3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Gibor
    #3114
    Sziasztok!

    Nemrégiben beruháztam magam egy SII-vel, és lenne egy apró problémám.
    Maga a telefon szuper, csak USB-n rákötöm a gépre és nem tudok másolni ide-oda, mindig elkezdi és kiírja hogy az eszköz nincs kapcsolatban. Persze ez a hiba nagyobb file-oknál jön elő. Feltettem a Kies programot is de a hiba jelent van, és ha jól figyeltem mindig akkor szakad meg a másolás mikor a telefonon a képernyőn kijön egy usb fej és alul írja hogy szinkronizáció. De viszont nem találtam megoldást hogy a szinkronizációt esetleg hogyan kapcsolhatnám ki.
  • skinnyman
    #3113
    Biztosan lehetséges. Mondjuk van rá esély, hogy az egész ROM-ot újra kell húzni hozzá, de lehet hogy elég egy CSC csere is.
  • schumimodells
    #3112
    Szerintetek lehetséges valahogy Galaxy S-re magyar menüt feltenni utólag?
  • Gundark 1 1
    #3111
    Köszi megnézem!
  • skinnyman
    #3110
    Hali! Van egy BLN nevű cucc, ami az alsó 2 gombot világíttatja ha új esemény van. A progin kívül kell asszem egy kernel hozzá ami támogatja. CM7 alapból tartalmazza és alapból működik rajta.
  • Gundark 1 1
    #3109
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy van valami olyan applikáció ami jelez időnként (pl 1-2 perc) hogy új üzenet vagy nem fogadott hívásom volt? Mindegy hogy hang vagy fénylik vagy bármi :) Galaxy S1-esem van, és nem találtam ilyen beállítást.

    Előre is köszönöm!

    Boldog új évet!
  • schumimodells
    #3108
    Szerintetek lehetséges valahogy Galaxy S-re magyar menüt feltenni utólag?
    Mondjuk egy szervizben,vagy valami.
  • skinnyman
    #3107
    Szerintem egy új CM7-el jó vagy, kernelt se kell cserélni...
  • jaszy
    #3106
    Ok! Nekem tudtok ajánlani egy jó kernelt és egy jó FW-t?
  • Morphin
    #3105
    +1
  • jazzy
    #3104
    Olvass vissza, értelmezz, számold meg hány megoldás lett javasolva, 150.jére visszajönni és betrollkodni, hogy ő applet vesz, ez már trollkodás. Unalmas. Vegyen. Viszlát. Ott van a másik topic.
  • schumimodells
    #3103
    Megoldom. nagyon tetszik,az a helyzet.
    De lehet,hogy mégis az S II-es mellett döntök. Egyenlőre még várok,mert biztos lejjebb megy az ára egy két hónap múlva.
  • jaszy
    #3102
    Érdekes hogy ha valaki csalódott a Galaxy-ban akkor az már troll :D
  • skinnyman
    #3101
    LOL, most látom csak hogy ezt írta, ez így tényleg érdekes :)
  • jazzy
    #3100
    Így jár az, akinek a Nexus S kijelzője túl nagy, a Galaxy S-é még pont jó, nemde?
  • Solten
    #3099
    Eljutottam mar arra pontra. Na utoljara: LoSA kerlek vegyel mar egy kilo almat es fejezd be a nyavajgast. :)
  • LoSA
    #3098
    Így van!
  • LoSA
    #3097
    És a Note-t hova rakod? :) Táskában?
  • schumimodells
    #3096
    Én meg azon töröm a fejem,hogy inkább Note-ot vegyek e,mert az SII-nek nem elég nagy a kijelzője.
  • jazzy
    #3095
    Trollkodik, hisztizik, játssza a hülyét már hónapok óta. Ilyennek kár Android. Már válaszra sem méltatom, neked is ezt ajánlom.
  • skinnyman
    #3094
    Jah, ízlések és pofonok... Én sokkal jobban szeretem ezt a kijelzőméretet (4"), mint az iPhone-ét, az nekem kicsi...
  • LoSA
    #3093
    Én szerintem a Galaxy S nincsen 4 éves! ;) Én nekem elegem lett az Androidból. Az is lehet, hogy később még visszasírom, de most nagyon elegem van belőlük. Vetessenek mással állandóan telefont! És az én telefonomat a 2.1-2.2-2.3as Androiddal ugyanúgy gond nélkül be lehetett fagyasztani, és 120 000ért vettem régebben. Hát azért nemár! :)


    És az "vitathatatlan, sajnos", hogy az Apple cuccok hihetetlenül jól tartják az árukat. A Galaxy Semért kb annyit kapnék, mint valaki a iPhone 3GS-ért... :S Ez tény!


    #3092: Tudod, az a gondom, (aztán lehet, hogy az Apple is rátér majd a nagy kijelzőkre), de nekem ezeknek a telefonoknak túl nagy a kijelzője. Fogtam már Galaxy S2t, Note, Nexus S-t a kezemben, nekem nagy a kijelzője. Az már majdnem Tablet (Note az ugye ilyen hibrid cucc). Nekem azért NEM jönnek be ezek, túl nagy a kijelzőjük. Galaxy S, iPhone 4 kijelzője még normális nekem, ettől felfelé, már nagynak számít. Galaxy S2, a zsebembe alig bírtam már betenni, leülni farmerben, hogy ne "nyomjam" nem is bírtam.
  • skinnyman
    #3092
    Láttál te egy darab videót a Galaxy Nexusról? Tele van a youtube videókkal róla, EGYET mutass, ahol észrevehetően akadozik.
    Ha pedig "mindig a legfrissebb legyen fent és csak is hivatalos" frissítés fétised van, egy Nexus a barátod: lásd Nexus S, egy árban van a Galaxy S-el, hardveresen szinte ugyanolyan, és minden frissítést azonnal megkap, már rég van rá 4.0.3 is hivatalosan... Ha ennyire ez a mániád, nem is értem miért vettél Galaxy S-t, jó előre tudhattad volna, hogy hogy működik rajta a frissítési rendszer...
    Az iPhone-od pedig 1 év alatt garantáltal legalább annyira el fog avulni, ebben biztos lehetsz. Lásd: az iPhone 4, ami 200 ezer forint felett volt (és még most is akörül van) már most elavult, mert nem kapta meg az új iOS ficsőrjeinek jó részét (Siri), a jövőben pedig még ennyi támogatása se lesz. Ott aztán ha 1 telefonváltást kihagysz (aminek a költsége 200k és negyed millió forint között alakul jelenleg), garantáltan lemaradsz több dologról. Ha ezt akarod, hajrá, de nekem úgy tűnik, hogy csak magadnak próbálod bemagyarázni ezeket a dolgokat, amikről te is tudod, hogy nem igazak, hogy meggyőzd magad, hogy megéri az árát az iPhone, amiről te magad is úgy gondolod, hogy rohadtul nem :)
  • Solten
    #3091
    Az S2-t ugyan nem akasztod meg olyan siman fut rajta a rendszer mint a 4-esen az iOS (ezek szerint ugy tunik nem volt meg a kezecskedben, csak trollkodsz).
    Vegyel Nexus-t, az megkapja egybol a frissiteseket, ha ez a fo problemad... A Galaxy S2-nek jo eros a hardvere, siman lesz hozza egy hosszutavu update. Nyilvan esszerutlen gyenge hardverre alapozni meg kell huzni a hatart, azt ne vard hogy 4 eves telefont frissitgessenek. Kedvenceddel peldalozni meg ertelmetlen, a 3-as megkapta a 4-es iOS-t aztan mindenki nyavajgott hogy csigalassu lett a telefon, oda a "smooth apple feeling".
  • LoSA
    #3090
    Mert az akadozó, "laggolo" Androidból is kicsit elegem van már, hogy ok nélkül belassulok, stb... És persze, megint vegyek új telefont, aztán megvenném a Galaxy S2, de nyáron már a nem tudom milyen frissítést már arra se fogják kiadni, mert azt meg már csak a Galaxy S3... stb... Nekem ebből van elegem!
    És magyarázhattok itt nekem, hogy így felrakjátok, úgy felrakjátok! Én HIVATALOS frissítésről beszélek, minden mahinálás nélkül, amit a KIES felajánl! Arra meg várhatok, ahogyan a Gingerre is, több mint fél évet kb!
  • Solten
    #3089
    Nem ertem, ha ennyire faj a fogad az ICS-re, az alma tularazott vacka helyett miert nem Galaxy S II / Galaxy Nexus-ban gondolkodsz?
  • inter94
    #3088
    közben már megoldottam...;)
  • skinnyman
    #3087
    Kultúrember a névjegyeit nem a sim kártyán tárolja, hanem google contactsban... :)
  • inter94
    #3086
    a névjegyeimet eddig nem találom :o pedig rajta vannak a sim kártyán...
  • skinnyman
    #3085
    Jól hangzik. Néhány nap használat után esetleg írhatsz majd valami rövid összefoglalót, hogy mennyire működik jól. :)
  • inter94
    #3084
    most tettem fel...eddig jo minden :)
  • skinnyman
    #3083
    A videó alapján nekem szimpatikus a cucc, én azért megvárok egy stabil kiadást ICS-ből, mielőtt felteszek ilyesmit, CM9et tervezem majd használni...
  • inter94
    #3082
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1398223
    vélemény?
  • skinnyman
    #3081
    Szerintem próbáld ki őket élőben, és az alapján dönts, hogy melyik mérete áll közelebb az ideálishoz... Én ránéznék a Galaxy Nexus-ra is a helyedben.
  • Morphin
    #3080
    Én mindkettőt elfogadnám viszont a Note sztemtényleg csak akkor ha ki is használod.Böszme nagy jószág...zsebben tuti nem lehet hordani.
  • schumimodells
    #3079
    Gondolokdom,hogy lecserélem a Galaxy St, csak még nem tudom,hogy mire. Két esélyes van, a SGS II és a Galaxy Note.
    Szerintetek melyik a jobbik választás?
  • inter94
    #3078
    JVS-re raktam :D
  • Vadnokedli
    #3077
    :|| én inkább a 1.9.0 ást tenném vissza, mert az a kernel nem ahhoz van amit írtál. Vagy te JVZ-re raktad?
  • skinnyman
    #3076
    Igen, jobb vigyázni és kompatibilis kerneleket használni, különben előfordulhatnak gázos dolgok. Lehet, hogy kompatibilis így is, és minden menni fog, de talán jobb biztosra menni.
    A többieknek: Engem továbbra sem érdekel, hogy mi jön hivatalosan. Ha jönne, akkor is legalább negyed-fél évet kéne várni rá. CM9 itt lesz 1-2 hónap múlva...
  • schumimodells
    #3075
    Lesz is,meg nem is.