5873
  • RJoco
    #5112
    Vanila kocsikkal toltad vagy mod-okkal, módosítottakkal?
  • Jóózsf István #5111
    Kitartás!
    Meg fogod szeretni!
    Én is és Endy is azt mondjuk, hogy nagyon jó régió. Nekem talán csak a kezdő régió jött be jobban. Az volt az utolsó jó pálya!
  • RJoco
    #5110
    Éééértedd!
    A raktárháznál lévő betontömbökön 2 verdánál is gallyra vágtam a tankot. Meg egy-két kereket.
    És akkor ez csak a legkisebb gond amellett, hogy a ferde hídon a kocsi kereke simán beleolvad a híd szélébe és se előre, se hátra. De a pót kerekei legalább nem ilyenek.
    Tiszta élvezet ez a régió! A kerék méretű földben megbújó "kis" kavicsokról még nem is írtam. Meg a hóban-földben lévő gyökerekről, melyek olyanok, mint a beton. Megmozdíthatatlanok.
    És akkor még csak az első térképen vagyok.
    Nagyon hiányzik a kormány, itt nagyon elkéne a pontos kormányzás.
  • RJoco
    #5109
    Aki Amur-t csinálta, az sem volt normális, 100%
  • RJoco
    #5107
    Legalább elnapolhatnám Amur-t, de eddig nem jött semmi.
  • Kancsalborz
    #5107
    Jó játék érdekesen megalkotott egyedi világgal, (bizonyos életkor felett a kezdés borzongatóan "ismerős" emlék lehet...XD) egyedi karakterekkel és ellenfelekkel, véleményem szerint kevésbé jó de elfogadható történettel, és kissé "old school" a Bioshock-ra hajazó játékmenettel.
    Tulajdonképpen ez olyan mint annak egy spinoff-ja.

    Aki azokat szerette, ezt is fogja szerintem.
    Egy végigjátszást mindenképpen megér, jó móka. :)
  • Jóózsf István #5106
    Félgoff
    Azt tudtuk, hogy az Atomic Heart szintén ezé a csapaté?
    Játszik-ott azzal valaki?
    Mintha a megjelenéskor nagy port kavart volna, de azóta se hallottam róla. Milyen az?
  • Jóózsf István #5105
    Nem lepődnék meg, ha holnap kidobnák a 10-es fázist.
    A héten már nem jött a pétéeshez frissítés. Mondjuk még nincs is vége...
  • Kancsalborz
    #5104
    Kedves egészségedre ! Nehogy éhenhaljanak munka közben. XD...

    Akkor majd elmeséled milyen.
    Amennyire "el vagyok maradva" azzal amivel játszani szeretnék a régiek mellett, ha tényleg jó lesz, egy karácsonyi akción majd beszerzem, és kipróbálom.

    Előre én nem fizetek már asszem 5-6-éve. Teljes árat is régen ( volt ez igaz tegnapig, mert megnéztem a wirágboltban az új élienes gámát, és az meglepően nagyon bejött, úgyhogy kifizettem nekik, mert megérdemlik.) ;)
  • Kancsalborz
    #5103
    Kedves egészségedre ! Nehogy éhenhaljanak munka közben. XD...

    Akkor majd elmeséled milyen.
    Amennyire "el vagyok maradva" azzal amivel játszani szeretnék a régiek mellett, ha tényleg jó lesz, egy karácsonyi akción majd beszerzem, és kipróbálom.

    Előre én nem fizetek már asszem 5-6-éve. Teljes árat is régen ( volt ez igaz tegnapig, mert megnéztem a wirágboltban az új élienes gámát, és az nagyon bejött, úgyhogy kifizettem nekik, mert megérdemlik.) ;)
  • Jóózsf István #5102
    Azt én is mondtam volna!
  • RJoco
    #5101
    Megkérdeztem a kollégát, mit mond a Starfield-re.
    Azt mondta, hogy Fallout az űrben. Nekem ennyi elég is volt.


    Én is kíváncsi leszek. A havas pályák nem a kedvenceim. De max a Kolob lesz a Scout-om :)
  • Jóózsf István #5100
    Nemhogy elővételben, de plusz tíz rongyot is rádobtam nekik. Hadéljenek!

    Már azt is hallottam, hogy oltári nagy bukás lesz!
    Van egy konzolos kollégám aki már most gyűlöli, mert konzolon csak 30 kockával fog menni.
    Elég nagy port kavar a játék. Én egy fóát 4 szintre számítok amit nem szerettem a megjelenéskor, de azóta a világ játék színvonala annyit ment lejjebb, hogy a fóát 4 kimagasló lett! És ez így elég szomorú!

    Jocó!
    Kíváncsi leszek mit mondasz Amúrra! :-D
  • RJoco
    #5099
    Wisconsin 100%

    Jöhet Amur.
  • RJoco
    #5097
    Miért, kéne?
    Amúgy is csak szeptemberben jön.
  • Kancsalborz
    #5097
    Elővételben ???

    Ugyanmán...
  • Jóózsf István #5096
    Oppph:

    Űrfóátot megvettétek már? :-)
  • Jóózsf István #5095
    Íííííííígen lehet... Nyilván benne van a játékban, mert a modderek, ha tudnak is ilyet, nem fognak nekiállni ezzel vesződni.
  • RJoco
    #5094
    Úgy emlékszem, hogy az afrikai Ázsiában a reptéren is volt valami ilyen.
  • Jóózsf István #5093
    Isten látja lelkemet és a szexuális beállítottságomat is, de ha van rózsaszín festés olyan tárgyhoz amihez egyáltalán nem illik, akkor nem bírom megállni, hogy ne azt használjam!
    Lásd ugye az X4-ben a hellókittis űrhajók! :-)

    De nem azért jöttem. Hanem mert nem is tudtam, hogy van ilyen animáció a játékban!
  • RJoco
    #5092
    Nem tudom, milyen IKONOK-ra gondolsz alul középen.
  • Oldgamer
    #5091
    Józsi!
    Ez a jármű jelen állapotában egy leszbimaszturbioton. :)
    Jó kis rejtőszíne van... Valld be, az LMBTQ közösség fizetett neked ezért. :)))
    Azért jópofa na...
  • RJoco
    #5090
    Helló Kitti!
  • Jóózsf István #5089
    Tudtam, hogy egy forintot nem ér, de nem lett volna teljes a játék...
  • Jóózsf István #5088
    Alul középen IKONOK!

    Jött újabb pts és találtam benne egy érdekes sort, amit egyelőre nem akarok elkiabálni... "Added addons for medium and long logs"
    Ha ez az amire gondolok, akkor jó, de mindjárt nézem a fájlokat...
    Csak a lényeget nem olvastam el: Ez a mastodon-hoz van. Ami ugye fizetős déelcé.
  • RJoco
    #5087
    Van alul menüsor?
  • Jóózsf István #5086
    Így sem dereng?
    "A steam meg elbújhat az új vacak kezelőfelületével a fenébe. Baromi macerás hozzájutni a feltöltött képek közvetlen linkjeihez. "
  • RJoco
    #5085
    Fogalmam nincs, hogy miről beszélsz.
  • Jóózsf István #5084
    Utóirat.
    Még mindig off.
    A képnek semmi köze a gőz felülethez, csak épp a játékkal megint mókoltak valamit és itt tesztelem az eredményt. Nálam ez a BIOM a legakadósabb. Meg az újra bütykölt óriásfás rész.
    Szóval, csak kíváncsiságból lőttem egyet...
  • Jóózsf István #5083
    OFF
    Alul a menüsorban ott van középen. Még azt is mondhatnám, hogy könnyebb így elérni, de nem kimutatható a különbség.
    Persze amikor szembesültem az új felülettel, akkor egy pillanatra pánikba estem, hogy elvették a sok ablakomat, de hamar meglett. Akkor ezt a felületet nekem készítették?!?!? :-)
  • RJoco
    #5082
    Biztos ahogy tűnik el az idősebb korosztály, úgy kap egyre nagyobb teret az új, akinek meg ez kell.
    Ennek a vacaknak a lényege, hogy ne csak a képet oszd meg, hanem mindjárt magadat is. Agyrém.
    Aztán mindent úgy állítanak be, hogy az milyen jó nekünk. Hát nem.

    A játék ma is megszívatott. A vasúti sínekhez 24 adag fagerenda kellett. Meg ugye 12 vasgerenda és akkor kijön belőle 6 adag sínpár. Most a hatékonyságot inkább nem kommentálnám.
    A lényeg, hogy összeszedtem a házaktól 16 fagerendát és több már nem volt. A fűrésztelep meg 1 adag közepesen hosszú farönkből csinál 2 adag gerendát. Hittem én. Úgyhogy felpakoltam az Aramatsut egy rahedli fával. Úgy nézett ki a puttony, mintha egy adag rögzítettet vittem volna. Hátha kell még máshoz is mottóval vittem ilyen sokat. Amúgy elég lett volna 4 adag, 12 szál. Aztán a fűrésztelepen ért a meglepetés, hogy nem 1 adag rönkből csinál 2 adag gerendát, hanem 1 szálból csinálja. Ehh. Elég lett volna 6 szál is.
    Na mindegy, legalább jót daruztam. Fa meg van dögivel.
    Fél délután elment a sínekre, de lerakva. Most az erőmű beröffentésén fáradozom, oda vittem azt a szép rakományt a második képen.
  • Jóózsf István #5081
    Azt még nem is néztem. Fe azt látom, hogy "FELHASZNÁLÓBARÁT" (rém buta!) lett a felület. Mondtam is a haveromnak, hogy: Nemhogy okosodnánk, de "hülyülünk elfele"! :-D
  • Jóózsf István #5080
    Elkezdtem írni a mondókámat de nem olvastam el a következő hozzászólásod!...:

    "Teringettét.
    Amit leírtál az tipikusan az, amikor valamit véletlenül törölsz, vagy valami nem tetsző adatot adsz meg. De az is nyilvánvaló, hogy tudod mit csinálsz.

    Természetesen én is TC-ben nyitom meg az inci-t, amihez társítva van a winrar. "

    Azért örülök, hogy meg van a megoldás.
    Ugyan, én amióta babrálom, azóta a winrar a nyerő. Nem is tudtam, hogy másképp is működött!
  • RJoco
    #5079
    Nem csak mod és módosított verdákkal lehet rakoncántlankodni.


    Ezt meg annyira nem gondoltam át.


    A steam meg elbújhat az új vacak kezelőfelületével a fenébe. Baromi macerás hozzájutni a feltöltött képek közvetlen linkjeihez.
  • RJoco
    #5077
    Nincs is szebb dolog, mikor az ember megszívatja magát a játék hülyesége miatt.
    Történt ugyanis, hogy a ház urának kellett két adag fa. A fatelepen meg volt 3 (szál). De csak a második körnél esett le, hogy hoppá, csak egy adag volt a fatelepen, nem 3. Pedig olyan szépen figyeltem eddig ezt ebben a régióban. Na mindegy, továbbmentem a következő telepre, mert ott volt 3 adag (9 szál). Persze elég vacak helyen volt, de megoldottam.
    Ezzel a régióban le is van tudva a fahordás. Remélhetőleg. Van még egy pályán felvehető feladat, ami valahogy eddig kimaradt. Úgy kell majd átrepülnöm oda, mert a híd nincs befejezve. Ha tippelnem kell, akkor be kell fejeznem. Na majd kiderül.
    Szerződésesben a vasutat kell összeeszkábálnom és a papírgyárat beröffenteni.
  • Kancsalborz
    #5077
    Túlhaladott a probléma.
    Most néztem utána, és bozonyos patch-ek óta csak WinRaR-al módosíthatóak a file-ok, egyedül az írja felül olyan módon, ami a játeknak megfelel...XD

    Egy nagy LOL, ilyennel sem találkoztam még, hogy a jó öreg TC-nem jó valamire...XD

    Kipróbáltam, WR-al perfektül működik az átírás, azért kösz hogy segíteni akartál. ;)
  • RJoco
    #5075
    Megint hülyül az oldal.
    Ennek a hsz-nek a száma megegyezik az előző hsz számával.
    És kellett egy pötty, hogy megint lássam az utsó hsz-t.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.06.17. 16:43:02
  • Kancsalborz
    #5075
    Igazad van, pontosítanom kell, mert részinfókat irtam és így persze segíteni nehéz.
    Mentségemre legyen mondva, munka után fáradtan éjfél körül birtam ezt az alábbi "zagyvát" előadni, elnézést :)

    Tehát : Total Commander-el nyitom meg a pak.file-okat, és szimplán F4-el szerkesztem.

    Csináltam már ezt anno-a játék megjelenése körül egy akkori verzióval, és ez tökéletesen működött, olvastam pár fórumot mi merre hány méter, és gond nélkül szerkesztettem amit szerettem volna a gumik karakterisztikáján át adott járművekre rakható kiegészítőkig, kerékméretig, csatlakoztatható pótokig stb. mindent f@szán.

    (Nem ma kezdtem a mod-olást, elég sok játekhoz még írtam is...)

    Most viszont két napja hogy újra felraktam a game-et, gondoltam az új dolgok megnézése végett, meg a szám ize szerint gyorsan "átszabom", de meglepetésemre, ha valami "core" dologban irtam át (pl. kerekek tapadása) akár egy értéket is, a játék el sem indult, ha meg mondjuk "csak" egy járművön változtattam (pl. Paystar 5070 fuel 240-ről 280-ra,)
    belépve azt láttam, hogy eltünt a boltból az adott jármű, ha meg megvolt előtte akkor még a garázsból is... :)

    Tehát bármit változtatok az initial.pak-ban, azt a game ignorálja, vagy kidermed a töltőképernyőn...XD

    Természetes hogy nyitva hagyom a file-t szerkesztéskor, mentés utan meg ellenörzöm is rutinszerűen, és láthatóan mindent rendben elment, mégis ezt tapasztalom ha indítani akarom. :)
    "Offline" dettó.

    Anno ez működött, most nem. Van valami "fájlvédelem" az újban, vagy mit baxok most el ?

    Ez itt a kérdésem.

    Válaszod előre is köszönöm.




  • RJoco
    #5074
    Asszem ezt a verdát is szeretni fogom.
  • Jóózsf István #5073
    Jocó!
    Kérdéseidre a válasz. (#5066)