3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • jaszy
    #2474
    I 9000 re 2.2 a legújabb kiessel, és úgy néz ki nem is adnak ki magyar honba frissebbet.
  • rockyboy
    #2473
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám. A múlt héten vásároltam a Galaxy S típusú készülékem, amin alapból 2.2.1-es XWJS8 verziójú android volt. Összepárosítottam a Kies-sel, ami azt írja, hogy ez a legfrissebb verziójú szoftver a készülékhez. Egyik ismerősöm Gio-ját viszont egyből feltolta 2.3.3-ig. Mi lehet a gond? (elviekben 2.3.4-ig be kéne frissítenie...)
  • enkuszi
    #2472
    Szia!
    Bár én nem vagyok még rutinos felhasználó 1-2 hónapos a teló én egy két dolgot szívesen ajánlok neked.
    3g watchdog : mutatja a mobil neted forgalmát
    galaxy 3g: egyszerűen ki be tudod kapcsolni hogy engedélyezd a mobilnet hozzáférét, ha külföldön is járkálsz jól jöhet.
    Advanced task killer: az épp futó programokat tudod vele kilőni aminek nem kéne futnia.
    zedge: rengeteg háttérkép csengőhang ilyesmik ingyenes
    astro file manager: file kezelő olyan mint egy tcmd csak telefonra
    swiftp: ftp szervert csinál a telefonból így ha csak egy két dolgot akarsz rámásolni nem kell mindig kábellel, vagy bluetooth-al küzdeni.
    elixir: mindennemú adatot meg tudsz nézni a telefon állapotáról, hőmérsékletek, memóriák, igazából szinte mindent
    MIxzing: zenelejátszó program nekem szimpatikus a kezelhetősége
    battery status: százalékban kiírja az akku töltöttségét(szerintem jobb mint a vonalas megoldás)
    no led: ha volt valami esemény a telefonon sms, hívás be tudsz állítani különböző dolgokat hogy hogyan jelezze neked azt a képernyőn energiatakarékosan.
    Hirtelen ennyi elsőre.Én lanchereket meg ilyeneket nem használok így azok még sokat tudnak tenni az állíthatóságért és kinézetért.
  • Morphin
    #2471
    Energiatakarékos mód be van kapcsolva? Meg az autó fényerő?

    #2449-2450-re valaki?
  • 5c0rp330n
    #2470
    hasznalattol fugg. ha 24 ora alatt 10 orat nyomkodod, az is csoda, hogy addig kibirta, mert inkabb feleannyi a realis. ha pedig hozza se nyultal es ugy merult le 24 ora alatt, az ciki, mert ugy egy hetig is birnia kene kb.
  • Just B
    #2469
    Sziasztok. Van egy kis problemam. A telefonom kaptam egy mms uzit de nem aktiv a letoltes szo. Hogyan lehetne aktivva tenni? Nagyon fontos lenne
  • csabaspecial
    #2468
    nekem sem szokott nagyon többet kibírni bár az enyém nem vadonatúj. most kiváncsi leszek a romfrissítés után milyen lesz...
  • iker casillas
    #2467
    Egy hónapja vásároltam a készüléket. Az természetes, hogy az akkumulátor csekély használat mellett nem bír ki 24 órát? Mobilnet kikapcsolva, háttérben futó alkalmazások bezárva, fényerő levéve stb. Valaki kérem válaszoljon.
  • csabaspecial
    #2466
    Battery calibrationt használtál?
  • csabaspecial
    #2465
    nem tudod véletlen Jazzy a BLN mire való?
  • jazzy
    #2464
    Én az Uninstaller -t használnám ehhez :)
  • csabaspecial
    #2463
    pl az astro filemanager jó erre? vagy esetleg más?
  • csabaspecial
    #2462
    te milyen programot használnál ehez?
  • jazzy
    #2461
    Ne haragudj nem emlékszem, tedd fel az uninstallert és nézd végig milyen programokat ajánl fel törlésre esetleg írd le.
  • csabaspecial
    #2460
    van valami tipped hol keressem ezt a widgetpackot?
  • jazzy
    #2459
    Igen, az S2 bejelentkezőjét rakták bele mert az sokkal jobban néz ki, de ez változtatható ha nem tetszik.

    Widgetpackot ha megtaláltad úgy tudod leszedni, hogy felraksz valami uninstaller programot a Marketből, mert őszintén megmondom nem emlékszem az alapból fent lévő programok közül melyikben tudsz törölni. Lehet úgy is tudod, ahogy nekem van, hogy a programok listájában hosszan nyomod az ikont és megjelenik egy kis x a jobb felső sarokban, de lehet ez alapból nincs benne.
  • csabaspecial
    #2458
    először azt írja hogy 9000i , majd picit később hogy galaxy s2. Akkor ez jó?
  • csabaspecial
    #2457
    megcsináltam a rom frissítést. A 2406osban írtad, hogy le kell szedni valamilyen widgetpackot, ami eszi az akksit. Hogyan?
  • jazzy
    #2456
    Nem kell könyvtárba, csak simán a telefonra.
  • csabaspecial
    #2455
    Jazzy melyik könyvtárba másolhatom az update.zipet,amit a 2401esben írtál?
  • csabaspecial
    #2454
    én is superoneclickel rootoltam, egyszerü vele tényleg
  • 5c0rp330n
    #2453
    programokat beallitasokkal egyutt menteni tudtommal mas programmal nem lehet, de ha lehetne, akkor is biztosan kellene hozza root igy azt nem fogod meguszni. 2.2.1-et egyebkent sztem baromi konnyen tudod rootolni superoneclick-el: link (en anno 1.5.5-el vagy 1.6.5-el csinaltam)
  • enkuszi
    #2452
    Sziasztok galaxy S -em van 2.2.1 Froyoval és az istenért sem tudom rootolni pedig kellene a backuphoz mert az kéri és így addig nem akarok nekiállni frissiteni a dolgokat. Vagy esetleg tudtok mondani olyan backupot ami jó is és nem a titanuim?
  • 5c0rp330n
    #2451
    amirol beszeltunk, az USB hibakeresés.
  • Morphin
    #2450
    Ja és ez egy szervizelt,garis telefon...teljesen új kijelző van benne...amin buborékos a gyári fólia.Ki milyet tenne rá illetve milyen tokkal kényelmes használni? Haver Galaxy Ace-ének ilyen fekete bőrszerű van ami egész jónak tűnik...ilyesmi jó vagy van valami "bumper" jellegű is?
  • Morphin
    #2449
    Nos,megvan a teló...szép,tetszik,gyors.KIES-re még nem raktam fel, meg amúgy sincs még telenoros kártyám így telefonálni nem tudok vele.
    Jelenleg 2.2.1 van fent rajta ha jól emlékszem.
    Tudna valaki mondani pár programot amit ajánlott felrakni?
  • csabaspecial
    #2448
    mi az a debugging?
  • 5c0rp330n
    #2447
    nem kell, viszont ugy kellenek kulon driverek h mukodjon a dolog (ha kies fent van akkor pl lesznek). tehat ha olyan gepre nyomod amin nincs driver, erdemes kikapcsolni a debuggingot.
  • csabaspecial
    #2446
    Ahhoz hogy a telefont USB háttértárnak állítsam be ki kell vajon kapcsolni az USB hibakeresést?
  • ThugEdge
    #2445
    elnézést: eu-s , bocs
  • ThugEdge
    #2444
    sziasztok
    remélem nem kérdezek rossz helyen:

    ha us garanciásan kínálnak eladásra egy új telefont annak van buktatója? mert ugye ezek olcsóbbak ahogy nézem és mert magyarországi kiskereskedelmről beszélünk...sajnos

    köszi
  • 5c0rp330n
    #2443
    a baseband jvo, maga a rom jvh, lasd: "flashed with DarkyROM JVH v10.1 RE"
    tovabba lasd: link
    ugyanaz a rom amit linkeltel (darkyrom 10.1 jvh) es bizony ebben is jvo van baseband-nek. ahogy valoszinuleg nalad is.
  • jazzy
    #2442
    Nem.
  • Vadnokedli
    #2441
    Én most Frissítettem 2.3.5 re. Törlődött minden ugye, most ezt teszem. Pakolom fel a szarokat.. :D
  • csabaspecial
    #2440
    Neked romcserénél megváltozott a telefon IMEI száma Jazzy? mert valahol mintha ilyesmit olvastam volna....
  • jazzy
    #2439
    Kiessel tudod, mert az ajánlott Titanium Backup nagyon jó, de ahhoz root kell.

    Amúgy a programokat én újra le szoktam szedni, újakat próbálok ki, smsek meg nem érdekelnek. Csak a telefonszámaim. Azokat meg ugye google fiókkal szinkronizálom.
  • csabaspecial
    #2438
    jó ötlet Nokedli, lehet én is ezt fogom csinálni....
  • jazzy
    #2437
    Magyar a menü igen.

    csabaspecial: Beállításokban a vezeték nélküli és hálózati beállításban az USB beállítást átrakod háttértár-ra.

    Így rádugod a telefont a gépre és USB-ként fogja érzékelni, simán rámásolod.
  • csabaspecial
    #2436
    Jazzy, a 2401-es hozzászólásodban mikor írod , hogy "csak másold át USB-ként" ezt hogy érted?
  • Vadnokedli
    #2435
    Én manuálisan le mentem a dolgokat, appokat meg le ScreeShot olom és majd újra leszedem őket :)