3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • 5c0rp330n
    #2754
    eloszor visszateszed a rom-ot, olyan CSC-vel (innen le tudsz szedni pl telenoros CSC-t), ami neked kell. aztan a product code-ot ha nem azon lenne ami kell neked, a *#272*imei# koddal megvaltoztatod. ha az efs valtozott, azt is jo talan visszamasolni. sztem nagyjabol ennyi. en legalabbis valahogy igy csinalnam :)
  • Morphin
    #2753
    Ezek szerint nekem elállítódott...most HKDKOR...a régi 2.2-vel meg HKDPAN volt megnéztem a mentett efs mappában lévő nav_data.bin-fájlban.
    Ezt úgy lehet orvosolni, hogy ha visszaraknám a JS7-es 2.2-t majd az efs egy az egyben rámásolom?
    Olvasgatok róla...
  • 5c0rp330n
    #2752
    *2767*4387264636#
  • #2751
    Meg tudná valaki mondani szoftverfrissités alatt hogy lehet memória gond,és mit jelenthet az.És galaxy S-nél mi az a belső sd kártya??
  • Morphin
    #2750
    Product kód alatt az IMEI-t kell érteni?
    Lementettem az efs mappát ahogy van...pc-re is.Én vigyázok a telefonjaimra meg úgy mindenre ami a sajátom.Pláne, hogy saját pénzemből veszem őket.(szakács ösztöndíj sucks...)
    Felraktam már a fóliát...tokban hordom.Engem nem zavarnak.Egyedül az ujjlenyomatokkal nem tudok megbírkózni.Szemüveg törlővel törlöm naponta...de nem sokáig elég.^^
  • LoSA
    #2749
    A produkt kódot hol lehet megnézni?
  • 5c0rp330n
    #2748
    ja, lenyeg hogy olyat rakj fel ha szervizbe viszed ami hivatalosan is lehetne rajta. meg product code sem art ha stimmel, mert ilyen frissiteseknel az is el szokott allitodni. de ilyesmivel eleg foglalkoznod ha tenyleg szervizbe kell vinni amire remelhetoleg nem lesz szukseg..
    LoSA: JVT ujabb, jobb, azt tedd. mindig a legujabbat kell tenni :) magyar nyelvrol fogalmam sincs, soha nem hasznaltam magyarul telefont.
  • Morphin
    #2747
    Nekem van benne.(JVT)Alapból angol lesz, de amint berakod a SIM kártyát elvileg átvált magyarra.Ha nem akkor meg a területi beállításoknál (Locale) rámész hogy tartózkodási hely Magyarország, teló nyelve magyar...azt hiszem rebootol és kész magyar is.
    Viszont nekem feltűnt, hogy angol maradt a fenti sávban az az üzenet ami magyarul médiakeresési folyamat vagy ilyesmi.(amikor másolsz a telóra vagy SD kártyát csatolod/leválasztod)
    Nem zavaró...minden más nekem magyar.
  • schumimodells
    #2746
    Nálunk nincs,legalábbis Orange-osban nem.
  • LoSA
    #2745
    Hogy lehet az, hogy nincsen benne magyar? De keméény!


    Srácok, aki tud, az segítsen már! JVS-ben, JVT-ben vagy magyar nyelv? Melyiket tegyem fel?
  • schumimodells
    #2744
    Az enyémben egyáltalán nincs magyar nyelv,sajnos. Nem is volt benne,majdnem nem vettem meg e miatt,de azért nem bántam meg mert nem zavar túlságosan. Persze jobb volna ha lenne,de sajnos ez van.
  • LoSA
    #2743
    Fájdítsd csak tovább a szivemet! :)


    Én még mindig nem tudom teljesen pontosan, hogy melyiket tegyem fel... Szeretném, hogy magyar legyen (nem magyarosított...) JVS? JVT? :) Ezekben normális magyar nyelv van?
  • schumimodells
    #2742
    Galaxy S-t,de én erdélyi vagyok és Orange-s telóm van. Jelenleg 2.3.4 a legfrissebb nálunk a telóra Kiessel,alig pár napj,hogy kijött. Nagyon szuper,meg vagyok vele elégedve. A 2.3.3 nem tetszett akadozott meg lefagyott néha vele a teló,de ezzel a frissitéssel végre minden szuper. Alig egy hétig használtam a 2.3.3-at mert elérhetövé vállt az újabb változat.
  • LoSA
    #2741
    Milyen telót frissítettél te fel KIESen keresztül? :O Mert én a Galaxy S-emet nem tudom.... :)
  • Morphin
    #2740
    Enyém telenoros (most nem tudom független lett-e) ,de simán felment rá a JVT.
    Tényleg ha vissza akarom rá rakni ami volt akkor melyiket kéne?
    Ez volt rajta PDA:JS7/Phone:JPY/CSC:JS3 (PAN)
    firmware-ek között láttam olyat aminél megvolt a JS7 illetve JS3 egyszerre és a dátum is stimmelt.(11-02) Valszeg az lesz...
  • LoSA
    #2739
    A JVT-t és a JVS-t is fel lehet tenni független készülékre?
  • Morphin
    #2738
    Én a JVT-t raktam fel.Maga a kezelőfelület annyiban változott 2.2-hez képest, hogy sötétebb szürke a lehúzható panel illetve zöldek az ikonok.(akksi kijelző stb).Meg máshogy is néznek ki.
    Egy 15-20 perc játékkal,kb ugyanennyi netezéssel, néha emailek szinkronjával meg az új szoft miatti telepítések,baszakodásokkal most van 65%-on az akksi.Üzemidőnek 1nap 1órát ír.Egész jó az kell mondjam!
  • LoSA
    #2737
    I9000XXJVS ## vagy a JVT-t érdemes feltenni?
  • #2736
    Szeretném megkérdezni,hogy a T-mobil szervizbe vittem a garanciális telomat.Szoftver frissités miatt egyik nap,másnap felhívtak hogy memória gond lett a készüléknél ezért Pestre küldik.Mit kontárkodhattak a szervízben???Tipp??
  • LoSA
    #2735
    Valahogy en is igy gondoltam! :)
  • jaszy
    #2734
    Sose :D
  • LoSA
    #2733
    Mit? Hogy sose fog jönni? Vagy hogy most nem? :)
  • jaszy
    #2732
    Kikapcsolt állapotba próbáltad?
  • Morphin
    #2731
    ami ugye nem lesz...én most hogy belevágtam olvastam arról, hogy szoftveresen is át lehet rakni download módba...de nagyon kockázatos abból a szempontból, hogy ha nem sikerül akkor már nem tudod átrakni sosem....amíg az a teló amit hardveresen(3gombos) át lehet rakni annál simán újraindítjuk a flasht és kész.
  • inter94
    #2730
    és most ezzel mit tudok csinálni ?! várni a KIES-es verziora?
  • Morphin
    #2729
    lehet...csak hatványozottan esélyes a téglásítás!!! szóval inkább ne csináld
  • inter94
    #2728
    sajnos én telefonomat nem lehet download modba tenni :/ igy nemtudok semmi uj frisitést feltenni : (
  • jazzy
    #2727
    Na látom jó sokan végül csak rászántátok magatokat, megéri, idő megtalálni a neked legjobb romot, de ha megvan, akkor sokkal jobb mint a stock.
  • Morphin
    #2726
    Nos most lettem kész nemrég.Tényleg csak a sok olvasás veszi el az időt.EFS mappa miatt rootoltam majd unroot...és utána a JVT-t felraktam pikkpakk.Eddig tetszik...névjegyeket visszaraktam meg majd marketről leszippantok egy-két programot és olyan, mint volt.Nagyon nagy gyorsulást én nem vettem észre...de majd kiderül huzamosabb használat után.
  • Morphin
    #2725
    Értem én, hogy ezek az érdekek...olyan szempontból, hogy ha újabbat/gyorsabbat akarsz akkor új készüléket is venned kell,de ez nekem valahogy teljesen ellentmond az android meg úgy az okostelók "filozófiájával" és felfoghatatlan.
    Ez az új frissítés ami a németek miatt van érint minket? Most mentem le KIES-ben a névjegyeket de nem ír semmi új frissítést...gittelek egyet utána nekilátok valami szoftot feltolni.
  • schumimodells
    #2724
    Igen azt tettem fel tegnap.
  • jaszy
    #2723
    Nem jön! A Vodafone és a Samsung nyíltan megírta nekem reklamációmra.
  • LoSA
    #2722
    Most nezem, hogy mar Romaniaban is kiadtak valami frissitest SGSre! ;) En mar komolyan nem hiszek abban, hogy valaha kijon itthon is a hivatalos frissites! :)
  • schumimodells
    #2721
    Holnap frissités galaxy-ra.
  • schumimodells
    #2720
    Sokkal gyorsabb a teló,van egy-két változás is.
  • schumimodells
    #2719
    Sikeresen frissitettem a telót 2.3.4-re.
  • schumimodells
    #2718
    Ez hihetetlen,alig pár napja frissitettem a telót Kiessel 2.3.3-ra és ma újra jelezte,hogy van újabb frissités,valószinüleg 2.3.4-re. Ma este frissitem is.
  • 5c0rp330n
    #2717
    a simlock free duma meg sztem faszsag, siman ra lehet tenni telenorosra barmit. i9000 a telefon, ennyi a lenyeg, qrvamind1 milyen szolgaltatonal vetted..
  • 5c0rp330n
    #2716
    ha odaviszed hozzujak igy, valszeg latni fogja, kerdes h ez mennyire zavarja oket, en nem kiserleteznek szoval ha szervizbe viszed rakj vissza egy olyan romot ami hivatalosan is lehetne rajta ugymond. efs-t ments es akkor barhogy romolhatsz nagy baj valszeg nem lesz.
  • Morphin
    #2715
    Kérdés...telenoros a telefon.A telenor látni fogja, hogy én frissítem a szoftot? Illetve kártyafüggetlen lesz ha a hivatalos JVT-t rakom fel?
    Sammobile.com-on az van, hogy:
    - Make always sure your phone is simlock free. ( Try a other simcard from a other brand )
    - If your phone isn't simlock free please use only your provider firmwares.
    Ezt nem kell figyelembe venni?