkodik a járművünk "motorja".
    Mielőtt valaki eltévedne a magyarázatban. Ez az egész dolog akkor igaz, ha nem vált sebességet a jármű, hisz akkor ugyanakkora gázzal is gyorsulna. NEM ÖSSZETÉVESZTENDŐ!

    Örülök, hogy megint feltarthattalak benneteket bokros teendőitek elvégzésében! :-D
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.03. 17:23:08
  • Jóózsf István #4867
    Ugyan már április van és még mindig működik a mod-io régi oldala, de legalább az új már tudja hány modra iratkoztam fel.



    Ki kellene törölni a felét, mert úgyse használom.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.03. 08:21:39
  • Jóózsf István #4866
    Remoh Tazmán térképet készít. Sok heggyel!!!
  • RJoco
    #4865
    A "kütyü" az megint más. Minden megjelenítőnek van egy színtérlefedettsége. Ezt vagy bekalibrálják a gyárban, vagy nem. A Dell szereti kalibrálni és erről papírt is állít ki. Ettől függetlenül még ezt is lehet finomhangolni.
    Más márkáknál ajánlják. Az, hogy éppen ezt észre veszi e valaki vagy sem, hát fogalmam nincs. Egyszer egymás mellé kellene állítani kettőt.
    Igen, minden jó, ha a vége jó és elégedett vagy a cuccal :)

    Befejeztem a vízhordást a másik területen. Volt vagy 4 kör. De lehet, hogy öt. És rengeteg üzemanyag elfogyott.
    Mocsok dolog, hogy nem lehet átvinni vizet tartályokban. De abból a szempontból érthető, hogy ilyen szemét módon csinálták meg, különben nem lenne értelme a terület víztározójának. Azért így is találtam egy rövidítést hozzá. Bár mire végeztem, eléggé elhasználtam az utat. Jó, hogy nem kell arra mennem többet.
    Azért akad még feladat.
  • Oldgamer
    #4864
    Jocó!
    Amit írtál van benne igazság, de részigazság is! Egy jó tv-vel nem kell babrálni...jelezted.
    Szerintem fordítva igaz: egy jó tv rengeteg beállítási lehetőséggel rendelkezik, nem véletlenül.
    Amit vettem LG tv-t közel fél millás vas, és energiatakarékosra volt gyárilag állítva, illetve a képelmosódás is aktiválva volt. Sejtheted mennyire volt optimális a képminőség. Srác a boltban mondta, 7000 ft-ért rétesznek egy kütyüt a tv-re, és optimalizálják. Ezt minden vásárlónak felajánlják, a legtöbbjük kéri is. Tehát nem a legszebb énjüket mutatják a tv-k a boltokban! Max felhúzzák a kontrasztot meg a színeket, aztán ennyi. De a gradáció, a motion blur , trumotion meg egyéb nyalánkságok sokat számítanak. Te is tudod, hogy játékoknál milyen fontos, hogy gyorsabb kameramozgásnál ne essen szét a háttérben látható tárgyak széle. Jelenleg jó beállításokkal olyan a képe a tevémnek, mintha 120 képkockával menne. Ma haver eltátotta a száját mikor nézte.
    Igen, abszolút nem mindegy, hogy melyik HDMI -re csatlakoztatom a kábelt. Nekem 4 db HDMI van.
    Szerinted egy laikus tudja melyikre tegye a konzolját? Egyikre rádugja, aztán ennyi..
    De minden jó ha jó a vége. :)
    Annyit megjegyeznék, hogy most nem a tv-m volt a ludas, hanem a konzol, azaz annak gyári beállítása.
    Oda volt magyarul írva az ALLM -hez: mozgáscsökkentő üzemmód, nem én bénáztam. Ezt kellett inaktiválnom, a HDMI menüport alatt. Életemben nem léptem be eddig az ilyen menüpontokba.
  • RJoco
    #4863
    Szerintem ez a minőségrontós dolog hülyeség. Ha valakinek nem szép a TV-jén a kép és nem tudja, hogy kell beállítani, visszaküldi és ír egy negatív vélemyént. A negatív vélemények gyosrabban születnek, mint a pozitívak. És akkor nézhet a gyártó. Szóval ez nem érdekük. A boltban alapból csutkára húzzák a TV-ket, hogy a lehető legszebb képe legyen. És ezt is csak azokkal teszik, amelyeket nagyon el akarnak adni. Láttam olyat is, hogy az egyiknek gyönyörű képe volt, a mellette lévő meg tök fakó. Egyértelmű, hogy melyiket akarták a vásárlóra sózni. Amúgy a mellette lévő is jó TV volt.
    Túlhajtva kérdéses mennyire bírja majd a TV. Illetve meddig.
    A monitoromon is van túlhajtás funkció. 120 Hz helyett 138 Hz körül képes menni. DE MINEK?!?!?! Szerintem tök értelmetlen. De valakinek biztos fontos a +18 FPS.

    Én használtam a PS-t Samsung 4K LED TV-n és semmit nem kellett babrálnom vele. Aztán átdugtam az LG-re és szintén nem kellett semmit babrálnom vele. Se a TV-vel, se a PS-sel. Gyönyörű képet adott kapásból. Szerintem sokan nem tudják, hogy egy jó TV-vel nem kell szívni ;)
    Mondjuk a Samsung-nál volt egy olyan történet, hogy a 3-as csatlakozóba dugtam, az meg "butított" volt. Átdugtam az 1-esbe és lett HDR-em. Szóval igen, megvan az user error faktor is.
  • Jóózsf István #4862
    ÁLLÍTÓLAG...
    A pc-s játékosok TÖBBSÉGE nem tudja és vagy nem használja a grafikai beállításokat. Ezek után azon már nem csodálkozom, hogy egy konzolos nem tudja a rafináltakat a tévéjében!
  • Oldgamer
    #4861
    Köszi Jocó!
    Igen, bosszantó, hogy állítgatni kell bizonyos beállításokon. Szerintem sokan lehetnek ák azok, akik nem is sejtik, hogy szebbé tehetik a látnivalót. Azt hiszik jó ahogy elsőre látják, miközben dehogy..
    A legtöbb tv gyárilag minőségrontó üzemmódon van téve, ezt egy boltban lévő eladó srác is említette, nem csak nálam van gebasz. Az fura, hogy a ps5 is hasonlóan van beállítva.
  • RJoco
    #4860
    Érdekes, hogy nálad mindig van valami gond.
    Lehet, hogy a TV-d küld rossz jelet.
    Én rádugtam és ennyi. Mindegy melyik TV-re.
    A játék kinézetéről nem a PS tehet. Trógerek a fejlesztők. Meg adott esetben sok különbséget amúgy sem látni, ha eleve szépre csinálták a játékot. SR-nél mondjuk ez kétséges, de PS játékmenetet nem láttam még.

    Jó szórakozást a géphez!
  • Oldgamer
    #4859
    Egy kis off röviden:
    Megvan a PS5 konzolom, beüzemeltem nem régen. Megijedtem, mert megint a képelmosódással küszködtem úgy, hogy a tv-m rendben volt. Most az új konzol menüjében a HDMI menüpont alatt ( jól eldugva ) az úgynevezett ALLM késleltetett képi funkciót kellett kikapcsolnom ahhoz, hogy szép sima képet kapjak. Ajánlom figyelmetekbe ezt a beállítást, sokan szívhatnak ha ezt bekapcsolva hagyják. Én másfél órát...
    Maga a gép egy csoda villámgyors, a kontroller meg elképesztő. Ami negatívum, hogy a Snowrunner PS 5-ös verziója alig szebb/széletgazdagabb, mint a sima ps 4-es. Mindegy, nem csak a SR-ért ruháztam be rá. :)
    A MOD -ok ugyanúgy megvannak rá szerencsére.
  • RJoco
    #4858
    Tudom. Viszont én nem szeretem a váltó ösztökélő gombot. Nem is használom.
    Egyszer kellett, mert a low fokozat finom állítására nincs gyorsgomb. De azt a váltót sem szeretem. Nem is használom sehol. Csak kipróbáltam, de értelmét nem láttam.
  • Jóózsf István #4857
    Azt a váltó ösztökélő gombot én rendszeresen használom. A dejóimban olyankor villan egyet a váltó kijelzője. (Sémája)
    A kontrolleren a bal ravasz feletti gomb.
  • RJoco
    #4856
    Mindig elfelejtem írni.
    A 9. fázissal behozták, hogy az automata váltó ugratásához elég, ha az automata váltót nyomogatjuk, nem kell a sebesség aktiválót.
    Hogy érthetőbb legyen: A beállításokban van minden HUD fokozatra egy gyorsgomb. Én ezeket használom. Ha valaki nem így akarja, akkor használhatja az LSHIFT-et (PC) is (nem is értem, hogy ez nekem miért van még mindig beállítva). A gyorsgombbal beteszem A-ba. Ha eleve olyan sebességgel haladok (mondjuk H-ból teszem A-ba), akkor nem egybe kapcsol, hanem 3-ba. Ha A-ban indulok egyel, elég megnyomnom az A gyorsgombját és kapásból teszi akár 4-be is. De ugye ahogy lassul a verda, nem kell megvárni, míg majd megáll és egybe teszi, hanem így visszakapcsoltatható a fokozat és nem kell megállnia a szerencsétlennek, ha alacsonyabb fokozaton már elbírja.
    Ez két dolog miatt fontos. Egyrészt, ha nyomogatom az LSHIFT-et és közben mozgatom az egeret, akkor véletlen becsúszhat R-be vagy L-be. Így viszont ilyen gond nincs. A másik dolog, hogy nálam a csörlőkötél rögzítésének a feloldására szintén az LSHIFT van beállítva.

    Sajnos úgy vettem észre, hogy a frissítéssel együtt a mentés rosszabb lett. Észrevehetően akad egyet a játék mikor elkezdi a mentést. Csak egy pillanat, de akkor is zavaró. És ahogy haladok előre a feladatok teljesítésében, egyre durvább az akadás.
  • eta32 #4855
    Azért van pár olyan fa amit nem lehet "eltüntetni" nekem soha nem sikerült ,nagyon sokszor "mentem át rajt" ,de csak elhajlott rosszabb esetben beleakadtál és jöttek a bajok...
    A nagy Cat arra volt oda állítva ha ezen kell átmennem ezzal elhajlítom vagy áthúzom az épp aktuális kocsit-pótot....
    Amúr az alap pálya Urska River, fenn északon a térkép tetején,sok fuvart csak erre lehetett megoldani.....persze mod gépekkel a rövidebb úton is meg lehetett közelíteni a másik mapot ,de az már nekem "nem fért bele"...mod gépek hiányában....
  • RJoco
    #4854
    Ennél nagyobb fehér fákon is átmentem már és beleroppantak.
    De ezek a feketék mások szerintem.
    A tuning Tátrával bármelyik fát ki tudtam dönteni. Igaz, hogy motor sérüléssel járt, de simán döntöttem hármat, négyet is, mire elfogyott a lendület.
    Gyári kocsiban egyedül az egyik Kolob-bal tudtam fát dönteni. Nem gyors jármű, de erős. A gyári Tátra Erő nem képes erre.
  • Jóózsf István #4853
    Jahhh. Most láttam a sajátomban, hogy van kabin is.
    Az se gyenge, de ahogy a dejóban is van, hogy hét egységnyi áruból lesz egy egységnyi... Amikor ezt megláttam, azonnal jeleztem a fejlesztőknek, hogy baromi gyorsan keressék meg a gyógyszerüket, mert ebből lincselés lesz! Pont ugyanúgy leszarták, ahogy szokták.

    Fákat szerkeszteni ugyan nem szoktam, de nem gondolom, hogy a térkép fájljában kellene matatni. Azt vettem észre, hogy a legcombosabb fa is kidönthető, ha a megfelelő tömegű járművel, vagy szerelvénnyel megyünk neki. Tehát van értéke a fadöntögetésnek is. Sajnos a mudrunner óta tuskókat nem nem lehet gyilkolni, de ettől függetlenül lehet, hogy nekik is van értékük, csak baromi magas.

    Ja hogy a keresztbe döntött fákra gondolsz? Azt passzolom. Mostanság a fehérek szoktak kiakasztani. De a feketék csak festett fehérek. (Kormosak)
    Azoknál észrevettem, hogy a kétharmaduknál van egy pont, ahol el tudnak hajlani. Az utáni részt kell célbavenni és akkor viszonylag könnyű átjutni rajtuk. De ugye attól még ezek gumifák, amik rettentő idegesítőek!
  • RJoco
    #4852
    Szerencsére van trükk is.
    Miután mérgesen kiléptem a játékból és míg megírtam a hsz-t, lenyugodtam kicsit és visszatöltöttem. Gondoltam, majd csinálok valami más feladatot.
    Aztán látom, hogy az ág hátrébb van, így kicsit megint tudok előre haladni. Sajnos így is elakadtam. Kiléptem a főmenübe, majd mindjárt visszatöltöttem. Az ág az eredeti pozíciójában volt és nem akadályozta a kereket a továbbhaladásban.
    Pár ilyen ki-belépéssel átjutottam az akadályon. Röhej, de sajnos ez van. Legalább átmentem.
  • RJoco
    #4851
    Van kabin is meg consumables is.

    De most azt áruld el nekem légyszi, hogy a nyüves rossebbe tudom úgy megszerkeszteni a térkép fájlját, hogy az égett fákon át tudjak menni?
    Röhej, hogy egy tetves égett vacak ahelyett hogy eltörne a több tonnás gépektől, megakasztja őket.
    A kis égett hegyes végű csonkok is baromira zavaróak.
  • Jóózsf István #4850
    Az ráadásul nem is KABIN, hanem consumables!!!!!! A dejóban is említi... 3:16 (Ha a jobb felső sarokra gondolsz az egyes pályán!)
    Ebben is vannak dolgok.
    És ahogy néztem, rá kellett, hogy eszméljek, hogy jól mondtam!!!! A bétában még át lehetett húzni a pótot a vízzel!!! Már csak azért is, mert én a 20'000 literes félpótommal csináltam meg a kettes pályán a küldetéseket. Ezek a degeneráltak menet közben bizték el!!! :-DDDDDD


    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.03.29. 17:21:06
  • RJoco
    #4849
    Rákerestem erre a vizes rendszerre.
    Más fórumokon is értetlenül állnak a dolog előtt és nem látják értelmét, de van egy működő rendszer.

    Én úgy látom, akkor van ennek így értelme, ha valaki ezen a pályán kezd és még nagyon kevés a járműve.
    Vagy, ha valaki hard-on játszik, ahol sokat számít az üzemanyag, így meg tud spórolni egy kis utat.
    Amúgy mindenki azt mondja, hogy fölösleges, mert inkább viszi kocsival a helyszínre.

    Van olyan torony páros, ahol az egyikbe betöltöd, de csak a másikból tudod kivenni.
    Sajnos a 3500 liter előtt mindenki értetlenül áll.
    És olvastam egy olyat is, hogy ahol 0/0 a torony tartalma, ott át kell állítani a játékot metrikusra.

    A kraftingot meg úgy nézem, hogy kényük kedvük szerint változtatgatják, nincs recept.
    Ezt most a kabinnál fedeztem fel. Megnéztem neten, hogy mi kell hozzá, de én nem erre emlékeztem (Cargo konténer és 2 kis raklap deszka), így odamentem és tényleg egy vasgerenda és egy közepes deszka kell.
  • Jóózsf István #4848
    Nagy a kísértés!

    Inkább csak meredt szemmel értetlenül bámulok magam elé. Olyan fájlnak a közelében sem voltam, ami a víztornyokat befolyásolná!

    A Hummer hangját tettem a sevrolé 1500-ba, mert annál ostobább hang az egész világon nincs. Mondjuk vetekszik az Ank-éval, aminek meg a White-ét tettem be!
  • RJoco
    #4847
    Az északi nem a pályán felvehető volt, hanem céges. Ilyen a jobb alsó sarokban lévő is. A csövezést nézve az a garázshoz közeli toronnyal van összekötve.

    És, hogy tépd egy kicsit a hajad.
    4K elérhetőség kicsivel 1 után.
  • RJoco
    #4846
    Nekem nem volt annyira rossz a Hummer. Mondjuk amint lehetett, cseréltem másra. A kis kerekek miatt nem igazán használható semmire. A pályakészítők tuti, hogy főútra is betesznek olyan akadályt, amin vagy használhatatlan vagy kínszenvedés.
    Alaszkában használtam amúgy, ott kaptam meg az elsőt.
    Most Kanadában kaptam még egyet.

    Kíváncsi leszek a PS5 beszámolódra.
  • Oldgamer
    #4845
    Nálam a Hummer pl olyan randa hangon szól, hogy ezt a kocsit soha nem használom, egyből eladom, ha ráakadok valahol. Folyamatos sercegés/pattogás hallatszik mikor nyomom a gázt, egyszerűen elviselhetetlen a számomra. Érdekes, hogy ennél az egy kocsinál van ez a bosszantó motorhang, mindegy melyik pályan használom...azaz használnám.

    Hétvégén érkezik a PS5-öm meg a SR PS 5 verziós változata, kíváncsi vagyok milyen változásokat fogok tapasztalni.
  • RJoco
    #4844
    Azt nem tudom, melyikkel áll kapcsolatban.
    Lehet, hogy pont az alagúthoz közelivel. Ha az működik, akkor ennek nem kell.
    Eddig csak az égett erdő közepén lévőt javítottam meg, gondolván, hogy onnan hordom majd a vizecskét a vasúthoz.
    De rosszul gondoltam.
  • Jóózsf István #4843
    Ja igen! A zörejek a játékban. A rakomány kolompolását és egyéb zajokat hallom én is. A tűz pattogását is meghallgattam most, de az KÖRNYEZETI (ambient) hang ami nálam majdnem csutkára le van húzva, mert rém bután van az is megoldva és néha annyira idegesít, hogy legszívesebben toporzékolva hánynék!
    Még szerencse, hogy annyi hang csúszka van a játékban. A motorhang pöllő nem csak motorhang! Mármint a jármű HANGJA nem csak motorhangból áll mert a sima effekt csúszka is hatással van rá.
  • Jóózsf István #4842
    Szerintem az editor-t javították!
    Lecserélődött az inci, az exéje a játéknak és az editor exe is.
    Volt is panasz a fórumon, hogy nem jó valami az editorral.

    Ettől függetlenül mindenki lapít, mint szar a fűben! Mintha mi sem történt volna!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.03.28. 19:27:03
  • Jóózsf István #4841
    Ho ho ho hóóóóóóóóó! Hogy kell-e???? Nyíííííííhahahhahahaha (Ilyen szmájli nincs is amit iderakhatnék!!! :-D


    Az már nincs meg, hogy az északit javítani kellett, vagy sem (Ezek szerint igen...) De ha azt javítani is kellett onnantól állandó forrásként üzemel.
    Szóval azt mondod, hogy az "51-est" tudod tölteni? És melyi(ke)kkel áll kapcsolatban vajon?
  • RJoco
    #4840
    De jó, hogy csináltad ezt a dejót.
    Viszont el kell, hogy keserítselek.
    Az 51. percnél, amit úgy írtál le, hogy "Az északi átjárónál levőben szintén állandó a víz, de ami kábé alatta van jobbra", szóval ez a jobboldali nálam működik, míg az átjáró mellettit, ha jól emlékszem, akkor javítanom kell.
    És úgy emlékszem, hogy a bal középső tűzkáros területű is működik. Legalább is megjelent a 0/3500.

    A másik területre kell egyáltalán víz?
    Eddig még nem találtam rá feladatot, de a zártakat nem nagyon szoktam nézegetni.
  • eta32 #4839
    Kijavították a verziószámot....azért kellett neki több hét hogy jó legyen...XD.
    A jó munkához idő kell, a lassúhoz még több, a szarhoz meg nincs is elég idő,ezért bugzik lépten-nyomon a játék....főleg olyan dolgok amik valah jók voltak évekkel ezelőtt de sikerült elbarmolni és NEM kijavítani.....
  • Jóózsf István #4838
    Azt látom, hogy lecserélődött az Initial.pak, de tartalomra ugyanaz! Ezt a fájlkezelő is megerősíti.
    De akkor mi a túró változott?
    A fókusz fórumon nincs rá bejegyzés.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.03.28. 17:13:26
  • Jóózsf István #4837
    EHUN-E!

    Jött is valami frissítés, vagy csak az epiken írták át a verzió számot 21.1-re?
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.03.28. 16:53:27
  • RJoco
    #4836
    WTF!
  • Jóózsf István #4835
    Annak nem lett volna szabad megtörténnie! Merthogy azonnal kapnod kellett egy figyelmeztetést amikor el akartad tenni, hogy a rakomány elvész. És nálam most, hogy kipróbáltam, úgy is lett.

    Most futottam egy kört víz szinten a 9. fázisban és azt kell mondjam, hogy aki-k a víz rendszerét készítette-ték, olyan mértékben voltak bedrogozva, hogy azt sem tudták melyik bolygón vannak!
    És akkor itt kérnék elnézést, mert össze-vissza beszéltem.: Nem lehet áthúzni pótkocsiban vizet a másik pályára!
    És akkor próbálom összefoglalni:
    A kezdő pályán a garázshoz legközelebbi hidroglóbuszban mindig van víz! Ez tény!
    A jobb alsó sarokban lévő teljesen használhatatlan. Se kivenni, se beletölteni nem lehet.
    Alul középen fel lehet tölteni és az megjelenik a bal alsó sarokban lévőben IS!!! De a bal középső már tűzkáros területen NEM!
    De amit itt beletöltünk, az a felette levő szintén égett területen lévő golyóban megjelenik!
    Gondolom már most elvesztettétek a fonalat, pedig még a felénél sem tartunk.
    Az északi átjárónál levőben szintén állandó a víz, de ami kábé alatta van jobbra, már megint csak HASZNÁLHATATLAN.
    És akkor a "B" pálya:
    A bal középen levő használhatatlan, a bal felsőbe lehet tölteni, (Annak ellenére, hogy az egy RONCS, holott ugyanúgy meg lett javítva, mint az összes többi! De sebaj!) és az a felső háromban megjelenik de a jobb alsóban már nem!
    És itt a vége!
    Még egy jó hír, hogy amit beleteszünk a tornyokba, az ott is marad. Tehát legalább onnan nem vész el!
    Készítettem erről egy dejót. Délután feltöltöm.
  • RJoco
    #4834
    Valamelyik régióban eltettem egy kocsit rakománnyal együtt.
    Nem tudom hogyan, de megtettem.
    Kanadában előszedtem a kocsit, nem is figyeltem, csak kiálltam és rajta volt a rakomány.
    Rendesen meglepődtem.
  • Jóózsf István #4833
    Unatkoztam!
    Sajnos, csak mikor lepakoltam figyeltem fel arra, hogy az autó felépítményét készítő ember nem adott rendes súlyt a rönköknek. Egy tonna volt felpakolva, ami lóf.sz! Gyorsan feltoltam 9-re. Most már szebb a mozgása annak a PS5600-nak.
  • RJoco
    #4832
    Nah, ki rendelt ilyet?
  • Jóózsf István #4831
    Szivárványos Rén rendel!
    A szánhoz lehet majd olyan felépítményt csatolni, ahol identitászavaros egyének kérkedhetnek a másságukkal. (Beszépen írtam le!)