28
  • MerlinW
    #28
    Jumurdzsák gyűrűje pedig a legjobb magyar kalandjáték.
  • 5i
    #27
    Nem az van, hogy melyik a legjobb, hanem hogy a felsoroltak közül melyik a kedvenced. Nem ugyanaz.
  • Rise Against
    #26
    Gondolom az angol legendákat könnyebb eladni, de ha már stratégia, én igazán sok fantáziát látok egy hasonló stílusú magyar rts-ben. Várat védeni Dobóékkal, Mohácsi vész, satöbbeik. Lenne nevezetes csata bőven a végvárak korából...
  • erasmus4
    #25
    Hát jó sokat fejlődhettek ha a harcot emelik ki. King Arthural csak azért nem bírtam játszani mert a csatákban a közelharci animáció az szánalmasan rossz volt talán még a Shogun szintjét sem érte de, a világtéképes része az nem volt rossz de hát az ilyen játékokat a harcoknak kell elvinni a hátán ha az nem jó akkor megette a fene.
  • Atomreaktor
    #24
    csatlakozom az IG fanokhoz! nagyon nagy játék mind a két rész!
  • Fresh Duke
    #23
    Hm, ezt mintha már láttam volna... :D
    Amúgy, IG forever!
  • Szeszmester
    #22
    Ezekre gondolsz? :)
  • Klapanciusz
    #21
    Uraim, a Nexus-ról is ejtsünk szót, egyedi játékmenet, még ma is állkapocskiakasztó grafika.


    ...de igaz, hogy beleborzongtam amikor anno az Imperium Galactica-ban megkaptam az első vállonveregetős videót. "Gratulálok hadnagy, sikeresen teljesítette a küldetést. Ennek örülök" :)
  • Falconer
    #20
    Kivéve az EA Sportsot, az a saját gyártójuk nem?
  • Loverman
    #19
    nem azért de sztem a Master of Orion 2. része jobb mint az IG
  • Loverman
    #18
    persze, nyilván ezért 80% az összesített értékelése...
  • Molnibalage
    #17
    Időrégész? :)
  • galmat
    #16
    Melyik a legjobb magyar játék?
    Codename:Panzers

    Ezt kihagyni... elég ciki kedves sg
  • opeca
    #15
    Hajrá!
  • Szefmester
    #14
    Kellene ismét egy királyos kis űrstratégia, de lehetőleg a körökre osztottból, vagy legalább a birodalommenedzselősből, ne a taktikai vonalból..

    Amúgy grat nekik.
  • narumon
    #13
    "Na és mi van, ha valakinek a Witcher tettszik??"

    Az van, hogy az nem magyar.
  • Gerhard
    #12
    Azért a Panzers a legjobb magyar stratégia. Minden elismerésem a Viharsaroknak!
  • Tinman #11
    Stratégián kívül más játékot nem tudunk kreálni? B.O.R.I.N.G.
    Term. Ecco-ra szavaztam...
  • Varian
    #10
    Hát igen Imperium Galactica sorozat tényleg emlékezetes játék, sztem a mai napig nincs a két résznél jobb űrstratégia, számtalanszor végigjátszottam mindegyiket, nem is igazán értem miért nem lett 3. része. A Haegemonia sem volt rossz de én nagyon hiányoltam belőle a normális föld harcokat meg a konkrét földi építkezést.
  • Gilgamesh
    #9
    Mi volna?
    Egyrészt most (magyar) stratégigai játékokról volt szó, másrészt hogy tetszik vagy sem a Witcher, az nem kizáró oka semminek.
  • sazjo
    #8
    Na és mi van, ha valakinek a Witcher tettszik??
  • CamelX
    #7
    +1 :) King Arthur viszont nem csoda h nem került be, eléggé összecsapták
  • kissssss
    #6
    Imperium Galactica a legjobb választás sőt a 2 része is nagyon jó.

    szerencsére nem kellet csalódnom a szavazókban 63% :-)
  • Inquisitor
    #5
    Azért az Imperium Galactica ott volt a szeren, könnyen kezelhető összetett menű, és kismillió fejlesztési és stratégiai lehetőség. Azóta ami kijött stratégia, az hozzá képest félkezű, féllábú, csökkent képességű darab ... Az Ecco sorozat meg nagy siker volt anno konzolokon.
  • Bounti
    #4
    Ha jól tudom az EA nem "játékgyártó" ahogy oly velősen mondád, hanem "csak" kiadó... szóval játékgyártásban igenis le lehet pipálni...

    Amúgy meg Terep2 forever
  • dronkZero
    #3
    "A játék a 12. században játszódik Angliában, Oroszlánszívű Richárd uralkodása idején és a III. Keresztes hadjárat eseményeit mutatja be."

    Aha, hát persze, hogy Angliában... Gratulálok.
  • grandegamer
    #2
    Nagyon hiányolom a szavazásból a Haegemonia-t nekem eddig az tetszett legjobban.
  • sylvanor
    #1
    Nah. Végre a magyarok is alakítanak valamit játékgyártás téren. :D
    Aztán még össze is jön majd egy profi magyar játékgyártó cég, ami a külföldi híres gyártókkal vetekszik. :D
    De azért vannak egyes cégek, amiket nem igen lehet lepipálni. Pl. Az EAGames-et nehezen.


    Valaki tud tippet adni, hogy fent a szavazásnál melyik játékot éri meg kipróbálni? Az Armies of Exigo-n kívül, mert azzal játszottam.