5871
  • Oldgamer
    #4950
    Elvileg a mostani feltelepítéssel minden lejöhetett a PS 5-re, de mint említettem, tartalom bővebb mivolta miatt a PS 4-es verziót ( játékot ) fogom használni. Azon minden tartalom megvan.
    Kicsit fura az új konzol értesítés menüje ( ma még utánanézek jobban ) nem látni a frissítések besorolási számát, idejét, csak magát a játék frissítésének a címét. Adatokat nem. De mondom, lehet csak vaksi vagyok. Ja, a fotókat sem tudom kitenni háttérképnek, fotót tudok csinálni játék közben természetesen, a galériában ott vannak. Nekem jobban áttekinthetőbb volt a 4-es konzol indító oldal menüje egyébként. De nem panaszkodom, ezek kicsi problémák szerencsére. Még ismerkedem a géppel. Az, hogy teljesen halk, az elképersztően jó dolog, meg gyors. Kivéve a frissítések leszedését netről.
  • Jóózsf István #4949
    Itt is egyszerre jelenik meg minden platformon a gyári tartalom. (Egy ideje...)
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.13. 04:35:05
  • RJoco
    #4948
    Mennyi idő, míg jön a 9 fázis neked?
    Normálisabb játéknál a frissítések egy időben jönnek.
    Vagy inkább normálisabb kiadóknál?
    A rockstar-t annyira nem szívlelem, de a GTAVO újdonságai egyszerre jelennek meg minden platformon.
    Ez meg még csak nem is online.
  • Oldgamer
    #4947
    Na, majd kipróbálom, érdekes ötlet ez a részedről. Amit sejtek, hogy vagy nem indul el semmi, vagy ahogy jeleztem alább, csupán az alapjáték. Én 98%-ban mostanra a fő alapjáték teljesítése utàn már csak mod-pályákat nyüstölök, igaz máig volt 2-hét kihagyásom.
  • RJoco
    #4946
    Mostanában ritkán indítottam el a PS-t. Kb. semmit nem tudtam online csinálni míg le nem frissítettem a rendszert. Engem ez is kiakaszt. De sajna nincs mit tenni. Amit még nem próbáltam, hogy kihúzott netkábellel elindulnak e a játékok.
    Ha nem tudja, hogy van frissítés, akkor nincs mire panaszkodni.
    Steam-et is lehet offline futtatni. És elvileg a játékokat is. De még ezt sem próbáltam.

    SR esetén meg csak a játék indítása után nézi meg, hogy a mod-ok frissek e. A feliratoknál még cseszik bármit is csinálni. Ha már gombot kell nyomni, talán akkor ellenőriz. De offline még sosem indítottam a játékot.
  • Oldgamer
    #4945
    Jocó!
    Tevén olyan mint tévén, csak kissé kényelmetlenebb. :))

    Mod térképek használatához kell az internet, sőt akkor sem indul el a játék ( alapjáték+trial igen ) míg nem szedem le az aktuális legutóbbi frissítéseket. Van, hogy 30-percet is várni kell emiatt.

    Nem, az Abandoned farmot másmiatt hagytam abba, nem tűnt el, a Paradise valley szivatott meg. Mostanra elérhető újra. ( kérdés meddig )

    A napokban szemezek a Ride 4 PS 5 verzióval, ez egy motoros szimulátor. Állítólag kegyetlen nehéz az irányítás, de a látványvilág az elképesztő. Majd keress/keressetek rá. Durva. Sokan azt hiszik a belső nézetes verziónál, hogy igazi go-pro felvételt látnak.
  • Jóózsf István #4944
    Bár még nincs kész, de ez a tazmán dolog nem sokat váratott magára!
  • RJoco
    #4943
    Lehet, hogy azért hagytad abba, mert eltűnt a játszhatóak közül.
    Ha a gép offline lenne, akkor nem tudnád használni? Vagy eleve semmi nem indul el, ami nem lemezes?
    Ezt a részét sosem néztem, mert ilyen gondom szerencsére jelenleg nincs. Bár, ha a PC-s verzióból indulok ki, akkor nem tudod használni.

    Milyen tevén játszani? El nem tudom képzelni, de biztos nem lehet egyszerű :))
    1500 Mb? :O
  • Oldgamer
    #4942
    Kb másfél hónappal ezelőtt letöltöttem ezt a map-ot, tetszett, nem is emlékszem már, hogy miért hagytam abba, pedig a The village-ra emlékeztetett. Talán a Paradise valley miatt. Ami meg a tagoltsága végett nem jött be nekem. Majd elkezdem újra ezt a farm pályát.

    Egyébként megjegyezném, hogy a SR ps5-ös verziónál a mod pályák kb csak negyede érhető el, nagyon kevés a választék térképek gyanánt, ráadásul csupán 1500 Mb ami rendelkezésre áll a 4000 Mb-os ps4-es verzió ellenében. Nem is értem.. Aztán lehet egy frissítéssel idővel bővülni fog a választék. Ha nem, akkor visszatelepítem a PS 4-es játékot, azzal fogom játszani. A minőségi javulás egyébként is alig észrevehető. A tevémen mostanra mindegyik szépnek mondható.
  • Jóózsf István #4941
    Rendhagyó pályabemutató a jó fej moddertől.
  • RJoco
    #4940

    Ezt gyári cuccal tornyoztam fel és gyári cuccal is vittem a lerakási helyre. Aztán kiderült, hogy nem ez kellett oda. Mindegy, mert jó lesz máshova a közelben.
  • RJoco
    #4939
    Szerintem sem fogják javítani. Ez van. Oda kell figyelni rá.
  • Jóózsf István #4938
    Ésbakkertélleg! Ha nem mondod észre sem veszem.
    Háááát, pedig ezzel szerintem életünk végéig fogunk küzdeni, mert szinte kizártnak tartom, hogy kijavítsák. Ha ugyan egyáltalán képesek felfogni, hogy ez így nem jó!!!
  • RJoco
    #4937
    Tudjuk. A vizes félpótoknál (gyári) és az OS mod félpótoknál is csinálta.
    A pótkocsiknál nem tudom mi a helyzet, mert úgy nem konvojoztam mostanában.
    A gurulás meg gáz. Mármint, ha dombon akarom akasztani. Ha A-ban van a váltó, akkor simán elgurul kézifék nélkül úgy, hogy még benne ülök.
    Úgyhogy beteszem H-ba vagy Low-ba vagy R-be és akkor nem gurul el.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.04.11. 15:26:17
  • Jóózsf István #4936
    Ez a kézifékdolog nem egzakt!
    Elméletileg automatikusan kellene oldania a kéziféket a vontatott járművön amikor megakasztjuk a csörlővel. Konkrétan az oldja. Legyen az gépjármű, vagy pótkocsi. Ezt a jelenséget könnyű tetten érni: Egy lejtőn álló pótkocsi nyugalomban van, amíg rá nem akasztunk, (CSÖRLŐVEL) de abban a pillanatban amikor megtesszük, elkezd gurulni.
    Ettől még lehet benne hiba. Tudjuk pontosan, hogy milyen pótkocsi volt? Mod? Gyári?

    Az ajánlgatott játékkal kapcsolatban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Azt elfelejtettem mondani, de talán a dejóban is látszik, hogy van benne magyar felirat, de olyan ordenáré módon fan fordítva, hogy néha az ellenkezője van odaírva, mint amit mondanak a játékban! :-D
    Rém optimalizálatlan a játék. Akadozik úgy, hogy sem a processzor, sem a vga nincs terhelve félig sem.
    És az agyon dícsért rész: Belefutottam egy akkora pofonba, hogy itt pingvinezek, hogy most töröljem végleg, vagy csak hagyjam a francba hátha átvariálják. A sztori lényege az, hogy mi a városi ficsúrként elkerülünk valahova... Van egy nagybácsink és egy nénikénk akiknek van egy lepusztult tanyája és egy fűrészüzeme. A kettőt megkapjuk potom 250'000 ajróért. De használhatjuk, hogy elő tudjuk teremteni a zsét! Az haggyán, hogy minden rohadt lassan történik a játékban. Amikor kapok egy olyan feladatot, hogy építsek fel öt faházat, vehetek deszkákat, de hát ugye fűrészüzemünk van!!!! Jó akkor álljunk neki legyártani. Fa kivág üzem jól beállít, mert ha nem akkor rönk lesz belőle nem deszka. És ami legfontosabb, hogy csak teljesen száraz anyagból lehet építkezni. Egy deszka tíz napig szárad. a szárítóban!!! Azt a tíz napot át kell bekkelni valahogy. Jobbára feladatokat vállalsz, amik lehetnek javítás, birka keresés és gaznyírás. Ja meg csomagkézbesítés időre!
    De jobbára azok unalmasak sokat kell ide-oda utazgatni, etc.
    Tehát elkezdi átpörgetni az ember azt a tíz napot. A következő pofon máshonnan jött. Minden gépből egy régi de abszolút használható példányt be lehet szerezni küldetéssel. Az egyik ilyen egy rönkszállító Benne van a sztoriban, ki sem lehet kerülni! Az ára 100 tej, 100 tojás és 100 alma. A tej és a tojás előállítható és vagy megvehető, de almánk csak nekünk van, HA MEG NEM ETTÜK ÉS/VAGY FEL NEM DOLGOZTUK. Naná, hogy elkótyavetyéltem. És mivel máshonnan nem beszerezhető, meg kell várni amíg megérik! Nem tudom pontosan, de sok olyan nap volt, hogy felkeltem, elláttam a házimunkát, (kb 2 perc) és már feküdtem is le, hogy érjen az a kurva alma. Itt még kedveltem a játékot. Meglett a szállító és akkor jött a marha nagy pofon: A következő fő feladat, hogy megszerezzünk egy régi fakitermelő gépet. Ahhoz az kell hogy ültessünk 20 fát. Ennél mi sem egyszerűbb. Csak épp az kell hozzá, hogy TUDJUK hogyan kell fát ültetni, de azt nem tudjuk meg addig, amíg egy feladatban meg nem tanítanak rá és az a feladat mikor aktiválódik? Amikor kifizettük a 250 ruppót!!! Szerintetek mennyit törlesztettem belőle? Pontosan!: SEMENNYIT!
    Jó akkor kezdjük eladogatni a felhalmozott készletünket, amit arra tettünk félre, hogy ha beesik egy építős meló, akkor kéznél legyen az anyag. Aha! Egy szállítmány deszka (6 raklap) ér 1500 ajrót, egy szállítmány pozdorja lap 1800-at. Ahhoz, hogy ebből törlesszem napokat kellene keccsölnöm VALÓS IDŐBEN!!! Valaki valahol mintha azt írta volna, hogy ez a feladat nem itt volt a sorban, de átvariálták. Hát ez nem sikerült túl jól.
    Ja a játéknak a vége kb az, hogy minden az enyém a környéken és boldog házasságban élek egy vagy több rajkóval. Na azért vajon mennyit kell "térdelnem"? :-)
    Még egy kis ízelítő.
    És ha még mindig nem jött volna meg a kedvetek; Az adu ász! :-D
    A fűnyírásban az a jó, hogy a gombákat és a gyógynövényeket nem nyírja le így azokat könnyebb lesz később megtalálni! DE EZ MÁR SZPOJLER!!! :-DDDD
  • RJoco
    #4935
    Ma teszteltem a játékot az ultra széles monitoron. Nagyon jó. A színek szépek. Fekete mondjuk nincs, de az nem is szín :))
    A Tayga-nál a bal tükör éppen látható, a jobb túlságosan a szélén van. Belső nézetből.
    Annak ellenére, hogy nincs semmi játék támogatása, nincs képtöredezés és a VGA úgy kihajtja 60 FPS-sel, hogy a ventilátorok nem is forognak rajta. Amúgy a 60 FPS atomstabil, amíg nem jön a mentés, ott azért gond van.
    Ettől függetlenül maradok a 4K OLED monitoron a játékkal. A 16:9 48"-on azért jobb, mint a 32:9 49"-on.

    Konvojozásnál figyelni kell. Ma elfelejtettem kiengedni a második kocsin a kéziféket. Először nem értettem, hogy miért megy ez ilyen nehezen. De mivel aszfalton mentem, azért haladtam. Aztán láttam, hogy a félpót kerekei nem mozognak. Akkor leesett, hogy mi van.
    Szóval először ki kell engedni rajta a kéziféket, utána beülni az első kocsiba. Biztos, ami biztos, mikor a kötelet akasztom, akkor már az első kocsin sincs a kézifék behúzva.
    Úton haladva a második kocsi fogyasztása nagyon kevés. Kb. alapjárat. Legalábbis a két Tayga-nál és a tűzoltó Derry-knél is így néztem. És nem is számít, hogy jár a motor vagy sem. Amíg nincs egy meredekebb emelkedő. Földes, saras úton azért már jó, ha jár a második kocsi motorja is.
  • Jóózsf István #4934
    "Helyes. Uraim, emlékeztetőül
    a fakultás szabályai.

    Egy: buzulás kizárva.
    Kettő: a fakultás tagjai...
    ...nem bánthatják a bennszülötteket, csak ha senki nem látja.
    Három: buzulás kizárva.
    Négy: senkit sem akarok rajtakapni, hogy lámpaoltás után nem iszik.
    Öt: buzulás kizárva.
    Hat: nincs hatos szabály.
    Hét: buzulás kizárva.

    Ez tehát a szabályzat, Bruce.

    Ez az akácia ága,
    országunk szimbóluma.
    Bedughatjuk üvegbe,
    vagy tarthatjuk a kezünkben.
    Ámen!"

    És egy kicsit komolyabb téma:
    Ez lehetne egy jó játék is, Ha nem lenne ilyen hebehurgyán kivitelezve.
    Egész hétvégén ezzel játszottam. Teljesen magával ragadott. Nagyon jól fel van építve a fejlődési vonal. Végig fogja a kezünket a játék. Talán kicsit túlságosan is. Bár arra megyünk amerre akarunk, azt csinálunk amit akarunk, mégsem egy homokozó.
    És hát. telis-tele van butaságokkal. Fizikája konkrétan nincs!!! Át akartam húzni egy rönkszállító pótkocsit traktorral két BIRKA között, de azok odabetonozott titánbirkák voltak! Fél órán keresztül felhangon káromkodva sikerült kiszabadítanom!
    Szóval van még mit csinálni vele. De jó móka! Szinte ingyen az ínséges napokra kiváló!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.10. 10:51:38
  • Oldgamer
    #4933
    Phara!
    Józsinak bejövök, nekem szerette volna címezni, de valami miatt nem szeretne felvállalni! :))))
    Szerintem azért, mert én kuka vagyok a fájlok átvariálásához. :)
  • Jóózsf István #4932
    NA látod!?!?!? Esküszöm, hogy töröltem a címzést és sima üzenetben ment. Az SG akar minket összeházasítani!
  • Jóózsf István #4931
    Minek tagadnánk a nyilvánvalót?!?!? :-)
    Ezt most nem címeztem senkinek, hogy összezavarjalak. Hátha azt gondolod, hogy mindenki másba is szerelmes vagyok.
    Én magam sem tudom, hogy miért lettél kedvenc. Két elképzelésem is van. A valószínűbb, hogy rohadtul nem figyelek oda, kinek válaszolok. A másik, hogy neked akartam valamit reagálni, de elkalandoztak a gondolataim. Valaki másnak szánom de az előkészített hozzászólásban benne maradsz, mint a címzett.
    A lehetőségek tárháza végtelen.
    Meg ugye a demencia is...
  • Phara
    #4930
    De te szerelmes vagy h minden levelet nekem címzel? :D
  • Jóózsf István #4929
    Az túlzás, hogy értek hozzá. Biztos lenne itt is olyan ember, aki jobban csinálná, ha egyáltalán venné a fáradtságot, hogy megtegye.
    Egyszerűen csak jók a megérzéseim, és még nem ment el teljesen az eszem, hogy néhány következtetést levonjak.
    Meg persze; ZSENI IS(!!!) VAGYOK! :-DDDDD
  • Phara
    #4928
    Bartelbi P12 mod.
  • RJoco
    #4927
    Cuki. Ez milyen verda?
  • Phara
    #4926
    Mert néha azért alvázmosás is kell:
  • Oldgamer
    #4924
    Az a legszebb, mikor mélyebb saras részekbe fektetik el ezeket a fatörzseket úgy, hogy alig látszanak. Na itt egy elakadás szinte egyenlő a kapufával. Az nem semmi, hogy ezeket a fájlokat ( is ) át lehet írni! Irigylem azokat akik értenek ezen műveletekhez. Ezt vedd célzásnak. :)
  • RJoco
    #4924
    Legalább beismerted, hogy csalsz.
    A többi sallangra meg inkább nem reagálok. Nehogy megszóljanak itt, hogy nagyon off-olunk :))))))))
  • Jóózsf István #4923
    Mint mondottam volt, amiken változtatott azok értékek. Lehet, hogy van középút. Csak neki kellene veselkedni és jó alaposan átbogarászni és kiszedni belőle ami hasznos.
    Nálam még nem érte el az ingerküszöböt az a pár rosszul belőtt fácska. Persze, engem is zavar a kiegyensúlyozatlanság, de úgy vagyok vele, hogy tudom melyik fának menjek neki a többit meg kikerülöm.
    Már azt is megszoktam, hogy a tuskókat nem lehet kiforgatni.
    Viszont így, hogy írok róla eszembe jutott az az elmozdíthatatlan csonka fa, amit fektetve is le tudnak tenni. Nagy-nagy szeretettel használják a fejlesztők és a modderek. Amikor megnéztem a fájlokat meg is akadt rajta a szemem. Na azt lehet, hogy átírom. Rohadtul irritáló, hogy úgy viselkedik, mintha betonfalba ütközne az ember!
  • Oldgamer
    #4922
    eta!
    Jocó mentségére, valóban anno én vetettem fel a nem idevaló témát, segített, jó ötletek írt. Amikor offoltunk, abban a periódusban kb 2-hete inaktív volt a fórum. Mindketten hasznos ( Józsival együtt ) tagjai vagytok ennek témának, ne marjátok egymást. Igaz, 2-3-dudás nem fér meg ( sokáig ) a csárdában. :)

    Józsi!
    A fanyűvő modder pálya érdekes fejlemény, viszont szerintem a készítő túltolta. Köztes állapotot kellett volna létrehoznia, mert az, miszerint a legnagyobb fák is ropi módjára dőlnek ki nem reális, ráadásul emiatt szinte utakra sincsen szükség, mindenhol át tudnak menni a járművek. A közepes nagyságú fák kellene hogy kidőljenek, a nagyobbak semmiképpen. A kihívás az adott térképen emiatt kicsi. A tuskók is szétmállanak a kerekek alatt. Na jó, lehet korhadtak. :)
  • Phara
    #4921
    Nekem kellően nehéz, mert amit pár hsz-el lejjebb linkelt Józsi Mod-ot pont hogy nehezíti a játékot a szállítmányok súlyával. És azzal (számomra) érződik is hogy viszek valamit nem mint vanillában.
  • eta32 #4920
    Nem tudtam hogy ennyire érzékeny a kis lelked bocsánat hogy belegázoltam.DDD.
    Sok érdekes dolgot írsz, kár hogy nem teljesen vagy tisztában azzal hogy a játék mit tud mik a sajátosságai....
    A játék megjelenése után kb 1 évvel még azt sem tudtad eszik e vagy isszák ezt a szériát....P.
    De ez legyen a te gondod bajod....
    " Mert ugye te hard módban játszod. Hard módban viszont nem lehet időt állítani. Csak a játék egyes pályainál van egy olyan bug, hogy, ha nappal mész át másik területre a régión belül, akkor mentés-visszatöltés után mindig arról az időpontról fog indul, mindegy mikor léptél ki. És te ezt ki is használod. Te írtad."
    Ez így ebbe a formában nettó hülyeség...P.
    Írtam de nem ezt és így...de mind egy mert ha nem játszol hardban nem tudod mi merre ezen a részen a játékkal.
    Ez egy bug a sok közül ami a játékban benne van, mellesleg hardon is "belehet az időt állítani" ,de ez is egy bug a játékban ,de nem is erőltetem hogy, mert minek....
    Ha a játék adta bugokat használom az csalásnak minősül akkor csalok....
    Ahogy ha akarom akkor végtelen ingyen üzemanyagot tudok tölteni a kocsikba,ha ezt is kihasználom akkor ez is csalás,ez is egy bug...
    És még sorolhatnám.
    És igen nem használok modokat ,de attól még tisztában vagyok milyenek és látom mit tudnak...
    Kicsit régebben tolom ezt a szériát, ennél fogva meg te vagy nagy tévedésben...
    Olyan modot járművet pótot ,még nem láttam ebben a játékba amelyikkel nehezebb és könnyebben lehetne játszani a játékot,nem arra készültek....
    De majd ebben @Józsi@ megerősít vagy megcáfol....
    "Aztán most jött ez a másik. Ahelyett, hogy hagytad volna a bugos feladatot úgy, ehelyett belerondítottál a mentésedbe"
    Talán mert sok választást nem adott a játék és a készítők a trehányságuk miatt.
    Én csak kijavítottam azt amit ők több hónapja nem,mivel emiatt nem tudtam teljesíteni a feladatot....
    Nem várom el hogy megértsd, pont a következő írásod miatt sem....
    "Én nem nagyon foglalkozom időfutamokkal és elnézve, hogy mit is kell csinálni, nagyon jól is teszem. Csak felidegesíteném magam rajta."

    Attól hogy szerinted ez a játék sem szimulátor (talán mert billel tolod) és nem tudsz különbséget tenni dolgok között, attól még léteznek.
    Majd azért ha tudsz olyan autós játékot ami szim. kategória írd már le, csak kíváncsi lennék rá te mit tartasz annak....


  • RJoco
    #4919
    Upsz! Itt tévedésben vagy.
    Az a diskurzusos téma pont, hogy nem érdekel. Oldgamer parázik mindig miatta, én csak próbálom megnyugtatni.
    De, ha már így kérded, akkor, hogy tisztán láss, a gondom veled a képmutatásod. Volt egy-két mod járműves érdekes videóm, amire nem igazán reagáltál jól. Legalább is nekem nem esett jól.
    Aztán jössz a nem csalok dumával, mert mindenki aki mod-ot használ, csal. Közben a mod-ra a játék ad lehetőséget, szóval... Még ez sem érdekelne, mindenki úgy játsza a játékot, ahogy akarja.
    Csak amikor saját magad csalod meg, az már nagyon gáz (és még ez sem érdekelne, ha...). Mert ugye te hard módban játszod. Hard módban viszont nem lehet időt állítani. Csak a játék egyes pályainál van egy olyan bug, hogy, ha nappal mész át másik területre a régión belül, akkor mentés-visszatöltés után mindig arról az időpontról fog indul, mindegy mikor léptél ki. És te ezt ki is használod. Te írtad. Akkor mi ez, ha nem csalás? Engem nem érdekel, csak akkor ne nyomd a szöveget, hogy úgy könnyű, meg más csal, de te neeeeem.
    Aztán most jött ez a másik. Ahelyett, hogy hagytad volna a bugos feladatot úgy, ehelyett belerondítottál a mentésedbe. Ez sem érdekel, csak ugye itt sem kellene tolni a viccesnek szánt szöveget, mert nem az.
    A mod-okról fogalmad sincs, így azt sem tudod, hogy melyikkel milyen könnyű vagy nehéz.

    Ha ezt nem sikerült felfogni, akkor nincs miről beszélnünk.

    Persze István is érdekes dolgokat írt, de valakinek a mod-ot is össze kellett rakni, tesztelni esetleg. Kocsit és pótot is. Szóval, ha a teljes időt nézzük, akkor nem biztos, hogy a mod a gyorsabb.
  • eta32 #4918
    Mire a megoldás????
    Ha ez annak számít a te olvasatodban akkor igen....
    A problémámra amit sokadik próbálkozásra sem sikerült megértened mi is a probléma...
    Ha segíteni nem tudsz,nem akarsz legalább maradj csendben...
    De látom csak ennyi jött át az alábbi hsz-okból amiket nem csak én írtam....
    Ezt sikerült kiragadnod felfognod belőle....
    De ennek tudatában nem is erőltetem tovább....még mindig nem tudtad megemészteni a jóval korábbi "beszólásom" mikor írtam hogy nem az itteni fórum címéhez kapcsolódó témáról ment részedről is a diskurzus sokáig....
    Ezért most kapaszkodsz minden szalma szálba hogy belém köthessél...,de jó helyen jársz....ha gondolod,folytathatjuk ,de előbb ajánlanám a szövegértés gyakorlását....
    Ha nem megy segítek:P

  • RJoco
    #4917
    Pedig a megoldás az előző hsz-edben van :P
    De segítek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Ha valamivel meg lehet engem "vádolni" a játék során"
    "csalok itt-ott"
  • Jóózsf István #4916
    Közben meg elfelejtettem amiért jöttem.
    Ebben nagyon sok olyan dolog van, ami biztosan jó irányba terelné a játékot. De olyan mértékben szabja át, hogy inkább új játékot kellene építeni belőle. Vagy lehetne egy kapcsoló, mint a HARD módnál. Két könyvtárból dolgozna a játék és ki-ki eldönthetné akár játék közben is, hogy mennyire akarja sz.patni magát!
  • Jóózsf István #4915
    Bakker! Tényleg! De akkor ő is fogadatlan prókátor volt! :-DDD
    Bocsika!
    A demencia beszél belőlem! :-)

    Ne vegyük ezt a dolgot túl komolyan! Én jót röhögök az egészen. Ha már jobb dolgom nincs... Azt meg, hogy a rám ragadt képesség - képzettség hasznosnak bizonyult csak plusz öröm.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.08. 06:37:21
  • eta32 #4914
    Végül is igazad van....XD.....valamiben biztos, csak most pont nem jut eszembe....DDDDD.
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2023.04.08. 06:23:38
  • eta32 #4913
    Megint csak nagyon köszönöm....
    Nem csak azt amit írtál,hanem a segítséget is....
    Ahogy szokták mondani.....ÖN nélkül ez a lehetőség nem jött volna létre....
    Ha valamivel meg lehet engem "vádolni" a játék során ,minden csak nem az hogy,pik-pak könnyen teljesítem a feladatokat....csalok itt-ott
    NINCS egyetlen 1 Mod járművem sem...még Hard modban sem...
    Nyilván ha a készítők annyira lusták és dilettánsok hogy több hónapos éves hibákat nem javítanak ki ,nekem meg fontos hogy meglegyen a 100% akkor sok más lehetőséget nem látok.
    Főleg ha van itt közöttünk egy olyan személy aki maximálisan segítőkész és ért is ahhoz amiről beszél és a szabad idejéből hajlandó az én gondjaim is megoldani.
    Apropó szabad idő abból én is sokszor gyengén állok ami van azt játékkal szeretem tölteni(hasznosan) nem pedig a bugok bogarászásával és javításával.
    A mostani problémát ha össze számolom több órámba telt összességében mire sikerült megoldanom a segítségeddel,.
    Ezt a küldit (még így hogy 18 perces is) többször megcsinálhattam volna,vagy akármi mást...
  • Phara
    #4912
    Csak valamit félre címeztél, mert én voltam és nem Joco. :D
  • Jóózsf István #4911
    No-no!
    Hadd legyek fogadatlan prókátor! (Aztán főbe is lövöm magam, mert leginkább a fogadatlan prókátorokat gyűlölöm!)

    Először is szembesülnie kellett a problémával.
    Végig kellett zongoráznia a lehetőségeket.
    Utána kellett olvasnia.
    Konstatálnia kellett, hogy ezt márpedig nem lehet csalás nélkül megoldani.
    Be kellett lépnie ide a fórumba és szégyen - szemre fel kellett vetnie...
    Majd nekem 40 percembe telt kibogarászni a valószínűsíthető megoldást.
    Neki ezt alkalmaznia kellet a saját mentésén kockáztatva az egész eddigi munkáját!!!!
    És még meg is kellett köszönnie a segítséget!

    Neked ezzel szemben el kellett slattyognod a játékban a garázsba és kiválasztani a megfelelő mod járművet, (Amihez valószínűleg az én révemen jutottál.) majd a pótkocsiboltba, ami ugyanazon a telephelyen van. Megvenni a megfelelő hozzávalót, majd elgurigázni a helyszínre és letenni az ideiglenes hidat.

    Szóval melyik is a könnyebb? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Persze, hogy átírni. Ha tudod, hogy mit csinálsz! ;-)

    Végre sikerült jobb kedvre derülnöm, még ha csak a saját hülyeségemen nevetve is!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.07. 19:20:18