3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • skinnyman
    #3754
    Mivel mashol jo, en igy elsore nem a telora gyanakodnek hanem a routerre...
  • Prody
    #3753
    Valakai tudna segíteni?

    S2-es telefonom van. Wifire felcsatlakozok itthon és kb. 10-20 perc múlva, mindig "megszakad" a telefon és a wifi között a kapcsolat. A fenti sávon a wifi jel ugyanúgy megmarad, viszont kapcsolat már nincs. WhatsApp (olyan ,mint a Viber) programot szoktam használni és zavaró, hogy nem kapom meg az üzenetet, mert megszakad a wifi és a mobil között a kapcsolat. Újracsatlkaozok a wifire, és 10-20 perc után ugyanaz.
    Továbbá... más wifi hálózaton NEM tapasztaltam ilyet, ott több órás használat után is hibátlanul működik.
    Illetve... a laptopom is erre a wifire van csatlakozva és itt mégsem szakad meg semmi...
    Tehát a hiba a telefon és e wifi kapcsolat között van.
    Mit tegyek? Folyamatosan a 3G-t se jó használni, mert mindig túllépi a határt és csak fizetek.
  • Bexter
    #3752
    aham
  • zsolt515
    #3751
    Üdv!
    Samsung Galaxy S Plus telefonom miért kapcsol ki vagy indul újra ha telefonálok? 1 hónapja vettem a telot, és már 2x előfordult!
  • Vadnokedli
    #3750
    Valaki tud helpelni? Nem találok az égvilágon sehol se 4.0.4 es Note Kerneleket.. ötlet hogy hol keressek? XDA-n se találtam megfelelőt, van ahol azt írják a gyári meg xy(valamilyen) kernelek hajlamosak tartósan tönkre vágni a HW-t valaki tud erről valamit, hallott e róla?
  • Prody
    #3749
    Jaja, már meglett ^^ köszi
  • Vadnokedli
    #3748
    Független? Vagy milyen.
  • Bexter
    #3747
    Melyik a legfrissebb hivatalos frisités S I-hez?
  • Promi #3746
    3G_Watchdog_Pro_v1.14.0.apk
  • Prody
    #3745
    Valaki tudna ajánlani egy programot, amivel látom az adatforgalmamat és hány mb-t használok?
    Köszi
  • MSZATESZ
    #3744
    Sziasztok' Az a helyzet, hogy problémám akadt egy Galaxy S-el és nem tudok mit kezdeni vele. Az van, hogy a telefonon még az Eclair van fennt és azt csinálja a dolog, hogy folyamatosan azt irogatja ki, hogy Bluetooth csatlakoztatva, meg töltő nélkül a teljesen feltöltött telefont nem lehet bekapcsolni... Elvittük szervizbe és mondták, hogy igencsak régi szoftver van rajta (ami elég egyértelmű), de hogy mentsem le róla az adatokat és utánna frissítik, de hiába dugom gépre a telefont folyamatosan csatlakozik, majd bontja a kapcsolatot a géppel... Szerintetek mit tudnék tenni?
  • Vadnokedli
    #3743
    Utángyártott? Sose 100%
  • Promi #3742
    Szerintetek érdemes Galaxy S be 2600 mAh -s akkumulátort rakni?
    Nem vág tönkre semmit se a telefonba?
  • Titan
    #3741
    Én is Iphone-rol váltottam S3-ra és szerintem sokkal jobb! Nagy kijelző, egyszerű kezelés, 4 mag és a legfőképpen 7 év után már hánytam az ios-étől...továbbá, wifin keresztül(Prima WIFI file manager app) simán tudom pakolgatni a fájlokat(zene, mozi...stb.) nem kell konvertálásokkal szarakodnom, Total Commander app, Chrome böngésző, gadgetek(havi adatforgalom mérő zseniális), állíthatom pl. milyen progi melyik hálózatot használja(pl. csak wifi) szóval szépen kiszolgál...
    Ami problémám van az S3-al(2 hete vagyok tulaj) és még nem találtam megoldást rá:
    -a wifit 2-3 naponta rebootolnom kell, hogy normális sávszél legyen, mert leesik 190 210 kbp-re a 24ezer helyett...
    -a Kies a win7 64 bit alatt indítás után rögtön hibaüzivel leáll(bár ahogy észrevettem ez nélkül is teljes értékben lehet használni...
    -a picassa albumokat nem tudom eltüntetni a telcsiről(biztos van rá megoldás, de még nem jöttem rá..)

    Summa, csak ajánlani tudom!
  • Frobi
    #3740
    Valaki tud az én problémámra választ adni ???
  • Solten
    #3739
    + nalam a Super Amoled mindent visz, egyes szinfetisisztak, mikroszkoplatasuak, 4"-os kijelzon fotosoppolosok szerint nem jo, mert tulszaturalt.
  • skinnyman
    #3738
    Egyebkent mondhatnam h ujabb, 4 mag, 720p kijelzo, stb. De inkabb csak annyit mondok, hogy a kijelzo meretuk olyan szinten elter, hogy szerintem az onmagaban eleg indok lehet valamelyik mellett. Probald ki eloben :-)
  • Solten
    #3737
    Ugy latszik a Tremobil se kivetel termeszetesen: inkompetens bunko szemelyzet :)
  • mistermiskolcz
    #3736
    Meglátogattam ma a T-mobile boltot és a fiatal alapból bunkó kiszolgáló srácnak szegeztem az alábbi feladatot :

    Egy iPhone 4-em van, de nagyon tetszik az S3. Mondjon már pár mondatot róla, amivel megtud győzni, hogy lecseréljem a szifont.

    A válasz - Most épp nem jut eszembe semmi...

  • Frobi
    #3735
    Hali.
    Van egy samsung galaxy s 2 telcsim.
    És nem tudom használni az adatkábelt.
    Mi kell hozzá hogy jó legyen mert le kellene menteni egy 20 perces videó felvételt.
    Bluetoothal is tudnám de az nagyon hosszadalmas idő.
    előre is köszike
  • Vadnokedli
    #3734
    T mobile sokat pöcsöl a frissítéssel. Sw frissítéssel ugye.

    Galaxy notem van nekem, egészen idáig nem volt rá frissítés de most mo.n elsőként Tnél van 4.0.4 notera meglepően úgyhogy kitudja még:D
  • mistermiskolcz
    #3733
    Mire érted a frissítést? mert sajnos csak T-mobile-nál tudom megvenni olcsóbban a flotta csomagban.
  • Vadnokedli
    #3732
    Csak akkor ha egy jó telót akarsz venni, és ha függetlent veszel (a frissítés miatt)
  • mistermiskolcz
    #3731
    Több mint egy éve iPhone 4 tulaj vagyok. teljesen elégedet vagyok vele, de lehet lecserélem S3-ra.
    Szerintetek jó csere lenne?
  • Vadnokedli
    #3730
    Nemtudom. Galaxy s en volt utoljára 4.0.4em
  • schumimodells
    #3729
    Mikor jött ki a 4.0.4 a Note-ra? Az enyémen 4.0.3 van. Mik az újdonságok a 4.0.3-hoz képest?
  • Vadnokedli
    #3728
    Nekem az van rajta hivatalos t-mobile hángéri
  • Solten
    #3727
    Jaja, ha nem jon a JB, a CM 10 szepen felpakolodik majd.
  • schumimodells
    #3726
    Note-ra mikor jön 4-0-4?
  • Vadnokedli
    #3725
    Én most láttam hogy jött T fos Hángérire 4.0.4/3 note. Következőre unlockolom, muszáj hogy megkapja a JB-t,
  • Solten
    #3724
    Az S II-m fogta es frissitette magat 4.0.4-re. (Wi-Fi - KIES nelkul). Kisse meglepodtem. Jo a cucc, begyorsult tole az amugy se pocsolos telo.
  • Vadnokedli
    #3723
    De érted te oda mész egy ferrari tulajdonoshoz hogy vegyél ladát, százszor jobb!?
  • Probatbicol
    #3722
    Kicsit kedvesebbek is lehetnétek egymáshoz, végül is csak egy hülye telefonról van szó. Néha arra gondolok, talán boldogabb volt a világ, mikor egy telefon kapcsán csak arról kellett dönteni, hogy piros, vagy zöld legyen...
  • Solten
    #3721
    Pls valaki dobja mar ki innen ezt a trollt.
  • Vadnokedli
    #3720
    Zsidó e vagy e? Mer minket ez nagyon nem érdekel itt, mindjárt rá matyizok a szélvédődre. és rá ragasztok egy kiló android matricát ez kell? ha nem tetszik ne itt játsszad a hittérítős buzi gyereket.
  • Prody
    #3719
    Nyílván egy ilyen agymosásra való szaros buziapplefan oldalon nem fognak arról beszámolni, hogy az iPhone mimindennel késett el és harangozott be olyan dolgokat, amik már rég megtalálhatóak voltak a Samuban...faszfej.
    És ezek a dolgok akkora fasságok, hogy mindjárt falnak megyek. Nokia 3310-ben is voltak már számok a telefonon, az iphone mindet lemásolta 0-9-ig...
  • skinnyman
    #3718
    iphonehungary?
    kthxbyesohatobbetnelassunkitt :D
  • LoSA
    #3717
    Egy kis olvasnivaló nektek, barátaim!
  • Vadnokedli
    #3716
    pluto pls
  • skinnyman
    #3715
    Nem hiszem h sw gond de ha az, ujraflash, gyari reset, ha utana is szar, sztem tuti hw gond. Feltehetsz valami key logger szeru progit is amivel ki tudod deriteni h tenyleg azt erzekeli-e h benyomodik a gomb, vagy talan logcat bol is kideritheto pl