3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • skinnyman
    #3194
    Ha rendes garancia is van rá, szerintem megér annyit, illetve ár/érték arányban az egyik legjobb vétel... Viszont 4.0 hivatalosan valószínűleg nem lesz rá, így kis hackeléssel lehet csak felrakni, ha hivatalos úton akarsz járni, talán Nexus S-el jobban jársz, hasonló áron megy az is mostanában...
  • matyi0323
    #3193
    Hali.

    Sima galaxy S ( azért írom így, hogy az S2-re gondolok ) kártyafüggetlenül teljesen újonnan még megér 70 ezret vagy ne áldozzak már rá?
  • skinnyman
    #3192
    FPSE
  • Gibor
    #3191
    Segítséget kérnék :) Tud valaki tippet adni hogy melyik PS emulátor a legjobb S2-re? találtam több félét és nem sok kedvem van telepítgetni mindent.
  • Gibor
    #3190
    Sikerült megcsinálom az SII-n a PSjoy-t :) Így már elég fain játszani a telóval bármilyen játékkal. Persze mindez gyári rommal rootolva.
  • skinnyman
    #3189
    Én nem vettem észre, hogy ilyet csinálna...
  • Von Dutch
    #3188
    Valaki mondjon már valamit a #3186-ra légyszi! Nagyon idegesít a dolog!
  • jaszy
    #3187
    Megjavult :D Letöröltem pár alkalmazást, most nem merül. Az érdekes hogy ezek régen is fent voltak amikor még jó volt :D
  • Von Dutch
    #3186
    Másnak is csinál olyat a Gtalk, hogy nem frissíti a partnerlistát??
  • Gibor
    #3185
    Nemhinném... Én is minden este felteszem töltőre és reggel veszem le, ha 80% van akkor is.
  • antgecc
    #3184
    Ismét S2-es kérdés: élettartamát tekintve káros az akksi számára az, ha akkor dugom töltőre, mikor még nincs lemerülve?
  • Probatbicol
    #3183
    Egy próbát megér, nekem másfél évig ment a mobilnet gond nélkül, mégis az kezdte meríteni egyik napról a másikra. Olvasd el a #3126-ot.
  • jaszy
    #3182
    1 éve megy a mobilnet, most mért okozna merülést?
  • Probatbicol
    #3181
    Próbáld meg kikapcsolni a mobilnetet, nekem az volt a baj.
  • inter94
    #3180
    PDA-ba kell tenni akernelt !
  • enkuszi
    #3179
    Én a Mort Playert tudom ajánlani én szeretem.A free változat is használható nincsenek benne megkötések. Van hozzá widget is az is egész használható. Egyszerű a kezelőrendszere és persze teljesen magyar.
  • schumimodells
    #3178
    köszönöm a válaszokat.
  • Vadnokedli
    #3177
    dBpower AMP- ez egy alkalmazás, itt beállíthatsz mindent, ezt a gépre kell telepíteni. (csak azon tudod megcsinálni.) Vagy ha nem így akarod akkor folderben kell lennie a képnek azthiszem.
  • Gibor
    #3176
    Neutron Music Player... 32 bitben számol és sokall tisztább a zene, persze hardware igénye nagyobb mint egy sima zene lejátszónak de erre rá tudom mondani hogy "jó" :D
  • schumimodells
    #3175
    Hogyan lehet megcsinálni,hogy a zenelejátszóban az album képét is mutassa? Nekem csak egy-két albumnál van kép.
  • schumimodells
    #3174
    Ajánljatok valami jó zene lejátszót. Valami olyat,amiben van magyar nyelv is.
  • jaszy
    #3173
    Gondolom oda ahova azt tettem ami most van rajta :D
  • Vadnokedli
    #3172
    ja csak nemtom hova kell tenni ODINON belül xdd
  • jaszy
    #3171
    Egyszerűen elég azt feltenni odinnal, máshoz nem kell nyúlni?
  • Vadnokedli
    #3170
    1.9.0 át tedd fel és ne a BM-et mert az big memory és többet fogyaszt. :D
  • jaszy
    #3169
    És ez nem jó :D 50% merült 12 óra alatt, 1 hívásom volt és nem babráltam a telót :(
  • jaszy
    #3168
    Odinnal tettem fel ezt is, jvt van rajta, pontosan xxjvt-t ír és Semaphore_1.8.0bm a kernel.
  • Vadnokedli
    #3167
    ODIN-t tudod használni? Semaphore kernel, de mi a verziója a telefonodnak? JVS?JVT? v
  • antgecc
    #3166
    Köszönöm, siker!
  • jaszy
    #3165
    Egy jó kernelt tudsz mondani? Lehet azt magába is cserélni? Mi a művelete?
  • jaszy
    #3164
    2.3.5 van rajta, eddig jó volt aránylag, 2 napot ment, most kezdett vacakolni.
  • Solten
    #3163
    Hi, bepipalod az usb-debugging modot es felismeri a gep ha radugod.
  • antgecc
    #3162
    Sry, de nem találtam S2 topicot:

    Tud vki megoldást arra, hogy mappát hogy tudnék PC-ról a telefonra másolni? Kies wifi nem támogatja a mappa másolást, usb-vel ha gépre rakom a telót, a pc nem ismeri fel, sd kártya másolóm jelenleg nincs.
  • Vadnokedli
    #3161
    Kernel csere. és azután dalvik, meg minden cache ürítése? 2.3.5 öst tegyél fel minimum- alapot persze.
  • jaszy
    #3160
    Már megvolt.....
  • Vadnokedli
    #3159
    töröld a cachet-dalvikot is, nekem van hogy néha gyorsan merül, olyankor 1-2 cache ürítés és oké.
  • jaszy
    #3158
    Megbolondult a telóm, 8 óra alatt lemerült úgy hogy 2 híváson kívül hozzá sem nyúltam! Semmi extra nem megy a háttérben! Nagyon tele van a hócipesz ezzel a sz@rral! Nem elég hogy 1 év alatt bagót sem ér, még egy rakás trágya is!
  • Morphin
    #3157
    Én egy szűz 2.3.5-re raktam fel dalvik meg sima cache formattal és nem volt merülős mizéria.Kb 1 hónapja használom és egyszer volt azt hiszem, hogy alvó módból nem jött vissza...igazából egy kis időt kéne rászánnom h rendbe rakjam a programokat,mert elég nagy a zűrzavar most."Gyári" zenelejátszó egy szar...poweramp meg törve nem az igazi.Vmit néznem kéne már...ebben a CM-ben a hanggal se vagyok kibékülve :S vhogy nem jól vannak a hangerő szintek.DSP managert próbálom baszogatni,de nem javul...
  • enkuszi
    #3156
    Na asszem sikerült rájönnöm mi okozta a hirtelen merülést. Szerintem az új CM összeveszett a régi fent lévő gingerrel. De most egy format után tettem fel és úgy néz ki hogy így mondhatni rendesen működik legalábbis eddig.
    első próbálkozásra 1,5 nap 6-7 óra zenehallgatás mellett.
  • enkuszi
    #3155
    ezeket jelzi állandó futó alkalmazásoknak:
    Beállítások
    Névnap widget
    Noled widget
    Green Power Free
    3G Watchdog
    DSP manager
    Google szolgáltatások
    Android billentyűzet

    Esetleg valami ezek között ami rossz lehet?