5779
  • Caliph
    #5379
    No,ismét elolvasba,mi a különbség ha szálakban vagy csomagolva rakom? ugye csomagolva felrak egy adagot magától,meg van amikor lerakja az álványra és pakolhatom magamnak. hogy fér fel négy adag ha én rakom? :D
    és akkor ebből adódik a kérdés hogy hány szál számít egy adagnak ? mert akkor gondolom itt lesz a titok nyitja
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.23. 10:16:13
  • Jóózsf István #5378
    Amúgy rájött már valaki miért kérdeztem a mozgó dolgokat a hófutóban? :-)
    Ha nem, akkor várok még picit...
  • Jóózsf István #5377
    Van olyan mod ami pótkocsikból áll. Három rövid, vagy három közepes rönköt tehetsz fel csomagolva, vagy egy hosszút.
    Sajnos azonban nem a legkezesebb pótok. Túl nagy a tengelytávjuk és a rakoncák mindenhova beakadnak. (Amíg nincsenek megrakodva, mert utána már kitölti a két rakonca közötti területet a rönk) Külön kihívás velük közlekedni. Olyan helyre ajánlom, ahol nyílt terep van és unalmas többször fordulni.
    Viszont, ennek a modnak vannak teherautó felépítményei is, Csak hosszabb járművekre lehet felrakni, mint az Inter. Paystar 5600TS. Ezekre rövid és közepes rönkből kettőt-kettő és egy hosszú rönköt rakhatsz. Tehát az 5600-ból és egy ilyen pótból álló szerelvényre öt közepes vagy rövid vagy két hosszú csomag rönk megy.
  • Caliph
    #5376
    Találtam egy hosszú pótot amire felfél 2 medium,meg az Uralra egy ,ezt már medium log esetében elmegy
    Urallal a hosszú is viszonylag egyszerűen megy,jó kis gép,de ugye így egyet tudok csak vinni. na mindegy is,jó ez így,nagyon op modokat nem akarok berakni
  • RJoco
    #5375
    Van egy gyári bicaj. Ha megvetted a Session Pass-t. Talán a kettesben lehetett.
    Aramatsu-nak hívják. Nagyon tuti faszállítós bicaj. Jó vele a fát pakolni is és közlekedni is. Csak rövid és közepes rönkökre jó.
    4 adag rönk meg sem kottyan neki. Persze szálakban, nem csomagolva.

    A pontos mod neveket majd István megírja. Neki vannak olyanok a listáján, amik neked kellenek.
    Két hosszút simán elviszek két körben, gyári cuccal. Ezért még éppen nem nyúltam mod-hoz. Nameg kocsi is kell, ami elhúz két hosszúval rakott fát.
  • RJoco
    #5374
    Szerintem ez egy szadista régió. Mármint minden régió az, de ez a legszadistább.
    Megértem, hogy a pálya végeztének nagyon örültél és elégedett voltál. Én is nagyon fogok örülni neki. Ha eljutok oda.
  • Caliph
    #5373
    üdv ismét mod tipp kellene...fa szállítás,valami faja gép és pót,amivel mondjuk el tudok vinni négy medium logot,vagy 2 hosszút is,és nem annyira szenvedős az első kis sárfürdőnél :)
    köszi
    és köszi,az Ural mod bejött :) nagyon faja kis gép
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.22. 10:30:58
  • Jóózsf István #5372
    Mentem egy nosztalgia kört Amúrban Tudom, hogy mennyit anyáztam amikor itt tartottam a játékban és még ezzel a bicajjal is értek meglepetések, de ha tehetném nulláznám a régiót és újrajátszanám. Kihívást és az elvégzett munka utáni elégedettséget tekintve ez a régió a legjobb! A fejlesztők koronaékszere.
  • RJoco
    #5371
    Mire végzel a másodikkal, már biztos, hogy kint lesz a 3. Esélyes, hogy a negyedikből is az első vagy a második.
  • Caliph
    #5370
    arra jutottam h az 1 és 2. year passot behúzom. a 3 vége még nincs meg,látatlanban nem fizetek,illetve majd ha akciós lesz az is :)
  • Jóózsf István #5369
    A pályák miatt az összes szezon bérletet meg (KELL? Érdemes) venni. Hogy milyen járművek járnak hozzá? Kit érdekel?!? Az alap játék a három régióval nem túl sok. A második évad záró fázisa egy kalap szar. (Reméljük az idei jobb lesz!) De azért vannak hangulatos régiók a maguk két darab térképével.
    Persze! Meg kell venni!
    A különálló járművek közül egyiket sem ajánlom. Ha nem aprópénzbe kerültek volna, akkor egyiket sem vettem volna meg. De mivel "fanatikus" vagyok, ezért meg van mind. (Egyik sem ér egy forintot sem!) Ami meg igen, azt megkapod a szezonokkal együtt ingyen.
  • RJoco
    #5368
    A Session Pass-ok adják a régiókat és pár új verdát is. Esetleg ezeket érdemes behúzni.
    Én valami csomagot vettem szerintem és a Tatra Pack benne volt.
    Szerintem a T813 az elején nagyon hasznos, mikor még alig van járműve az embernek. Egyebeket nem vettem. A játékot ismerve nem tűnnek nagyon hasznosnak. Számomra.
  • RJoco
    #5367
    Akkor fogalmam nincs, hogy te mire gondolsz.
    Ha valaki csalást követ el, akkor nem lesz csaló? Vagy, hogy van ez akkor?
    Ha már a statisztika. Engem baromira hidegen hagy. Nem érdekel, ha nem 100% egy régió. Ahogy az sem, hogy az összes acsi ki legyen pipálva a steam-en vagy, hogy platinára futtassak egy játékot PS5-ön. Persze nem mondom, ha kell 1-2 trófea, ami nem is annyira gáz, akkor nem csinálom meg, de van az a munka, amit nem ér meg egy digitális embléma.
    Számomra a cél az élvezetes játék és nem az önsanyargatás. És, ha ehhez én mod cuccokat használok és visszaállítást, akkor úgy jó nekem. És nyugodtan feküdnék le aludni, ha nem lennék olyan hülye, hogy ide járjak mások piszkálódását olvasni.
    Te örülsz annak, hogy még sosem állítottad vissza a verdát. Tök jó. Én meg annak örülök, hogy felpakoltam 3 sornyi rakományt a pótra és leszállítottam az összeset a mod verdával. Egyszerű volt? Kötve hiszem. Idő volt megpakolni a pótot? Naná. És még csak nem is száguldozhattam. Ha ezt mondjuk egy Taygával kellett volna csinálnom, akkor 3-4 kör ugyan azon az útvonalon. Ebben nem látok akkora élvezetet.
    De annak is örülök, ha két sornyi cuccot elviszek gyári verdával, de mod futóval Amurban. Ez egy kifejezetten szadista régió. Most is próbálkozom egy ilyen manőverrel, de nem akar összejönni, mert olyan a terep, hogy mindig leborul a cucc. Itt még a tuning Tátra sem segítene.
    De annak is nagyon örültem, hogy MR-ben megcsináltam úgy egy pályát, hogy nem nyitottam meg a térképet. Azért ez nem kis kihívás volt.
    Harag nincs, az elnézésed meg nem ér semmit a szurkálódás miatt.
  • Caliph
    #5366
    Dlc közül melyiket érdemes behúzni? most akciós a steamen,nekem csak az alap játék van meg. a 3 dlc csomag közül 2 akciós,36 ercsi,a harmadik önmagában 24.
    megéri?
    Önmagában a gépek miatt nem venném meg,esetleg a jó mapok vagy újfajta küldik amik érdekelhetnek
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.20. 19:25:16
  • Oldgamer
    #5365
    Kedves Jocó!
    Valószínű a nagyon erős melegfronti hatás az okozója annak, hogy ennyire ingerülten érintett téged ez a " csaló " kifejezés, így természetesen nem haragszom rád. Egyszerűen nem tehetsz róla... Egyébként a csaló meg a csalás között lényegi értelmi különbséget kellene tegyél, hiszen van különbség a két kifejezés között.
    1. Nem írtam, hogy ha elmegyek a benzinkút mellett akkor nem tankoltatom/javíttatom meg a járműveimet! Dehogynem. Teleportálva nem ugrok ! a garázsba, így nem javítom/tankolom meg a kocsimat, mert ez az én szememben továbbra is... na jó nem csalás, hanem egy önbecsapó gyermeki játékmeneti segítség. Remélem így már nem annyira sértő. Odahajtva keréken bemegyek..
    2. Direkt leírtam, hogy teljesen megértem azokat, akik nem ezen szisztéma alapján játszanak mint én, tehát senkit nem nézek le. Kivétel azokat, akik nem tudnak szavakat/mondatokat értelmezni. Ez meg az én hibám..
    Szóval mindenki úgy játszik ahogy akar értelemszerűen, mert a SR lehetőségei szinte korlátlanok, és ez így van jól. Hogy aztán lefekvéskor ki hogyan gondolja át az aznapi játékát, milyen könnyen éri el esetenként a 100%-okat a statisztikában, az mindenkinek a lelkivilágától függ. Én igenis büszke vagyok arra, hogy az egész game-t úgy játszottam végig, hogy nem ugrottam a garázsba semmilyen okból sem. ( elakadás, tankolás, fejlesztés miatt ) sőt régiókba sem utaztam efféleképpen. ..Megkockáztatom, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy így mennyien teljesíthették világszerte ezt a közel másfél éves kalandot.
    Azért remélem hogy nincsen harag köztünk, csupán a felháborodásodat/kirohanásodat nem értettem, ami eddig abszolút nem volt jellemző rád. Az esetleges rossz jelzős megfogalmazásom miatt ha bántó volt akkor elnézést kérek tőled, meg azoktól is, akik a játékban néha a könnyebb utat választják az igazi kihívások ellenében.
  • RJoco
    #5364
    Szerintem a te hozzáállásod inkorrekt. A lényeg az előző hsz-ben van.
    Ettől függetlenül csak egy megjegyzésem lenne.
    Hülye az, aki Witcher-ben, Starfield-ben ( és Cyberpunk-ban is) és az összes olyan jellegű játékban, ahol lehetőség van, nem használja ki a gyorsutazást, ha egyszer lehetősége van rá és rengeteg időt spórol.
    Ha már adott egy garázsba utazás lehetősége, akkor miért ne?
    Persze ettől függetlenül lehet úgy játszani, hogy, ha borulsz, akkor nem rakod vissza. Ha kifogy a nafta, akkor nem rakod vissza. Van lehetőség mentésre, ezzel érdekesebbé téve a játékot. Én is szoktam. De, ha pl. azt látom, hogy az utam, üresen elvisz a garázs mellett, ahova úgyis betérnék tankolni, akkor mehetek gyorsan is odáig. Vagy azt mondod, hogy simán elmész a garázs mellett 50 liter naftával, mert ott nincs benzinkút? Nem térsz be megjavíttatni a verdát, mert ott nincs szerelőműhely feltüntetve? Ha meg igen, akkor simán lehet gyorsítani a dolgot.
    Persze te is úgy játszod, ahogy akarod. De a szövegeddel engem csalózol le, mert én meg másképp játszom. És ez nem tetszik nekem.
  • RJoco
    #5363
    Semmi gond.
    A fejlesztőkre tett megjegyzéseddel teljes mértékben egyet is értek. Bár egy arcade játékba minek manuális váltó, ugye.
    Amúgy egy manuálisnak én is örülnék. Meg, ha a gázt sem csak padlóig lehetne nyomni. Meg ugye egyebek.
    FS-ben nem sok járművet néztem belülről, de amit próbáltam, ott a tükröknek nem volt értelme, ahogy a kijelzőknek sem láttam, ami az arató különböző részeit kellene, hogy mutassa. A modokkal nem tudom, hogyan állok, még nem néztem rá.
    A hófutó PS5 verzióról hallottak után nem sok jóra számítok.

    A játékfájlok szerkeszthetősége egyik oldalról lehet a fejlesztők trehánysága, a másik oldalról meg lehet, hogy így volt egyszerűbb nekik megírni azon a programnyelven, amit használnak.
    Ettől függetlenül a játék copyright-os. Régen még kiírták, hogy nem változtathatod. Az, hogy a fájlokból modok készülnek, megint más, mert nem maga a játék változik, hanem egyes fájlok, de az eredetiek megmaradnak. Legalábbis egy normális mod nem írja felül a játékfájlokat, csak hozzátesz. Persze az, hogy valaki belenyúl a játékfájlokba, még nem jelenti egyértelműen azt, hogy csaltál. Ezzel egyet értek.
    De nagyon jó példa a GTAV. Ha bármit módosítasz a fájlokon (megteheted, modolhatod) és felmész online, akkor ban-t fogsz kapni. Persze az online-hoz lehet okos programokat megvásárolni és letölteni, amivel a futó játékba lehet belenyúlni. Ez is egy csalás forma. Metin 2-höz volt okos kis program, amivel gyorsabban lehetett menni, akár teleportálni vagy épp a harci formációkat korlátozni. Online játékoknál ez egyértelmű hatalmas előnyszerzés vagy kicseszés másokkal szemben, amit nem lehet nem csalásnak hívni. Pedig mind a két cég megengedi, mert nem ban-olják őket. Bezzeg aki pénzesőt kap a nyakába! Vagy élethű emblémákat akar a kocsikra, esetleg szebb kinézetet nekik! Csak offline.
    Adott esetben a magyarítások, melyek sokszor a fájlok lecserélésével járnak, nem minősíti senki csalásnak. De GTA esetén úgy sem mehetsz fel online, mert ban-t kapsz.

    Amúgy engem nem érdekel, hogy ki, hogyan játszik. Mindenki úgy tolja, ahogy akarja. De maradjon is meg a saját kis világában és azért, mert másképp játsza, még nem kell a másikra mutogatni, meg célozgatni, meg cukkolni, mert ő meg úgy játsza, ahogy.
    Épp ezért az ilyen beszólások, hogy "úgy könnyű" (nem is próbáltad, mert alapból elítéled, így fogalmad nincs róla), meg a visszaállítást (modokat) csalásnak hívni és ezáltal mindenkit lecsalózni, aki használja, nem szép dolog és igenis felháborít.

    Az, hogy te átszerkesztetted a mentésedet, hogy meglegyen egy feladat, én teszek rá. A te dolgot. Velem szemben semmilyen előnyt nem élvezel. De ezt elvárom fordítva is. Ha én használom a Tatra mod járműveket, akkor te se tegyél megjegyzéseket, mert én úgy játszom. Semmilyen előnyt nem szerzek ezzel veled szemben. Eleve egész másképp játszuk, hiszen én normálban tolom, te meg hardban. Nem kellenek a szurkálós megjegyzések, és akkor nincs gond. Szépen, békességben eljátszunk egymás mellett.

    Remélem érthetően fejeztem ki magam és lejön, hogy mi volt a gondom a múltkor. :)
    Tudunk dumálni a játékról normálisan. Arról is lehet, hogy ki, hogy játsza. De azért senkit nem kell csalózni, mert nem úgy játsza, ahogy a másik.
  • Oldgamer
    #5362
    Jocó!
    Zárójelbe kellett volna tennem a " csalás " szót, vagy más szót használni ez tény. Vagy legalábbis inkorrekt hozzáállásnak jellemezni azt, ha ugrabugrálok a garázsokba. ( megjavít, megtankol ) Kicsit ez olyan, mikor háborús játéknál valakik végtelen lőszert alkalmaznak, vagy örök életet. Ez a SR az én elképzelésem szerint ( így kezdtem el játszani már az elején ) nem csak arról szólt, hogy minden feladatot teljesítsek így vagy úgy, hanem aképpen taktikáztam, hogy " életben maradjak " azaz inkább a járművem. Így vált tétszerűvé számomra meg izgalmassá a game. Így játszottam végig, mondhatnám úgy, saját magamnak àllítottam nehézségi korlátokat, mert ellenben nem találtam volna elég kihívást ebben a játékban. Ellenben nem ítélem el azokat akik más felfogás szerint játszanak, egyszerűen nekik más a szisztémájuk a SR lényegét illetően. Kicsit maradi vagyok elismerem. Amolyan old-gamer... :)
  • eta32 #5361
    Amit TE csalásnak titulálsz arra is lehetőséget ad a játék készítője ,mivel nem zároltak a fájlok így kedvére módosíthatja mindenki ahogy a mentéseket is.
    A modok szerinted hogy születtek és születnek,...????
    Ha nem módosítanák az eredetit akkor nem lenne mod,így aztán lesznek olyanok amilyenek, mindenen átrongyoló üzemanyagból soha ki nem fogyó stb modok....
    Eleve az alap játék is "csalással" készült,mivel már csak automata váltó van ,nem kell kuplung pedált használni,meg úgy összességében mindenben a készítők arra törekedtek hogy jobban használható leegyszerűsített és ami a lényeg számukra a lehető legkisebb erőfeszítéssel készítsék el a játékot,így került bele az is hogy ide oda töltheted az üzemanyagot ,nem mint az elődökben,MR,ST.meg még sorolhatnám,de felesleges...):
    Az hogy ki mit nevez csalásnak egyén függő,szerencsére elég jól ki lehet használni a játék adta lehetőségeket...
    Magyarán mindenki ott csal ahol akar....Te is,meg Én is.):
    Az FS sorozatban eleve úgy készült a játék hogy kénytelen vagy modokat használni mert a készítők úgy is lusták megcsinálni olyan dolgokat amiknek alapnak kellene lennie.
    Ott én is már évek óta csak is modokkal használom az FS-t,van ami könnyítés a játék jobbá tétele vagy nevezhetjük csalásnak....
    "Remélem az idegrendszered bírni fogja a kommentet"DDD.
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2023.10.20. 05:45:54
  • RJoco
    #5360
    A Tátrákat tudom ajánlani. Én a Bart's-os féle Force-ot 2, 3 régióban. Mindenhol elmegy. Gyors. Általában ebből volt a legtöbb gondom, ha már lehet tolni, akkor toltam. Aztán borultam. Majd szedhettem össze magam, meg a rakományt.
    Szóval egyfelől könnyít, másfelől nehezít. Összességében azért mégiscsak jobb, mint a gyári.
    Azzal viszont számolni kell, hogy ott ahol ezzel elkaparsz egy csomószor fullgázon, egy gyárinak már lehet, hogy gondja lesz. Nem azért, mert annyival rosszabb, hanem, mert a kaparással tönkreteszed az "utat". Amikor a kerék feltolja a sarat, akkor romlik a talaj minősége.

    Scout-nak most viccből a batmobilt próbáltam ki. Hátő. Tényleg csak viccből :))
    Én leginkább a Tatarin harckocsit szeretem. Elmegy mindenhol (kivétel a jeges emelkedőket, ahol nincs a szélén hó). Nem is kell mod scout. Van extra tankja is. Ha nem lenne elég, akkor meg másik mod-ban elérhető extra kapacitás, amit a kocsira lehet tenni.
  • RJoco
    #5359
    Te direkt piszkálod az idegeimet?!
    Ne légy eta!
    A garázsba visszaállítás és a mod-ok nem csalás!
    Jó lenne, ha már felfogná mindenki!
    Erre lehetőséget ad hivatalosan a játék készítője.
    Belepiszkálni a játék fájljaiba, mentésekbe, na az biztos, hogy csalás.
  • Oldgamer
    #5358
    Gépjárművek sárból, egyébb nehezen megközelíthető helyekről való kimentéséhez érdemes mod traktorokat alkalmazni, főleg akkor, ha az életszerűséghez próbálsz igazodni, nem szeretnél ( írtad is ) hiperszuper járgányokkal " csalni " . Nekem az egyik szállító/mentő járművem nehezebb térképeket az ICEBERG volt, sokrétű plató-variációt lehet ráépíteni, gyors, látványos a mozgása, jó a hangja, nem kimondottan borulékony. Igaz ez a jármű már inkább az egyedi formát képviseli. A megszokott eszközpark ajánlása esetében hallgass Józsira. :)
  • Caliph
    #5357
    köszi,tesztelni fogom őket hosszú hétvégén :)
  • Jóózsf István #5356
    RSK műveit tudom ajánlani...
    Párat én is használok:
    Pöllö a pótkocsijai.
    Kraz-ok
    Uralok Ebben van a nagy ballonkerekes pólusra szánt verzió. Mindent visz. Ha nincs kedvem maszatolni, akkor azzal húzom a magas-nyerges pótokat.

    Vagy esetleg Bartelbi műveit. Ez a két ember minőségi modokat csinál nem elmeháborodványszüleményeket!
  • Caliph
    #5355
    üdv,ismét nekiállok a játéknak,azonban már szeretnék berakni pár mod gépet.
    olyanok érdekelnek amik kicsit overpower gépek,nem kell annyit szenvedni velük..sajnos a mentésem elment és újra kell kezdenem,azokat a pályákat amiket már letoltam újra végigjátszanám,de ilyen gépekkel hogy azért haladjak is. kéne egy jó scout, meg valami platós(Taigához hasonló,ennek a kinézete nagyon bejön) kéne valami jóféle nyerges is...
    Ne legyen nagyon elszállva az eredeti gépektől,mint pl valami 20 kerekes förtelem,inkább hasonlítson igazi gépekhez de legyen megpiszkálva hogy könnyebben dagasszam velük a sarat(havat) :)


    köszi a tippeket :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.19. 17:21:04
  • Oldgamer
    #5354
    Tegnap sikerült egy nagyon érdekes, de annál bosszantóbb bugba belefutnom a Cold river térképen. Egy magaslati hegyi szakasz útján felborult az egyik járművem. Nem nagyon tudtam talpra állítani. Sokat fordulgattam a placcon, majd az vettem észre, hogy az úton bokrok nőnek ki...egyre-egyre több. Pár perc múlva konkrétan kisebb dzsungel lett a placcon. ( úton ) Ez hagyján... Ahogy mozogtam ebben a sűrű dzsindzsában, a járműveim szó szerint tönkrementek nagy durrogások közepette. Kerék, üzemanyagtartály stb.. Kíváncsi vagyok ma az újraindításkor mit tapasztalok majd.

    Más: akik szeretik a rally játékokat azoknak jó hír, hogy novemberben a boltokban kapható lesz 20.000-ért az EA rally sport 2023 játék. Érdemes rákeresni a youtube-on, vannak gameplay videók róla, igaz még csiszolgatják amit kell. Úgy néz ki rendben lesz a game, sokan nagyon jókat írnak róla, betonon a tapadás is kellően életszerű lesz.
  • Oldgamer
    #5353
    Jocó!
    Lehet rosszul fogalmaztam... Az nem mod lehetőség, én így nevezem azt mikor pl felborul a járművem, és úgy mentem ki a kocsit a szorult fogságából, hogy a garázsba helyezem ( teleportálom ) az adott járgányt. Nálam ha egy autó van ( mikor nincsen creditem venni többet ) az adott térképen, borul/elakad/lezuhan, nem tudom kimenteni, akkor ott game over van. Akárhol is tartok a játékban... így életszerű. Tehát baromira figyelnem kell főleg a game első szakaszaiban.
    Ezen a mod pályán egy jármű adott, azzal kell ügyeskedjek, nincsen másik kocsi...legalábbis míg nem teljesítek x-feladatot, akkor enged majd venni újabb kocsikat a játék. Ez egy nehezítés ugye. A legtöbb mod térkép egyből sok kreditet ad, jó pár kocsit tudok venni ha akarok.

    Józsi!
    Nem tetszett? Pedig nem igazán szivatós térkép, igaz van egy szűkebb hegyi szakasza, az kikerülhető, az valóban szopikás placc, de maga a nagy map 80%-a tetszetős, logikusan felépített. Ti nagyon sok térképen játszottatok már, lehet emiatt van összehasonlítási alapod, léteznek ennél sokkalta pofásabb térképek is. Itt amúgy krumplikat is szállítani kell. Úgy imbolyog megpakoltan tőle a plató, hogy öröm nézni. :)
  • Jóózsf István #5352
    Próbáltam. Nem tetszett. Valamivel felcseszett.
  • RJoco
    #5351
    Teleportáció?
    Az meg milyen mod?
  • Oldgamer
    #5350
    Eta!
    Sajnos nem igazán, egy-egy mini szélkerék néha forog, ennyi. Egyébként tényleg elképesztő, hogy a területek helyrehozatala után sincsen minimális élet/mozgás a játékban, erre pont tegnap gondoltam játék közben. Mennyibe telt volna ezt a készítőknek megejteni!?
    Józsi!
    Egész jónak tűnik ez a pálya, nálam konzolosnál még nem érhető el a mod listán. Majd kipróbálom. Mondjuk azt látom, hogy még pc-verziónál is szokás szerint túltolták a homályt, ps-esetében valószínű alig lehetne valamit látni a tájból. Vicc.
    Ellenben 2-napja letöltöttem a Cold river mod térképet, es baromira bejön! Próbáljátok ki ha közepesen nehéz jàtékot szeretnétek. Logikusan felépített tájegység, kevés párásság, szép színek/táj, pofás hegygerincek, könnyebben járható pocsolyás részek, zöld erdei placcok, hidacskák stb. Nehezítés benne ( így jó ) hogy csak bizonyos feladatok elvégzése után lehet járműveket venni a garázsban, tehát figyelni kell, nehogy boruljon a kocsi. Aki nem csal a teleportációval, azoknak jó kis feladat ez a lálya. :)
  • Jóózsf István #5349
    Jeah!
  • eta32 #5348

    "Ezt már hetek óta akarom kérdezni:
    Van olyan tárgy, építmény ami valamilyen mozgást végez a játékban? Ilyenre gondolok, mint mondjuk egy szélmalom, aminek forog a vitorlázata. Vagy bármi.
    Nyilván nem az építkezési vagy a híd létrehozási animációkra gondolok!
    Van élet ebben a játékban???"

    Én ezt találtam Canadában Fooded Foothils-ben,a fűrészüzem mellett,csak a küldik miatt mentem erre ezért vetetem észre...
    "Forgó szélkerék"
  • Jóózsf István #5347
    Tab-ra nekem történik semmi.

    Megjelent egy új pályája annak az embernek, akié a Mojave és a Kolhoz.

    Nehéz, Saras. A feladatokat még nem ismerem.
  • RJoco
    #5346
    Nyomom a Tab-ot, hogy bezárja a térképet, de nem történik semmi. :))
  • eta32 #5345
    Nos igen ....nem arról híresek hogy kapkodnának.....
    Szerintem idén max PTS-re lesz az utolsó 12. "szakasz"
    Az is dec. körül....XD.
    A jó munkának idő kell,a lassúnak és a bugosnak ahogy ők készítik meg még több....DDD.
  • Jóózsf István #5344
    Nem kapkodják el!

    Viszont, ha jól olvastam, akkor mintha azt mondták volna, hogy idén kiadják az évadot...
    Ha veszem azt, hogy egy béta bő másfél hónap, akkor a rilíz után jöhet is a 12. fázis PTS-e!

    Ja igen. És az egyik mod pályán láttam pörgettyűző szélerőművet, tehát a kérdésemre a válasz, hogy: Van élet a pályán a szélfútta fákon kívül is.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.10.05. 18:10:57
  • eta32 #5343
    Bejelentették ,de sehol, egyenlőre csak pts-en van....
    Már ez is megfordult,bejelentik de még nem tölthető ,eddig azért már amikor kirakták tölthető volt.
    Ja biztos még a hibákat javítják....akarom mondani újakat generálnak,hogy legyen mit nem ki javítani fél-1 év múlva sem....
  • RJoco
    #5342
    Rönköt nem próbáltam, de a többiről tudtam.
    Amur-ban fel kell húzni az egyik térképen egy gyárat. Van neki vagy 3 szakasza, amiből 2 szakasz 2 részből is áll. A 3. szakaszt most így nem tudom.
    Ott csináltam, hogy a közeli csőgyárban lepakoltam a cuccokat, amik útba estek és majd úgyis kellenek.
    Mivel olyan közel volt a két hely egymáshoz, így darura és emeletes rakományra sem volt szükség, inkább mentem néhány körrel többet padlógázon.
  • Jóózsf István #5341
    És ha esetleg nem tudtátok volna...
  • Jóózsf István #5340
    Azt szerintetek észrevette bárki is, (Gondolok itt elsősorban a fejlesztőkre) hogy a járművekre szerelhető üzemanyag tartály pöti túlsúlyos lett. Mármint ahhoz képest, hogy 1800 lityi nafta fér bele:
    <FuelMass>
    <Body Mass="12000" />
    </FuelMass>

    Tehát nem 12'000 liter!!!! :-)

    És ez már a tízes fázis rilízében is így van!
    BESZAROK!

    Meg sem tudom nekik mondani, mert ugye ki vagyok tiltva...

    Endy!
    Ha van kedved... akkor ez a fájlja: frame_addon_tank.xml
    Szerintem az érték csak 1200 akart lenni.