3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • jaszy
    #2634
    Persze én csak a Vodára értem és Magyarországra! A voda szerint a 2.2 a legújabb és én mért várok újabbat???
  • jaszy
    #2633
    Hogy mikor? SOHA ! Éppen most készülök hatalmas balhét csapni a Vodafone-nál és a Samsungnál! Mindkettővel leveleztem és azt mondták nem jön ki! Persze nem így konkrétan csak körbe balettozták a semmit!
  • nagypok58
    #2632
    üdv mindenkinek!Lenne egy kérdésem:ha a telón még nincs nettem,hogy tudom rátölteni az igó-t amit letöröltem a helymeghatározó programba való bejutás érdekében.Ha valaki segítene megköszönném!
  • csiyko
    #2631
    Szevasztok! Tudja vki h mikor jön galaxy s-re az új 2.3.5 kiesen?
  • Solten
    #2630
    Eldurvult az Apple és a Samsung háborúja
  • 5c0rp330n
    #2629
    galaxy s-rol van szo nem nexus s-rol? mert az utobbinal olvastam h tenyleg valtoztak a szinek egy frissitessel, de az elobbivel nekem nem tunt fel. docogesnek nem nagyon kene lennie, megprobalhatsz egy factory resetet (minden el fog veszni), ujabb fw-re frissiteni esetleg wipe-okkal elotte. a szinekkel pedig tudsz varialni ha felteszel egy voodoo color-t tamogato kernel-t.
  • ZsirosKenyer
    #2628

    SII tulajok!

    2.3.3-ról 2.3.4-re frissítés után nekem kicsit döcögősebb lett a homescreen-ek közti lapozás, nem annyira 'smooth' mint előtte.

    Illetve az update óta nem annyira élénk a saturation. Tudom sokan támadták a samsungot hogy a super amoled kicsit túlszaturált, de nekem úgy jobban tetszett :)

    (beállításoknál dynamic színek vannak beállítva, azt ellenőriztem)

    Találkoztatok hasonló problémákkal?
  • schumimodells
    #2627
    Nem baj,lényeg,hogy sikerült. Most 2.3.3 van a telón. Nagyon izgultam közben,mivel még nem csináltam ilyet,de hál' Istennek minden simán ment.
  • jazzy
    #2626
    Örülök ha sikerült, nem tudtam válaszolni mert nem voltam itthon :)
  • 5c0rp330n
    #2625
    ha hasznaltan vetted sztem a legjobb ha ugy kezded h reseteled az egesz telot (torlodni fog minden). settings/privacy/factory reset
  • nagypok58
    #2624
    Üdv mindnek!Használt SG-t vettem,és szeretném beállítani a jelszót a helymeghatározónál,de azt válaszolja:hibás j.szó.A régi tulaj életében nem állította.Van v.mi gyári dolog amiről nem tudok?Tudna valaki segíteni?
  • schumimodells
    #2623
    Sikeresen frissitettem a telót,nagyon szuper minden.
    Az élő háttér képek között ott van a rég keresett "Water" is,amelyikről nemrég beszéltem.
    Nagyon izgúltam,hogy minden rendben legyen,most nagyon meg vagyok könnyebbülve és borzasztóan hepi vagyok.
  • schumimodells
    #2622
    Frissitéskor mi a mi a teendö? Pl. a sim és memória kártyát vegyem ki a telóból? Ha elinditom,utána minden automatikus,nekem nem kell csinálni semmit? Ha van még valami javaslatotok,észrevételetek,feltétlenül osszátok meg velem.
  • schumimodells
    #2621
    Orange Romania.
    Én erdélyi vagyok.

    Mi a teendö frissitéskor?
  • jazzy
    #2620
    Megjavítani szerintem meg lehet, ha újraindul magától akkor az inkább rom hiba, mert ha aksi lenne kikapcsolna, de nem indulna be megint.

    Próbáljatok felrakni valami másik romot a telefonra, esetleg 1 samsung szervízben ezt simán megcsinálják, régebbit, vagy újabbat és nézzétek meg azzal is produkálja-e.
  • jazzy
    #2619
    Hol vetted?

    A JVQ ORO az elvileg a 2.3.3-as Romániai Orange romja.
  • schumimodells
    #2618
    Tehát akkor azt mondjátok,hogy frissitsem?
    Jó lenne ha elárulnátol hogy ilyenkor mi a teendö. Pl. a sim és memória kártyát vegyem ki a telóból? Ha elinditom,utána minden automatikus,nekem nem kell csinálni semmit? Ha van még valami javaslatotok,észrevételetek,feltétlenül osszátok meg velem.
  • 5c0rp330n
    #2617
    ha jol latom ez a JVQ, az egy 2.3.4-es rom. valszeg jobb mint ami most van fent nalad..
  • schumimodells
    #2616
    Van egy kérdésem.
    A Kies-nél kijelezte,hogy frissithető a teló,de nem 2.2-ről 2.3-ra,hanem valami kódot ir ki,hogy: PDAJP5/PHONEJVQ/CSC:JV1(ORO)
    Mit jelent ez és érdemes e frissiteni rá?
  • Morphin
    #2615
    Leszedtem a PES 2011-et, tök jó...meg a Cut the Rope is tetszik.FarmFrenzy,Bunny Shooter illetve Aliens amikkel nagyjából játszani szoktam.(ha suli van)
    Ilyen jellegű játékokat tudtok még mondani? Az ilyen Tower Defense szerűek nem jönnek be.3D se muszáj..csak szórakoztató legyen,meg unaloműző.
    Még valami...ti szoktátok konvertálni a videókat? Mert ráraktam 4 rész Family Guy-t és röccenés nélkül teljes képernyőn szépen lejátssza a 200megás fájlokat.Gondolom akkor teljesen felesleges szarakodni vele.
    Üdv
  • schumimodells
    #2614
    És lehet,hogy ki is tiltják több európai országból.
    Úgy kell az Apple-nek,ők kezdték,most meg egyék meg,amit főztek.

    Gyenge a 4S,még mindig a SGS II a király.
  • 5c0rp330n
    #2613
  • Solten
    #2612
  • 5c0rp330n
    #2611
    hat ja: link
    ez meg megjobb lesz:
  • Prody
    #2610
    Az S2 még mindig jobb, mint az i4S!
  • SepTox
    #2609
    Na utána jártam a dolognak és konkrétan azt csinálja a telefon, hogy használat közben újra indul. Ezzel mit lehet csinálni és ez nagy probléma-e mert gondolkodom rajta, hogy megvegyem de persze csak akkor ha meg lehet javítani! :)
  • Vadnokedli
    #2608
    Szar a kijelzője, kicsi a felbontás stb. Szar mert bada van rajta, szar a kamerája. De megveheted ha csalódni akarsz. :D Kicsit hozzá adsz és közel 100x jobb nem samsung telefont tudsz venni. :D
  • piamania
    #2607
    SZiasztok!

    Nem ehhez a telefonhoz kapcsolódik, de nem találtam neki topicot, nyitni meg nem akarok.
    SZóval kinéztem magamnak a Samsung Star 2 telefont.Kinek mi a véleménye róla?Megéri?KÖszi szépen
  • Solten
    #2606
    :D A mai vilagban sajnos nagyitoval kell keresni oket.
  • Prody
    #2605
    Nekem a front kamera nagyon hiányzik. Néztem S2 vs i4 front kamera összehasonlítást YouTube-on és az S2-é sokkal szebb... mint ahogy a hátlapi kamera is: élénkebb és tisztább kép / színek!

    Nem, nem a tükörben pózolás miatt! :D
  • Vadnokedli
    #2604
    Téged nem lep meg hogy még élnek a földön normális emberek?! :D
  • Solten
    #2603
  • 5c0rp330n
    #2602
    egyaltalan nem lennek biztos benne h dragabb lesz, a Nexus S peldaul anno $529.99 volt megjeleneskor, sokkal ez sem lesz dragabb szerintem. egyebkent semmit nem lehet rola meg tudni kb azon kivul h mikor jelentik be: okt. 11 (meg 9 nap). most is megveheted az s ii-t, az is qrvajo telefon, de en tuti megvarnam meg az uj nexus bejelenteset, akkor kiderul az is h mit tud meg az ara is es akkor tudsz majd donteni h az legyene vagy s ii.
  • Prody
    #2601
    vele*
    lol :)
  • Prody
    #2600
    Jó lenne :)
    Másfél éve már egy 3Gs-em van, semmi bajom nincs velem... Igazából annyira nem hajt a dolog, csak mégis, lassan 2éves lesz és már valami jobb és új kéne.
    Egy Galaxy S2 120e függetlenül, dobozosan. Na most az iPhone 4 drágább és amit említettél telefon is jóval drágább lesz gondolom. Amit az S2 tud, épp elég egy újabb két évre nekem. Hátha még olcsóbb lesz hamarosan...
  • 5c0rp330n
    #2599
    akkor vedd meg, semmi nem tart vissza :)
    bar en a helyedben megvarnam az uj nexust (3 vagy prime), 2 heten belul bejelentik elvileg.
  • Prody
    #2598
    Samsung Galaxy S2 > iPhone 4

    akarom
  • 5c0rp330n
    #2597
    nalam is ugyanez van.. hat akkor inkabb nem kapcsolom be hosszan :) ilyen merulest akkor tudok talan elkepzelni ha nem alszik el a telo es folyamatosan max orajelen porgeti a procit, ami hat nem tul elonyos ha nem akarod naponta 5szor tolteni :)
  • Vadnokedli
    #2596
    Gyári(szeptember 8) 2.3.5, ugye Semaphore 1.7.5 es kernellel. :D
  • 5c0rp330n
    #2595
    az eleg ijeszto azert. mondjuk en hosszabb idore sosem hagytam bekapcsolva az overclock-ot, de az alapjan amit irsz, 10-20-szor annyit fogyaszt, mint ami normalis lenne. milyen romod van?