3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Vadnokedli
    #3714
    Vagy siman touch wiz fosmiatt
  • LoSA
    #3713
    Ezt úgy hívják, hogy Samsung + Android! ;)
  • hatalomxy
    #3712
    Sziasztok!

    Nekem is előjött egy olyan hiba, hogy a Galaxy S-em hozzá sem nyúlok, és fel-felvillan a képernyő, mintha a középső gombot megnyomnám, ez néha többször is megismétli, majd abbahagyja, teljesen véletlenszerűen, ez milyen hiba lehet?
  • Prody
    #3711
    Annyit tudnak ezek a nagy agymosott apple-s buzik mondani, hogy:
    drágább - NEM drágább, sőt..
    nagy a mérete - kiafaszt érdekel? megszokás kérdése, kinek mi tetszik... nekem az ájfón kicsi! már nem érdekel... ezért is cseréltem S2-re
    alak, kinézet - ugyanazt állítom, mint az előbb... és azért az ájfón sem néz ki ANNYIRA kurvajól, hogy...
  • Prody
    #3710
    Bocsi, de az S2 már most jobb, mint a 4s... és az S3-t nem is említettem... Az új ájfón lesz majd TALÁN olyan jó, mint az S3... És akkor hamarosan jöhet utána a mégjobb Samu...
    Nem értek egyet azzal, hogy a Samsung lopkodna, mert amint megjelenik egy Samu, úgy jön egy nem erősebb ájfón, kb. olyan funkciókkal, amit már RÉG megkaptam a Samunál... csak az apple agymosása a buta embereket szépen manipulálja és ezeket az "új" csodálatos funkciókat úgy hirdeti meg, olyan hangnemben és környezetben, mintha ők találták volna fel a világot bazdmeg.
    Annyira irritál az apple agymosása, hogy falnak tudnék menni...pont ilyen buta emberek veszik meg a rosszabbat drágábban (ájfón IGEN), és jelentik ki, hogy a Samu másol / ájfón jobb, indokok nélkül. (Y) grat
  • Gibor
    #3709
    Akkor vegyünk egy S2-t, kenterbe veri a 4S-t :) és nem csak 1 valamibe jobb, sebességbe mindenhol jobb, hopp feleannyiba kerül? Beleharapott almából nem kérek, a logó pont passzol a telefonhoz, de jó a politikájuk, ugyanazt csinálják a hardware-el mint a vásárlókkal :)
    (Ha nem tiszta, népbutítás)
  • Solten
    #3708
    De, ertse nyugodtan magara :))
  • Vadnokedli
    #3707
    Nem akarok ilyen lenni de kicsit már tele van a Faszom az ilyen apple buzi zsidó bérencekkel és ezt ne érts magadra hanem mindenkire aki ezt csinálja.
  • skinnyman
    #3706
    Fél év van csak a két telefon között. Ami pedig egyébként sem kifogás. Ja ahogy a Samsung szokott lopkodni. Egy reklám fél évvel a 4S/Siri előttről: Link
    Hogy az új iPhone pedig milyen lesz, azt itt magasan mindenki leszarja, aki pedig nem, az sem egy Galaxy S topicban fog róla beszélni. De te majd mehetsz sorbaállni érte 300 ezer forintért, ha az minden álmod.
  • LoSA
    #3705
    Ne egy éves telefont hasonlítsz, egy egy hónapos telefonhoz. ;) Majd kiderül, hogy az új iPhone milyen lesz! ;) Aztán majd a Samsung megint lopkodhatja le az összes dolgot belőle, ahogyan szokta.
  • jaszy
    #3704
    Én nem szeretem a korlátok közé zárt almát, sok alkalmazást használok, a fele sincs vagy nem ingyenes almáéknál. Arról nem is beszélve hogy ha egy filmet szeretnék megnézni rajta konvertálgathatom órákig.
    Nekem az Iphone nembegyere.
    Több kollégám is használja és istenítik és csak nevetek rajta :)
  • jaszy
    #3703
    Nagyon egyszerű! Ez tetszik és ezt kaptam olcsón!
  • Gibor
    #3702
    Nem de azért a pénzért kapsz egy iphone 4s-t ami közel nem bír akkora hardware-el, és akkor még egy apróság amit sokan szidnak de mégis kalkulálni kell sajnos, ha véletlen leejted. A szifon üvege addig bírta, ellenben az S2 S3 üvege karcmentesen használható tovább.
  • skinnyman
    #3701
    Nem dragabb mint a kovetkezo iPhone lesz az biztos :)
    Aminek a legnagyobb ficsorje a 4" kijelzo lesz - revolutionary :D
  • LoSA
    #3700
    Az S3 most olyan olcsó, nem?!
  • Solten
    #3699
    :) Igen, van aki meg hasznalja a szurkeallomanyat es nem pattan fel a hype vagonra.
  • Gibor
    #3698
    Szifonra? Hogy a következő népbutítás életbe lépjen? Nincs bajom a szifonnal, jó telefon, csak azért a hardware-es felszereltségért az árából 2 jobbat veszek :)
  • Solten
    #3697
  • LoSA
    #3696
    Várhattál volna az új szifonra! ;)
  • jaszy
    #3695
    Sziasztok!
    Az s1-emre haragudtam, megfogadtam Samsungot nem veszek többet, de elcsábultam :)
    Vettem egy S3-at, háááát ez már döfi, 2 napja használom de csak rébuszokban tudnék beszélni róla. Nem bántam meg, mérete sem zavaró! Szuper telefon és brutálisan gyors.
  • Vadnokedli
    #3694
    Jolvan már szifonos bajtárs
  • LoSA
    #3693
    De ügyes ez a Samsung... :) 1 hónapos telefon bírja legtovább aksival! :)
  • Solten
    #3692
    Which? test labs crown the Samsung Galaxy S III best in battery life

  • Solten
    #3691
    Hi, igen, 1.4 GHz Qualcomm MSM8225T.
  • Krisztiam #3690
    sziasztok, a Galaxy S plus-nak egymagos processzora van?
  • Krisztiam #3689
    jah ezzel én is úgy vagyok,a telenornál oda kell állni a szobába, ahol térerő van :D
    viszont van T-mobilos számom is azzal semmi gond.. a szobába mindenhol van térerő :)
  • Morphin
    #3688
    Nálunk a családban 5 emberből jelenleg 4nek Telenor...kiba idegesítő amikor elmegy beszélgetés közben és megszakad.Meg ugye szaladni kell abba a szobába ahol van térerő.T-mobile-al semmi probléma nincs...Yodafone-al sincs.
    Érik már a váltás nagyon.Mondjuk én a galaxy miatt mentem át a Telenorhoz(T-Mobile-tól)...de meguntam a szórakozást.
  • Krisztiam #3687
    telefos az egy szar nekem is az van, a házban nincs térerő..
  • skinnyman
    #3686
    Sztem ott azért komolyabban meg van oldva, az ilyen kézi függetlenítés hajlamos elveszni egy full gyári reset vagy ROM flash után is.
  • Morphin
    #3685
    Térerő gondok miatt most váltok Telenorról -> Trémobilra...
    Namost a telefonom Telenor függő.Múlt héten kipróbáltam azt a progit ami a marketen van...vmi Galaxy S Unlock.Húgom Vodafone-os kártyáját simán tudtam használni ezután.Természetesen csináltam vele backup-ot illetve még tavaly amikor elkezdtem mókolni a telefont (főzött romok) akkor lementettem az akkori EFS mappát.Mint látom ez a program is ott ír át valamit.
    Kérdésem az lenne, hogy a gyárilag független telefonoknál is csak ennyiből áll a "függetlenség" (pár HEX karakter átírása vagy ilyesmi)vagy azért ott komolyabban meg van oldva?
  • Krisztiam #3684
    ezek a telefonok már nem olyanok mint a régi nokiák szerintem nem :)
  • zsolt515
    #3683
    De már nem kell már kisütni az aksit?
  • Vadnokedli
    #3682
    Nem is kell 16 óráig tölteni
  • zsolt515
    #3681
    Google fiókot telon miért nem tudok létrehozni?
    Megvételk után csak 3órát töltöttem és nem 16-ot az baj?
  • Vadnokedli
    #3680
    Nem hiszen hogy tökmindegy mert s plus az 1.4 ghz az s meg 1 bár kitudja
  • Robi546
    #3679
    Nekem is olyan van,én meg vagyok vele elégedve alkalmazások közül nem volt olyan ami nem futna,lehet van de én olyannal nem találkoztam. :) Külső kinézete szép,Android 2.3 -as alapból viszont az nem tetszik hogy 1 magos,lehetne legalább 2 de így is 1.4 Ghz Proci,512 Mb Ram,Adreno 205 GPU meg annyi hogyha játszol vele vagy valami akkor eléggé melegszik/forrósodik de amúgy nagyon jó. :)
  • wleiht
    #3678
    sztem m1 h Plus v sima S, de akk 4.0.4 lenne jó, de még nem találtam normális packot hozzá, letöltés és telepítés szempontjából
  • Vadnokedli
    #3677
    3.1 et?lol 4.0.4 et lehet rá cm9(vagy azt csak galaxy sre lehet?)
  • wleiht
    #3676
    szevasztok srácok, lenne 1 olyan kérdésem, hogy megoldható-e hogy android 3.1-et rakjak a galaxy s plusomra? vagy esetleg újabbat?
  • Krisztiam #3675
    azt a telefont én is néztem, milyen jó??