3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • DJ RX7
    #3794
    az miert van, hogy a fekete az sotet lila a kijelzon? cm7.2
  • DJ RX7
    #3793
    na elvileg felment rá. mikor installoop-ot kapott ott elvileg magától ujra be kellett volna lépjen a kék CWM-ba, de nem tette. megcsináltam manuálisan , felinstalláltam még1x + ggapps és most elindult.
  • skinnyman
    #3792
    itt a hivatalos utmutato
    Ugye CWM-bol installalnad, 3.x verziojuval legalabb? Ahogy latom elvileg jol csinalod, ha bootloopba megy, sztem aksi ki-be, vissza recovery-be es ujra az egesz wipe-okkal egyutt.
  • DJ RX7
    #3791
    leszedtem egy 7.2 stable verziót. wipe data/cache -> install zip from sd card -> ott kiválasztom a belső memóriára másolt cm7.2-öt -> elkezdi installálni és utána loop. (ez abból áll, hogy bevillan a boot képernyő utána eltűnik elkezd installálni kb. 0,5 sec-ig, ez eltűnik utána kezdi megint a boot képernyővel.)

    mit ronthattam el? :/
  • skinnyman
    #3790
    Gyari teljesen jo.
  • DJ RX7
    #3789
    értem, köszi!

    és milyen kernelt javasolnátok hozzá? (az egyetemen gyakran használom a telefonom netezésre, fb, stb...stb... játszani nagy ritkán.)
  • skinnyman
    #3788
    Mehet egybol, csak legyenek meg a wipe-ok elotte, stb a leiras szerint.
  • DJ RX7
    #3787
    még lenne egy kérdésem. 7.2 cm-et szeretnék telepíteni a telefonra. ez mehet fel a gyári 2.3.5-re vagy kell neki előbb a 7.1-es cm?
  • Vadnokedli
    #3786
    vegyél Samsung Galaxy S Plusz akksit 1650mAh os. én is azt vettem még amikor volt.
  • Gibor
    #3785
    Én csak olvastam de olyan sok pozitívat nem találtam :)
  • DJ RX7
    #3784
    sziasztok!

    nemrég vettem egy i9000-et. gyári akkuja van még ami már kicsit haldoklik.
    érdemes venni bele eredeti samsung akkut vagy megteszi ugyanúgy a kínai akku is? mik a tapasztalatok?
  • Gibor
    #3783
    Szép szám elég hamar :) Pont a napokban lettem gazdája. SII-t ellopták és vásárolnom kellett, de nem bántam meg, baromi jóra sikerült szerintem.
  • Solten
    #3782
    Galaxy S III – túl a 30 millión

  • Vadnokedli
    #3781
    utolsó hivatalos. Amúgy nagyon nem tudom hogy kell újra rakni egy telefont, de szerintem szimplán factory reset. És utána ODIN nal felrakod a legutolsó hivatalos függetlent.
  • LoSA
    #3780
    Kérlek kicsit "részletesebben"! :) Nem tudom, hogy mi az a CWM! Illetve abban még tudnál segíteni, hogy melyik az utolsó hivatalos ROM, független Galaxy S-re?! Köszönöm!
  • Vadnokedli
    #3779
    Factory reset, minden reset, CWMből(ha lehet). És Odinnal felraksz egy hivatalos romot sammobileről. Ezen kívül ha van még más újrarakási módszer, nem ismerem.
  • LoSA
    #3778
    Kellene nekem egy leírás, hogy hogyan kell TELJESEN újratenni a Galaxy S-t! Köszi!
  • schumimodells
    #3777
    Én Erdélyben lakom, itt Vodára még nem jött ki.
  • Vadnokedli
    #3776
    Már rég kint van független. Lesz JB is elvileg. Sőt T-Mobileos is kint van már egy 3 hónapja minimum. (És általába T-Mobile adja ki legutolsóként a frissítéseket, a magyart legalábbis)
  • schumimodells
    #3775
    Én meg csak arra használom, hogy frissitsem a telót.
    Várom a 4.0.4-t a Notára, azért volt fontos. Mostanában kell kijöjjön.
  • KaBuTo666
    #3774
    KIES-t csak biztonsági mentésre használok, másra nem igazán jó...sajnos a mobilomra nem jött nem is jön android frissítés, ha meg zenéket szeretnék vele felraknia mobilomba, kell nem kis idő mire betölti a zenelistát és csak úgy tudom hozzáadni...inkább belépek a könyvtárba és csak simán bemásolom az új zeneszámokat így 5x gyorsabban végzek. Van még mit csiszolni rajta.
  • schumimodells
    #3773
    Újra volt frissités a KIES-re, mostmár minden működik.
    Úgy látszik, a Samsungnál barmoltak el valamit.
  • Solten
    #3772
    No idea, nem volt rapakolva custom ROM?
  • JSbyMSI8800
    #3771
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2012/10/9/a1_2012_10_9_u06uypdzh3_tn.png]
  • JSbyMSI8800
    #3770
  • JSbyMSI8800
    #3769
    Felcsatlakoztam KIES-re, de nem engedi frissíteni a telefont. Ezt írja ki! Mit csináljak vele?

  • Solten
    #3768
    Hi. Nem azonos a Firmware verzionk gondolom, nekem az UK-fele van. Probald KIES-el frissiteni.
  • JSbyMSI8800
    #3767
    Helló

    Nekem is Galaxy S2-őm van. Nem hogy magától de még ha felcsatlakozok wifire és bemegyek a telefon névjegyein belül a szoftver frissítésre akkor is azt írja hogy nincs új frissítés. Hol tudom lefrissíteni ?
  • skinnyman
    #3766
    Hat sok mindent sajnos nem tudok mondani azon kivul h a Kies eleg hanyadek szoftver sajnos, nekem is volt h random nem ismerte fel a telot, mas gepnel igen, aztan frissites utan mar ott sem, eleg labilisan mukodik, en nem alapoznek ra...
  • schumimodells
    #3765
    Sziasztok.
    Amióta frissitettem a KIES-t nem mutatja ki, hogy milyen szoftver van a telón, és ez a kis ablak jön ki.
    Mi volna a teendő, hogy rendesen működjön, nem tudjátok? Vasárnap frissitettem a KIES-t, azelőtt jól működött.
    A telót felismeri, de nem mutatja ki az aktuális szoftvert, és megjelenik ez a kis ablak. Nem tud valaki segiteni?
  • ps7a
    #3764
    Pont tegnap húztam újra b.nőm S-ét.
    Nem tudom, hogy mi minden változott benne, de ez volt a lista elején:
    Germany - 2012 August - Android 2.3.6 - I9000XWJW6
    Van benne magyar nyelv is.
    http://www.sammobile.com/firmware/ oldalon meg tudod lesni bővebben.
  • Bexter
    #3763
    Melyik a legfrissebb hivatalos frisités S I-hez?
    Független telóhoz.
  • shaba23 #3762
    Létezik samsung s3-hoz olyasmi tok, mint az iphon-hoz a survivor?


    túrázáshoz, bicajozáshoz (söröshordó pakoláshoz) kellene valami komolyabb tok, amiben nem törik össze a telefon.
  • skinnyman
    #3761
    Nekem fent van a cm10, bejovos, smooth, eleg stabil.
  • Morphin
    #3760
    Megnéztem...most ott vagyok, hogy felraktam Odinnal egy semaphore ICS kernel-t 1.3 vagy ilyesmit...elindult a telefon.Most frissíti a programokat.
    CM10-ről valakinek van véleménye? Érdemes azzal próbálkozni amíg Nightly az egész?
  • skinnyman
    #3759
    A betelo figyelmeztetes cm7/9en szinte mindig a /datadata betelese miatt van, megoldas szokott lenni ra az oda sokat szemetelo appok sdre mozgatasa, vagy pl azok atmozgatasa mashova es szimbolikus linkek lertehozasa, stb, erre szkriptek is vannak. CM frissiteskor meg megmaradnak a progik igy nyilvan nem tunt el a figyelmeztetes frissites utan sem, egy wipe dataval mar eltunt volna, csak a progijaid is :) Persze ez neked most keso banat. Tuti nincs meg a google contactsban a szam, megnezted?
    Asszem amugy lattam valahol ilyesmi esetekre egy odinbol flashelheto recovery-t (vagy kernelt) amivel legalabb addig eljuthatsz. Vagy megprobalhatsz flashelni egy gyari vagy masmilyen passzolo kernelt ha odinbol lehet...
  • Morphin
    #3758
    CM 9.0-ra felraktam ma a 9.1-et...mert mindig kiírta, hogy kevés a hely (közben rengeteg volt még)
    Gondoltam ez megoldja...elindult de még mindig kiírta.Ezután CWM-ből csináltam egy wipe cache/dalvik cache-t...erre besz*ptam egy bootloop-ot.
    3gombossal nem indul a recovery jelenleg.(eddig mindig indult ha bootloop-ot kaptam)
    Nagyon fontos lenne egy telefonszám amit tegnap írtam be a telefonba, és nem szinkronizáltam egyből...ilyenkor valakinek valami ötlet?
    Download mode bejött rendesen...
  • Vadnokedli
    #3757
    Store? Esetleg? mennyibe kerül? 200 forint?
  • palinho96
    #3756
    Hali!
    Az Asphalt 7-et honna tudom letölteni az SGS-emre? (GT-I9000)
    CM10 van rajta (a legfrissebb)
    nekem olyan apk file kellene, ami automatikusan letölti a szükséges fileokat.. :)
    Tudnátok linkelni? :D
  • Prody
    #3755
    Ja, inkább... de akkor mit csináljak? :D Ki ért ehhez?