3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • kelly1
    #3834
    Micro simmel megy mind az iphone 4 :) Nagyon jó telcsi, nyár óta nyúzom, bejött nagyon!
  • Vadnokedli
    #3833
    Semmilyen szoftver hiba max TW launcher hiba, de az se hiba. Mert ki küszöbölhető
  • skinnyman
    #3832
    Most az a baj hogy sokat gyartanak belole? Meg mindig nem ertem :)
  • FishNoRba
    #3831
    Igen, évente egy készüléket, melyekből nagy mennyiségben "okádnak" ki.
    Igazad van, félreértettem, tényleg microsimmel működik, félreértettem.
    Tudom, hogy dicsérik, de szoftverhibákrol panaszkodnak...
  • skinnyman
    #3830
    A Samsung evente egy Galaxy S-et ad ki, ez nem tudom hol okadas.
    Tudtommal nem nanosimmel, hanem microsimmel mukodik.
    Amugy eleg jokat mondanak rola mindenhol.
  • FishNoRba
    #3829
    Üdv!

    Úgy néz ki, egy Galaxy S3 tulajdonosa leszek. Olvasgattam véleményeket, hozzászólásokat, és a merűlékenység nomeg a karcolódás mellett a szoftverhibáiról is beszéltek. Köztudott, hogy a samsung, csak úgy okádja ki a galaxy-kat, és hát ez benne lehet a pakliban. Kinek mi a tapasztalata a készülékkel hibáival kapcsolatban?

    Más: Csak a minap eszméltem rá, hogy az iphone5- höz hasonlóan, az s3 is nano simkártyával működik. Ehhez kapcsolódóan találtam ezt a videót:


    Érdemes ilyennel kockáztatni, vagy rendeljem meg szépen, és várjam ki az esetleges heteket?
  • zsolt515
    #3828
    ma mar azt is elkezdte, h nincs mobilhalozat.. a telo szamok eltunnek, ha hivnak akk meg olyan mintha ki lennek kapcsolva... :S
  • Morphin
    #3827
    akkor is kirak ilyet amikor bekapcsol a telefon és még nem kezelte le a memkarit...valszeg a tiéd haldoklik vagy kontakthiba..esetleg szoftveresen nem ismeri fel...nemtom mi lehet még
  • zsolt515
    #3826
    Üdv!
    Az miért van, hogy a telefon néha kirak egy kis memóriakártyát felülre az óra mellé, és semmit nem tudok megnyitni? a játékok helyére is csak egy kis memóriakártyát hoz ki. Ilyenkor mi a baj? a memokártya rossz vagy a telo?
  • Morphin
    #3825
    Hali. Mostanában ki milyen romot használ? Már ha van még itt olyan aki sima S-t használ. Szval a mostani CM - ek nem túl stabilak meg gördülékenyek... Se a nightly-k, se a stabilnak kiadott CM10. Egy ideje nem figyelem szval van vmi alternatíva? Üdv
  • Prody
    #3824
    Ott a pont, én jövőre S4-et vagy Note2-t veszek. Kényelmesebb a nagyobb.

    Fact: ha az iphone megnagyobbodna, ugyanolyan agymosott és őrült fejjel rohanna a sok hülye utána. "Jobb, mert nagyobb"
    - Androidos: de hát ti eddig azt mondtátok, hogy a nagy nem kell
    - applefan: hátőőőő az úgy volt.... ez jobb
  • Solten
    #3823
    Ja ha napi szinten hasznalnad oket ra se tudnal nezi az ajfonod kis 4"-es kijelzojere, az S2-m 4.27"-et kicsinek tartom (mondjuk tobbnyire bongeszek), egy kenyelmes konnyu telefon, de egy 5" is lazan elferne a kezemben meg a mellenyzsebemben :) Na majd a kovetkezo projekt lesz, tobb mint valoszinu Nexus, ilyen arazassal ertelmetlenne teszi a tobbit.
  • Versace26
    #3822
    Köszönöm a segitséged!
  • Vadnokedli
    #3821
    Mindenki elment ezekbe a nagy irányokba az iphone is majd egyre nagyobbat fog csinálni. Emlekszem meg mondtak ; 3.5col mindenre eleg.. :D
  • DJ RX7
    #3820
    10 dollárért szerintem elég távol áll a gorilla glass-től.
  • Mészy
    #3819
    Ebay-t nézd meg. Szerintem onnan a legolcsóbb.
    Fehér előlap
    Kijelzővel együtt
  • LoSA
    #3818
    Srácok, a Nexus - Galaxy S3 - Note telefonok INGYEN sem kellenének! És most nem feltétlen azért, mert iOS vagy Android. Egyszerűen ilyen NAGY telefonok NEM kellenek! Tőlem minden nap megnyalogathatná a heréimet, akkor sem kellene ekkora telefon, hívhatnák felőlem úgyis, hogy iPhone 100! Egyáltalán nem kényelmes, nagyok! Samsung, Nexus nagyon elment ebbe az őrjítő nagy "telefonok" irányába, ami nekem egyáltalán nem szimpatikus. Ennyi! peace
  • skinnyman
    #3817
    Joparan vettek, en is vettem, mert amikor vettem toronymagasan a legjobb ar/erteku telefon volt az egesz piacon. Viszont akik vettek nem nyavalyogtak mint te itt egy even keresztul hogy miert nem kapjak a frissitest, hanem ha frissiteni akartak, utanaolvasassal egyutt 1 ora alatt megcsinaltak es orom bodotta.
    Mellesleg a Nexus 4 fele annyiba sem kerul, mint az iPhone 5-od, nagyjabol ketszer jobb es ugyanugy kozpontilag kapja a frissiteseket, szoval biztosan baromi nagy vetel volt, buszke lehetsz ra :) Csak masokat ne farassz a baromsagaiddal.
  • Prody
    #3816
    Örülök és büszke vagyok arra, hogy nincs iPhone-om és soha többet nem lesz. Ilyen rétegbe én nem szándékozok tartozni. Csak kiröhögnének az utcán...

    Te most komolyan egy iPhone 5-öt hasonlítasz össze egy Ace-cel és S-sel... Tehát (overpriced) 200k-s telefont egy 50k-s telefonnal... Gratulálok... Hogy ti milyen okos emberek vagytok! De hát akinek pénze van (abba ne menjünk bele, hogy becsületesen-e jutott hozzá), esze már...

    Egy S3 és egy Note2 minden szempontból veri azt a túlárazott és túlértékelt, öntudatos (pont mint a biciklisek) és legfőkébb suta, tájékozatlan emberek által vásárolt készüléket, ami több szempontból is le van maradva a többi Samuhoz képest. Ismétlem: tájékozatlan, pont, mint te, aki konkrétumokat nem hoz fel a másik ellen, csak annyit, hogy "szar".

    Taps.
  • LoSA
    #3815
    Azért jó pár ember vett Galaxy S-t! ;) Első Androidos telefonom volt, de utolsó is... Barátnőmnek pedig Galaxy Ace-e van, hát abba meg tényleg nem megyek bele, hogy mennyire hulladék... :( Ha már egyszer csalódok (de mégha' csak egyszer csalódtam volna!) benne, akkor egy darabig nem akarok olyat használni!
  • skinnyman
    #3814
    Nexus-ra sem kellett volna feltenni semmi specit, alapbol mukodik es frissul mindig a legfrissebbre. De arra mar nem volt eszed hogy olyat vegyel, de a reklamalas azert ment hogy miert nem frissul No offense de pont az ilyen "tudatos" vasarloknak van kitalalva az iPhone :)
  • Versace26
    #3813
    Hát annyiért már telefont veszek :D
  • Vadnokedli
    #3812
    66 ezer :D
  • Vadnokedli
    #3811
    Skyphone.hu?
  • Versace26
    #3810
    Hy! Galaxy s3 telefonhoz keresek előlapot,mert betört,lehetőleg fehéret,aki tud segiteni,annak köszönöm!
  • Vadnokedli
    #3809
    Az biztos. :D
  • Prody
    #3808
    Ha most vennél egy új Samut, megváltozna az életed... pozitív irányba...
  • LoSA
    #3807
    OK, hogy tegyek fel CM9-t, meg ilyenek... Ehhez én nem értek, és nem is akarok. Vettem egy telefont, amire feltettem a 2.3-t és sz*r! Most hogy utána ilyen-olyan főzött romot tegyek rá, stb ezt egy "egyszerű" felhasználó nem tudja és kész! iPhone-ra nem kell tenni semmi romot, az működik és kész!! Nah, befejeztem...!!
  • Vadnokedli
    #3806
    Olyan romot kellett volna felrakni, mondjuk cm9 mert a 2.3 minden hogy szar volt szerintem a galaxy s n de cm9 el hibatlan lett. Amugy a galaxy noteom miota megvan egyszer nem fagyott le csak force closeol a google chrome meg swype miatt (ha azzal irok chromeon belul)
  • Prody
    #3805
    S3, NoteII jöhet helyette ;D Akár S2, az is jobb, sőt... De amúgy mondok valamit: Flame off!
  • LoSA
    #3804
    Ízlések és pofonok! Nekem Galaxy S-em, volt, aminek szinte NAPONTA ki kellett vennem az aksiját, úgy lefagyott a telefon, megbízhatatlan volt, akadozó. iPhone 5? Semmi pénzért nem cserélném le semmire se.
  • Prody
    #3803
    Hát nekem a 3Gs annyira akadozott, hogy előbb megebédeltem, amíg betöltött a WhatsApp... Azóta nem is kell olyan telefon. :) Na AZ a megbízhatatlan... Ellenben a Samummal, ami azóta is ugyanúgy működik!
  • Prody
    #3802
    Csúcskategóriáról beszélünk még mindig. Ott is. Sajnálom.
  • LoSA
    #3801
    Természetesen, hogy több van... Látom, erre neked is sikerült rájönnöd! ;) Mivel minden 10.000Ft-os telefonon már Android (akadozó, megbízhatatlan) Android van! :P Érted már miért Barátom?!
  • Prody
    #3800
    Már megint itt vagy a leheletnyi agyaddal és tudás nélkül.
    Nem minden szempontból nyer az Apple; Amerika ennyire buta.
    Továbbá, több Samsung/Android felhasználó van.
  • skinnyman
    #3799
    Egy ideig biztosan nem, 2014-ig szerzodesuk van :)
  • LoSA
    #3798
    Majd megoldja az Apple, hogy ne a Samsunggal csináltassa a procikat! :)
  • Solten
    #3797
    A fagyi visszanyalt.
  • Prody
    #3796
  • Solten
    #3795
    Galaxy S III az iPhone 4S előtt