3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • 5c0rp330n
    #2954
    a nevjegyen belul klikk az aksihasznalatra, es nezd meg h mi zabalta le. nagyon eros a gyanum h a battery draining jelenseggel talalkoztal, ami a 2.3.4 elotti gb romok jellegzetessege ennel a telonal.
  • rotor82
    #2953
    Sziasztok!
    Vettem használtan egy ilyen telót, tetszik is nagyon de az akuidő nem nagyon tetszik:
    Normális az, hogy az éjjel 100%-ról 48%-ra merül le 8-9-óra alatt? Wifi OFF, BT OFF, valamint a teló is offline-ban volt ezalatt..
    Itt egy scrshot az fw-ről. Szerintetek ez jó, vagy mást kéne rátenni? És mit?
    kép
  • amdopteron
    #2952
    Formázás sikertelen!:)
  • 5c0rp330n
    #2951
    en megneznem gepen kartyaolvasoval vagy masik teloban elso koreben
  • amdopteron
    #2950
    Halli van egy ilyen telefonom na már most annyi a problémám ,hogy volt egy mem kari benne kivettem vissza raktam és most a telefon látja de nincs rajta semmi és csak 1gb látt belőle ez egy 8gb
    samsung memkari
    valaki nem tud valamit ezzel csinálni
    valszeg sztem elszált a partició de memkarin ,hogy lehet vissza lőnni mert csak 1gb van belőle....:sVAGY VALAKI VALAMI jót nem tud modanni?:)
  • Morphin
    #2949
    Ha én azt tudnám...google a barátod.Írd be hogy "android contacts gmail sync" vagy ilyesmit és csak találsz valami használhatót.Esetleg magyarul írd be ezer%, hogy le van már írva valahol.
  • kidboy
    #2948
    és azt hogy lehet?
  • Morphin
    #2947
    Gmail-el szinkronizáld őket szerintem...
  • kidboy
    #2946
    sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudom lementeni a telefonszámokat HTC HD2 telefonról, úgy hogy csak rámásoljam a Galaxy S2-re? Jövő héten lesz meg a telefon, és nem szeretnék 500 telefonszámot beírogatni. Milyen programmal lehet?köszönöm a segítséget!üdv
  • Prody
    #2945
    I love my S2!

    Egy dolog zavar picit... hogy a rezgés (amikor üzenet jön pl.) nagyon hosszú :) Bár csak át kell szoknom...
  • schumimodells
    #2944
    Én Erdélyben lakom.
  • 5c0rp330n
    #2943
    ha ahhoz meg hozzateszed h itt magyarorszagon az xy product code-os telefonon a z szolgaltatonal, akkor nagyon jo esellyel konvergalsz a SOHA idoponthoz.
  • pheco
    #2942
    Hát nem akar jó lenni, haveromnál se és itthon sem jó. haveromnál írta ki azt, amit idéztem, itthon még azt sem.
  • schumimodells
    #2941
    Úgy értettem,hogy hivatalos frissités,KIES-el.
  • 5c0rp330n
    #2940
    mar van, 2 fele beta is :)
  • Vadnokedli
    #2939
    a KIES random kiír dolgokat :'D Fogadjunk újraindítod a gépedet és a telódat (mondjuk) akkor mást fog írni?
    Független a telefonod? vagy milyen? (ettől független kell lennie rá 2.2 nek.
  • schumimodells
    #2938
    Vajon Galaxy S-re lesz valamikor ICS?
  • pheco
    #2937
    Sziasztok!
    Lassan egy éves lesz a Galaxy S-em, most akartam frissíteni, de nem sikerült. 2.1-update1 verzió van rajta, és azt írja ki a kies, hogy: ,,az eszköz nem támogatja a Kies rendszeren keresztül végrehajtott szoftverfrissítést" Nem tudjátok, hogy ez mitől lehet?
  • 5c0rp330n
    #2936
    ok. en meg kisebbet nem fogok :)
  • LoSA
    #2935
    Jól van srácok, ahogy ti gondoljátok.... Nekem ezek a telefonok nagyok, nem fér el a zsebembe, még a kezembe is alig férnek el (Galaxy S 2, Note). Galaxy S-nél nagyobb telefont biztosan NEM fogok sose venni! :)
  • 5c0rp330n
    #2934
    hivatalos datum nincs, jovo ev elejere tippelnem a dolgot, mondjuk olyan februar-marcius korul mar illene lennie.
  • Prody
    #2933
  • Solten
    #2932
    IC 4.0 Lesz majd ra termeszetesen, konkret datum ismeretlen.
  • Prody
    #2931
    Hát nagyon szépen köszönöm a biztatást! Legjobbakat!
  • schumimodells
    #2930
    Előre is grat hozzá, kitünő választás volt.
  • Prody
    #2929
    Úúúúú tényleg... Mikor jön a 4.0 Ájszkrímszenvics? Le lehet szedni S2-re is?
  • Prody
    #2928
    Holnap lesz S2-m! byebye szifon!
  • schumimodells
    #2927
    Én is támogatom a nagyobb kijelzős telük megjelenését. Azért ez a 4 colos kijelző nem olyan nagy,lehetne még nagyobb,akár 5,3 akárcsak a Note esetében. Én simán bevállalnék egyet.
    Akinek túl nagy,az vehet kissebb kijelzős telót is.

    Kérdés persze,hogy meddig nőhetnek még a kijelzők.
  • 5c0rp330n
    #2926
    en meg azt mondom, h ez az a meret, ahol egy igazi telefon kezdodik :)
    de nagyon szivesen kiprobalnek egy galaxy nexus-t, ahhoz kepest, hogy a 4,65" milyen brutalisan hangzik, a kepek es tesztek alapjan alig nagyobb, mint egy s2, mivel ott az also gombok helyen is a kepernyo van.
  • schumimodells
    #2925
    A Galaxy S III tuti,hogy legalább 4,6 colos kijelzővel fog rendelkezni.
  • Vadnokedli
    #2924
    Szerintem meg az az a méret ami épp hogy pont kicsi Galaxy S-
  • LoSA
    #2923
    Egyébként nekem a Galaxy S2 is nagyon nagy... Nekem ugye Galaxy Sem van. Azt mondom, hogy kb még az az a méret, ami még elviselhető.
  • 5c0rp330n
    #2922
    nem az, latszik is vegeg, es a vegen is eleg nagy betukkel ki van irva, h s ii-rol van szo. a note pedig telefon-tablet hibrid, nem is akar sima telefon lenni.
  • LoSA
    #2921
    Ez Note reklám, nem? A minap a kezemben fogtam egy ilyen készüléket... Ingyen sem kellene... Hogy zsebre nem tudod tenni, mert akkora, az is fixx! :)
  • ps7a
    #2920
    SGS, SGS2 igencsak zsírosabb az almánál!Az előbb olvastam egy cikket amiben megint sírnak, hogy csak irigységből szólták le az egyik alkalmazást...pedig úgy ahogy van szar :-) marketing és parasztvakítás, számomra ennyi csak az alma...
  • Vadnokedli
    #2919
    Hát nálam nem csinál ilyet, csak NFS: Hot Pursuitnál belépéskor nem mindig lép be, de ez szerintem nem a kernel hibája.
    Töröld a Cache-t meg a Dalvik Cache-t megint, ClockWorkMod-ban.
  • Morphin
    #2918
    Nokedli! Neked az új kernel miatt nem akad be néha egy-egy program? Úgy értem rámegyek Operában, meg mondjuk amit még észre vettem az a Where' my Water c. játék...szval kilépésre rámegyek (nem csak vissza gomb) kilépnek, de én használom a Samsung-nak a feladatkezelő widget-ét és ott írja hogy még mindig mennek cpu meg ram felhasználással ráadásul.
    Ez régi kernellel nem volt. :S
  • 5c0rp330n
    #2917
    basszus, ez qrvanagy oltas :D
  • Prody
    #2916
    Úgyvan. És ezt én, mint iPhone-os mondom... csak legyen már meg az S2! :D
    Haverom Galaxy W-t fog venni!
    Galaxy Y cukcsi :D lol
  • Vadnokedli
    #2915
    Galaxy S is simán SGS > 4S :DD