3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • LoSA
    #3074
    LoL :)
  • Morphin
    #3073
    elvileg a 2.0 fölötti semaphore csak JVZ-re van nem? vagy nem is foglalkozik vele?

    Jaszy sztem nézz videót a Cyanogenmod 7.1-ről...ha nem tetszik akkor 2.3.5 az előbb említett Semaphore kernelekkel.
  • jaszy
    #3072
    Megpróbálom hétvégén akkor egy másikkal :D Összegezve melyiket ajánljátok?
    Most az a kernel van rajta nekem amivel továbblapozható a menü körbe, és bekékül a vége ha vége a lapozhatóságnak. (elég kacifántosan írtam le :D )
  • inter94
    #3071
    feltettem most én is 2.3.5-t...elég gyenge volt igy simán...rányomtam még amit irtál Semaphore 1.9.0 Kernellt...na ugy már kurva jo lett :D de láttam h van ujjabb verzioja is..felnyomtam a semaphore 2.3.0 ..1800pont quadrantba...régen 995volt...sztem elég nagy javulás :D
  • Vadnokedli
    #3070
    2.3.5 JVT Semaphore 1.9.0 Kernellel atom.

    Ez gyari kiveve a kernelt ugye. Meg toroltem par rendszer appot.
  • skinnyman
    #3069
    Te lehet, én biztos nem... Bárki aki akar, 1-2 hónapon belül jó eséllyel ICS-t fog futtatni, CM9 addigra kijön.
  • LoSA
    #3068
    Nah majd megint könyöröghetünk a Samsung oldalán, hogy végre valahára megkapjuk a hivatalos frissítést! :)
  • skinnyman
    #3067
    " 1 év alatt a 3.-fw van rajta, ebből 2 gyári. "

    Talán pont ez a gond :) Gyáriak közül aránylag sok a szemét. A legfrissebbek (2.3.6-osok) most még viszonylag jók abból állítólag, de szerintem a CM az igazi... :)
  • jaszy
    #3066
    Már csináltam, kiesest és hackeltet is! 1 év alatt a 3.-fw van rajta, ebből 2 gyári. Nem szuper ez sehogy sem :(
  • skinnyman
    #3065
    Ha egyszer tudod hogy kell frissíteni a telefont (nem egy bonyolult művelet, és sok leírás van hozzá), maga a frissítés 5 percen belül megvan. iPhone-on egy frissítés minimum 3-szor ennyi idő volt...
  • jaszy
    #3064
    2.3.5 van nekem is rajta, de ez a trükkös frissítgetés is a sírba tesz. Mért nem lehet úgy mint az almáéknál? Mindenkinek mindent! Az hogy lassú az alma azt csak az mondja aki a kettőt egymás mellett nem tesztelte. No de mind1, egyenlőre ez van :D Szenvedek majd valamikor egy másik FW vel, hátha feléled :D
  • Vadnokedli
    #3063
    Nekem is volt iSzutykom. :)... ha nincs legalább egy 2 magos vasad otthon jó sok rammal, meg tudom is én mivel.. úgy belassítja a gépet mint az állat. a másik meg tényleg az iPhone Egyszerű analfabéta embereknek van. ( #3060)
  • Solten
    #3062
    Emberek, nalam szimpla a szitu; amelyik keszulek nem tudja az egyszeru mass storage ficsort az nekem nem smartphone. Ezert is kerulom az osszes zart sz@rt. A lejjebb felsorolt hibak barmelyik keszuleknel vagy op.rendszernel elojohetnek, ami el tud romlani az elromlik.
  • Vadnokedli
    #3061
    Megtévesztő a kép.
  • Morphin
    #3060
    Ami még keci idegesítő SZERINTEM...nem lehet akksit cserélni,bluetooth jailbreak nélkül nuku.
    Egyik barátom most vett elég kedvező áron 4S-t és nekem nem tetszik.Elfogadnám szó nélkül,de tényleg már bocsánat az egyszerű embereknek van még ha okostelefonok szintjén is van.
  • jazzy
    #3059
    Minden rendszer jó a maga "korlátaival". Csak éppen néhány rendszernél a felhasználóknak is vannak "korlátai".. néhányan mosóport vesznek reklám alapján, néhányan telefont. Hasonlítsunk Amerikára.
  • skinnyman
    #3058
    Most hogy mondod, eszembe jutott, hogy az iTunes-nak nem kis szerepe volt abban, amiért ellenszenves lett az egész iPhone történet nálam! Rá van kényszerítve az ember hogy használja, és egyszerűen botrányos az a program. Tetü lassú, soha nem azt csinálta amit én akarok... Többször volt, hogy kérdés nélkül elkezdte letörölni az összes alkalmazásomat a telefonról, amikor észrevettem, és lehúztam a gépről, a programok felét már ki is törtölte egy pillanat alatt, több órás munka volt visszatenni utána mindent...
    Abban igazad van, hogy stabilságban tényleg jó, ez valószínüleg annak köszönhető, hogy szoftveresen le van korlátozva, azért marad stabil, mert komolyabb dolgokat nem is nagyon lehet vele megcsinálni... Mellesleg többször volt, hogy az is meghalt, akkor viszont általában hibaüzenetet sem kaptam, csak csonttá fagyott, vagy be se akart kapcsolni.
    Amúgy nem nagyon érzem kevésbé stabilnak a mostani telefonom sem. Csak jó, stabil ROM-ot kell használni, amiben mondjuk a Samsung sem szokott jeleskedni, sokszor szemét ROM-mal árulják a telefont, aztán ha nem frissíted magadnak, megszívod...
  • Morphin
    #3057
    Azt nem értem ezeket nekem miért nem produkálja? Eddig 2.3.5 volt fent egy Semaphore kernel-el és semmi baja nem volt a világon...(néha vmi tört program megakasztotta)
    Meguntam a kinézetét...meg tetszettek az új "fícsörök" ezért felraktam a Cyanogenmod 7.1-et...(lassan jön a CM 9 ICS alappal)
    Szval sztem ,,a hiba az Ön készülékében van"

    Mellesleg én nem vagyok alma ellenes.Igenis az is egy jó rendszer a maga korlátaival DE és itt a lényeg, hogy ami van az tényleg működik sztem lényegesen kevesebb a fc is. Vhogy stabil az egész. (régen volt iPod Video-m nagyon szerettem...még az iTunes se zavart)
  • skinnyman
    #3056
    Nekem semmi bajom vele: stabil gyors szinte minden helyzetben, semmi komolyabb gondom nem volt még vele, és mindent meg tudok csinálna rajta kb, amit akarok. Ellenben amíg iPhone-t használtam, na azt tényleg többször majdnem falhoz vágtam! Szinte sose lehetett semmit megcsinálni rajta, amit akartam. Sokszor még jailbreak-el se! Következőleg fogalmam sincs, hogy mit veszek, mert szerintem még nagyon sokáig jó lesz nekem ez a telefon, de hogy nem iOS fog rajta futni, az biztos! Valószínűleg Androidos lesz...
  • jaszy
    #3055
    Még annyi hogy céges, nem csak játszani kell, ezen van annyi hívás mint 5 embernek, és a net is kell egyfolytában! Néha már az ideggörcs kerül, vágtam már oda az asztalhoz amikor 3 percig nem engedett be az alkalmazások közé :) Úgyhogy összességében megbántam!!!
  • jaszy
    #3054
    Én felváltva használok egy Alma 4 est (kollégámé) és az én öreg Galaxy-s em. Imádom az androidot, de már 99% hogy a következő alma lesz, ami baj ezzel a telefonnal van az már vicc. Frissítések, akadozások, lassúság, támogatás hiánya....stb! Esetleg még egy Jó HTC jöhet szóba. Samsung párti vagyok, itthon is sok műszaki cikkben használom de ez amit 1 év alatt a telefonnal szenvedek ez már vicc! Most is szar, frissítés után 2 hónapig jó volt, most fagyogat, nem kapcsol be, hibaüzeneteket dobál, elmegy a térerő stb!
  • schumimodells
    #3053
    Jön a Galaxy S III
  • schumimodells
    #3052
    Reméljük,hogy lesz is belőle valami.
    Eddig azt lehetett hallani,hogy tutira nem lesz, most legalább már van remény is rá.

    Azért nem semmi,hogy egy telefon,amelyik 2.1-el jelent meg, 4.0-ás frissitést is kap. Ha ez igy lesz,akkor minden tiszteletem a Samsungé.
  • Solten
    #3051
    Galaxy S és Tab – ICS a láthatáron?

  • Solten
    #3050
    "Ott a 3GS-esek megkapják még az iOS5-t, nem volt kérdés"

    Ja, fasza lesz ahogy majd vanszorog rajta az op.rendszer... :D
  • Morphin
    #3049
    Oks.Felnyomtam a titanium backupot meg a root explorer-t és nem kiabált egyik se root miatt.Superuser is van szval akkor rootolt.Akk marad így ahogy van.
    Üdv
  • skinnyman
    #3048
    Szerintem alapból rootolt és az alap kernele is tudja a voodoo-t, próbáld csak ki... Semaphore-t ne akarj rá tenni sem semmilyen mást amit szoktál, CM-re más kernelek kellenek, nem működnek rajta a gyári romokhoz csináltak.
  • Morphin
    #3047
    Köszönöm.Közben böngésztem és meg tudtam azt csinálni, hogy VCF-ként kimentettem KIES-el a névjegyeket fel telóra és most meg van mind...de valszeg leszinkronizálom google-vel is,úgy a jövőben egyszerűbb lesz.
    Tetszik a CM 7.1...de még nem ismerem annyira.Alapból nincs rootolva ugye? Milyen kernelt rakjak fel? Most nem akarok semaphore-t.Csak annyi kéne, hogy voodoo legyen benne a hang miatt és kész...semmi más buhera.
  • skinnyman
    #3046
    Névjegyeket legegyszerűbb, ha Google-val szinkronizálod. Így mindig meglesznek és nem kell ide-oda másolgatni őket.
  • skinnyman
    #3045
    A CM7 az AOSP Androidból készült ergó nincs benne semmilyen Samsung-féle bullshit, így kies sem... Hál istennek :)
  • Morphin
    #3044
    Tény, hogy igazad van,de ne személyeskedj...ha ő így dönt akkor ez van.Ő pénze...
  • Morphin
    #3043
    CM 7.1-ben hol lehet beállítani, hogy a KIES-hez akarok kapcsolódni? Csak a névjegyek miatt kéne...
  • skinnyman
    #3042
    LOL! Kb 2 napja volt hír, hogy jó eséllyel mégis megkapják hivatalosan. Nem hivatalosan pedig már most is van, lásd a lenti videót.
    De menj csak az almához ahol négyszer annyit fizetsz és negyed annyit kapsz, innen senkinek nem fogsz hiányozni az állandó rinyálásoddal és inkompetenciáddal...
    Mellesleg baromi sokat érsz ios 5-el 3gs-en, de még 4-en is, amikor egyiken sem kapod meg a funkciói felét (siri?), csak verziószámban kapod meg a legújabbat, valójában viszont szó sincs róla! Androidon viszont elérhető mindig minden funkció a régi modellek számára, erre a telóra is, már most.
    De ez nem kell zavarjon, állj csak be a birkák közé.
  • Morphin
    #3041
    kettő perc felrakni saját kezűleg egy romot...nem értem miért sztrájkolsz.különben meg a droid topikban most volt nemrég egy link, hogy tab-ra és sima S-re is már gondolkodik a Samu, hogy lehetne megoldani az ICS-t mert annyian panaszkodtak...
  • LoSA
    #3040
    Nekem most telt be a pohár... Hogy a Galaxy S-esek már nem kapják meg az Ice Cream-t. Nem fogok megint évet várni, hogy nagy nehezen a Samsung (talán) kiadja a frissítést. :) Megyek az almákhoz... Ez már fixx! Ott a 3GS-esek megkapják még az iOS5-t, nem volt kérdés.
  • Solten
    #3039
  • Kongy
    #3038
    Üdv!

    Nem tudtok véletlen valami oldalt, ahonnan ingyen le lehet tölteni a Fruit Ninját Galaxy S2-re?
  • schumimodells
    #3037
    Békés,boldog Karácsonyt minden SGS és SGS II tulajdonosnak.
  • skinnyman
    #3036
    Valszeg nem lesz, engadget-en írták valami kinti Samsung oldalra hivatkozva, valami olyasmi indokkal h nincs elég RAMja a telónak ahhoz h a szutyok TouchWiz is elférjen a 4.0 mellett.. Különösebben nem bánom, amúgy sem használok rajta hivatalos ROM-ot elég sok ideje, nem is nagyon hiányzik.
  • schumimodells
    #3035
    Reméljük,lesz hivatalosan is ICS a SGS-re.