3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • 5c0rp330n
    #2714
    phone.apk bug azt mondjak meg benne van (bar en nem talalkoztam fele nehany hetig legalabb amig hasznaltam), de javithato gondolom. merules nincs ahogy semmilyen 2.3.4 vagy afelettinel sincs.
  • Morphin
    #2713
    Köszi!Van a JVT-ről tapasztalat? phone bug meg merülős szisztéma?
  • 5c0rp330n
    #2712
    a samfw uj oldala itt van, itt van fent a JVT is ami a regin nincs.
  • jazzy
    #2711
    Mondtam én nem kell fosni :)
  • kisördög
    #2710
    http://filecrop.com/search.php?w=spb+3+shell+1.2.3&size_i=0&size_f=100000000&engine_r=1&engine_m=1&engine_h=1
    Nekem ez volt fent a telón SPB Shell 3D v1.2.3.rar.Tényleg nagyon jó csak felzabálja a ramot.
  • jaszy
    #2709
    Az adat visszatöltés, root, és az utána olvasás miatt volt ennyi :D A titanium 1 óra alatt töltött vissza mindent
  • LoSA
    #2708
    Négy óra?? Úristen... Én a bnőm telefonját, Galaxy Ace, kb 10 perc alatt csináltam meg! ;)
  • Probatbicol
    #2707
    Ha valaki igazi parasztvakító launcherre vágyik, akkor nézze meg az SPB shell 3D-t. Tényleg elképesztő, ahogy kinéz, és még nagyon jól használható is. A kihajtogatható könyvtárak nagyon jók pl. de a widgetjei is színvonalasak. Nekem akkor volt padlón az állam, amikor 3d nézetben elkezdi animálni a saját widgetjeit, szintén 3d-ben.
    Kár hogy olyan drága, 3k-t nekem nem ér meg, a virágbolti verzió meg egy idő után eltűnik a launcherek közül, mindig újra kellene installálni. De nézegetni érdemes, mert elképesztő tényleg, hogy mit ki tudnak hozni a telefonból.

    SPB shell 3D
  • jaszy
    #2706
    Nem annyira nehéz mint gondoltam!
    Négy (!) óra alatt készültem el vele:(
    Ha reggel ez az app hiba nem lett volna , boldogabb lettem volna :D

    Jó skint tud ajánlani valaki? Uncsi ez a gyári kinézet!
    Feltettem tegnap egyet, de nem tetszett, próbálgatni nem akarok.
    Vagy hol lehet megnézni ezeket?
  • LoSA
    #2705
    Köszönöm szépen!! ;) Hétvégi programom meglesz, nem szarakodok most már tovább!!
  • Morphin
    #2704
    Jah és ha már módosítom, tehát elméletben ugrik a gari akkor én lehet a cyanogen-t rakom fel.Tetszenek a fícsörök...de még utána olvasok ha ráérek.
    Üdv
  • Morphin
    #2703
    #2679-ben linkeltem az oldalt ahol ott a pontos leírás...illetve link is van a samfirmware.com-hoz és ott a legújabb a 2.3.5 I9000OXAJVS
    Holnap otthon leszek valszeg én is megcsinálom.
  • LoSA
    #2702
    Én nálam is betelt a pohár... Nem várok tényleg tovább a frissítésre! Hétvégén odinnal rányomom a frissítést. Ha nem sikerül, akkor megyek az első boltba és veszek egy iPhone-t. :)

    Szóval, 2.3.5 I9000XXJVS, ez jó, ha ráteszem? Odinhoz 3db file-t kell bemásolni, nem igaz? Azokat honnan szerzem meg? Csakis magyart szeretnék feltenni, rootolni NEM akarom a telefonomat.

    Köszi a segítséget!
  • LoSA
    #2701
  • jaszy
    #2700
    Megcsináltam! :D 2.3.5 Jó pár órám ráment! Net is van már!
    Gyors lett a telcsi :)

    Ma reggel viszont egy hibaképernyő fogadott bekapcsoláskor.
    com.sec.android.samsungapps.una váratlanul leállt.

    Bedobálta sűrűn. Hiába frissítettem a samsungapps-ot akkor is :(

    Kitöröltem, majd újrafrissítettem az appst azóta jó, bár nem került vissza listába ez a folyamat.
  • ba32107
    #2699
    T-Mobile-t le tudom írni neked ha nem találod meg
  • 5c0rp330n
    #2698
    settings/wireless and network/mobile networks/access point names/
    itt hozza kell adnod a megfelelo apn-t, a szolgaltatodtol fugg h mit, telenornal ez legyen: net
    a tobbit nem tudom fejbol, goglizz ra :)
  • jaszy
    #2697
    megvan, újra kellett telepíteni. Viszont a mobilnet nem megy. Beállítást sem talállok. Hogy tudom életre kelteni?
  • jaszy
    #2696
    Nem tudom a titaniummal visszatölteni az adatok. Hiba képernyőt dob be hogy váratlanul leáll. Most mi van ? :D
  • jaszy
    #2695
    Jaa, samsungot inkább! Találtam jvt-t
  • jaszy
    #2694
    Ezért kérdezek! Azt se tudom mi az a CM :D
    A jvt-t hol találom, egy stabilat!
  • 5c0rp330n
    #2693
    most akkor dontsd mar el h CM-et vagy samsung felet akarsz :)
    amit irtal az egy samsung, de nem a legujabb, van mar JVT is.
  • jaszy
    #2692
    superoneclick-el megcsináltam, most ment a titanium :)

    2.3.5 I9000XXJVS ez jó? Magyar nyelv tuti van ezekbe?
  • 5c0rp330n
    #2691
    itt talalod oket, ha stabilt akarsz, nem lesz nehez valasztasod, mert abbol csak egy van ra (ami most jelent meg nemreg)
    rootolni froyo-n superoneclick, gb-n tegyel fel valami kernel-t ami alapbol tartalmaz root-ot (pl. semaphore, chainfire)
  • jaszy
    #2690
    rootolni mivel érdemes? Sok verzió van a neten, de sokra azt írják nem megy. Akkor tudnám a titániummal lementeni a dolgokat. Olvasgatok most utána :D
  • jaszy
    #2689
    Mármint linken, nem is tudom hol keressem :)
  • jaszy
    #2688
    Tudsz egy jót ajánlani, 7.1 esetleg?
  • 5c0rp330n
    #2687
    barmelyik 2.3.4/5-os samu (jvp/jvq/jvr/jvs/jvt) - altalaban erdemes a legfrissebbre frissiteni ami jelen pillanatban a jvt.
    vagy CM7.1, az elvileg a leggyorsabb rom.
  • jaszy
    #2686
    Tudsz egy jót ajánlani?
  • yahamar1
    #2685
    Sziasztok! Pár hete vagyok tulajdonosa egy galaxy S-nek es haverom azonnal ratolta a firmware 2.3.4. (kernelverzio: 2.6.35-7-I9000) és az a problémám hogy ha telefonálok és leteszi a másik a fél a telót és én nyomok egy vissza gombot (néha nem is kellett nyomnom semmit sem) akkor kicsit megáll és kiirja hogy "bocsánat... váratlanul leállt a android.phone.com ...." és csak egy "kényszerbezárás" gomb van. Ha megnyomom akkor ujraindul a térerő. lenullázódik, majd szépen egyesével visszajön a térerő (kb 5 mp ez az egész művelet)
    Mi lehet a probléma? Köszi! HSZ
  • 5c0rp330n
    #2684
    " Nekem eddig semmi bajom , 2 szer volt hogy lemerült egy fél nap alatt de szerintem az a gyári ébresztőóra miatt volt. "

    mondhatnam hogy nem szoltam elore, de szoltam.. 2.3.4 alatti samu romot senki ne tegyen fel aki nem akar spontan lemerulesekkel talalkozni.
  • enkuszi
    #2683
    Bocs elírtam 2.3.3 van most fenn XXJVO.
  • enkuszi
    #2682
    Én az itt leírt kb 3 oldallal vissza lévő Jezzy féle leírás alapján tettem fel magamnak a 2.2.3 as verziót. és a 10-es Darky romot rá. Nekem eddig semmi bajom , 2 szer volt hogy lemerült egy fél nap alatt de szerintem az a gyári ébresztőóra miatt volt. Amúgy kb 2 szer tovább bírja. Gyorsabb is lett látványosan, ha bemész a névjegyek mappába már nem akad meg ha görgetsz illetve ha pl a telepített programokat akarod megnézni alapból mindegyik mellett ott a kép a régin azt utólag töltögette be.
    Hirtelen ennyi az észrevétel.
  • jaszy
    #2681
    Eldöntöttem hogy hétvégén megcsinálom magamnak :D Egy jó barát megígérte hogy ha elrontom helyrehozza . Kérés az hogy hányast érdemes rátenni? 2.3.5? Vagy már a 7.1 et is írta itt valaki! Tudtok adni egy linket ahonnan egy tuti jó leszedhető?
  • vinikorn
    #2680
    Hadd kérdezzem, hogy a telefonálás hangját hogy lehet felvenni?
    Köszi a választ!
  • Morphin
    #2679
    ITT minden szépen le van írva részletesen...még a hülye is megtudja csinálni.
    Engem már csak az érdekel, hogy ezzel a módszerrel melyik szoftot tegyem fel? Mert a legfrissebb a samfirmware-en a 2.3.5 I9000OXAJVS.Na most honnan lehet tudni, hogy ez nem bugos, van-e valami hibája stb.
    Ami még nem tiszta az a kernel csere.Mire/miért jó ha lecserélem illetve hogy is kell.Valaki?
  • ba32107
    #2678
    Fontos kérdésem lenne: hogy tudom az animációkat ki-be kapcsolni? A kijelző beállításainál csak három opció van: semmi, néhány, összes. Nekem egyedi beállítás kéne, pl. ez az animáció legyen, a másik ne legyen....... vannak tök jól kinéző animációk, de nagyon bugyuták is. Gugliztam, de nem találtam értelems infót.
  • jaszy
    #2677
    Bocs :D Az sem lenne rossz :D Én csak a 2.2 miatt nem vagyok megelégedve.
  • schumimodells
    #2676
    Én semmiképp nem vennék iPhone-t. Tökéletesen meg vagyok elégedve a telómmal,a következő is a Galaxy S valamelyik utódja lesz,két év múlva,amikor esedékes lesz,hogy lecseréljem. Hiszen még csak három hónapja vettem.
  • schumimodells
    #2675
    2.3.3 van Romániában,jelenleg Galaxy S-re, nem 2.3.4