3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • ba32107
    #3634
    Az enyémbe is normál sim kell
  • Vadnokedli
    #3633
    hm ja abba sima kellet, de van ahol azt is írják hogy micro, érdekes.
  • w77d
    #3632
    nna de nem hiszem, hogy 6 éve a Pannon árult volna Micro SIM-et.. sőt, még a világon sehol sem volt akkor Micro SIM :D Rendes SIM ez hidd el, ugyan ez volt a NOKIA N82-őmbe is ez előtt
  • Vadnokedli
    #3631
    sima sim a micro sim is alakra :D
  • w77d
    #3630
    há bammeg erre még nem is telenor van írva, hanem pannon, most szedtem ki belőle :D Micro SD hely van benne, de Micro SIM ebben nincs, csak sima SIM
  • Vadnokedli
    #3629
    az érdekes mert nekem Micro SIM et kellett bele raknom mert nem volt jó bele a régi. Lehet régóta mikro sim ed van? Kérdezdmeg a tfosban vagy ahol vagy. :D
  • w77d
    #3628
    Galaxy S1-em van most, abba a sima régi kártyám van benne, amit még 5-6 éve kaptam
  • Vadnokedli
    #3627
    Bemész Tmobileba vagy rák tudja és kérsz egy mikrót, Milyen telód volt előtte? mert SGS be is micro kellett.
  • w77d
    #3626
    sziasztok! ma vettem egy Galaxy S3-at, holnap szállítják ki. Most olvasom, hogy ebbe micro SIM kártya kell... nna most hogy oldjam meg, ha meg szeretném tartani a régi SIM kártyámat? vagy csak úgy tudom, hogy veszek új SIM kártyát? a telszámomhoz ragaszkodnék
  • Vadnokedli
    #3625
    N7000OXALPY- ezt érdemes lehet felrakni? Azt írja OPEN GERMANY offical rom a SamFirmwareről.
  • ba32107
    #3624
    Okés, köszi, nem tudom mikor lesz rá időm megcsinálni, de lehet hogy kérdezek majd még.
  • Vadnokedli
    #3623
    Tehat akkor nem lesz gondom hogy Tmobileos a cucc ugye c: ?
  • skinnyman
    #3622
    Hivatalosan nem mind1, egyébként simán felrakhatod ha a telefon model típusa stimmel.
  • Robi546
    #3621
    Okés,köszi. :)
  • Gibor
    #3620
    Hozzátenném ezek mind játszhatóak internet kapcsolat nélkül.
  • Gibor
    #3619
    Ha autóversenyzést kedvelitek a legjobb választás a GT Racing Motor Academy, ha lövöldözni szeretnétek akkor a Modern Combat 3 Fallen Nation-t ajánlom.
  • Robi546
    #3618
    Oké,köszi az is jó. :D Amúgy nekem olyan kéne hogy haverommal tudjam online játszani telefonon tehát például olyan Akció Online kellene és például nem olyan mint a Farm Ville vagy Crime City (Facebookon ha ismered.)
  • Vadnokedli
    #3617
    nem, ezek wifisek. a Dungeon Defenders kivételével csak online tudsz játszani. :D
  • Robi546
    #3616
    Ja ok :D De ezek olyanok hogy nem kell hozzájuk internet csak Bluetooth?
  • Vadnokedli
    #3615
    Ezek ilyen farmolós MobileMMORPG-k :D.. van még a Dungeon Defenders, de ahhoz egy jobb HW kell. minimum 1ghz-proci 512 ram (de még így is akadozik/akadozott sgs-en anno.)
  • Robi546
    #3614
    értem,köszi.
  • Vadnokedli
    #3613
    De elvileg a SamMobileről, eredeti hivatalosat raknék fel, onnan T-Mobileos létemre bármelyiket felrakhatom?
  • Vadnokedli
    #3612
    Space Time Studios összes játéka kb: Pocket Legends, Star Legends, meg valami vámpíros szarság. :D
  • Robi546
    #3611
    Üdv!

    Azt akarom kérdezni hogy SGS Plusra van/létezik olyan játék hogy multiplayeren tehát többjátékos mód van és Bluetoothon vagy Wifin keresztül lehet játszani haverokkal. Választ előre is köszi.
  • skinnyman
    #3610
    Hát azt senki sem tudja garantálni szerintem, hogy egy akármilyen custom rom-on nem lesz semmilyen gond, szóval nyilván olyat érdemes felrakni amit sokan használnak és amivel meg vannak elégedve. Egy rosszul összerakott rom sem tudja teljesen tönkretenni a telefont szerintem kb soha, de azért jobb nem kísérletezni mindenféle noname tákolmánnyal.
  • skinnyman
    #3609
    Én előtte egy Odin-os 3 fájlos romot flashelnék reparttal a biztonság kedvéért, de valszeg anélkül is jó lenne amúgy. Pl a JVT jó kiindulási alap.
    Itt vannak gyári fw-k
    Pl ezt ha 3 fájlos:
    I9000XXJVT 2.3.5 2011 September I9000OXAJVT Open Europe

    Itt pl találsz leírást az odinos frissítésről
  • Vadnokedli
    #3608
    Csak annyi a kérdésem, samMobilerol bármilyen verzsönt felrakhatok nem? Nem lesz vele gond, nem lesz brick, nem kér majd unlock kódot?(mert T-Mobileos vagyok.)
  • ba32107
    #3607
    Sziasztok. Ha Cyanogenmod-ra szeretnék váltani DarkyROM-ról. Szerintetek nyugodtan ráhúzhatom a Darky-ra, vagy előtte állítsam vissza egy gyári romra a telefont? A C. oldalán ezt írják:
    "If the Galaxy S has been rooted, unlocked, etc. through steps other than the method described above or running a custom ROM other than CyanogenMod and you are having issues flashing or booting CyanogenMod, it is recommended the Galaxy S be returned to stock & start over with the full instructions provided above."

    Szóval nem egyértelmű nekem, hogy minden esetben ajánlott visszaállítani, vagy pedig csak akkor, ha problémáim vannak. Igazából ez a Darky elég unstable, szóval lehet hogy jó lenne letakarítani mindenestül a telefont. Ehhez a legjobb módszer egy repartition-os flash lenne igaz? Tudtok esetleg linkelni egy guide-ot ami mindenre kitérően, aprólékosan elmagyarázza ezt? (perpillanat nincs időm keresgélni) És a stock romot honnan érdemes leszedni?

    Köszi előre is.
  • skinnyman
    #3606
    Note-tal sajnos nem vagyok képben, de tuti h arra is egy rakás ROM van, olvass utána h melyik a legjobb
  • Vadnokedli
    #3605
    Nem akarok hu de legal lenni de nem szeretnem hogy az legyen mint sgs emnel hogy kerte az unlock kodot. Erted; melyiket erdemes felrakni szerinted?
  • skinnyman
    #3604
    Ha hivatalosan akarod csinálni, csak akkor gondolom
  • Vadnokedli
    #3603
    Mindenképp muszáj megvárnom a TMH-s 4.0 át NOTE ra SamMobile-n? Ha frissíteni akarok minél hamarabb? ODIN-nal
  • Morphin
    #3602
    SIII tesztjében olvastam, hogy valahol be lehet állítani, hogy a középső gombbal is fel lehessen venni a bejövő hívásokat.Ez esetleg bekerült már valamelyik CM-be? Ha igen akkor hol érhető el?
  • schumimodells
    #3601
    Vaku nincs az S Plus-ban sem, a többi stimmel, amit mondtál.
    Más különbség nem nagyon van.
    A hátlap formája másabb egy kicsit.
  • enkuszi
    #3600
    A Galaxy S-ben 1,0 proci van míg a Galaxy S Plusba pedig 1,4 proci van. Illetve a plusson talán van vaku de ebbe már nem vagyok biztos.A sima S-be 1500-as akksi van a Plus-ba pedig 1650-es a gyári akksi. Elvileg másban megegyezik a két készülék.
    Ha véletlenül valamit nem jól tudok elnézést és valaki úgy is ki fog javítani.
  • zsolt515
    #3599
    ja, és még egy kérdés...a Galaxy S és a Galaxy S plus között mi a különbség?
  • SpeedXHUN
    #3598
    ezek jók: where is my water és a angry:D
  • SpeedXHUN
    #3597
    szinte mindegy milyen játék,nem indul:D
  • Morphin
    #3596
    Teljesen ugyanaz az APK fájl??
    Szoftver eltérő gondolom...
    Amúgy leszedtem vagy 2-3 oldalról pl MiniMotors-t egyik sem indult el rendesen akár hogy basztattam.
    Nemrég az akció ideje alatt megvettem 200Ft-ért és simán elindul...szval az ilyen tört APK fájlok sem biztos, hogy teljesen működőképesek minden telefonnal.
  • SpeedXHUN
    #3595
    Beírok ide is,remélem nem probléma:

    Kérdés,bár galaxy Ace teló:

    a teló: =S5830 Galaxy Ace=
    A probléma,hogy különböző oldalakról letöltött apk játékok 80% nem indul el,vagy errort ír ki indításnál,mi lehet a probléma,hogy mindegyiknél ez a hibajelenség?

    UI:Galaxy S en,nincs ilyen minden megy magától rendesen.