10
  • bmw
    #10
    Szerintem Te nezzel vmi muvesz filmet az valo Neked....
    Amugy meg ha nem tetszik vmi nem kell nezni....
  • Ornagy
    #9
    Hát, végülis nem rossz. Én elkezdtem fordítani, 20°%-nál járok kábé.
    Ennyi pénzből jó.
    Mit akarsz te törölni o.O???? Csillagkapu??? Te megőrültél? Ezé halál jár...(általában)
  • gombabácsi
    #8
    én inkább azért fizetnék, hogy egyes brazil szappanscifi sorozatok NE készüljenek el :D
    pl startrek, firefly, stargate és még sorolhatnám
  • wad303
    #7
    Ez csodálatos! Már csak egy két apróság hiányzik ahhoz, hogy nézhető legyen: színész, operatőr, vágó, rendező, forgatókönyvíró, dramaturg, világosító, hangmérnök! Semmiség az egész!
  • dinnyegodre
    #6
    Azért ahhoz képest, hogy mennyibe került és egy mozifilm mennyibe kerül, hát az ár/érték aránya nagyságrenddel jobb, mint azoknak. Gondolom rájöttek, hogy kicsit többet kéne belefektetni a következő részbe, de nagyon remélem, hogy sikeresek lesznek, és megmutatják a többieknek, hogy lehet élvezhető filmet csinálni, nem csak dollármilliókból.
  • chase
    #5
    Amíg csak a címet láttam RSS-ben , kicsit reménykedtem, hogy a Firefly-ról lesz szó. Arra egészen biztosan adnék én is.
  • Andr0
    #4
    én is láttam az első részt... hát +1 pixx-nek mert tényleg elég amatőr munka, de legalább elkezdődik valahol... mondjuk én még megnézem a 2. részt is.. talán.
  • pixx
    #3
    Jó látni ilyen projekteket, de a kamera kezelés, teljesen amatőr, és a színészek sem túl hitelesek, de hajrá!
  • Bren X
    #2
    Remélem bejön nekik.
  • Adenoma
    #1
    ÉLJEN!! végre valami