3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Vadnokedli
    #3234
    Help; valaki tudja e hogy ez bővíthető e? mSD-vel? :/ Mert ha nem sajnos S2 marad :'(( XDD
  • skinnyman
    #3233
    A 2.3.4 előtte GB ROM-ok ismert hibája... Tegyél fel bármilyen másik ROM-ot és nem lesz vele gond...
  • csiyko
    #3232
    Csak néha csinálja de mostanában már gyakrabban!
  • Truck Driver001
    #3231
    Tyty, kipróbálom. ;)

    #3229: Sajnos az csak ICS-re jó. :(
  • csiyko
    #3230
    Sziasztok! Az egy közismert betegség a galaxy s-nél hogy néha magától kikapcsol vagy is csak úgy lemerűl??? pl. kb 60 százaláknál van mikor lefekszem aludni és reggelre full le van merűlve! bekapcsolni sem lehet csak úgy ha rádugom a töltőre!!! Találkoztatok már ilyesmivel? 2.3.3 van rajt Kies-es!
  • skinnyman
    #3229
    Voodoo Color-ral szerintem rendszerszinten beállíthatsz ilyeneket...
    Böngészőre: szerintem a Chrome a legjobb...
  • Gibor
    #3228
    switchpro mondjuk. Másodikra meg szerintem a Dolphin.
  • Truck Driver001
    #3227
    Btw, mobilnettel kapcsolatban, nincs olyan program véletlen, amivel egy gombnyomásra teljesen lekapcsolja a telefont a netről?
    Csak mert éjszakánként nekem ne csináljon már adatforgalmat.. :D
    Mondjuk widget formájában? :D
    Amúgy ki milyen böngészőt használ/ajánl?Melyik a legjobb?
  • Truck Driver001
    #3226
    Hát, nekem a gyári a nyerő, kontraszt beállítások FTW!! :DD
  • skinnyman
    #3225
    Ha a mobilnet ki van kapcsolva, nem szabadna ilyesminek történnie szerintem... Ha biztosra akarsz menni, változtasd meg az apn-t. De amúgy ilyen teló mellé szerintem ajánlott legalább egy kis netcsomag (nekem 500 forint, 100 MB / hónap van) már csak az ilyen helyzetek miatt is...
  • Kenny85
    #3224
    Nálam pl miui beépített videó lejátszója nem is akarja az igazságot, moboplayeren enyhe lagg, viszont mx player szépen viszi általában. Viszont mx playerhez leszedtem ARMv7 codec packot, azzal semmi akadás nincs.

    Viszont ha itt járok lenne egy olyan kérdésem, hogy GPS bekapcsolásnál automatikusan bekapcsol az adatforgalom is, hiába volt előtte lekapcsolva, viszont miui beépített hálózat figyelőjében a böngészőn kívül minden program le van tiltva, hogy használja a 3G-t. Böngésző is csak 0.facebook miatt van engedélyezve. Viszont minden hónapban a számlámon megjelenik 3 mega gprs/wap adatforgalom, ami roppant szimpatikusan, a T-mobilnál 3ezer forintba kerül. Szóval a kérdésem az lenne, hogy gps-t valahogy meg lehet-e babrálni, hogy wifiről próbáljon már meg adatokat szerezni? Vagy legvégső esetben egy APN droiddal tiltsak le mindent?
  • skinnyman
    #3223
    Hát tényleg nem olyan mint a gyári, hanem sokkal jobb :)
  • Truck Driver001
    #3222
    Én is azért csodálkozok.
    Amúgy nem jött be az MX, akadás mentesen ugyan viszi, de maga a program azért mégse olyan, mint a gyári! :(
  • skinnyman
    #3221
    Nem ismerem azt a telefont, de a nevéből kiindulva annyira illene erősnek lennie hogy ezeket gond nélkül lejátsza... Próbáld meg valami normális lejátszóval, pl MX video player-rel, ingyenes, Marketen fent van...
  • Truck Driver001
    #3220
    Ismét én! :)

    Valakinek van vlmi ötlete arra, hogy a gyári videó lejátszó miért akad?
    Felteszek a telefonra egy filmet, [dvdrip-es, sima xvid] amit ugyan le is játszik, de sajnos egy enyhe laggolás érezhető lejátszás közben! :(
    Tipp? Csak mert ragaszkodnék a gyárihoz, a sajátos lehetőségek miatt. :)
  • Truck Driver001
    #3219
  • Solten
    #3218
    Udv.: #3163
  • Truck Driver001
    #3217
    Estét!

    Egy kérdésem lenne, a napokban hozzájutottam egy Galaxy R-hez, [I9103] de valamiért a gép nem ismeri fel, mikor USB-re rakom a telefont. Van valami driver esetleg, mint pl a Nokia Pc Suite? Samsung Kies-t felraktam, de változatlanul nem látja a gép a készüléket. :(
    Jelenleg 32 bites XP-t használok, de ilyen gond még nem volt. Nem értem, mi lehet a hiba, esetleg valaki vlmi ötlet? :)
  • skinnyman
    #3216
    Elvileg a nagy részük azoknak még nem megy, bár némelyikről már olvastam olyat hogy jó már igazából... Igazából szerintem egyik hiányosság sem kritikus, legfejebb a rádió hiánya, de az megoldható a Market-ről egy programmal. Teljesen használható, stabil gyors ROM, mindennapi használatra is...
  • Morphin
    #3215
    Amik vannak a Known Issues-ban azok még mindig nem müxenek rendesen?
    Mi az ami nem jó még a szoftban? Kipróbálnám talán én is...
  • skinnyman
    #3214
    CM9 legújabb előzetes változatát itt találod rá: Link.
    Hivatalosan még nem stabil, de már egy hónapja használom, és szerintem messze a legjobb ROM amit eddig használtam, mindennapi használatra is kellően stabil...
  • LoSA
    #3213
    Tudnátok segíteni abban, hogy a Galaxy S-re hogyan tudom feltenni ezt a CyanogenMod-t? Tudom, hogy rootolni kell, meg ilyenek. Ebben szeretném a segítságeteket kérni! Köszi!
  • Vadnokedli
    #3212
    JVU-t is felrakhatod szerintem.
  • LoSA
    #3211
    Ehhez a KERNEL kérdéshez nem értek...
    Melyiket tegyem innen fel? Én azt akartam, amit benyilaztam.
    Köszi

    Ui.: Rootolni nem akarom a telefont, csak frissíteni.
  • Vadnokedli
    #3210
    Az appokat mindenképp, nekem minden más maradt.. az appok adatai is. Factory reseteld. És aztán. XXJVT/JVS ami jó rom. persze Semaphore kernellel.
  • LoSA
    #3209
    Tudnátok abban segíteni, hogy... Frissíteni akarom a telefonomat ODIN-al... Melyik verziót tegyem fel?! Független telefonom van, most 2.3.3 (I9000XXJVQ) van fent. Köszi a segítséget!
    Illetve olyan kérdésem lenne, hogy ha Odinnal frissítem a telefonomat akkor mindent formázik? (egyébként nem lenne gond, mert van valami spyware) a telefonomon, ami naponta jelentkezik a notification barban. Köszi
  • thedriver
    #3208
    Valaki meg tudná mondani, hogy a Galaxy s-ben mentett wifi jelszavakat hogy lehetne megjeleníteni? Nekem az is jó, ha valahogy le lehetne menteni, és áttölteni majd az új telómba.
  • Solten
    #3207
    Trololo:



  • kucsi08
    #3206
    Sziasztok!

    A #3143 -as hsz-ben leírt problémát én is észleltem a telefonomon, (galaxy s) miszerinte néha önként felvillan a kijelzője.
    Kérdezném ki mit tud erről, ill. mi lehet a problem oka?
    válaszokat előre is köszi!
  • matyi0323
    #3205
    Akkor biztos olyat láthattam, mert magyar illetve eu-s oldalon még nem találkoztam olyannal.
    Ezt nem tudtam, ez akkor visszavonva :D
  • skinnyman
    #3204
    Asszem van egy rakás variánsa, főleg amerikában szinte minden egyes szolgáltatónál, van pl. full QWERTY-s is, az "international" verzióban viszont nincs sajnos...
  • matyi0323
    #3203
    Most hirtelen nem találom már a videót, összehasonlítják egy másik telefonnal, és van rajta vaku. Ha meglesz, linkelem:D
    De googlebe is találtam olyan képet :))
  • skinnyman
    #3202
    Mármint vaku kiegészítőként? Az hogy néz ki? :)
  • skinnyman
    #3201
    Egyrészt legújabb verziót használj, másrészt ha a hangok mappát átnevezed vagy törlöd, elvileg javul a dolog (tökéletes akkor sem lesz, de azért játszható)
  • matyi0323
    #3200
    Remélem jó lesz.
    Köszi.
    Mondom valamiért az galaxy felé húzok, a nexus egyedül a vaku miatt tetszik, de nem hiszem, hogy ez akkora befolyásoló tényező lenne.

    ( egyébként láttam egy angol videót yuotubon, ahol volt S-en is vaku, de magyar leírást vagy magyar oldalon nem találok olyat )
  • júzer02
    #3199
    Van akinek élvezhetően fut a gta 3? nekem állandóan lagol, van megoldás? ezt a Chainfire 3d-t már próbáltam, de nem lett jobb.
  • skinnyman
    #3198
    Mindkettő elég jó telefon, nagyon valsyeg egyikkel sem foghatsz mellé.. Ár/érték arányban ezek most szerintem a legjobb telefonok az egész piacon :)
  • matyi0323
    #3197
    Értem.

    Megnéztem mindkét telót, Galaxy s jobban bejön, egyedül a vaku hiánya ami zavar.
    Majd még akkor átrágom magam ezen, köszi a segítséget és az infókat :)
  • skinnyman
    #3196
    Hát akkor lehet hogy a Nexus S-el jobban jársz... Mondjuk az a mostani árfolyamon inkább 75 ezer körül lehet...
  • matyi0323
    #3195
    Garancia szinte 100% hogy nem lesz rá.
    Most nem akarok belemenni a részletekbe, elég annyi, hogy haverom szólt, hogy " le fog esni pár teló egy kamionról" érdekel-e, ezért kérdeztem, hogy megéri-e. Egyébként teljesen bontatlan, új.

    De megnézem akkor a Nexus S mit tud, viszont igazából ettől az ártól többet semmiképp nem költenék telefonra.