3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Morphin
    #2994
    En kozel 1evesen vettem az enyem es teljesen jo kepeket (+videokat) csinal. 2.3.5-el...de 2.2-vel is jo volt.
  • Slash17
    #2993
    Sziasztok! Vettem egy ilyen telót, de a volt omnia hd-mhoz képest, minősíthetetlenül gyenge képeket készít. Nem lehet használni. Esetleg van hozzá valami update, vagy program amitől egy kicsit javul a minőség? Köszi:)
  • Solten
    #2992
    Galaxy blog: 300 millió feletti eladások
  • zaki
    #2991
    próbáltam ezt is, nem megy így sem...
  • 5c0rp330n
    #2990
    telenornal ennyi legyen az apn: net
    ennyi a lenyeg, ha ennyit beallitok, menni szokott azonnal a net.
  • zaki
    #2989
    Valaki szánjon meg egy Telenor net beállítással plz (SGS2)... Már vagy 3-4 félét kipróbáltam, egyik sem jó. Hivatalos oldalon lévő sem, küldtem sms-t, válaszban semmit nem írtak, csak annyit, hívjam fel a 1220-at... Korábban is cumiztam az Iphone 3, meg a sima Galaxy S-el, de sikerült beállítani őket, most nem.
  • Balamber47
    #2988
    Sziasztok !
    Galaxy s készülékemet már régóta használom. A napokban frissítettem először ( hivatalosan, Kiessel , Pannonos készülék ). Sajnos elvesztette egyik számomra fontos funkcióját, az sms szövegek nagyítását. ( fekete háttérrel fehér betűk, két újjal tetszőleges méretre húzás ) Gondolom az új rendszer ezt nem támogatja. Tud valaki megoldást ?
  • kidboy
    #2987
    na az sms hang is sikerült nagy nehezen... esetleg tudtok valami jó programokat ajánlani nekem a telefonhoz ami hasznos?
  • kidboy
    #2986
    na sikerült, wifin keresztül megcsináltam... jó lett ! Sms csengőhangot hogy tudok változtatni, már mint hogy tudom feltölteni közéjük, mert erre még nem tudtam rájönni, vagy csak én vagyok béna :D
  • Solten
    #2985
    Hi, nem vagom mi lehet, en frissitettem KIES-el 2.3.4-re, az egesz egy leokezessel tortent, teljesen automatikus. Linkelj be errol a kinai krixkraxrol valami screenshotot esetleg.
  • kidboy
    #2984
    üdv. Na sikerült megvennem első Androidos telefonom, Galaxy S2-őt. Nagyon király telefon, gyors, gyönyörű kijelző stb... Szeretném a szoftvert frissíteni a KIES programmal, írja is hogy van, rákattintok hogy frissítsen és nem kezdi el.. írja hogy biztonsági mentés stb.. meg hogy információ mentés engedélyezése.. és indítom ki ír valami kínai humbuk szöveget OK-t nyomok és semmi.. most mi legyen???
  • Morphin
    #2983
    Vajon a JVT-re fel lehet rakni a legújabb JVZ 2.1.1 Semaphore-t?? Ötlet??
  • Morphin
    #2982
    Ja hogy új oldaluk van már megint...ott megtaláltam van sok új verz.Ki tudja melyik a stabil. :S
  • Morphin
    #2981
    JVZ-t én még nem láttam (sammobile-on most sincs) új semaphore-t meg megnézem...bár a mostani is tök jó.
  • 5c0rp330n
    #2980
    ezen a vonalon sztem van mar frisebb (jvz, semaphore 2.x kernellel)
    bar igazabol nem kovetem nagyon, cm-et hasznalok.
  • Morphin
    #2979
    2.3.5 JVT és Semaphore 1.9.0 kernel...
  • enkuszi
    #2978
    Szia! nekem 2.3.3 van fenn darky 10-es rommal. Stabil nincs rajta fagyás sem, ritkán lemerül egy éjszaka alatt de ez tényleg ritka és az lehet más miatt is.
  • inter94
    #2977
    Sziasztok! melyik romot érdemes most feltenni ?:D stabil,nincsenek fagyási gondok stb.. :D
  • Solten
    #2976
    link
  • enkuszi
    #2975
    Köszi megvan, csak én kintebb kerestem a gyökér szinten.
    Köszi
  • ba32107
    #2974
    external_sd mappa
  • enkuszi
    #2973
    Sziasztok lenne egy kérdésem!
    Tettem a sgs-be egy 8gb kártyát, hogyan tudom elérni a tartamát, illetve milyen név alatt szerepel mondjuk a könyvtárszerkezetben? Astrot használok.
  • LoSA
    #2972
    Nah, erre befizetek! :)
  • Solten
    #2971


  • schumimodells
    #2970
    Miért a Ford?
    Nem a Ford volt az első autó,hanem a Benz 1886-ban.
    A Ford csak 1903-ben alapúlt.
  • Morphin
    #2969
    A +2 hónap Samsung garit hol/hogy kell aktiválni és mi kell hozzá??
  • Prody
    #2968
    Amikor jön egy üzenet, miért nem világít a telefon? Miért csak rezeg egyet? Ez van WhatsApp-nál is pl...
    SGS2
  • Sly9119
    #2967
    Ennyi erővel a BMW meg a M-Benz is pereskedhetne, hogy mi az hogy neked négy kerekű autóid vannak... Vagyis, jobb példával élve, a "Ford" pereskedhetne hogy ő találta ... :D
  • schumimodells
    #2966
    Tölts le a marketről egy olyat,amiben van magyar nyelv.

    Én ezt szedtem le magamnak és nagyon tetszik. Csak ajánlani tudom.
  • Solten
    #2965
    Az Apple megint megszivta
  • Solten
    #2964
    No problem.

    :/ Erdekes, nekem telepitve van vagy 40-fele.
  • Sly9119
    #2963
    Szia, köszi a kép beszúrást, de az sajnos csak a meglévő EN NL stb billek közül választ, letölteni nem lehet rá csak r00t modszerrel :-\ olvastam tegnap sajnos :(
  • Solten
    #2962


    Jobb oldali ugye a swype, alul az "EN" gomb a nyelv-valaszto.
  • Sly9119
    #2961
    És hol tudok hozzá nyelvet tölteni? nem találom sehol :(
  • Solten
    #2960
    Udv, gondolom van hozza swype keyboard (S II-hoz van), ahhoz meg vagy 40 fele nyelvet lehet valasztani.
  • Sly9119
    #2959
    Sziasztok, van nekem egy Swisscom - os külföldi SGS nincs buherálva, csak KIES el updateltem 2.3.4 re, deee minden magyar, csak a predaktív szövegbevitel nem :-\ hogyan lehetne ezt orvosolni? Nem is nagyon akarok belepiszkálni :) de ha muszály..
  • Solten
    #2958
    Apple - Samsung: 1 - 2 (1 - 0)
  • Morphin
    #2957
    Azt nem tudtam, hogy Windows van a telódon...(HTC-hez nem értek,nem ismerem a típusokat)
    Remélem egy kicsit tudsz angolul. TESSÉK
  • kidboy
    #2956
    üdv mindenkinek.na szinkronizáltam a számítógéppel, a gmail fiókkal, azt csináltam amit neten írtak, HTC Sync-el is próbálkoztam és egyszerűen nem tudom felmásolni sehova se a telefonszámaim... valaki segítsen köszi. HTC HD2 telóm van ezt cserélem SGS2-re..sziasztok
  • Samsung1994
    #2955
    azonnal cserélj romot nekem is ez volt fenn és ugyan ezt csinálta ajánlom hogy a 2.3.5 tedd fel azaz a jvt-t