3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • phoenix1
    #993
    Sziasztok. Léci nagyon fontos lenne egyik ismerősöm most készül venni ilyen Samsung Galaxy telót és kérdezte tőlem, hogy van-e hozzá toll, néztem a googlen de sehol nem láttam hozzá. Nem tudjátok van hozzá toll? Előre is köszi a válaszokat.
  • Landor
    #992
    -> min. 2.0ás bluetooth headset ;)
  • 5c0rp330n
    #991
    sztem egyszeruen nem tud ilyet, tehat vagy beszerzel egy masik headsetet ami tudja, vagy ami meg jol johet h locksreen-nel ha megy a zene, felul le lehet huzni egy kis zenevezerlo panelt, igy is ki kell venni a telot a zsebbol, de azert gyorsabb valamivel. lehet h ilyet 2.2 tud csak, nemtom.
  • Permissive
    #990
    vagy, ha találsz még valahol nokia 5800xpressz music headsetet, bár az vezetékes, de nagyon jól szól
  • Permissive
    #989
    kávé pl?:)
  • Permissive
    #988
    samsung boltban 20k-ért kapható médiavezérlős bluetooth-os sztereo headset, és is arra gyúrok:)))
  • Magiszter
    #987
    Eh... szóval az Audio-input azaz agyam irányába szól... a készülék szempontjából Audio-Output... fel kellene ébrednem így 1 óra magasságában
  • Magiszter
    #986
    Nekem lenne egy egzotikus kérdésem:

    iPhone-nál megszoktam hogy a headset nem csak egy Audio-input hanem egyben vérszegény távirányító is. Ha kettőt klattyantottam akkor átugrott a következő számra. Ha hármat akkor az előzőre. De a samu fülese csak arra jó hogy elindítsam és megállítsam a számokat. Van arra valami megoldás hogy legalább váltani tudjam a számokat valamilyen irányba? Csak mert hülye dolog mindig kikapni a zsebemből, lehúzni a Lock-Screen-en a CD-t és átnyomni a következőre. Egyszerűbb és kényelmesebb lenne csak kettőt klattyantani és kész.

    Jah és természetesen 2.1-em van még mindig és amíg nem kapok biztató híreket a 2.2-ről addig nem is lesz. :)
  • Permissive
    #985
    nem
  • 5c0rp330n
    #984
    ezzel en tisztaban vagyok. a kerdes arra iranyult, hogy pl a samsunghoz ha beviszem, ott rendesen ragyaluljak-e az ujabb fw-t.
  • Permissive
    #983
    1: kiadnak egy frissítést ami minden telóra jó. ( ezt vagy felrakod vagy nem )
    2: a frissítést a szolgáltató ( attól függ hol vetted a készüléked ) kicsit átírt formában rakja fel, főleg azért mert hálózatföggő vagy, és hogy az Ő "app-jukat" használd.
  • Permissive
    #982
    lagfix a marketben is van, ugyhogy nem mind kamu
  • 5c0rp330n
    #981
    szoval azt mondod hogy a szervizben is szarul teszik ra?
    enyem egyebkent 1000 folott megy quadrantban kicsivel, de frissites elott nem neztem. de ahogy olvastam, sokkal tobbet nem megy masnak sem ilyen kamu lagfixek nelkul.
  • Permissive
    #980
    mindenki azt tesz ami Neki, és a készülékének megfelel!
  • Permissive
    #979
    mivel saját szememmel láttam szervizben "javított" telefont ( előtte és utána ) hidd el tudom. hivatalos frissítés után van olyan készülék mely nem képes szinkronizálni a google-fiókkal. vagy nem ismer fel 1-2 wifi szabványt. vagy előtte 850 pontot ment, és utána 870-et, nagy változás!:)

    de részemről zárom a frissítési hozzászólásaimat!
  • 5c0rp330n
    #978
    ez azert igy ebben a formaban szerintem faszsag. megmaradnak a progijaid a telon, de maga az android verzio, ezzel egyutt meg pl a linux kernel is frissul, megkapod a 2.2 rendszert (samsung-ganyolt valtozatat legalabbis) annak minden elonyevel, gyorsasagaval egyutt. azt el tudom kepzelni, hogy mivel megmaradnak a progik rajta, nem az egesz romot nyomja ra ujra, igy nem olyan "tiszta" a frissites, mint ahogy samsung szervizben csinalnak vagy fozott rommal lenne, de nem hiszem, hogy ennek sok gyakorlati hatranya lenne.
  • Landor
    #977
    Köszönjük Permisse!
  • Permissive
    #976
    MÉG EGYSZER ÉS UTOLJÁRA: ha otthon frissítesz a Kies-sel, akkor az nem jár garanciavesztéssel: mivel a Kies csak felülírja a meglévő szoftvert. ( éppen ezért laggos a frissítés után, és ezért nem akar működni ). Nem kapsz Superuser-módot, minden mappád megmarad nem gyalulja le a "merevlemezt" ( hátha így érthetőbb ). Ha a Kies-sel történt frissítés után viszed a szervizbe zokszó nélkül javítják a telefont. Itt jegyzem meg: a hivatalos ( szervizes )Telenoros változatnál mindened megmarad és semmilyen sebesség külömbséget nem fox észre venni, csak annyit hogy 2-3 Telenoros alkalmazást rátett a telóra.
    A működő képes és tényleg sebesség növekedést nyújtó frissítés, teljes reset, superuser, lagfix és egyebek esetében tényleges garivesztés van!
    Ha vállalod a garivesztést ( de nagyságrendekkel jobb teljesítményre vágysz ) az már a Te dolgod. Mindenki csak saját felelősségére!!! ( én nem bántam meg, hihetetlen sebességnövekedés és persze tökfelesleges szolgáltatófüggő alkalmazások nélkül működik a telóm )
  • LoSA
    #975
    Mi lesz jan. 20 után? :)
    Hát ez széép... Még jó, hogy nem csináltam meg a frissítést, mert lusta voltam! :) Majd akkor én is elviszem valamikor a telcsimet. Csak itt ahol én lakom, egy bolt van, ahol csinálják (Samsung-os csaj mondta a telefonba), és hát komolyan... Azok akkora bénák, hogy az nem igaz! És rájuk bízzam a telefonomat?! pff... Pestre ezért nem fogok felmenni, az fixx! :)
  • Solten
    #974
    Detto. Inkabb mentsd le, nekem szepen letorolt mindent anno a Motorola "szakszerviz"...
  • 5c0rp330n
    #973
    en inkabb lementenem elotte ami fontos :)
  • Vadnokedli
    #972
    Csak azt nem tudom; ha én mondjuk bevinném szervizbe frissíteni akkor ott lementik az adatokat? (képeket-stb-aztán feltöltik? vagy törlődik[ mert gondolom törlődik frissítésnél.]?)

    Amúgy én nem bízok magamban; és itt van köpésre a Samsung Mobile, szóval én ide viszem majd. jan.20 után.
  • 5c0rp330n
    #971
    sztem is, nincs az az isten, hogy ezert elvesszen a garancia. a sajat szoftveruknel amire biztatnak hogy feltedd az elso dolog amit megkerdez ha radugod a telcsit h akarod-e frissiteni. szerintem a fogyasztovedelem szetszedne oket ha ezt komolyan gondolnak.
  • Vadnokedli
    #970
    NE IS FRISSÍTSÉL TE ROOTOLT! :D bár nem vágom.. Van ilyen más gyártónál hogy a Root garivesztéssel jár?
  • Probatbicol
    #969
    Azért kíváncsi lennék erre a garanciavesztésre, szerintem simán támadható.

    Egyrészt: a garancia a hardverre vonatkozik, a firmware frissítés meg ugye szoftver. Jól is néznénk ki, ha egy leégett videókártyát nem cserélnének ki, mert win xp helyett win7-et vagy linuxot raksz a gépedre.

    Másrészt: az új Kies 2 - ez az a Kies aminek a magyar nyelvű tájékoztatója először az öledbe hullik amikor a dobozt kinyitod-, már a telefon rádugásakor azonnal jelzi felugró ablakban, hogy a telefonhoz szoftverfrissítés található és teljesítményjavulás várható ha telepíted. Ezek után ugyan mivel indokolnák a garanciavesztést?
  • Landor
    #968
    OKÉ, NEM FRISSÍTÜNK!
  • Landor
    #967
    picsába hogy nem tudják ezt megcsinálni a kernelhackerek :D
    na kibenet.. faszom se akarja kibekapcsolgatni, van net szarásig :D
  • Vadnokedli
    #966
    Voltam bent Samsung Mobile-ban...

    Tényleg Garancia vesztéssel jár az otthonlévő frissítés..

    (Nem értem mert múltkor meg írtam levélben a kérdésemet; és azt írták hogy garancia ugyanúgy meg marad. Tehát nem értem.)

    Ne frissítsetek otthon; ezt nekem is mondták..
  • nagyi87
    #965
    Hi ! Problémám az lenne h 2.2-re frissítés után a youtubbal nem tudok videót lejátszani! Kiírja, hogy a videó sajnos nem játszató le :(
    Nem tudjátok mi lehet a probléma?
  • Solten
    #964
    Utobbi. A Data network nevezetu gomb mar joval hasznalhatobb, egybol ki-be kapcsolja az adatforgalmat.
  • Bexter
    #963
    nemszóltam :D
  • tirpitz
    #962
    A droidstats-ban, vagy akár a callmeter ng-ben a percalapú számlázáshoz ugye 60/60-at kell beállítani a billing increment-ben? Előre is köszi
  • Landor
    #961
    na mióta pofáztam már hogy rakjátok ezt fel :D
    doc's-féle lett végülis?
  • Bexter
    #960
    Csináltam videot de youtubon csak 480 asan játsza le...
  • Landor
    #959
    olvass
  • Landor
    #958
    Az a "3G" gomb azonnal vált 2G/3G között, vagy beadja a Beállításokat?
  • Permissive
    #957
    grat, de jobban jártál volna voodoo-val, nekem ( mpst hogy már "teleszemeteltem" a telót ) még mindig 1500-fölött megy:)
  • stupido
    #956
    Ja és ha bemegyek a feladatkezelőbe és megnézem az összesítést, akkor azt írja, hogy a belső 1,87 gigás részből 1,78 foglalt.
  • stupido
    #955
    sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy reggel, mikor felketem a teló jelezte, hogy kevés a hely. (Nem tudom mi telepítődött rá előző este óta)

    A lényeg az, hogy a fent lévő alkalmazások nem tesznek ki még egy gigát sem, viszont nem tudom, hogy akkor mit lehet még törölni.

    hangsúlyozom, hogy a saját magának elkülönített 2 gigás részről van szó. De a többi tárhelyen is több, mint 2 giga szabad hely van.

    plz help!
  • 10S
    #954
    Na, tegnap éjszakába nyúlóan sikerült feltelepítenem a 2.2.1-et, aztán ha lúd, legyen kövér, ráraktam a JPX ROM-ot is. Mit mondjak, bőven megérte a fáradságot. Mikor először megmértem, 1200 fölötti értéket mért a Quadrant, mikor felpakoltam mindent rá, és futnak a biztonsági dolgok (3G Watchdog, Norton stb), 1000 körüli, de nem akad, nincsen lag. :)
    Egy problémába ütköztem, egy ideig KOR kódú volt a vas, de ez megoldódott.
    Köszönök minden tanácsot, segítséget. :)