3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Vadnokedli
    #2594
    Hát ja; nekem annyi volt. vagy ha nem akkor 17-20% biztosan, de nem tudom miért, azóta restartoltam.
  • 5c0rp330n
    #2593
    uresjarat alatt ugy erted hogy amikor hozza se nyulsz, kijelzo sem megy? mert az ugy nagyon durvan sok :)
  • Vadnokedli
    #2592
    Szerintem is, de üresjáratban sokat fogyaszt miatta a telefon. kb 1 óra alatt 20%-25% os merülés.(vagy csak nálam.) Ezért csak töltő közelében van bekapcsolva. :D
  • 5c0rp330n
    #2591
    en is ezt hasznalom, fasza cucc. mondjuk az 1.2-es tuning most ki van kapcsolva de van amikor jol johet :)
  • Vadnokedli
    #2590
    1.2Ghz - 2.3.5 Semaphore JVS 1.7.5 - Ajánlani tudom; ez a kép csak azért mert 1.2 :D

  • a bajusz
    #2589
    Így igaz, bár nem tudom mekkora a látogatottsága egy szakmai blognak, de alapból a tematikus volta is jól körülhatárolható hirdetések számára ágyaz meg, másrészt pedig exkluzív hírek a legújabb Samsung cuccokról meg frissítésekről, az mindenképpen egy érdeklődésre számottartó dolog, már ha valaki ilyen mobilnagykövet lesz.
  • morleone
    #2588
    Ha okos vagy pénzt csinálsz belőle! ;) Na nem kell eladni a tesztelésre szánt telefonokat, de ha téged választanak ki és blogolnod kell róla, akkor az egy igen látogatott blog lesz. Az már csak rajtad múlik, hogy élsz-e a lehetőséggel.
  • jazzy
    #2587
    Ideje lesz valamit virítani.
  • Solten
    #2586
    A Micro$oft es a Samsung egy kozos biznisz kereteben megosztotta egymassal a szabadalom-portfolioit: link. Apple: nyugdij.
  • lacica
    #2585
    Sorry,eztnem ismertem,de nem csúnya.
  • jazzy
    #2584
    Nos ha kikapcsol a telefon, akkor simán bekapcsoló gombbal visszakapcsol, ebben az esetben lehet a hiba hardveres is, aksi, érintkezés.

    Ha nem tudja visszakapcsolni, csak ha nagyon hosszan nyomja a bekapcsoló gombot, vagy kiveszi az aksit és visszarakja, akkor belefagy az alvó üzemmódba, erre lehet segítség ha az energiatakarékos módot kikapcsolja, ha nem válik be, akkor másik romot érdemes rárakni.

    Nekem 2.3.4-es rommal volt ez a bajom, belefagyott alvásba, energiatakarékos mód kikapcsolás nem segített, néha 2 nap, de néha 2 óránként befagyott, aksi ki-be.. Visszaraktam a gyári 2.2.1-et azzal megszűnt, aztán ráment a Darky, ezzel sincs baj.
  • schumimodells
    #2583
    Ez egy jobb kép.
  • schumimodells
    #2582
    Ez volna az:
  • schumimodells
    #2581
    Nem ez.
    Az Ocean wave megvan a marketről.
  • SepTox
    #2580
    És melyiknél mi a teendő és melyik a jobb eset? :)
  • jazzy
    #2579
    Mert nem mindegy, hogy a telefon kikapcsol, vagy belefagy az "alvásba".
  • SepTox
    #2578
    Ha ezt nem tudom pontosan de mi a kulombsseg a ketto variacio kozott?
  • Vadnokedli
    #2577
    Nem ezt keresi.
  • lacica
    #2576
    Ocean waves
  • lacica
    #2575
    Ocean waves a címe,de már nem találom a marketon Én sem!
  • schumimodells
    #2574
    Sajnos nem.
  • jazzy
    #2573
    Hmm pedig elvileg Samsungon is mennie kéne.
  • schumimodells
    #2572
    Instalálásnál nem fogadta el a teló.
    Azért kösz.
  • schumimodells
    #2571
    Rendben,azért köszönöm,a szándék megvolt.
  • jazzy
    #2570
    2. kommentben download link.
  • Vadnokedli
    #2569
    Sajna nem tudom kiszedni, keresgéltem utána. Semmi.
  • jazzy
    #2568
    És nem simán kikapcsol, hanem ki kell venni az aksit, hogy visszakapcsolja?
  • schumimodells
    #2567
    Azt megköszönném.
  • Vadnokedli
    #2566
    Lehet a Kernel elbaszódott valahogy benne.
  • SepTox
    #2565
    Szerintem 2.3.4
  • jazzy
    #2564
    Milyen android van rajta?
  • SepTox
    #2563
    Konkrétan volt olyan is, hogy felrakta tölteni a telefont lerakta a földre és x idő után mikor oda ment akkor már kikapcsolt a telefon.
  • Vadnokedli
    #2562
    Szerintem akkumulátor? Csatlakozó gond?(Akksi csatlakozó? Probálja meg hogy a szélét végig nyomogatja a telónak vagy a hátlapot, és ha kikapcsol akkor valószínű az.
  • 5c0rp330n
    #2561
    ha mondjuk megtarthatnad az uj telokat amiket tesztelsz ugy nem lenne rossz, de gondolom errol sincsen szo :)
  • kevingold
    #2560
    Sajnos fizetés az nincs hozzá, meg nyilván emiatt nem is teljes állású dolog, inkább ilyen érdekesség, hogy először veheted kézbe a legújabb készülékeket, ki lehet próbálni, és akkor arról kell blogot írni, videót készíteni, képeket stb, kb mint ahogy látod a különféle szakmai oldalakon a telefon teszteket. Meg meghívnak mindenféle rendezvényre meg eseményekre, ahova egyébként nem nagyon tudnál bejutni, azok meg jók, mert az ilyen sajtó számára rendezett alkalmaknak meg szokták adni a módját Szóval főleg olyanoknak érdemes jelentkezni, akit nagyon érdekel a dolog, és persze, ha a szakmád olyan - mint nekem - akkor később akár az itt szerzett tapasztalatot anyagi haszonná is alakíthatod, mondjuk azáltal, hogy önéletrajzba beírod, és így javulhat az esélyed bizonyos állásokra, de alapvetően nem jár hozzá anyagi juttatás.
  • jazzy
    #2559
    De ez mi, fizetés meg minden, normális meló?
  • SepTox
    #2558
    Sziasztok!
    Egy gyors kerdes tudom hogy ez galaxy s fórum de barátomnak van egy galaxy s 2 je és kétszer volt már szervizben és még mindig kikapcsol magától időnként. Nem tudjatok mi lehet a problémája?

    Előre is köszi a segítséget. :)
  • STomika
    #2557
    Szerintem itt nem az a feltétel hogy Samsung telefonod legyen vagy hogy androidos készüléked. Inkább az hogy ismerd a különböző operációs rendszereket, legyen sok ismerősöd, blogod, twitter, meg ami a netes közösségi élethez kell illetve ahogy Vadnokedli is írta ismerd a fortélyokat stb-stb.! Telefont meg majd ők adnak és arról kell neked videót meg teszteket készíteni. Legalábbis nekem így jött le. Szóval biztos hogy aki megnyeri annak átfogó ismerete lesz...bár ki tudja. Majd kiderül! Én még nem regisztráltam, majd hamarosan fogok, viszont azt nem értem hogy mik azok az eredmények kint, mintha valami játék lenne...! Persze ez mindjárt kiderül ha regisztrálok!:D
  • Vadnokedli
    #2556
    Hát bele tanulhatnál valami ismerősödnél a TouchWiz-be:D
  • kevingold
    #2555
    Azzal nincs is gond, csak a telefon márkája a kérdés, hogy ha nem Samsungom volt/van, vajon akkor is lehet esélyem? (Mondjuk max megpróbálok szerezni egyet, de az időbe telhet)