3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Luciferke
    #2034
    2.3.3 van és semmi akksipara.
    Előtte 2.2 volt és nagyon hamar (kb 24 óra nyomkodás nélkül - minden kikapcsolva) lemerült
  • Luciferke
    #2033
    Simán lehet 30-40 ezer forint, mivel itt a touchcuccok a kijelző meg az üveg egybe van építve, és ezért azt is meg kell venned amit az iphone esetében (csak egy üveglap) nem.

    Tehát karc esetén az egész "mechanikát" ki kell cseréni, nem csak üveglapot.
  • zaki
    #2032
    én is várom, de semmi...
    2.2.1-el tolom
    aksi bug ennél a verziónál jelentkezik?
    mert nekem elég gyorsan merül le a teló, pedig nem is nyomkodom sokat :S
  • jazzy
    #2031
    Hm, nem próbáltam felhívni, feltételeztem, hogy kikapcsolt, mert semmire nem reagált, ha újra kikapcsol kipróbálom majd.

    Romra ezt írja: 2.3.4, I9000XXJVP, GingerbreadXXJVP
  • 5c0rp330n
    #2030
    milyen rom?
    tuti h kikapcsol, nem inkabb lock-ban ragad? probaltad felhivni olyankor, kicseng?
  • 5c0rp330n
    #2029
    product code-tol fugg, hogy hivatalosan mire enged frissiteni, ez a modszer sajnos eleg bejaratott es gyakorlatilag kb mindenhol igy mukodik amiota az otthoni fw frissitest kitalaltak. ugyanigy volt a nokia-immal is. ez pedig foleg amiatt van, hogy egyreszt olyan nyelvu szoftverre frissithess ami a regiodnak megfelelo, masreszt hogy a szolgaltatod is testreszabott fw-ket adhasson ki, pl vodafone-nal legyen live menupont, elore telepitett alkalmazasok, stb.. elvileg kb emiatt mukodik igy a dolog. a gyakorlatban persze nem mukodik minden ilyen szepen es jol es inkabb bosszusagot okoz csak ez az egesz folyamat es bizonyos regiokban sokat keso/soha ki nem adott fw-ket. az apple valahogy megoldotta, hogy ne fuggjon a telefon ilyen modon se a regioktol, se a szolgaltatoktol, de ennek megvolt az az ara pl hogy amikor eloszor itt megjelent, nem is volt benne magyar nyelv, es ez a helyzet talan 2 teljes evig nem is valtozott. manapsag mar persze nem igazan szempont, hogy legyen magyar nyelv rajta, illetve en kifejezetten utalnek magyarul hasznalni akarmilyen szamitogepes programot, legyen az akar windows, akar android.

    de egyebkent az egesz mizeria a gyakorlatban semmit nem szamit, mert kies-sel amugy is eleg szar frissiteni, odin-nal sokkal tisztabb es jobb, es azzal nyilvan barmilyen fw-re frissithetsz.
  • jazzy
    #2028
    Na nekem olyan problémám van, hogy mostanában néha kikapcsol a telefon magától és csak úgy kapcsol vissza ha kiveszem és visszarakom az aksit.
    Ma már 2x csinálta, ezelőtt 1 héttel csinálta először.
    Nincs rootolva, stock rom.

    Tudtok erről valamit?
  • LoSA
    #2027
    Hát nem tudom, hogy ti hogyan csináljátok, de Facebook-n is azt olvasom, hogy rengeteg ember vár még rá, mert nem tudja felrakni. Ilyen van az almásoknál?! Hogy valaki fel tudja tenni, valaki meg nem?! :O
  • Vadnokedli
    #2026
    Nekem is Gingervan; KEIS ről frissítettem.. már a 2.3.4 re várok..
  • 5c0rp330n
    #2025
    de, hivatalosan ki van adva, kies-en, legalabb 2-3 honapja, ezt sem eloszor mondom mar. a te product code-odhoz nincs meg, az lehet.
  • LoSA
    #2024
    Figy... a Ginger HIVATALOSAN nincsen kiadva! Én nem tudom frissíteni a telefonomat a KIES-en keresztül, tehát én, mint mezei paraszt felhsználó, úgy tekintem, hogy nincsen kiadva, mert én NEM tudom feltenni! Tehát nincs kiadva, hónapok óta hitegetik az embert, hogy kiadják, stb. És én erre mondom, hogy az ios5 hamarabb ki fog jönni, mint ahogy én megkapom a gingert. A bart láttam benne, hogylemásolják, hát ez van... :S

    Ui.: És hidd el, hogy a teljes előlapot cserélték a havernak, mert be volt törve a jobb sarok, tehát cserélni kellett.
  • 5c0rp330n
    #2023
    akkor csak csiszoltak belole, vagy nem cseretek ki, vagy egy nullaval kevesebbet hallottal, mindenesetre egeszen biztos lehetsz benne, hogy legalabb duplaannyiba kerul iphone-hoz minden alkatresz meg szereles :)

    nalunk a ginger pedig kint van 4 kerek honapja, ebreszto :)
    meg vicces megnezni azt is, hogy miket hoz az ios5. notification bar? azta! 1.0 ota benne van minden android-ban. ahogy rengeteg mas funkcio is benne volt az android-ban 1.0 ota, ami az ios5-bol is hianyozni fog. de mivel az a rendszer naiv penzes seggeknek van kitalalva, igy ez nem is fog senkit zavarni :)
  • LoSA
    #2022
    Az égvilágon semmit nem néztem be, 6000Ft-ért csinálta meg neki valaki... Én is meglepődtem, hidd el! Nekem a Samsungal, Androiddal egyre több bajom van. Ezért is gondolkozok az Almán. Ott hamarabb ki fog jönni az ios5, mint nálunk a ginger! Vicc! :D
  • jazzy
    #2021
    Ez jó ajánlatnak tűnik, én bolti új árát írtam, ő vajon használtból csinálta, vagy valahogy megműti a panelt?
  • 5c0rp330n
    #2020
    gorilla glass nem karcolodik. vagy tokeletes allapotban van, vagy ha mondjuk a negyedikrol lebaszod, ripityara torik (link), nem nagyon van koztes allapot :)
    az arakkal meg valamit tuti h beneztel, ami sgs-en kerul valamennyibe, az apple-nel LEGALABB dupla annyiba kerul. de menj csak oda, ahol egy szarabb telefont kapsz ketszer ennyiert, kurvara megeri. csak nem neked :)

    kabel: gyors keresgeles utan ezt a hsz-t talaltam, elvileg 20k-bol megvan az elolapcsere, munkadijjal egyutt.
  • jazzy
    #2019
    Miért nem nokiás? 2k-ért cserélhető az előlap..
  • LoSA
    #2018
    40 rugó? Úúristen! Nem semmi... Szóval ha netalántán, a telefonom eleje összekarcolódik, akkor 40 000 FT? Azért az kemény! A haverom 3 hete ejtette le az iPhone-ját és 6000 Ft-ért kicserélték neki az elejét. Nem hiába akarok én szép lassan Apple-s lenni! :)
  • jazzy
    #2017
    Sajnos rossz hírem van számodra ( az ismerősöd számára! ), sima előlap nincs a Galaxy S-hez, az elejét csak panelestől lehet cserélni, ez pedig 40.000 forint.
  • kabel15
    #2016
    Sziasztok! Nagy baj történt. Egyik ismerősöm kiverte a kezemből a telefonomat és az végig csúszott a betonon. lett rajta egy törés. a kijelző rendesen működik veszi a nyomást. Hol tudnék hozzá venni előlapot? Vagy kell vennem egy egész kijelzőt? Ugye nem :S Mihamarabbi segítségeteket várom.
  • ba32107
    #2015
    A gyári notification hangok mellé lehet újakat tölteni valahonnan? (amolyan félig-meddig hivatalos forrás érdekelne)
  • ba32107
    #2014
    Megvan bocs :D
  • ba32107
    #2013
    GO launchernél lehet módosítani az alap ikonokat lent? Hogy lehet módosítani, hogy a böngésző ikonra kattintáskor ne a gyári, hanem a saját böngészőm induljon?
  • LoSA
    #2012
    Köszönöm szépen! ;) Egyébként te ezt honnan tudod? :) (csak kíváncsiság!)
  • Luciferke
    #2011
    Ne aggódj, nincs rootolva, 2.2.1 gyári FW-vel, ezt a kernelverziót kell kiírnia!

    Szóval no para, nem vertek át, nincs megbuherva! :)
  • LoSA
    #2010
    Srácok, segítségre lenne szükségem!

    Barátnőm telefonjának "verziója"... NEM rootoltam, mert azt se tudom, hogy hogyan kell. "Gyárilag függetlenül" vettük elvileg!
    Szóval...

    Modell: GT-S5830
    Android verzió: 2.2.1
    Alapsáv verziója: S5830XXKB1
    Kernelverzió: 2.32.9-perf
    root@DELL104#
    BUILD szám: FROYO.XWKB7

    Az a "root" szócska idegesít most engem... Ez most mi?! Megint buherált telefont kaptunk, vagy ezzel most nincsen semmi gond?!
  • tamasi9000
    #2009
    Sziasztok.
    Van egy kis próbléma az S-emel,de nemigazán tudom hogy miért csinálja..: ha hosszab ideig telefonálok(8-10percet),akkor a kijelzőről leveszi teljesen a fényerőt,és nem teszi vissza (pedig nincs lemerülve a telefon...)ez mitől lehet?
    Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! :)
    További szép napot mindenkinek!
  • Samsung1994
    #2008
    Dettó tegnap este zenéthalgatok egyszer szakadozik a zene közben neteztem is sem a Home gombra nem reagált így csak az akksi kivétel segített szerintem ezeket a problémákat csak a 2.3.3 vagy 2.3.4 fogja megoldani
  • LoSA
    #2007
    Hiába tettem fel a Go Launcher-t, az ACE teló továbbra is lefagy! Hihetetlen!
  • Vadnokedli
    #2006
    Na megjavítottam Factory Reset-el

    Már csak 2%-6% ot merül 7-8 óra alvás mellett; azt hiszem ez jó.
  • 5c0rp330n
    #2005
    nalam >120 app van es sose volt ilyen.. mit jelent egyaltalan h "elment a giroszenzor"?
  • Vadnokedli
    #2004
    Nem azt mondom, csak ha Factory resetet nyomsz akkor minden törlődik. :D

    És szerintem esélytelen hogy a sok App- ilyenhez vezetne.
  • STREEX
    #2003
    Szóval 20-25 app már soknak számít? És ez vezet az ilyen problémákhoz?
  • Vadnokedli
    #2002
    Nem hiszem, Hard reset vagy Factory reset, Míg nem teszel rá sok app-ot :)
  • STREEX
    #2001
    Segítsetek légyszi.
    Az én 1 hónapos galaxy S-emen elment a giroszenzor.Tudom hogy erre vannak megoldások mint pl a hard reset, de nincs helyette valami ingyenes APP ami megoldja a gondot?
  • Vadnokedli
    #2000
    Kamu Finn marad örökre a telóm, ugyan is nem tudom GingerBreakolni...

    szerk; (Engem nem zavar, nem tégla lett.)
  • Samsung1994
    #1999
    nem mondom hogy hogy veri az SGS sebességben de sokkal használhatóbb
  • LoSA
    #1998
    Köszi a segítséget. És amióta ezt használod nem fagyogat ki a telefonod? ;)

    Hát mondjuk pont itt a fórumon írtam, hogy... Én az Edigitalban vettem a Galaxy S-emet és eléggé megjártam vele. Nem tudom, hogy végülis kinek a hibája volt, de nem teljesen gyári független telefont kaptam, hanem utólag "függetlenítettet". Megjártam vele....
  • Samsung1994
    #1997
    nem zabálja az aksit igen úgylehet átváltani go launcherre hogy megnyomod a HOME gombot majd kiválasztod és visszafelé is ennyi az egész csak annyi hogyha nem alapértelmezett és home gombal akarsz valahonnan kilépni akkor fel fogja hozni hogy alapértelmezzété akarod e tenni
    az alapértelmezést úgy lehet törölni hogy Beállítások-Alkalmazások-megkeresed az alkalmazások között a go launchert-belemész és a végen lesz olyan hogy alapértelmezések törlése ennyi
    amugy énsem nagyon bízok ezekben a GSMb oltokban kitudja honnan van és független-e
  • LoSA
    #1996
    Akkor a GO Launcher lehet a megoldás? Nem tudom, hogy a hivatalos frissítés mikor jön rá, de hát az se most lesz... Az hátha javítana rajta.
    Ez a Go Launcher nem "zabálja" az aksit? És utána vissza lehet állítani az eredetit gond nélkül? ;)

    #1994: Hát akkor hol vegyen az ember? Én ezekben a GSM boltokban még kevésbé bízom meg.
  • Samsung1994
    #1995
    Nekem is Acem-van nekem is lefagyott sokszor és volt olyan hogy csak az akksi kiszedés segített de mióta lecseréltem go laucnherre a gyári kezelőfelületet gyorsabb lett és nem nagyon fagy be
    de tény hogy énis voltam már a telefonnal szervízben
    én is az edigitál-nál akarok venni egy SGS-t csak az maradt mert ezek a gsm-boltok nem valami megbízhatóak (gsmline)