3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Vadnokedli
    #3674
    market / google
  • zsolt515
    #3673
    Ma én is Galaxy tulaj lettem!
    Samsung Galaxy S Plus...honnan lehet leszedni rá progikat,és játékokat?
  • gekko293
    #3672
    Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a google play-ben nem tudom valamilyen oknál fogva frissíteni a progikat. Ez a hiba egyik napról a másikra jött elő, már kb 15 frissítés áll sorba. Elindul, majd csak fut és fut a zöld csík de nem történik meg a letöltés. Mi lehet a gond?
    Telefon: S Plus
    Köszi!
  • desigo
    #3671
    Nah végre egy post tőled amit nem lemínuszolnak a népek
    Tapasztalat milyen eddig?
    Nem szokatlan a nagy méret?
    Nem akar kiesni/csúszni a kezedből?
  • schumimodells
    #3670
    Gratulálok hozzá.
    Milyen ez a kék szin? Nekem inkább fehérben tetszik.

    Gondolkodtam én is egy fehér változaton, de végül egy Galaxy Note mellett döntöttem, hát nem bántam meg.
  • w77d
    #3669
    T-mobil 190ezer
  • KaBuTo666
    #3668
    Már megkérdezted.
  • zsolt515
    #3667
    Megkérdezhetem, hogy hol vetted, és mennyibe fájt?
  • Prody
    #3666
  • Solten
    #3665
  • atila4
    #3664
    Na én is ilyenre fogom lecserélni ! :D Grat hozzá
  • w77d
    #3663
    Nekem is Galaxy S volt ez előtt. Jó telefon az még mindig, ráadásul most már jó áron hozzá jutni...
  • zsolt515
    #3662
    szép telefon...grat hozzá...hamarosan én is Galaxy tulj leszek...de csak Galaxy S vagy S Plus...:)
  • w77d
    #3661
    áá megjött az S3-am, nagyon durva egy gépezet :D





  • rx7tomy
    #3660
    Sziasztok.
    Me előjött egy olyan bibi, hogy a Galaxy S-em hozzá sem nyúlok, és fel felvillan a képernyő, mintha a középső gombot megnyomnám, ez néha többször is megismétli, majd abbahagyja, teljesen rapszódikusan, ez milyen hiba lehet?
    Megpróbáltam kikapcsolni, majd be a készüléket, de a bekapcsoláskor pedig feljött a Samsung Galaxy S I9000 felirat, majd eltünt, ezt megismételte 13 alkalommal mire elindúlt a telefon.
    Válaszaitokat előre is köszönöm.
    Üdv.
  • skinnyman
    #3659
    Nexus S-t ha tudsz hasonló áron, azt azért érdemesebb sztem.
  • Relax99
    #3658
    Sajnos még mindíg 120k, eddig 1 helyen láttam 100k-ért de az is sok, 80 fölé nem szeretnék menni
  • schumimodells
    #3657
    Miért nem veszel akkor SII-t, az sokkal stabilabb és most, hogy kijött az SIII, lejjebb ment az ára az SII-nek.
  • Relax99
    #3656
    Hát az igazándiból szoftveres oldala, codecek nem érdekelnek androidra is van legalább annyi szoftver mint windows mobile-ra volt azt játszik le az ember szerintem amit akar.

    Samsung miatt azért vagyok bizonytalan, mert elég sok hibáról hallok, pl újraindulgat, és ics sem lesz/nincs rá, mondjuk nem mintha a defyre sok értelme lenne szerintem, ahogy olvasom igényli a több ramot az ics.

    Lassulást, túlmelegedést nem tapasztaltál? touchwizzel lehet valamit kezdeni? pl. a launchert lefele görgetősre cserélni?
  • schumimodells
    #3655
    Nem fogsz csalódni a SGS Plus-ban, jó kis teló az.
    Nekem SGS volt egy évig, és nagyon szerettem.
    Lejátsza az avi, dvix formátumot is, nem kell átkonvertálni semmit.

    A Defi is szuper, bár kissebb a kijelzője. A Defi strapa mobil, viz, por, és ütődés álló.
  • schumimodells
    #3654
    Nem törlődhetett le, mert az eleve benne van a telefonban, csak speciális programmal lehetne eltávolitani.
    Nézd meg a widgetek között. Nekem is volt már úgy, és egy idő után ismét megjelent.
  • Relax99
    #3653
    Üdv!
    Telefon témában szeretnék segítséget kérni. Androidos ppc-t szeretnék venni kb 80k lenne a határ. Filmet nézni, netezni, olvasni stb.
    Eddig galaxy s plus-on (tudom a sima sgs jobb hardveresen de nehezebb hozzájutni számomra használtan pedig nem szeretnék venni), defy+ és a atrix 4g amit nézegettem bár az atrix már kicsit "sok" ha esetleg tudtok mást ami jó lenne ebbe a kategóriában?, 3,7" alatt nem szeretnék venni. 4" lenne az igazi.

    Sgs plus-ról mi a véleményetek? sok helyen olvastam, hogy gondol egyet és újraindul, nem igazán jó minőségű anyagokat használ a samsung, vannak vele kapcsolatban fenntartásaim.
  • Frobi
    #3652
    Üdv
    samsung s2 van nekem és letörlődött a play árúház.
    Hol tudom letölteni vagy hogy tudom vissza állitani?
    Ha lehet akkor küldjetek egy linket hogy hol tudom letölteni.
    előre is köszönöm.
  • Solten
    #3651
    4" alatt jo sz@r, nagyito kell... :)
  • Robi546
    #3650
    Ott a pont. Samsung -ok és az Android még mindig jobb mint az iPhone/iOS ;)
  • schumimodells
    #3649
    Én se vagyok oda a (sz)iPhone-ért.
    A Note az igazi.
  • Vadnokedli
    #3648
    de az iphone így is egy ratyi fos..; 5,5" meg sok az ellen, meg nem is egy kategória lenne. Ahogy hallottam az iphone meg elutasítja a nagy kijelzőket nem kell 4" csak 3,9999999"
  • schumimodells
    #3647
    Szerintem, 4 magos lesz.
    Állitólag az iPhone 5 ellen akarják bevetni, két maggal nem sok esélyük lenne.
  • Vadnokedli
    #3646
    ez is 2 magos lesz azt írja GSM Aréna, bár kétlem, ha az S3 4 magos.
  • schumimodells
    #3645
    Note 2
  • Vadnokedli
    #3644
    Kösz. :D Hángéri T-fos
  • schumimodells
    #3643
    Az SGS-ben normál SIM volt, ahogy WEED mondja.
  • schumimodells
    #3642
    Vodafone Románia.
  • schumimodells
    #3641
    Gratulálok a telóhoz, jó választás volt. Melyiket vetted a kéket, vagy a fehéret?
    Én egy Note-ra váltottam, nemrég.
    Elmész a szolgáltató üzletbe, és kicserélik neked, persze a régi számoddal.
  • Vadnokedli
    #3640
    Magyar T-mobileosra??? Mert én nem független vagyok azt hozzáteszem. :D
  • schumimodells
    #3639
    Itt van ez.

    A tegnap frissitettem a Note-ot ICS-re, KIES-el, nagyon szuper.
  • Robi546
    #3638
    Nekem is SGS -em van és ugyan ez a SIM kártya volt az öreg telómban az LG KP500-ban szóval szerintem jó lesz bele. :)
  • zsolt515
    #3637
    Az miért van, h egyik nap még 69.990Ft-ért néztem a Galaxy S-et ma meg már 79 779 Ft?
    Az S III miatt nem lejebb kéne menni az árának? :S
    Az S Plus meg még mindíg 71.000...most ez miért van?
  • Vadnokedli
    #3636
    Valaki tud ajánlani egy nagy xda féle magyar fórumot? Note val kapcsolatos modifikésün érdekelne.
  • Morphin
    #3635
    Van valahol egy útmutató hogy a sima simből, hogy kell levágni a felesleges részeket hogy "micro" legyen...azt nem tudod sajna h egyszerre micro is legyen meg sima.Mindenképp kell újat kérni...ha meg már újat kérsz akkor az legyen a micro és ne buherálj sztem.