3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • skinnyman
    #3274
    Szerintem kurvára jó, már hozzászoktam annyira hogy nem szívesen használnék GB-t :)

    nokedli: galaxysmtd való az SGS 1-re (i9000)
  • Vadnokedli
    #3273
    Melyiket kéne feltenni? és hogy valami leírást tudnátok adni hozzá? ODIN gondolom nem elég vagy valami? Bocsi hogy lámulok csak most nem tudom rendesen átfutni még.
  • Morphin
    #3272
    Vélemény róla? Mennyire használható már?
    Am kb 1-2 óráig volt fent eddig ICS a telómon, de nem annyira tetszik...lehet meg kéne szokni.
  • Solten
    #3271
    Biztonságos arcfelismerés a Samsungtól

  • skinnyman
    #3270
    Hivatalos CM9 nightly: Link
  • Solten
    #3269
  • skinnyman
    #3268
    Nem fizikai gombokról beszéltem :)
  • jaszy
    #3267
    Én sem látom :D
  • Solten
    #3266
    Szerintem nincsenek also gombok... :)
  • skinnyman
    #3265
    Azta geci... Mondjuk hogy az alsó gombok kinézetét miért cseszik el, rejtély, de ennyi baja legyen...
  • schumimodells
    #3264
    Már megint SGS III
  • schumimodells
    #3263
    Én is láttam szebb koncepciót, volt amelyiken alig volt üres hely az előlapon, annyira kitöltötte a képernyő az egész felületet. Nagyon jél nézett ki.
    A fizikai gomb jelenléte tényleg gyanús kicsit a képen látható modellnél, tudván, hogy ICS-el érkezik az új Galaxy.
  • skinnyman
    #3262
    Elhanyagolható, de jelentettek be több ICS telefont amin mégis voltak gombok, szóval semmi se biztos...
  • Vadnokedli
    #3261
    Ha már ICS jön hivatalosan S2 re akkor S3 ra nem Gingerbread lesz az is biztos ezért az alsó fizikai gomb elhanyagolható, én máshol más képet láttam.
  • schumimodells
    #3260
    Állitólag ez egy lebukott hivatalos kép, de biztosat csak májusban tudhatunk meg.
    A SGS I-et vagy egy Note-re, vagy egy S III-ra fogom majd lecserélni.
  • Vadnokedli
    #3259
    Nem ilyen lesz amúgy.
  • enkuszi
    #3258
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne hogy Team ICS Semaphore kernel mellett a következő bajom lenne. Amikor bejövő hívás van akkor a kijelzett kép egy szétnyújtott valami amit ráadásul nem is középre tesz ki. Lehet valamit állítani hogy a kép rendesen jelenjen meg?
    Nem szeretnék feltenni ilyen HD kaller apot mert az zavaróan lelassította a hívásfogadás folyamatát legalábbis nekem.
    Valakinek valami ötlet?
  • schumimodells
    #3257
    Ilyen lesz a Galaxy S III
  • schumimodells
    #3256
  • schumimodells
    #3255
    Tiz perc múlva visszajött végül.
    Nem tudom, hogy mi lehetett. A főképernyőről és a menüből eltűnt, de a widget változat megvolt.
  • Vadnokedli
    #3254
    Már van Rohadt stabil és gyors ICS- igaz csak béta.
  • penzes19
    #3253
    Ssiasztok orias segitseget szeretnek kerni
    erdekelne egy jol mukodo stabil gyors osszeallitas ( rom, root, lagfix ) galaxy s hez. Ha lehetne egyertelmu linkekkel es egy pici leirassal :-)
    koszonom szepen elore is!
  • skinnyman
    #3252
    Nem, nekem ott van... Biztos jó helyen nézed?
  • schumimodells
    #3251
    Ma egyik pillanatról a másikra, eltűnt a telóról a Play áruház ikonja. Más is tapasztalta ezt?
  • pLau
    #3250
    Sziasztok! Igaz nem sima S hanem S2-m van de valaki hátha tudja a választ! Letöröltem egy képet a telefonomról amit nem akartam:S valahogy vissza tudnám állítani, szerezni?
  • Farkassacred
    #3249
    Ha telenoros vagyok, akkor kb mikorra várható az ICS?
  • Gibor
    #3248
    Szuper, de macerás, ha az alap samsung launcher van benne, elgondolkodtató hogy feltegyem-e, jelenleg cserélt ics-el működik.
  • Prody
    #3247
    Ok
    T-s készülékkel megy az update amúgy?
  • Farkassacred
    #3246
    Jah , ezt eddig nem tudtam hogy szolgáltatótól is függ , kösz az infót :)
  • skinnyman
    #3245
    De megjelent hivatalosan itthon, csak mondjuk függetlenre, neked meg xy szolgáltatós van...
  • Farkassacred
    #3244
    Akkor az azt jelenti hogy Magyarországon még nem jelent meg?!
    Én inkább hivatalosan csinálom :)
  • skinnyman
    #3243
    Gondolom a product code-odhoz nem jelent még meg (függ az országtól és szolgáltatótól, amúgy meg is lehet változtatni nemhivatalos módon)
  • Farkassacred
    #3242
    Üdv:)
    olyan problémám lenne ,hogy nem talál frissítést, se a telefon( S2) se a Kies program:( ugyebár ma már frissíthető lett volna az Ice Cream Sandwich( android 4)??!
  • skinnyman
    #3241
    Alapból valszeg megmaradna minden, de a helyedben én lementenék mindent és manuálisan csinálnék egy full reset-et, hogy biztosan minden jól menjen...
  • Prody
    #3240
    szervusztok drágáim
    S2-t frissíteném 4.0-ra... csináljak biztonsági mentést? vagy minden adat/kép megmarad a telefonomon? nem akarok elveszíteni 3-4ezer képet :D
  • Vadnokedli
    #3239
    Kinder tejszelet
  • Solten
    #3238
    Megérkezett az Android 4.0 Galaxy S II-re



  • Morphin
    #3237
    Visszatérve CM-re...tegnap raktam fel a MIUI 2.2.24-t asszem vmi Mintberry edition...nagyon bejövős az egész.Sztem (az én szemszögemből) sokkal jobb a CM 7.1-nél.(leszedtem még a legfrissebb 2.3.9 MIUI-t,de nemtom mennyivel másabb az)
    Lényegében iPhone szerű, de mégsem...hibrid az egész és nagyon jó.
    Azért a végleges CM9-re még nagyon kíváncsi vagyok,de sokáig marad ez a MIUI az tuti!
  • skinnyman
    #3236
    Nem bővíthető...
  • csiyko
    #3235
    Értem! Ezzel csak annyi a bajom hogy én nem értek ezekhez a műveletekhez! Viszont ha beugrok vele egy szervízbe ott raknak nekem fel a kiesen elérhető romnál újjabbat? Köszönöm a válaszod!