3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • ba32107
    #2274
    Tudnátok ajánlani valami jó, biztos, egyszerű rootolási módszert? A GPS Aids-hez kéne. Gugliztam össze-vissza, de csak outdated, vagy trójaival fertőzött letöltéseket, leírásokat találtam. Előre is kösz!
  • jazzy
    #2273
    Azt nem tudom mit csinál, de Steve Jobs lemondott. Esnek a részvények.
  • Solten
    #2272
    Szia. Szabadalom-trollkodik.

    Kozben egy kis koreai humor: link.
  • Luciferke
    #2271
    Engem csak az zavar az egészben, hogy egy holmi német bíró (aki gondolom annyit ért az egészhez, mint én a nanotechnikához), csak egy mozdulattal betiltja a fél EU-ban a forgalmazást.
  • Krisztiam #2270
    sziasztok
    mit csinál az apple?
    Kitiltották Európából a Samsung Galaxy...
  • Vadnokedli
    #2269
    Szerintem se, mert így frissítettem... Majd ilyen Grouppenbe pár ismerőssel meg csináljuk a GalaxyS-ünket faszájosra :D
  • 5c0rp330n
    #2268
    *kies-el, amit ha ram hallgatsz, messzirol elkerulsz. mellesleg ugy frissitve sztem nem is olyan tiszta mintha odinnal csinalnad.
  • Vadnokedli
    #2267
    Átírja a product code-t hogy tudjad frissíteni-
  • LoSA
    #2266
    Erről a spooffw-ről még nem is hallottam, nem tudom, hogy micsoda. Majd utána nézek ennek is, hogy ez mi. Nem akarok egyenlőre custom rom-t feltenni....
  • Luciferke
    #2265
    Vagy spooffw-vel megcsinálod, és Kiessel frissíted. Én így csinálom, folyamatosan jönnek a frissítések, nincsen semmi probléma.

    Persze ha custom romot akarsz feltenni, akkor ahhoz odin kell.
  • LoSA
    #2264
  • 5c0rp330n
    #2263
    innen rakd fel az europe-bol a legalsot (I9000XXJVR), 3 file-os, szoval ilyen beallitasokkal. (lenyeg: pit, pda, phone, csc is be legyen pipalva es teve), repartition is legyen pipalva)

    mielott attersz a sotet oldalra, erdemes lehet egy efs mentest csinalni (ehhez root kell), csak a biztonsag kedveert, meg esetleg unlock kodot generalni (ha kesobb esetleg ilyen celod lenne), bar az JS8-on asszem mar nem menne.
  • LoSA
    #2262
    Azt hiszem, hogy meguntam, hogy nem jön ki a (hivatalos) frissítés a telefonomra, most gondolkozok, hogy Odinnal megcsinálom, ahogy múltkor a barátnőmét (ACE készüléket).

    Jelenleg ez van a telefonomon: I9000XWJS8

    Abban tudnátok segíteni, hogy melyiket tegyem fel a telefonomra, illetve ha később mégis szervizbe kellene vinnem, akkor ami most van rajta, azt vissza lehet rá tenni? thx!
  • 5c0rp330n
    #2261
    az fura. akkor sztem vagy a kabel lesz hibas, vagy a telefon csatlakozoja, esetleg valami rejtelyes szoftveres hiba lehet ami rom frissitessel megoldodhat.. passz.
  • Scrat
    #2260
    Telefon belső memóriára másolok.
  • 5c0rp330n
    #2259
    ha memkarira masolsz en valoszinuleg arra gyanakodnek igy elso korben.
  • Scrat
    #2258
    sziasztok
    Segítséget szeretnék kérni. Galaxy S II tulaj lettem és olyan gondom van hogy ha rádugom az USB-vel a számítógépre, egy idő után elveszti a kapcsolatot. Nekiláttam rámásolni iGO-hoz poikat, mapokat és másolás közben egyszer csak jelezte hogy nem tud másolni mert nincs hova. Újracsatlakoztatva, megint ment, majd egyszercsak megint nem.
    Két egymástól független gépen is csinálta.
    Mi lehet a gond?
  • 5c0rp330n
    #2257
    ezeknel szanalmasabb banda a vilagon nincs, az mar biztos.
  • LoSA
    #2256
    Köszi, már túl vagyunk rajta! :)
  • mycso
    #2255
    Én is pont most olvastam a cikket: ITT, ezek az almáék megvadultak.
    Valaki írta, egy másik fórumon: "A HTC mellesleg kérte az összes wifit használó apple termék betiltását az USA-ban, mivel ők meg vettek egy nagy kalap szabadalmat, köztük az egyik wifi szabadalmat is, amit az apple használ." Hátha beszopják már végre....

    #2251: LoSA: bármelyikre felrakható, illetve annyi a megkötés, hogy európai modell legyen ;)
  • Solten
    #2254
    link
  • Krisztiam #2253
    hát jah nem okos ez az apple, ennyire félnek a samsungtól? nem értem
    amúgy betilthatják nekem már megvan az sgs 2-m :DDD
  • schumimodells
    #2252
    Ez az Apple nagyon pofátlan.
  • LoSA
    #2251
    Ezt független telefonra fel lehet tenni?
  • mycso
    #2250
    Legfrissebb "gyári" a júni 2. 2.3.4.: LINK
  • broker88
    #2249
    Sziasztok!
    Régen jártam erre, de olvaslak titeket :) Kezdem nem érteni a telefonomat és ezért nem szeretni. Mostanában csinál olyanokat, hogy már meglévő neveket hozzárendel teljesen új számokhoz. Gyakorlatilag használhatatlan... Ez vajon miért lehet? van tippetek?
    Üdv,
  • Solten
    #2248
    Az alma egy kozonseges csalo: Visszavonták a Galaxy Tab 10.1 értékesítésének tiltására vonatkozó ítéletet

    "A Düsseldorfi Területi Bíróság annak okán viszgálta felül a tiltást, hogy az Apple az egyik dizájnlopást illusztráló képet digitálisan megváltoztatta, így a 16:10 képarányú kijelzővel szerelt Samsung Galaxy Tab 10.1 jobban hasonlított a 4:3 képarányú panellel rendelkező Apple iPad készülékekhez. Emellett úgy tűnik, hogy a színeket is megbuherálták, így a koreaiak versenyzőjén sokkal sötétebb lett a keret, valamint a Samsung feliratot is eltüntették a masina oldaláról. További érdekesség, hogy míg az iPaden a készenléti képernyő látszik, a Galaxy Taben az alkalmazások menü van nyitva, amely nem releváns összehasonlítási alap."

    Remelhetoleg jo nagyot szivnak a birosag felrevezetese miatt... :)
  • Krisztiam #2247
    azért az apple jó k*cs*g, betiltatták a galaxy tab-ot egy hibás kép miatt, és átverték a bíróságot.. :DD
    most megint árulják a galaxy tab-ot ez milyen már? :DD
  • schumimodells
    #2246
    Az Apple csak ne nagyon perelje a Samsungot,addig amig tőlük veszik a képernyőt,meg még más alkatrészeket is.
    Sokan azon a véleményen vannak,hogy ez az egész cécó csak azért van,hogy lejjebb verjék az alkatrészek árait.
  • Krisztiam #2245
    hm az élő háttérképet kikapcsoltam, szerintem az ette az aksit..
  • Krisztiam #2244
    olvasok a neten vmi Darky's 8-ról? az micsoda? tudja vki? :)
  • enkuszi
    #2243
    köszi . És esetleg a másik kérdésemre is tud valaki valamit mondani?
  • Krisztiam #2242
    az élő háttérképet kikapcsoltam és nem tűnt el az akkumulátorhasználat menüpont alatt, de miért?
  • Krisztiam #2241
    az akkumulátorhasználatban hogy lehet kikapcsolni dolgokat? nem vágom :D
  • Luciferke
    #2240
    ha nem akarod, hogy éjjel zaklassanak, de reggel ébresszen, akkor nem kikapcsolod, hanem berakod repülő üzemmódba.
  • jaszy
    #2239
    Kikapcsolt állapotban nem ébreszt :(
  • Mészy
    #2238
    visszafogottan nekem volt már 3 nap is. Nyomkodva net+gps néha kb 2 napot bír nekem.
  • slime001
    #2237
    Van. Attól függ mennyit nyomkodom, ha nagyon aktívan használom akkor nálam is max 1,5 nap.
  • Krisztiam #2236
    sziasztok
    sgs 2 van valakinek? akku meddig bírja?? nekem kb 1,5 nap.. az normális?
  • LoSA
    #2235
    De azóta terjedt el, mióta az Apple rácuppant a témára! Addig meg?!

    Másik dolog: ACE-t most akarom frissíteni Odinnal... Honnan tudjam, hogy melyik romot (vagy micsodát) rakjam fel rá, melyik működik jól? Ezekben van magyar nyelv?