65
A házibulikat feldobó vicces játékok
  • Grove4
    #1
    Hali

    Azért nyítottam ezt a topicot (lehet a gumiba kellet volna :D), hogy itt kitárgyaljuk a házibulikban előforduló vicces-piás-társasjátékokat:)

    pl.: esélykiegyenlítő foci, sörverseny

    Jöhetnek ide azok az ötletek, amiket házibulikban piásan meg lehet valósítani:D

    Ha a moderátorok idiótaságnak találják a topicot, akkor lehet törölni, engem érdekel, hogy milyen elborult játékokat lehet házibulikban játszani.
  • Grove4
    #2
    Túlzott mocskolódástól kíméljetek.
  • ScarY MAN
    #3
    +fav :D erdekel engemis:D
  • Lacee86
    #4
  • Grove4
    #5
    lol, ezt lementem.
  • tigeroo
    #6
    kómarally: beiszol, segítenek bepörgetni a tengelyed körül, aztán elengednek, és RAJT
  • Grove4
    #7
    és hányás:DD
  • FL Zoli
    #8
    Kitöltötök sok pohárba: fél deci bort, vagy 1 deci vbk-t, vagy 1-2 cent töményet ízlés szerint. Felrakjátok az AC/DC-től a Thunderstruck c. dalt...s mikor elhangzik, hogy "THUNDER"-szó akkor kell inni. Ki bírja legtovább?
  • Kaszi46
    #9
    Pikk kapitány

    Hozzávalók: Fejenként 1 db 3 decis pohár. És sok sok bor.

    Első játékos kap 1 deci bort.
    "Pikk kapitány egyet iszik!" felkiáltással le kell hörpinteni a nedűt azonnal. A többi játékos közben árgus szemekkel figyeli a műveletet, lévén a poharat a mutató és hüvelykujjal szabad csak fogni. Ivás után mutató ujjal megtörlés bajusz mindkét irányba, és fennhangon: "Pikk kapitány egyet ivott!" mondattal kell zárni a sort. Ezután jöhet a két deci bor. A folyamat ugyanez, kivéve hogy a pohárfogás hüvelyk, mutató, középső ujjal történik, a bajusztörlés pedig mutató, középső újjal. A Pikk kapitány mondatoknál pedig értelemszerűen kettő iszik ill. kettőt ivott. Ha ez is hibátlan jöhet a 3 deci. Eljárás ugyan az mint imént, a megfelelő ujjakkal bővítve a törlést, pohárfogás, és számokkal a mondatokat. Ha hiba nélküli a teljesítmény következik a kettes számú versenyző. Ha valaki elrontja kezdheti elölről.
  • dronkZero
    #10
    Ez jó módja az alkoholmérgezésnek, 5 perc alatt bárki meg tud inni fél liter töményet, a kérdés meg csak fél óra múlva dől el. Mondjuk StarWars és "erő" kombinációban már egy fokkal emberibb...

    Mi alkottunk egy játékot, az "esélykiegyenlítő stratégiai sakkcsocsó"-t, de nem mertük kipróbálni. A lényeg: csocsóasztalt le kell fedni teljes felületén kisfröccsel, és elkezdeni játszani. Aki gólt szerez, az megiszik 1-1 felest az asztalról, amit az ellenfél jelöl ki. Az elején ugye gyakorlatilag semmit nem látni, eszetlen pörgetés. Aztán ahogy szaporodnak a gólok, úgy lehet a megtisztíttatni a fontos helyeket (kapus, csatársor) az ellenféllel.
    A hátránya az, hogy kb 150 kisfröccsre van szükség, és lehet, hogy az sok négy embernek, valószínűleg 4 emberes csapatok, esetenként cserélve...
  • Grove4
    #11
    De kegyetlen:D
  • Doomista
    #12
    ezt valaki photoshoppal megcsinálhatná szebb,jobb,minőségibb verzióban :D
  • Narxis
    #13
    autóba ültök és mikor az egyik jó suna levette a bugyiját és jelzett vele, hogy induljatok, maximális sebességgel indultok el az egyik legveszélyesebb útszakaszon
  • Grove4
    #14
    Tessék
  • varax
    #15
    McDrive kocsi nélkül.
  • Doomista
    #16
    Fasza :D
  • Ic3 m4n
    #17
    Vetkőzős póker

    *hint: lányokkal előnysebb
  • LasCar16
    #18
    régi kedvenc plusz még az alkoholi :), egyszer kijátszottuk 4en kétszer a részegedj okosant plusz egyből utána az alkoholit... sör,pezsgő helyett volt több rövid, szal lényeg hogy nálam ez tartja a fél óra alatt beb*szni rekordját :)
  • ronesz
    #19
    4 király

    Kell hozzá egy pakli francia kártya meg sokfajta pia.
    Valaki elkezdi osztani a paklit egyesével körbe. Aki az első királyt kapja, kiválaszt egy italt. Aki a másodikat, szintén. Aki a harmadikat, összekeveri őket amilyen arányban akarja. Aki a negyediket, megissza.
    Javasolt szabály, de nem kötelező: muszáj egynek alkoholosnak lennie a kettő közül.
    Tipp: pezsgő és tej nem keverhető, nálunk abból rögtön hányás és játék abbahagyás van mindig
  • R420
    #20
    Ez jó ezen mekkorát szakadtamxD
    DetoxikálóxD
    TÉK
  • Zsolek123
    #21
    ujjpróba

    feles poharak, emberek, döntögetni kell sorba a felespohár tartalmát.
    de itt jön a buktató, hogy cipő nélkül kell, mivel úgy kell inni, hogy ujjanként.
    Első feles, 1 ujjal, következő két ujjal, és így tovább 20 ujjig, lábujjakkal eggyüt.

    nem lehetetlen. :)
  • Grove4
    #22
    lol
  • ratgab
    #23
    Ezt már mi is kipróbáltuk! Rendkívül hamar be lehet tőle rúgni! De érdemes töménnyel küldeni az a hatásos :-D
  • kispeki
    #24
    Igen, ez a fél óra alatt ki tud jobban berúgni játéka :D
  • f4ember
    #25
    Miis múltkor játszottunk, csak az volt vele a baj, hogy már aki irányította a játékot, azis teljesen bevolt állva és összevissza mondta a mértékegységeket, és emiatt kb mindenki tudott 4-et dobni, mert már tovább nem bírtuk :) Ti meddig szoktátok bírni? Eljuttok a végéig?:)
  • kispeki
    #26
    A játéknak nincs vége :) Ha valaki elérte a start-ot, akkor minden második körben iszik. Ha mindenki elérte a startot, a játék folytatódik... (újból kezdődik)
  • analfa
    #27
    nem tudom hogy ki ismeri a sörpong nevű játékot..?
    A játék lényege hogy hogy egy pingpong asztal két vérére ki kell tenni 10 korsó pohár... kinek melyik a szimpatikusabb. Aztán az első ember megpróbál beletalálni a szembe lévő poharak egyikébe egy pingpong labdával és ha olyan pohárba esik amelyikben még van akkor a másiknak azt meg kell innia. az veszít aki elől elfogyott az összes pia :P
    Mókás kis játék. persze nagy melegben nem jó túl sokáig játszani mert felmelegszik a sör. :P
  • hékásébredj
    #28
    öcsém mesélte el,hogy náluk mi a játék a házibulikon!
    Ők azzal szórakoznak,hogy ha az egyik ember iszik egy felest akkor az egész társaságnak kb fél percen belül innia kell 1 felest. Ha ez nem történik meg időben akkor 2 felest kell meginni. Résen kell lenni mindig és persze közben dumálnak, zenét hallgatnak. Szóval erős koncentrációt igényel. A probléma csak az,hogy ez kb 17-18 évesek csinálják és nem tudják hol a határ...néha direkt nem figyelnek,hogy többet lehessen nekik inni és ekkor az egész banda rájuk figyel,hogy most a büntetésüket megisszák. Ez valami pozitív érzéssel önti el őket.
    ...na mind1
    Visszatérve erre a játékra (ami kimondottan tetszik nekem is) kipróbáltuk mi is és marha jó "háttér" játék egy buliban! ;)
  • Bigus
    #29
    Ez a baj, hogy ma már divatból csinálják az egészet...Na de mindegy, ha nem tudják, hol a határ, akkor magukra vessenek. Csak a gond, hogy ilyenkor sokkal befolyásolhatóbbak.
    Én eddig egy ivós játékot sem próbáltam, de ez a sörpong játék jól hangzik, csak nincs ping-pong asztalunk:D
  • kispeki
    #30
    szerintem jó egy normál asztal is, csak a szélére kell tenni... az 6-7ig sör után már mind1 az a 40-50 centi hossz-különbség :D
  • Grove4
    #31
    Ezek nagyon jók eddig, ki is mentek párat, aztán, ha megyünk Balatonra (tervbe van véve) haverokkal akkor ezeket szépen sorba el is játszuk reményeim szerint.

    Jöhetnek még.
  • Zsolek123
    #32
    Nesztek sörpong _A:S?DAS.d,AS:_?dAS_D:d,AS_


  • Risu Führer
    #33
    bocs hogy itt kérdezem meg de tudna valaki pár jó balaton parti diszkókat mondani? ezeket ismerem:palace,flört,tenger,sundance park, dexion,helka.gyakorlatilag a déli parton nem ismerek semmit.jó lenne ha valaki írni egy párat.
  • Zsolek123
    #34
    mondunk ha tudsz ilyen játékot mondani :D:D:D
  • Renegade
    #35
    sosem felejtem el, vagy 10 éve mentünk dexionba, csak hát előtte leültünk inni, gondoltam megtanítom a társaságnak ezt az igen vicces játékot, nem kellett volna...nem részletezném, csak annyit, hogy annyi róka mint az nap este nem született szerintem addig Alsóörsön
  • tikim
    #36
    Na mondjuk ez a pikk kapitányos játék nekem nem feltétlenül menne mert bort nehezen tudok húzóra inni. Esetleg sört, de abból sem a lager-t hanem az ale-t, amit itthon nemigen lehet kapni sajnos, pedig az úúúgy csúszik! :) Az alkoholi meg a részegedj okosan nagyon durva mi még anno golyatáborban játszottuk, meg emellett 100féle itatós játékot, volt egy egész nap amire nem emlékszem és teljesen kiesett, illetve egyszer a közeli erdőben egy tisztás közepén ébredtem fel és hirtelen nem tudtam hol vagyok, hát elég ijesztő volt, úgyhogy azóta én ezeket a játékokat mellőzöm, és csak sörözök :)
  • giffon
    #37
    Nekem ez a pikk kapitányos játék már elég durvának tűnik, hamar ki lehet ütni magad az én meglátásom szerint...
  • Renegade
    #38
    én 30. szülinapomig nem igazán értettem a teleporthoz, de aztán megtanultam (hát igen korral csökken az állóképesség), mostanra már nem egy sikeres teleportot hajtottam végre, na igen ébredéskor az első pár perc mindig elég flashi, basszus ez nem az én ágyam, hogy kerülök ide, vagy hé mit keresek az ágyamban, tegnap még 30 km-re voltam ettől a helytől, meg ilyesmi :-)
  • Thaison
    #39
    Mi legtöbbször a részegedj okosant játszottuk,de mostanában csak úgy spontán fogadunk valamire aztán iszunk. Nem tudom hogy ismeritek-e a fényt...nah hát az nagyon durva pia. Szódás szifonba van beletöltve a vodka és ugye ezáltal szénsavas lesz...ezt egy kis szörppel összekeverve kell inni. Szerintem olyan 10perc alatt totál le lehet részegedni...persze csak annak akinek ez jó poén,de én már megtanultam hogy csak módjával szabad.
  • rorock
    #40
    huhuu arról a piáról hallottam már én is, mi is ki akarjuk próbálni a társasággal:D Hát ha a buliban ilyen pia lesz akkor sok tolerálás nem lesz a buliba szerintem:D