5875
  • Jóózsf István #5234
    Arra mintha lenne "kisegítő lehetőség" vagy bárminek is hívják a vindózban. Hogy az működik-e a játék felületén, arról lövésem sincs. Azt hittem, csak én öregszem ennyire, hogy a kurva nagy felületen nem találom a mutatót, hiába cibálom, mint egy megveszekedett hülye! :-)

    Más:
    Az nem újdonság, hogy aktív, vagy passzív összkerék kormányzást tesznek személyautóba, de ez meglepett.
    Sárit azért szoktam nézni, mert maga szereli az autóit. Azért is figyeltem fel rá, mert feküdt egy Subaru alatt és elképzelésem se volt, hogy mit keres ott!
  • RJoco
    #5233
    Kurzor mod nincs a játékhoz?
    Néha fogalmam nincs, hogy merre van és alig találom meg. Nagyon zavaró.
  • RJoco
    #5232
    Tyűűű, köszi!

    "extra javítócsomagot ad még az üzemanyag mellé" Mármint úgy gondoltam, hogy, ha a radart cserélem erre akkor a 200L mellé lesz még a javító csomag. A radart úgysem szoktam használni. A javító csomag sem akkora gond, bár így nem kell kétszer mennem egy verdához. Mondjuk ezzel már nem kell a szervizkocsi sem.
    Ami Amur-ban nem akkora gond. Egy terület kivételével az összes szadista. Vagy csak én nem találom a megfelelő utakat...

    A távirányítónál nem biztos, hogy sorba van kötve a 8. Lehet, hogy 4-4 párhuzamosan. Mondjuk úgy is 1,2V veszteség van akku-nál. Már itt van a cucc, de még nem álltam neki. Van pár más projekt, amit be kell fejezni. Az idő meg véges, sok elmegy munkára meg alvásra. Alvás hiányában meg a vegetálásra.

    Igen, a második vezérlő is pénz. Valami 70 vagy 80€ volt. Illetve akciósan vettem a Ratchet-tel, így olcsóbbra jön ki. Az eredeti dokkoló meg asszem 30 lehetett. De úgyis akartam dokkolót. Meg egy fekete vezérlőt is a fehér mellé.
    Amúgy az egy vezérlő sem gond, ha van akkubank. Rádugom és ennyi. Közel a bank, a kábel sem zavar igazán. Sőt, a kanapén szoktam tölteni a telót 45W-os töltővel. Rádugom a kontrollerrel és meg sem kell mozdulnom, hogy kicseréljem a feltöltöttre. Persze mind pénzbe kerül, de van aminek jó hasznát veszi az ember máskor is.
    Emellett időnként azért kell egy kis pihenés a játékban (kajálni, ülni a porcelánon), akkor meg fel lehet dugni töltőre.
  • RJoco
    #5231
    .
  • Jóózsf István #5230
    De.
    A javító részleg mellé... Inkább megcsinálom és kicseréled a fájlt.
    Mellesleg ad kétszáz liter löttyöt is!!!

    <TruckData
    FuelCapacity="200"
    RepairsCapacity="1000"
    WheelRepairsCapacity="10"

    A számok tetszés szerint variálhatóak. "A VÉGTELENBE! ÉS TOVÁBB!!!" A negatív értéket nem próbáltam. :-D

    Ez meg a komplett átírt mod (1000 liter) Csak ki kell cserélned a fájlokat. (Elég csak a GGMS_Bobble_Box.pak -ot!)

    Ettől az embertől nekem a radar és a rönkös van meg, de a rönkös nem túl kidolgozott. Nagyon sokat bíbelődtem vele, mire azt mondtam, hogy használható, de úgy is maradt benne hiba. Nem is használom.


    És igen. A nyolc darab akkunál már számíthat az a -0.3 V fejenként. De ez sem csak szimplán matek, mert amikor feltöltöm az AA-kat, akkor azok is 1.5 V-on vannak, de szép lassan elengedik 1.3-ra. Most megmértem kettőt 1.355 van bennük. (Két különböző akku eltérő időben töltöttem őket.)
    A két vezérlő is jó megoldás lehet a folyamatos játék biztosítására, de az alap hangon +20 pengős kiadást jelent! :-)
  • RJoco
    #5229
    Ez csak extra javítócsomagot ad még az üzemanyag mellé.
    Jó lenne egy olyan, ami 1000 lötyit tud vinni.
    Nem lehet megszerkeszteni?

    Látom, hogy a készítő Batman fan.
    Az a Batmobil eléggé csapatós.
  • RJoco
    #5228
    Köszi a linket, majd fel is tolom.

    Pár órája megírtam a hsz-t és ez a köcsög oldal elküldés helyett kiléptetett. Nagyon idegesítő.
    Szóval a lényeg tömören:

    1,5V-os AA és AAA akkut még nem láttam EU-ban. Bár mostanában nem kerestem.
    Utoljára USA-ból lehetett kickstarter-en keresztül rendelni lítiumosat. Nem bírta olyan sokáig, mint egy elem, viszont stabilabban bírta. Kontrollernél ez pont mindegy.
    Van RC autóm. A távirányítóba 8 darab AA megy. Az 1,2V-os akkuk kevesek neki.

    A mai trend, hogy mindenbe akku kell. "Környezetkímélés?" PS jól csinálja. Vegyél hozzá dokkolót, sokkal kényelmesebb. Én hülye meg is vettem. Meg még egy kontrollert. Ha lemerül az egyik, cserélem a másikra. 8-10 óra játékot azért kibír.

    Vezérlő:
    Van egy ilyenem.
    Ezt nem látja a játék. Leszedtem a WOJ emulátort, ami csinált egy virtuális x360 kontrollert, amit kezel a játék. Ezen keresztül az x360 kezelőire bármit rá lehet programozni és használni a játékban.
    Jó lenne, ha kormányhoz is lenne ilyen, mert úgy néztem, hogy az jobban testre szabható a játékban.
  • Jóózsf István #5227
    Jocó!
  • Jóózsf István #5226
    Soha semmi bajom nem volt, hogy akku, vagy elem.
    A kontroller röhögve elmegy tíz órát a kettő darab AA akkuval
    Az egeremben az egy darab AA-t szökőévente kell cserélni. (Nyilván nem, de olyan ritkán, hogy nem tartom számon.) Ha nagyon saccolnom kellene, akkor havonta.

    A mondandóm lényege az, hogy egyszer kitalálta a májkrofos, hogy a vezérlő menjen két darab AA-s akkuról, vagy elemről. És ez szerintem rohadtul praktikus. De akkor a fejlettebb cuccba miért ÉPÍTETTÉK bele az akkumulátort? (Ha csak azért nem, mert annak több kakaó kell és azt már nem tudná biztosítani sem az elem, sem a két ceruza akku.)
  • Oldgamer
    #5225
    Ráadásul az elemek is horror pénzbe kerülnek, valóban furán gondolkodnak azok, akik elemet helyeznek az irányítóba! Amit figyelembe kell venni, hogy az AAA akkuk sok esetben 1.2 voltosak, míg az elemek 1.5v Nem tudom, ez számít e használatkor egyébként, nincsen x boxom. Persze kaphatóak 1.5v-os ceruza akkuk, de drágábbak, meg ritkábbak. Vannak olyan műszaki eszközök, melyekbe nem tehetőek 1.2v-os akkuk! Pl egyes fémkereső detektorok. Ok tudom, egy kontroller más... vagy mégsem?
  • Oldgamer
    #5224
    Először azt hittem egy game jelenet, de ahhoz élethű volt a látkép. :)
    Komoly RC jármű, élvezném az ilyet ha sajátom lenne.
    Azért rendesen meg volt pakolva a plató, kérdés mennyire erős motor van beleépítve, nem természetellenes, hogy nyüglődik szegényke az emelkedőn.
  • Jóózsf István #5223
    És ilyet is szeretnék a játékba!
    Bár, ahogy elnézem vannak hiányosságai. Azt az enyhe mélyedést illett volna fennakadás nélkül legyőznie!
  • Jóózsf István #5222
    Nem!

    "Akkumulátor:
    Beépített tölthető akkumulátor töltésenként akár 40 órás üzemidővel. Az akkumulátoros üzemidő a használat jellegétől függően változhat."

    Ez az Elit vezérlő. a sima pórias vezérlő elemes. (Amihez lehet kapni a csatolt akkut.)

    Egyre ostobább lesz a világ!
  • Jóózsf István #5221
    "Mondj búcsút az AA-elemeknek!

    Gondoskodj a folyamatos játékról az Xbox újratölthető elem és az USB-C-kábel segítségével. Töltsd fel játék közben vagy utána, vagy akár az Xbox készenléti módjában. A hosszú élettartamú, újratölthető elem 4 óra alatt teljesen feltöltődik. Felejtsd el az egyszer használatos elemeket, és játssz megszakítások nélkül.*"

    Ezt a szart már egy cikkben is olvastam. Mondom mi van:
    Az ikszbosz vezérlőnek a legeslegnagyobb fícsöre, hogy elemeket illetve tölthető AA akkumulátorokat tehetek bele. Ki az a barom, aki elemekkel használja? És ki akarja 4 órán keresztül tölteni, amikor 30 másodperc alatt cserélem ki az akkukat?

    Aki ezt leírta és terjeszti, az egy degenerált barom!

    Az egerem is ugyan ezt tudja. Abba egy darab AA kell! (G604) Az elődje egy MX Master volt. Amit fel kellett dugni. Nnnna az volt a tortúra! És ráadásul azért ment a kukába (Garanciálisan megszabadultam tőle) mert: TÖNKRE MENT AZ AKKUMULÁTORA! És ha az AA tönkremegy? Egy marékkal van még a polcon!!! De ha mindegyik tönkremegy egyszerre, akkor elszaladok a legközelebbi bármilyen boltba és veszek ideiglenesen két AA-s elemet!

    Na ennyit a beépített akkuról. Mondjuk az ikszboksz akkuja szerintem pont nem beépített hanem ilyen.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.08.16. 05:46:10
  • Jóózsf István #5220
    Pontosan mit is szeretnél?
    Szép kerek mondatokban, ha lehet.

    A 360 a One és az új tudomisén mi nem ugyanaz a séma? A One és az új az semmiben sem különbözik, mert most az új van, ami pontosan olyan, mint a One.
    Csak azért, mert ha azt tudod emulálni...

    Nálam nem volt a kontrollerrel soha semmi baj. Kiválasztottam a "D" variánst és gó. Illetve talán egy gombot áthelyeztem, de meg ne kérdezd, hogy hogyan. (Eltettem a "B"-ről a csörlőkioldót a jobb ravasz fölé.)

    "Kompatibilitás Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10/11, Android és iOS.*"
    Áhá! Szóval pont nem jó!
    Akkor bocsesz.
  • RJoco
    #5219
    Ha te csinálod? Akkor nem. :)

    A játékfejlesztők sok mindenre nem voltak képesek odafigyelni. Arra bezzeg odafigyeltek, hogy legyen egy rahedli kormány a játékban vagy külön rész a kontrollernek, bár ahogy néztem, csak 4 séma közül lehet választani. De, hogy egyéb játékvezérlővel használja az ember, az már nem megy.
    X4 esetén sem működik az, amit használni szeretnék. Mondjuk lehet, hogy nekik jelezni kellene a dolgot.
    Itt nem tudom, hogy van e értelme.

    Ha esetleg tud valaki egy kormányvezérlő emulátort, annak örülnék. Xbox 360 kontroller emulátort már találtam. Ha nem lesz más, megteszi ez is. Remélhetőleg.
  • Jóózsf István #5218
    Ha vízen járok, az csalásnak számít?
    Arról már régen is láttam dejót, hogy a twinsteer úszik. De eddig nem tapasztaltam.
    Ez egy "érintetlen" mod canga. Épp csak kipróbáltam, mert láttam az oldalán, hogy sokoldalúbb, mint amit én használok. Arra sem vettem a fáradtságot, hogy megnyissam a fájlját.
  • RJoco
    #5217
    Többféle képpen is el lehet akadni a játékban.
    De ez szerintem megér egy fizikai nóbelt.
  • RJoco
    #5216
    Nem emlékszem sok lassulásos esetre. Vagy tolom neki és lesz ami lesz, vagy ésszel közlekedem.
    Nameg a gyári verdák nem olyan gyorsak. Bár be lehet himbálni a pótot, de sokkal egyszerűbb megállni is.
    Ellenben a tuning tátrával olyanokat műveltem, hogy igen, ott simán előzhetett volna a pót, ha le tud akadni.

    Valahogy gariztatnod kellene a VGA-t. A visszakapott pénzből meg vehetsz egy zöldet.
  • Jóózsf István #5215
    Hogy én erre miért nem találtam rá eddig?

    A lassulással kapcsolatban nem lettem okosabb. Amire gondoltam, az nem arra való.
  • Jóózsf István #5214
    Az, hogy a meredek leejtőn alacsony fokozatban szépen leballagsz, az addig igaz, amíg nem jön egy kanyar és/vagy el nem veszti a tapadást a pótkocsi kereke. Mert onnantól jön az "előzés". Ami segíthet egy húzósabb lejövetelnél, a kézifék. Az konkrétan fékezi a pótkocsit, mert bele van írva mindegyik ikszemeljébe: ConnectedToHandbrake="true"
    Üzemi fék nincs egyiken sem!

    Az engem is zavar, hogy magasabb fokozatban nem lehet gurítani a bicajt. Érdekes. Olyankor bezzeg visszaváltogat a váltó. Amikor kellene akkor meg nem. Amúgy erre is van valami varázsszám. Ha jól rémlik, akkor a lassítás arányát lehet változtatni. Majd egyszer megnézem, hogy ha babrálom, akkor mi történik.
  • Jóózsf István #5213
    Most már én is tudom, de amikor ki kellett adni érte pénzt, nem volt mindegy, hogy 900, vagy 500 pengő. Most már a 900-ast választanám!

    Szépségversenyt nem fog nyerni. De működik!

    Egész jól Valahonnan még ollóznom kell egy csipesz forgási sebességet, mert az az aramatsu-nál nincs szabályozva. (valahol mintha láttam volna erre adatot...)

    És ha már úgyis büntetlek benneteket, akkor: Itt egy kis tűzifa szállítás is! :-)
  • RJoco
    #5212
    Ami onnan hiányozhat: pótkerék, klíma, hálófülke.

    Mivel te mindig úgy tudsz mindenhova száguldozni, nem csoda, ha nem működnek a fékek a pótkocsin.
    Amúgy meg esélyes, hogy nincs rajta. Kivétel, ha olyan kocsira van kötve, amit vontatsz. Mert akkor meg rendszeresen be vannak szorulva a fékek. Ezt sem lenne rossz megoldani.
    Gurulásnál nem mindegy, hogy milyen sebességben van a verda. A-ban automatikusan lassul valamiért. Hiába gurulsz ötödikben. L+-ban gyorsabban gurul, mint L-ben. És a pótkocsit is megfogja, nem tolja el a kocsit. Meredek lejtőn inkább átteszem alacsony fokozatba, az megfogja az egészet. Persze, ha időben kapcsolok ;)

    Az legalább haladás, hogy, ha csörlőzésnél az akasztópont valamilyen HUD elem alatt van, akkor is ráakaszt. Régen nem tette. Utálatos dolog volt, hogy mindig úgy kellett fordítanom a kamerát, hogy ne legyen szöveg alatt az akasztópont. ÉS persze mikor látta az ember, hogy hol van? Mikor megfogott egy pontot a kocsin. Nem tudom, hogy mikor került bele, de jó, hogy benne van.
    Most még jó lenne megoldani azt, ha a térképen görgővel görgetem az oldalsávot (értelemszerűen ott a kurzor is), akkor ne nagyítgassa a térképet. Majd, ha a kurzort a térképre viszem, akkor reagáljon a görgőre.
  • RJoco
    #5211
    Én is számoltam a pixeleket.
    De megmondjam, hogy miért tök mindegy? Mert 4K-n is játszottam és ott sem futott rosszabbul.
    Ezért nem is írtam.
    Sajnos ez a játék ilyen. Nekem se pörgeti 100-ra a hardvert.
    AMD-n nekem sem futott valami fényesen 4K-n.
    Lehet, hogy a zöld drágább, de van, amiért megéri megvenni.
  • Jóózsf István #5210
    Szerintetek mi hiányzik abból az ordenáré nagy résből, ami a fülke és a rakomány között van?
    És mit gondoltok mi lesz a következő ikszemel buzerálásom tárgya? :-)

    Más:
    Ugyan nem mondtam ki, és annyira nem is foglalkoztatott eddig, de van egy bődületes nagy hiányosság a játékban. Amit, ha megemlítenék a fejlesztőknek, akkor sírva rohannának a világ pereméig és vetnék le magukat a semmibe, pedig szerintem nem lehetetlen: (Ne találgassatok!) A PÓTKOCSI NEM FÉKEZ! Ugyan a kézifék hatással van rá, de menet közben nem lassítja a szerelvényt. Azt is mondhatnók, hogy: Minek az? Borítottatok már azért, mert leejtőn megtolta a gépest a pótkocsi? Na, AZÉ'!

    Jocó!
    Ugyan van pár eltérés...
    Kiemelném a táj megrajzolásának távolságát.
    Éééééééésssss
    Az 5120 x 1440 = 7'372'800
    A 3840 x 2160 = 8'294'400
    Csak egy szűk millácska az eltérés. Erre jön még az, hogy az AMD vga-k nem jók 4K-ban. Folytassam?
    Ennyi a különbség és kész!
    És szerintem a CPU-d is többet tud, mint az enyém.
    Az egészben az a legfurcsább, hogy sem a cpu se a gpu nincs teljesen terhelve. Még ha a szálakat külön-külön nézem is...!
  • RJoco
    #5209
    Úgy látszik, hogy valamit eltoltak a grafikán.
    Ma Amur-ban volt pár talaj menti hiba, ami eddig nem. És azokon a részeken már jártam korábban, szóval biztos, hogy jó volt. Még a 9. fázisban.
  • RJoco
    #5208
    Beállítások.
    Az egyszerűbb összehasonlítás miatt a beállításaidat az enyém mellé tettem.

    A FOV-ot át is állítottam 130-ra, de nem tetszett. Végül 100-nál kötöttem ki, ez szerintem jó lesz nekem.
    Az FPS meg olyan szépen 100-120 körül van. Ritkán megy 100 alá.
  • Jóózsf István #5207
    A 16-os békefenntartóhoz nem nyúltam egy ujjal sem! A 12-hez igen, mert abban láttam fantáziát. De ez a 16-os egy kalap szamócát sem ér!
    Megcsinálhatnám összkerekesre, jobb futóművel, erősebb motorral, de nem is tetszik! Kár az időt pazarolni rá!
  • RJoco
    #5206
    A Tátránál pont azt vettem észre, hogy egy adag vasgerendával már jobban teljesít ugyan azon a saras szakaszon, mint üresen.

    Az isteni xml szerkesztési képességed miatt te nem tapasztalod meg azokat a kínokat és örömöket, melyeket mi, földi halandók.
    Nem tudom, hogy a 10. fázis hozadéka e vagy korábban is ilyen volt, csak pont most kellett elővennem, de Amur-ban annyit használom az L fokozatot, mint még soha, ha ott volt az L+. L+-szal képes lezötykölődni a nem rögzített árú. Emellett borulás veszélye is fenn áll néha. A betonlapokkal kirakott úton sérül a verda. Ha L-ben haladok, akkor ilyen nincs. Sokkal jobban le tudja követni a futómű a talajt és nem ugrál a felépítmény. Nincs sérülés és az áru is a helyén marad. A H fokozatot mindig is gyakran használtam. Ha H fokozatban haladok az aszfaltos úton, akkor soha nem sérül a verda. De nem csak aszfalton, földesen sem. Ha A-ban 3-as fokozat fölött van, akkor mindig kap a futómű aszfalton. Emellett gyakran H-ban gyorsabb a haladás, mint L+-ban és mégsem akad el, mint A-ban. Persze van olyan jármú, aminél nem olyan jó a H, mint a Tátráknál. Ott az a jó, ha 5-ösbe van. A motorerő és a kerekek tapadása miatt lassan haladva 5-ben sem terhelődik a motor, így nem vált vissza.
    Ellenben egyes Azov-ok földes úton nem tudnak huzamosabb ideig 4-ben menni (5 nincs), mert elfogy a motorerő. H-ban sokkal egyenletesebb a haladásuk.
  • RJoco
    #5205
    Sok xml-t kellett szerkesztened?
    Vagy csak két sort?
    Azért így minden szempontból sokkal jobb.
  • Jóózsf István #5204
    Sokáig gondolkodtam, hogy ennek a dejónak hogyan legyen vége. Aztán megoldódott. :-)

    Tanultam ennél a cégnél egy kifejezést egy idősebb embertől: "FASZTALANKODÁS" Ez jut eszembe amikor egy ekkora batár így teljesít. És most nem elsősorban az ikszemel szerkesztéshez szeretnék kilyukadni, hanem inkább oda, hogy nincsenek összhangban az arányok a játékban. Ennek a gépnek úgy kellene hasítani azzal a rőzsével, mint a huzat ("...Így jön ki a trágyából!" báj: Gálvölgyi)
    Ezzel szemben olyan, mintha kartonpapírból lenne.
  • Jóózsf István #5203
    Se füst, se délibáb!

    Sokat nem hozott a konyhára a textúra visszavétel, de nem is zavaró a különbség.
  • RJoco
    #5202
    Engem nem minden esetben zavar, kivétel az Azov-oknál. A 3 tengelyesnél nincs gond, mert van alsó. De az 5 tengelyesnél nincs alsó, az így is, úgy is az ember képébe füstöl. Miután átülök, kell pár perc, míg megszokom és sikerül figyelmen kívül hagyni. Az a baj, hogy ez a verda is a kedvencek közé tartozik.
  • Jóózsf István #5201
    Tudom mi lesz a következő amit meg fogok ölni a játékban: A kipufogó füst. Vagy nem látok tőle, vagy amikor nem annyira kormos, akkor torzítja a mögötte levő textúrát!
    Többek között ezért sem szoktam kéményeket tenni a járművekre. Az a jó, ha alsó pufogója van gyárilag.

    Megnézem a textúrát...
  • RJoco
    #5200
    Régi kedvenc. 813-as Tátra. Mennyit járkáltam vele. Mióta meg van az erő, azóta el is felejtettem.

    A beállításaimat még nem néztem, de a textured minőséget lehet, hogy érdemes egyel lejjebb venni. Nem hiszem, hogy észreveszel változást, de nálam a gyárasnál okozott olyan hibát, mint nálad a talajvillogás.
  • Jóózsf István #5199
    Beállítás 1
    Beállítás 2
  • RJoco
    #5198
    Jah, akkor Western Star. A nevekkel sosem vagyok tisztában. És akkor hozzányúltak. Na majd ki is próbálom. A gyárit.

    Azért az AMD legerősebb kártyájával elég gyér a teljesítmény. Grafikailag van egy pont, ahol nehéz összehasonlítani két képet, ha nincs egymás mellett. A beállításokon átmehetünk esetleg.
    Én a 4080-ason 80 alatt nem nagyon látom. Néha elmegy 120-ig, gyakoribb a 100 körüli érték.
    És olyan megakadások sincsenek, mint amik régen voltak a 6800-assal.
    A grafikára nincs panaszom. Nekem elég szép. Azt viszont nem tudom megmondani, hogy a tiédhez képest szebb vagy sem vagy ugyanolyan.
  • Jóózsf István #5197
    Ja igen. Azt mintha beszéltük volna nemrég és igen mondtam, hogy később kapott összkereket. (Imandrán) Kurvára szenilis vagyok már!
    Anno, amikor megtaláltam nekem is okozott némi fejfájást a hazajuttatása! És abban sem vagyok biztos, hogy sikerült-e egyáltalán.
    Western Star 6900 TwinSteer-nek hívják.

    Ezt meg elfelejtettem feltolni. Nagyon nem is lehetek rá büszke, mert 50 és 80 között mozog a kockaszám. És jobbára inkább az alsó régióban. (Kikapcsoltam a korlátozót). Sok múlik a területen. A múltkori havas - nem havas (gyári) pályán emlékszem, hogy anno rettenetesen akadt a kép. A szép tájnak ára van.
  • RJoco
    #5196
    Arra a szép hosszú (White Star?) járműre, aminek 4-es a platója és 2-2 tengelye van jó messze egymástól. Annak (is) szerkesztetted meg, hogy a hátsó tengelyei is forogjanak.
    Már nem is emlékszem melyik régióban szedtem össze. Gondoltam beviszem lábon a garázsba, de 3m után el is akadt. Mivel a területen nem volt garázs és nem volt kedvem elhúzni a másik területre, így visszaállítás lett. Akkor néztem, hogy még csak opció sincs az AWD-re. Így gyorsan el is adtam.
  • Jóózsf István #5195
    Leírtam egy litániát, majd egy billentyűkombinációra bezáródott a böngészőm! És nem az alt-F4 volt az!!! :-)

    Szóval:
    A kamera: Valószínűleg én valamikor felhúztam 90-re és úgy játszottam vele sokáig. Majd valamilyen kósza gondolattól vezérelve visszavettem 80-ra (alap) és nem vettem észre, hogy így nekem nem is jó...

    Jocó!
    A képkocka sebességem korlátozva van 72-re.
    Azt is észrevettem, hogy nem mindegy milyen pályán megy az ember, mert ezen sokszor van 50 közelében, az előzőn tartotta a 72-őt. Majd egyszer kiveszem a korlátozót és megnézzük úgy mit tud a 7900 XTX

    Úthiba alatt a keréknyom-felszín villódzást érted? Persze, hogy zavar! De nem igazán tudok vele mit kezdeni. 10. fázis hozadéka. Talán egyszer kijavítják.

    Melyik járműre gondolsz? Nem jellemző, hogy egy már régóta forgalomban levő autóhoz nyúlnak! Max a PTS-en belül szoktak inkább fabrikálni rajtuk.