65
A házibulikat feldobó vicces játékok
  • tommyboy123
    #65
    Aki ötleteket szeretne házibulihoz annak ajánlom a Project x c. filmet :D https://www.facebook.com/pages/Project-X-A-film/209054205855045?sk=app_358886300808892
  • Ic3 m4n
    #64
    tudom mi az az aranypéntek, de én írtam hogy a csapolt sör nálunk 180, és ő erre írta hogy mindenhol annyi kb. de ő POHÁR sört írt, én meg csak mondtam neki hogy a én korsóra gondoltam, ami nem egyenlő a pohárral
  • ronesz
    #63
    "2011. május 6-tól szeptember 30-ig minden pénteken Aranypénteket tartunk több ezer sörözőnkben és elismerésünk jeleként ezeken a napokon pohár áráért csapoljuk a korsó Arany Ászokot!"
    erre gondolt
  • Ic3 m4n
    #62
    pohár =/= korsó
  • Zsolek123
    #61
    szvsz az egész országban az elfogadott ár egy pohár sörért 180huf
    (we <3 aranypéntek)
  • Ic3 m4n
    #60
    Ez nagyon jó party-game!
    /nálunk 180 a csapoltsör/
  • csigahal
    #59
    Bulizásra szuper helyet tudok!

    Ingyenesen kibérelhető!

    Olcsó italárak!
    Diákoknak még több kedvezmény! Sör már 250 Ft-tól!
    3/2-es Macifröccs: 250Ft, 3/2 VBK: 370 Ft!

    Különleges csapolt sörök: meggyes, gyömbéres



    VII. kerület Almássy tér 10. CITY PUB telefon: 06 70 202 30 64
  • analfa
    #58
    Az alkoholit (én alkoholiti-nek ismerem) azért lehet csak érdekes játék mert amíg játszol addig kötelező inni... mondjuk ebben nem tudom hogy mi a jó. Mondjuk tipikusan az a játék amikor a társaság simán bele tud hajszolni egy olyan estébe amit másnap biztosan nem fogsz megköszönni!
  • ribot
    #57
    Idióta egy játék az alkoholi! De játsszátok nyugodtan! :D
    Ha valaki akar inni, az tud alkoholi nélkül is úgy, hogy jól esik!
  • riddin
    #56
    Teljesen igazatok van, aki egyszer egyetemista, az sosem felejti ez az alkoholit:D:D. Főleg, ha tényleg azzal a kombóval nyomja valaki, amit vorrel emlegetett. Ez már az Ultimate Alkoholi lehet! :D
  • Grove4
    #55
    Múltkor haveréknál kipróbáltk az alkoholit, haver egy kicsit túlvállata magát és mikor 8cadjára dobott arra a mezőre, hogy vissza a startra, és kezdte előröl az ivászatot leült "pihenni" xD
  • vorrel
    #54
    Én is láttam, asszem a sparos vagy tescos ujságba, nagyon tuti beszéltük is barátnőmmel kéne egyyet venni, nem is drága 2-3ezer, ő azt mondta, hogy több szám van a belső körben mint a poharakon, szal valamelyikkel nem lehet piát nyerni, ez a játékszabály, vagy mindegyik felesbe más töményt, bár azért megnézném annak az arcát aki egy unicum szilvapálinka ouzo whisky kombót benyom :D
  • Csörcsike
    #53
    Alkoholi szerintem a legjobb. örök életű kis játék. Szerintem aki volt egyetemista vagy főiskolás vagy még éppen az az biztos, hogy ismeri.
  • Zsolek123
    #52
    ismertesd a szabályokat.
  • sorner
    #51
    Nekem a lila Jézus a kedvencem. Ismeritek ti is? csak óvatosan kell játszani mert fejreállsz tőle:)
  • kispeki
    #50
    minden pohárba mást töltünk...

    ezzel megszívtam már, mert volt olyan hogy kétszer egymás után lehúztam egy feles vizet :D nagyon szar volt :D
  • Ic3 m4n
    #49
    most láttam 1 jó kis játékot az egyik boltban: rulett cucc és körülötte kis felesespoharak, mindegyik poháron 2 szám. úgy lehet a legjobban játszani szerintem , hogy minden pohárba mást töltünk, és amit pörget azt kell meginnia
  • kispeki
    #48
    Persze, de akkor Te is iszol :D
  • madmaxelek
    #47
    az nem rossz játék , én is nagyon szívesen kipróbálom a jó dolgokat , bár csak akkor ha egy jó társaságban vagyok, a drogok felejtősek mondjuk...
    de ez a soha nem dolgos cucc ez nagyon tetszik... :) majd áthívok egy pár csajt meg 1-2 haveromat azt csapatjuk neki :DDDD úgyis én nyerek mondjuk , mert elég jól bírom az alkoholt :DDD viszont azt is lehet mondani amit valójában csináltam , de úgy mondom hogy nem csináltam , remélem érted...:D egy példa : Soha nem ittam alkoholt , és közbe meg már sokszor ittam például , ilyet is lehet ? :D
  • sztanko15
    #46
    meglesz :):)
  • hékásébredj
    #45
    van egy olyan oldal,hogy liquidgeneration és azon belül van egy jó kis flash-es társasjáték. Az a neve,hogy beerslut. Egy kis angol tudást igényel de brutálisan jó kis játék!
    Bár nem tudom,hogy képes annyi sört meginni az ember amennyit a játék alatt meg lehet inni...szerintem képtelenség. Legalábbis nem hiszem el,hogy ennyit meg lehet. Nem jó mondjuk az a játék amiben már mocskosul le lehet inni magad...mert nem szeretem ha mások már rajtam röhögnek :P
  • kispeki
    #44
    majd kérek beszámolót :)
  • rorock
    #43
    DE vigyázzatok vele mert nagyon üt állítólag.Csak mértékkel igyatok 2 centet max mer nagyon üt:)
  • sztanko15
    #42
    Ehh jövő hét szerdán házibuli nálam ... ezt kipróbáljuk:DDDDD
  • kispeki
    #41
    Soha nem...

    Leülünk egy asztal köré, és megyünk sorba... Mindenki mondd egy állítást: Soha nem csináltam ezt meg azt...

    Aki már csinálta, az iszik...

    Példa: Soha nem szexeltem... (Akik a többiek közül szexeltek, azok isznak...)

    Így sokmindent ki lehet deríteni a többiekről, bár a végén úgyse emlékszünk rá :D

    Ajánlott italok: Bor, Rövid italok..
  • rorock
    #40
    huhuu arról a piáról hallottam már én is, mi is ki akarjuk próbálni a társasággal:D Hát ha a buliban ilyen pia lesz akkor sok tolerálás nem lesz a buliba szerintem:D
  • Thaison
    #39
    Mi legtöbbször a részegedj okosant játszottuk,de mostanában csak úgy spontán fogadunk valamire aztán iszunk. Nem tudom hogy ismeritek-e a fényt...nah hát az nagyon durva pia. Szódás szifonba van beletöltve a vodka és ugye ezáltal szénsavas lesz...ezt egy kis szörppel összekeverve kell inni. Szerintem olyan 10perc alatt totál le lehet részegedni...persze csak annak akinek ez jó poén,de én már megtanultam hogy csak módjával szabad.
  • Renegade
    #38
    én 30. szülinapomig nem igazán értettem a teleporthoz, de aztán megtanultam (hát igen korral csökken az állóképesség), mostanra már nem egy sikeres teleportot hajtottam végre, na igen ébredéskor az első pár perc mindig elég flashi, basszus ez nem az én ágyam, hogy kerülök ide, vagy hé mit keresek az ágyamban, tegnap még 30 km-re voltam ettől a helytől, meg ilyesmi :-)
  • giffon
    #37
    Nekem ez a pikk kapitányos játék már elég durvának tűnik, hamar ki lehet ütni magad az én meglátásom szerint...
  • tikim
    #36
    Na mondjuk ez a pikk kapitányos játék nekem nem feltétlenül menne mert bort nehezen tudok húzóra inni. Esetleg sört, de abból sem a lager-t hanem az ale-t, amit itthon nemigen lehet kapni sajnos, pedig az úúúgy csúszik! :) Az alkoholi meg a részegedj okosan nagyon durva mi még anno golyatáborban játszottuk, meg emellett 100féle itatós játékot, volt egy egész nap amire nem emlékszem és teljesen kiesett, illetve egyszer a közeli erdőben egy tisztás közepén ébredtem fel és hirtelen nem tudtam hol vagyok, hát elég ijesztő volt, úgyhogy azóta én ezeket a játékokat mellőzöm, és csak sörözök :)
  • Renegade
    #35
    sosem felejtem el, vagy 10 éve mentünk dexionba, csak hát előtte leültünk inni, gondoltam megtanítom a társaságnak ezt az igen vicces játékot, nem kellett volna...nem részletezném, csak annyit, hogy annyi róka mint az nap este nem született szerintem addig Alsóörsön
  • Zsolek123
    #34
    mondunk ha tudsz ilyen játékot mondani :D:D:D
  • Risu Führer
    #33
    bocs hogy itt kérdezem meg de tudna valaki pár jó balaton parti diszkókat mondani? ezeket ismerem:palace,flört,tenger,sundance park, dexion,helka.gyakorlatilag a déli parton nem ismerek semmit.jó lenne ha valaki írni egy párat.
  • Zsolek123
    #32
    Nesztek sörpong _A:S?DAS.d,AS:_?dAS_D:d,AS_


  • Grove4
    #31
    Ezek nagyon jók eddig, ki is mentek párat, aztán, ha megyünk Balatonra (tervbe van véve) haverokkal akkor ezeket szépen sorba el is játszuk reményeim szerint.

    Jöhetnek még.
  • kispeki
    #30
    szerintem jó egy normál asztal is, csak a szélére kell tenni... az 6-7ig sör után már mind1 az a 40-50 centi hossz-különbség :D
  • Bigus
    #29
    Ez a baj, hogy ma már divatból csinálják az egészet...Na de mindegy, ha nem tudják, hol a határ, akkor magukra vessenek. Csak a gond, hogy ilyenkor sokkal befolyásolhatóbbak.
    Én eddig egy ivós játékot sem próbáltam, de ez a sörpong játék jól hangzik, csak nincs ping-pong asztalunk:D
  • hékásébredj
    #28
    öcsém mesélte el,hogy náluk mi a játék a házibulikon!
    Ők azzal szórakoznak,hogy ha az egyik ember iszik egy felest akkor az egész társaságnak kb fél percen belül innia kell 1 felest. Ha ez nem történik meg időben akkor 2 felest kell meginni. Résen kell lenni mindig és persze közben dumálnak, zenét hallgatnak. Szóval erős koncentrációt igényel. A probléma csak az,hogy ez kb 17-18 évesek csinálják és nem tudják hol a határ...néha direkt nem figyelnek,hogy többet lehessen nekik inni és ekkor az egész banda rájuk figyel,hogy most a büntetésüket megisszák. Ez valami pozitív érzéssel önti el őket.
    ...na mind1
    Visszatérve erre a játékra (ami kimondottan tetszik nekem is) kipróbáltuk mi is és marha jó "háttér" játék egy buliban! ;)
  • analfa
    #27
    nem tudom hogy ki ismeri a sörpong nevű játékot..?
    A játék lényege hogy hogy egy pingpong asztal két vérére ki kell tenni 10 korsó pohár... kinek melyik a szimpatikusabb. Aztán az első ember megpróbál beletalálni a szembe lévő poharak egyikébe egy pingpong labdával és ha olyan pohárba esik amelyikben még van akkor a másiknak azt meg kell innia. az veszít aki elől elfogyott az összes pia :P
    Mókás kis játék. persze nagy melegben nem jó túl sokáig játszani mert felmelegszik a sör. :P
  • kispeki
    #26
    A játéknak nincs vége :) Ha valaki elérte a start-ot, akkor minden második körben iszik. Ha mindenki elérte a startot, a játék folytatódik... (újból kezdődik)