3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • ba32107
    #1834
    Android topikban kérdeztem:
    "Sziasztok. Ma bringaztam egyet, es felvettem My Tracks-el az egeszet. Nem rossz, de iszonyat pontatlan. Megneztem utolag google mapson, es szinte vegig az ut mellet mutatja (pedig az uton mentem vegig). Ez a telom gps hibaja, vagy a google tolt el valamit? Samsung galaxy s-em van."

    Tudtok segíteni?
  • Vadnokedli
    #1833
    Mert buta vagy;

    Próbáld: Zenelejátszóban, egy zeneszámra hosszan tedd rá a kezedet; és beállítás mint.. / vagy Set as..
  • hunbalee
    #1832
    mértnem tudok zenét betenni értesitési hangnak csak az alapokat tudom választani???????,
  • Krisztiam #1831
    Samsung Galaxy S2 kicsomagolás:
    Samsung s2
  • zaki
    #1830
    na, sikerült a netet belőni...
    azért köszi
  • Play4Real
    #1829
    császtok

    Egy galaxy Ace forumon ezt olvastam: A központi egységet egy Adreno 200 GPU segíti a hétköznapi munkában. Nem akarnék senkit számokkal untatni, tényleg amit le lehet tölteni a telefonra, az jó sebességgel a futtatható. Az Angry Birds (összes része) akadálytalanul futott a telefonon,
    nekem még is akad az ACE !!-n az angry bird :S ez miért van?
  • zaki
    #1828
    Így se jó, nem értem. Kell még valami mást is beállítani?
  • 5c0rp330n
    #1827
    apn: net

    ennyit kell beallitani..
  • zaki
    #1826
    Üdv
    Vettem egy új alaxy S-et ma.
    Valamiért a netet nem tudom beállítani rajta.

    Név: Telenor WAP
    APN: wap
    Proxy: 84.225.255.1
    Port: 8080
    MCC: 216
    MNC: 01
    Hitelesítés tip.: PAP
    Hozzáférési pont tipusa: internet

    Beírom ezt oda, ahova kell, és nincs net.
    Telenoros vagyok, kb 1.5 hónapja rendeltem meg ezt a Klikk szolgáltatást iPhonera, ott ment rendesen... Mi lehet a gáz?
  • Vadnokedli
    #1825
    SwitchPro Widget, azon be lehet állítani. Ha widgetbe bele teszed azt hogy ne zárja le.
  • ba32107
    #1824
    Nem lehet valahogy beállítani, hogy ha simán kikapcsol a képernyő, akkor ne zárja le?
  • hunmilan
    #1823
    Az IGO-t honnan tudom leszedni a telóra?
    Ingyenes? Fizetős?
  • Krisztiam #1822
    gsmline.hu már lehet kapni..
  • LoSA
    #1821
    Még nem is lehet kapni, hogy lenne akkor olyanom?! :)
  • Krisztiam #1820
    neked is s 2 van?
  • LoSA
    #1819
    Hihetetlen, hogy mennyire gyorsan merül a telefonom!

    Reggel 7.30kor vettem le a töltőről és már 81%-n van. És kb játszottam vele 5 perc Angry Birds-t. (Wifin van még és ennyi).
  • LoSA
    #1818
    Igen, S2!
  • ronso
    #1817
    nekem is kb 5 perc mire az IGO talál müholdakat..és nem kerül pénzbe :)) nem tudom ki mondta neked :) és internet sem kell hozzá .. ingyenes én ezt használom a telon is és a kocsiban is.
  • Krisztiam #1816
    akkor S 2 :)
  • 5c0rp330n
    #1815
    jah.. aztan az egyiket nekem adhatod :)
    inkabb az utanad szolonal lesz a pont.. objektiven szemlelve az iphone 4 mellett az egyetlen valos erv talan hogy az ottani alkalmazasbolt elorebb van, elterjedtebb.. de android-on pont nemreg valtozott ez is es van mar tobb, mint 100 orszagban fizetos market, igy valoszinu ez is sokat fog meg valtozni a jovoben. igazabol kb minden mas letezo dolog az s2 mellett szol.
  • Vadnokedli
    #1814
    Negatív; ezzel azt értette hogy ugyan azért az árért, Jobb - Szebb - Okosabb - Gyorsabb gépet kapsz, 2 Mag 1,2Ghz, 1GB-Ram, Android, stb... Szerintem.. Ja meg bármilyen flash videót tudsz nézni a neten(iPhone on is nézhetnél; ha Sztivi együtt működne az Adobeval.)

    Tehát S2-t értette. Szerintem.
  • Krisztiam #1813
    mindkettő? :))
  • 5c0rp330n
    #1812
    hat..oo.. nem is tudom :)
  • Krisztiam #1811
    sziasztok
    Iphone 4 vagy Samsung I9100 Galaxy S 2? :)
  • hunmilan
    #1810
    A navigáció nyelvét nem lehet valahol átállítani magyarra?
  • hunmilan
    #1809
    Sziasztok!

    Kezdő okosteló tulaj vagyok és azt szeretném megkérdezni, hogy ha a feladatkezelő szerint a gmail vagy internet vagy msn stb. alkalmazás aktív akkor az adatforgalom ugyanúgy megy? Vagy nem. CSak nehogy sok legyen a számlám. :-D :-D

    Előre is köszi.
  • Krisztiam #1808
    ez mire jó?
    csak tönkremegy nem? :D
  • Vadnokedli
    #1807
    Unatkoznak?
  • LoSA
    #1806
    Galaxy S II tuning
  • jazzy
    #1805
    T-mobilos telefont itthon simán tudom függetleníteni és visszaállítani ha esetleg garanciáztatni kéne?

    Most vennék egy telefont, de vodás vagyok.
  • Vadnokedli
    #1804
    Ani ván?
    Galaxy S 1500mAh-os külső akksi. 70gramm (btw: jó csúnya) De meg éri szerintem.
  • 10S
    #1803
    Az akkufogyasztása per pillanat olyan, mint korábban, vagy egy kicsit jobb. Kezdetben képes volt 10 perc alatt 5%-os merülésre is úgy, hogy nem használtam.
  • 5c0rp330n
    #1802
    "merülős bug kiiktatva"
    wait.. wat?
  • 10S
    #1801
    Nekem 2.3.3 van, merülős bug kiiktatva, így nagyon meg vagyok vele elégedve. Ami szembetűnő: a gps sokkal hamarabb felveszi a műholdakat. a-gps-t még nem is próbáltam, de lehet, hogy kipróbálom, megmérem, mennyi adatforgalmat generál.
  • Freddycom
    #1800
    Az a-gps pont h egy kevés adatforgalamat generál, cserébe pár másodperc alatt bepozicionálja a telefont, vagyis pénzbe kerül.
    Internetkapcsolat nélkül akár 10 perc is lehet míg bepozicionál.
  • Play4Real
    #1799
    császtok

    miért nem talál az IGO müholdakat?:...gps aktiválva van a netes adatforgalom tiltva...mert ügye nem kell hozzá net????mert A-gps is ingyen van?mert haverom szerint az pénzes
  • LazyB
    #1798
    Érdeklődnék, hogy azt az sms problémát hogy lehet javítani, hogy 65 karakternél többet lehessen sms -ben küldeni mert ha több akkor nem megy el!
  • Krisztiam #1797
    sziasztok
    megérkezett a galaxy S 2 úgy tűnik :)
    Samsung galaxy S II
  • ba32107
    #1796
    2.2.1
  • LoSA
    #1795
    Most neked hanyas Android van fent? Nekem most úgy tűnik, hogy a 2.2.1-el gyorsabban merülök, mint a 2.1-el.