5871
  • RJoco
    #4990
    Direkt ezért csináltam hátulról is képet, mert elölről könnyű figyelmen kívül hagyni az árulkodó jelet.
    Megtippeled, hogy tettem a pótkocsira a pótkocsit?
  • RJoco
    #4988
    .
  • Jóózsf István #4987
    Ha nem szólsz rá sem jövök, hogy pótkocsin van a pótkocsi!
  • RJoco
    #4987
    Elmerült.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    A pótkocsi a lényeg amúgy :)

  • RJoco
    #4986
    Nem is gondoltam volna. Azt hittem, hogy idősebb.
    Most már legalább kindert meg legót lehet a kezébe adni :))
  • Jóózsf István #4985
    Három éve...
  • Oldgamer
    #4984
    A WRC 9 nagyságrendekkel szebb játék mint a 10, kár hogy nem olvastam utána mielőtt megvettem. Ki gondolta volna, hogy gyatrább!? Utólag youtube-on is 10-ből nyolcan leírják, nem tetszik nekik az újabb verzió. Jó, hogy nagyobb akcióban vettem, talán nem bukok rajta sokat ha eladom. Tudom ps 2 játék volt, de anno a wrc 3 az egyik kedvencem volt, mások is írják. Több mint 10-éves game! Élveztem évekig azt a verziót
  • RJoco
    #4983
    Én sem szeretem. De itt csak kettő volt. És azok sem vészesek. Ezüstre meglett mind a kettő. Mondjuk egyértelműen nem a megfelelő kocsikkal mentem.
    Nem modolt járművel csináltam.

    Nekem a WRC9 van meg ps5-re. Nincs vele bajom. Ha komolyan veszem, akkor igen csak fárasztó.
    Grafikával sem volt gondom még egy játékkal sem. Mindegyik gyönyörű.
  • Oldgamer
    #4982
    A 100%-ra értettem. Igaz nagyon nem vagyok képben, kerültem mindig is az időfutamos feladatokat, minden játékban utálom. Kivéve autóversenyzés. :)

    Apropó autóverseny: megvettem a WRC 10 ps5 játékot. Régen csalódtam ekkorát rally játékban! Nagyon gyenge grafikai kidolgozottság, gyatra hangok, fakó színek, robotarcú nézők, illetve nevetséges fizikai hatások. Durva, hogy ps 5-re így összecsapnak egy játékot, komolyan mondom ps 4-re különb küllemű játékokat készítettek. Csak olyan jàtékot fogok venni legközelebb, mely csak és kizárólag ps 5-re jelenik meg, ellenben alig fogok tapasztalni minőségi javulást. Ez az eddigi tapasztalatom legalábbis. Jó ha ezek game-ek a konzol 40%-át kihasználják, vicc!
  • Jóózsf István #4980
    De nem kell SIKERES-nek lennie!
    Mármint nem bukhatod el, de a kilencven százalékukat elég csak bronzra hozni. Magyarán, ha végigmész, akkor már jó. Ha csak a 100% a cél... :-)
  • Oldgamer
    #4979
    Gratulálok Jocó! Sok meló van egy 100%-os teljesítésben, mert itt ( ha van ilyen a map-on ) az időfutamokat is meg kell csinálni ehhez, ezeket sokan utálják. Mondjuk én amiatt nem szerettem, mert mod kocsik híján kész őrület volt ezen feladatok sikeres teljesítése. Megfelelő verdákkal azért viszonylag könnyebben megejthetőek.
  • Jóózsf István #4977
    De a terhelést már megkapja a jármű. Én így szoktam tesztelni, amikor futóművet állítok, hogy beállok egy gyárba, raktárba, vagy adott esetben fatelepre és azt játszom, hogy beállítom a rakományt, majd elkapcsolom és figyelem, hogy a futómű mennyire rugózik be-ki.
  • RJoco
    #4978
    Kanada 100%-on. Ez sem gyakori. Meg az sem, hogy az új session előtt befejezzek egy aktuálisat :)
    Unatkozásra nincs okom, még sok másik régió van, amit nem csináltam meg.
    Ez a régió felettébb kellemes és üdítő volt.
  • RJoco
    #4977
    Fizikálisan még rajta sincs, de már dől a verda. És amúgy is, hogy?
    Jók ezek a meglepik.
  • RJoco
    #4975
    Aztaaa!
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.04.20. 20:05:47
  • Jóózsf István #4974
    Jocó! Kérdésedre a válasz.
  • RJoco
    #4973
    A törlés már régóta nem megy. Korábbi a hiba, mint ez a nem jelenik meg a hsz.
    Most is beléptem és az utolsó hsz, amire válaszolnék, nincs itt.
    Elküldöm ezt, aztán megjelenik.

    Kanadában már csak 3 és fél feladat van, meg egy időfutam a benzintúttól. Aztán szedhetem össze a verdákat.
  • Jóózsf István #4972
    Az a nem gyenge!
    Beírtam egy pontot, hogy az esetleges ÚJ hozzászólások megjelenjenek, azután kábé tizenhárom másodperccel később törölni akartam a hsz.t, hogy ne éktelenkedjen ott a pont, mint az előző és kaptam egy:
    Időtúllépés! A szerkesztésre szánt idő letelt!

    Na most ez az az üzenet, amit épp szerkesztek! Nyíííííííííhahahahhahahaha
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.20. 18:03:17
  • Jóózsf István #4972
    .
  • RJoco
    #4971
    Éppen így tudtam én is, de gondoltam, azért rákérdezek.
    Akkora fan nem vagyok, hogy csak azért dobjam meg őket pénzzel, mert olyan jó játékot csináltak.
  • Jóózsf István #4968
    Egyik sem ér egy hajítófát sem!
    Akkor érdemes valamelyikre befizetni, ha modban találsz valami olyat, ami nincs benne az alapjátékban és/vagy az ingyenes déelcékben. Mert ebben az esetben ha nem rendelkezel az eredeti járművel, akkor a mod járművet sem használhatod! EZ TÖRVÉNY!!!
    Például találsz egy jó Brigadéros modot, akkor meg kell venned a brigadéros dlc-t, mert különben hiába töltöd le a modot, a játék nem engedi használni.

    Én amúgy presztizsből szoktam megvenni azokat is amik nincsenek meg. Leginkább egyszerre, mert úgy kedvezményt is kapok és ez is csak akkor esik meg, amikor rohamot kapok!
    Egyetlen fizetős járműről sem tudok, ami használhatóbb lenne, mint az ingyenesek! SŐT! Még inkább mostoha gyerekek, mint a többi!
  • RJoco
    #4969
    Érdemes bármelyik kocsi Pack-ot behúzni a Tátrán kívül?
  • Jóózsf István #4968
    Gőz eksön.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.18. 06:56:18
  • RJoco
    #4966
    .
    Azért vannak ezek a pontok, mert ilyenkor mindjárt megjelennek a hsz-ek.
    Érdekes, hogy nem bejelentkezve nincs ezzel gond.
    Ahogy bejelentkezek, eltűnnek az utolsó hsz-em utáni hsz-ek.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.04.17. 15:39:03
  • kamionosjoe
    #4965
    Értem RJocó! :) Érdekes most se jelent meg a hozzászólás a számítógépen, de okostelefonról meg látom amit írtál.
  • RJoco
    #4964
    Nem azért nem érint, hanem, mert nem leszek a közelben.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.04.17. 13:40:41
  • kamionosjoe
    #4964
    Tegnap én sem láttam a ti hozzászólásotokat, csak annyit láttam, hogy valaki írt. Most már megjelent.

    Nincs nincs terepjáróm úgyhogy én is csak nézőként megyek. :)
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2023.04.17. 10:33:33
  • RJoco
    #4963
    Köszi!
    Akkor ez engem nem érint.
  • Oldgamer
    #4962
    Én láttam Joe írását reggel. Borzavár off-road verseny április 29-május 1.
  • RJoco
    #4960
    Azt írja, hogy kamionosjoe 8 körül hozzászólt a témához.
    Én mégsem látom.

    Nah, most egyből megjelent.

    Mi ez a fészbúkos izé Joe?
    Kicsit részleteznéd?
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.04.16. 12:10:07
  • kamionosjoe
    #4959
    Szép napot sárgyúrók!

    Erre jön valaki?
  • Jóózsf István #4959
    Mojave kedvcsináló.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.04.16. 06:03:09
  • Oldgamer
    #4958
    Nem, nincsenek meg a fázisok. Mivel eddig rengeteg mod térkép érkezett, emiatt ezeket próbáltam vegigvinni. További rengeteg van ami rám vár, igaz már válogatós lettem, tehát szűkül a kör. Az összes fázist beszerzem, de majd egyszerre. Nemsokára teszek egy kis kitérőt, kell a változatosság, a száguldás. Ride 4 illetve wrc 10 amivel elkezdtem szimpatizálni. 2-év elteltével mostanra kicsit kiégtem, de ahogy ismerem magam, hamarabb visszatérek az SR-hez mint gondolnám. Azért veletek leszek itt a fórumon, mindig jó olvasni a hozzászólásotokat, mindegyikőtök egy egyéniség. :)
  • RJoco
    #4957
    Gondolom ezt az X4-be akartad küldeni, csak mellément.
    Nálam nincs akadás. Most toltam vagy 2 órát biztos. Már 18 a repu. Az SCA megkönnyíti a dolgot.
    Valami a te rendszeredben lehet. Érdemes lenne egy géphasználatot nézni. Hátha valamelyik program beterhel. Kevés a memória, kicsi az SSD sávszéle, stb.
    Nekem pl. az 531.29-es nvidia driver van fenn.
  • RJoco
    #4956
    És tényleg. Hogy miért Afrika maradt meg Ázsia helyett? Rejtély. Biztos a diszlekszia. Barcelonát is mindig le Brazíliázom. Pedig nem mindegy, hol voltunk nyaralni.
  • Jóózsf István #4954
    NAMOSTMÁRTÉNYLEGVÉGE!

    Mire idáig jutottam, +19-es lett a viszonyom. Úgyhogy most bűnözőket lövök és az összes piszlicsáré küldetést elvállalom, hogy legyen meg a 20 és akkor bevásárolhatok ami még nincs meg és mehetek vissza fát vágni! :-)

    Ez az akadás... Lövésem sincs honnan eredhet. Azok a praktikák, amik eddig segítettek (prioritás emelés, etc. Lásd hófutó.) Azok nem segítettek! Időről időre előjön és akkor szétcseszi az agyam. VALÓS FIZIKAI FÁJDALMAT OKOZ!
  • Jóózsf István #4953
    Segítek mindkettőtöknek, mert Jocó meg másodszor afrikkázza le középázsiát! :-)
  • RJoco
    #4953
    Nem tévesztelek össze senkivel, csak lehet, hogy nem vettem figyelembe, hogy nem figyelted, hogy már a 3. évadnál tartunk. Ha jól tudom. Majd István megerősít vagy megcáfol.
    Az biztos, hogy a 9. fázis.
    Ha nem vetted meg a 3. évadot, akkor nincs 9. fázisod. Tudtommal. Nagyon nem követem. István úgyis szól, ha van valami új, meg fizetős.

    Szóval esélyes, hogy ezért nem jártál még Kanadában.
    Afrikában művelted a földet? Vagy a 2. évad sincs meg?
  • Oldgamer
    #4952
    Kanadát? Lehet összetévesztesz valakivel... Egy Canadien shield (?) nevű map-ot végigvittem régebben, de nem erre gondolsz szerintem.
    Egyébként kb 35-perc alatt szokta leszedni a konzol wifivel a nagyobb frissítéseket, annyira nem vészes. 100 Mbite a gyorsaság, nem hiper az biztos. Nem akarnám beállítgatni a LAN kapcsolatot, nem vagyok egy műszaki zseni. 2-3-órás várakozásoknál viszont biztosan nem wifivel szedném le.
  • RJoco
    #4951
    Jó gyorsan kivégezted Kanadát. Vagy én vagyok lassú?
    A frissítés letöltésének gyorsasága orvosolható jobb nettel. Ha esetleg gyors (500+) neted lenne, akkor inkább kábellel kösd a routerre, mint wifi-vel.
    A rokon PS-ét először wifi-vel kötöttük és csak néztem, hogy milyen lassan jött 100 GB-nyi adat. Valami 3 órát írt ki rá, ha nem többet. Aztán rádugtam a router-re és fél vagy 1 óra alatt lent volt. Nem mindegy.