3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Vadnokedli
    #3394
    Play Music ről nem talál semmit ez a szar; csak Tuneln Radio - PLAY b AOL Music - iSyncr for PC - stbstb. mindjárt megnézem itt neten is gépn.
  • skinnyman
    #3393
    Az a legújabb pedig szerintem... Ha nincs benne, szedd le play-ről
  • Vadnokedli
    #3392
    03.17-es van rajta.
  • Vadnokedli
    #3391
    melyik gapps-t pl? Neked melyik van?
  • skinnyman
    #3390
    A kék hangszóros verzió az valami keci régi már, még a 2.x-es időkből ragadt oda. Szedj le valami újabb gapps-t, vagy market-ről szedd le az újat, Play Music a neve...
  • Vadnokedli
    #3389
    Nincs arany füles ikonja :D Kék hangszóró az ikonja vagy mi amúgy.
  • skinnyman
    #3388
    Igen, aminek ilyen arany füles ikonja van (Play Music).
    PowerAMP-ot én megvettem, le volt árazva nemrég néhány száz forintra, annyit megért hogy ne kelljen szopnom vele többet, tényleg jó kis progi.
  • Vadnokedli
    #3387
    4.0? Az alapot használom. Power AMP pedig fizetős, 2 hét trial os. Vagy mi.
  • Vadnokedli
    #3386
    Csak pár zenénél csinálja ezt..., és már konvertáltam át is meg minden, lehet túl jó a minősége..
  • skinnyman
    #3385
    Passz, nálam még nem volt ilyen, meg amúgy is Power AMP-ot használok. Music 4.0-t próbálod legalább? Nyomj neki egy clear data-t vagy passz...
  • Vadnokedli
    #3384
    Az miért van hogy "Unfornately, Music has stopped." miközben megy :).. csak nem enged váltani zenét.. se semmit. Már a fejemet verem a falba.
  • skinnyman
    #3383
    Lemérted? :O
  • Vadnokedli
    #3382
    nekem is csak 70 fok volt eddig a max.
  • skinnyman
    #3381
    Hát ha belegondolunk, hogy ugyanaz a GPU van a telóban, mint a Galaxy Nexus-ban, nem csoda hogy tud melegedni :) Egyébként durvábban nálam még sosem volt forró, legfeljebb közepesen meleg.
  • Vadnokedli
    #3380
    Nekem Dead Space közben szokott felmelegedni, ha zenét hallgatok közbe.
  • Morphin
    #3379
    a 16.-i teljesen korrekt...van elég memória és gyors is...most értem haza és 9%on volt az akksi. 2 napot bírt és elég sokat játszottam.
    amúgy vmelyik este játszok és 30%körül volt az akksi gondoltam közben rádugom a töltőre, olyan szinten felmelegedett a teló...azt hittem szétpukkan az akksi vagy nem tudom. levettem a hátlapot meg fújkáltam (játékot abba hagytam persze), utána elkezdett hűlni és normál hőfokra beállt...
  • skinnyman
    #3378
    Alapból az nincs még, én root explorert használok, annál úgy sincs jobb :) De ott van csomó ingyenes is amik szintén teljesen jók (ES File Explorer, Astro, Androzip, stb.)
    A gyári Android ficsőrök közül már régóta megy minden rajta szerintem. Ami ehhez a telóhoz hiányzik még az egy rádió.
    Meg persze vannak CM ficsőrök amik még nincsenek kész (témázás pl).
    De ezek (rádión kívül) már csak extrák, szóval így is közel fullos a ROM.
  • Morphin
    #3377
    fájlkezelőre gondolsz? mert azt én nem találtam benne...(fél perc felrakni egyet marketről)
    flasheltem 15.-ről a tegnapira és megmaradt minden..zsírkutya
  • grillterasz
    #3376
    ami azt illeti a MIZUZINE játékával lehet nyerni. ezt a t-mobile hirdette meg, egy online magazin inkább fiataloknak. Regisztrálsz, megosztod sok emberrel és ha tiéd a leglátogatottabb, akkor nyersz egy ilyen mobilt és akár a fődíjat, egy galaxy tab 8.9-et! hajrá!! :D
  • krisztakelemen
    #3375
    Én személy szerint egyiket se venném meg, de haverom múltkor magyarázott valami nyereményjátékról ahol ilyen galaxy Y-t lehet nyerni elég könnyen... azt nem tudom pontosan hol vagy hogy, de szerintem, ha úgy is ilyet szeretnél venni, nézz utána, vagy ha esetleg itt hallott valaki ilyenről az beírhatná!
  • halkapsz
    #3374
    Galaxy y jobb szerintem, bár csak 1 hajszállal. Kicsit jobb a kijelző (6ppi-el). Bár a kamera rosszabb, de úgy hallottam az aksija jobb. Illetve később jött ki.
  • Vadnokedli
    #3373
    Van már mappakezelő[vagy mi] benne?
  • Vadnokedli
    #3372
    Mini ha mindenképp ezek közül kell választani.
  • elefantcsont
    #3371
    Tudom, hogy rossz topikba írok, de nem találtam megfelelőt.. Tehát mobilvásárlás közepette vagyok épp és nem tudom eldönteni, hogy mit vegyek. Egy Samsung Galaxy Y-t, vagy Minit? Köszi előre is!
  • skinnyman
    #3370
    Örülj neki :) A 15-i is több mint jó, sokkal szegényebb azzal sem vagy... Amúgy a nightly-k amúgy is naponta szoktak jönni amikor már rendesen beindul a dolog, CM7-nél is így volt szóval jobb ha hozzászoksz. Általában hosszútávon bőven ráér az ember néhány hetente/havonta csinálni egy frissítést és olyan sok dologról nem marad le.
    Persze bizsereg az ember agya amikor nem a legfrissebb van a telefonján, akkor is amikor azt sem tudja mi frissült :)
    Elvileg simán mennie kéne wipe nélkül amúgy ja...
  • Morphin
    #3369
    Még jó hogy délután raktam fel a 15.-it.Akkor most letöltöm rá a mait és megpróbálom wipe/reset nélkól ráflashelni simán...remélem megmarad minden.
  • skinnyman
    #3368
    Félelmetesen jók ezek az új nightly-k amúgy, baromi stabil, most már sok RAM-mal is (370) miközben működik minden, 720p videó is, stb, kb tökéletes. Kb 5-ször olyan jó ROM mint amit a Samu valaha kiadott rá :)
  • skinnyman
    #3367
    Hát tényleg sok minden lehetett...
    A legújabb nighty-t használom, aminél hamarosan elvileg lesz mégújabb (már épül, a get.cm-en, szerintem egy fél órán belül meg is jelenik), ebben elvileg lesz megint kb +30 MB RAM, mert közben a Samsung kiadta a forrását az úk kernelnek ami alapján már rendesen meg tudták csinálni úgy, hogy közben teljesen stabil is maradjon.

    Ha ugyanarról a ROM-ról jössz (CM9), az új verziót mindig simán ráflashelheted arra amid van és minden meg fog maradni, nem kell semmilyen wipe-ot sem nyomni. A biztonság kedvéért lehet előtte egy nandroid backupot csinálni azért ha vannak fontos adatok, de elvileg így működik a dolog.
  • Morphin
    #3366
    Hmm még mindig nem tudom mi lehetett...egy-két "trójait" talált a NOD egy este alatt,de ha jól emlékszem azok már rég a gépemen voltak. (ilyen-olyan crack)
    Most MIUI Mintberry van, de ez sem tetszik mivel kezdtem átszokni ICS-re.
    Kérdés: azt hogy lehet, hogy ha mondjuk egyik nightly-ról a másikra flashelek, a programjaimat ne nekem kelljen mindig visszarakosgatni.
    Te melyik nightly-t használod?
  • DjCooll
    #3365
    Sikerült megoldanom a problémát!
    Leformáztam a telefont és működőtt minden!
  • ACE
    #3364
    Ha nem akarod függetleníteni akkor meg kell várni amig megjelenik a T-mobile-os verzió. De amit hallottam róla hogy nem túl stabil, lehet meg sem fog jelenni csak már a következő verzió...
  • skinnyman
    #3363
    Hát, manapság jobb figyelni, igazából bármelyik program/oldal lehetett aminek megadtad a hotmail adataidat, sőt, akár olyan is aminek nem... A vírusírtó/tűzfal meg attól nem véd meg, hogy valaminek ezeket az adatokat megadd... Az biztos hogy CM-ben nincs, nem volt, és nem is lesz kártékony program, mivel az egészet egy közösség fejleszti és nyílt forráskódú. A többi névtelenebb főzött ROM-ban el tudnám képzelni, de még ilyesmiről sem hallottam semmilyen példát, ezeket azért általában megbízható emberek fejlesztik. Igazából nagyon sok minden lehet, ha a telefonról indult tényleg a dolog, valami programra gyanakodnék (főleg tört programra ami látszatra csak valami ártatlan dolog) elsősorban.
  • Morphin
    #3362
    Van egy olyan gondom, hogy a hotmail fiókomat letiltották, mert (akaratomon kívül) rengeteg spam-et küldtem nagyon sok embernek.Már így fogadott itt a gépen amikor rá akartam nézni...
    Lehet valami a telón(most visszaraktam a MIUI-t,de még a CM9 volt amikor elindult ez a szarság) ami ellopta a címem+jelszavam? Vmi ipad/iphone-os spameket "küldözgettem"...
    Gépemen évek óta nincs ilyen szarság...vagy ha azon lenne mit futtassak? NOD éjjel-nappal megy+router tűzfala.
  • skinnyman
    #3361
    CM-nél stabilabbat szerintem biztosan nem találsz, GB-n is CM7-et használtam, sokkal jobb volt a gyári Samsung ROM-oknál, bármelyiknél.
    Az új nightly-kat meg nem kötelező felrakosgatni, inkább örülj hogy ennyire dolgoznak rajta, de abba a néhány gomnyomásba amíg felrakod sem törik le a kezed :)
    A néhány dolog kivételével (rádió) fullos az ICS, én biztos nem váltanék vissza. De ha mindenképpen fullos, stabil ROM kell, CM7 arra a legjobb szerintem (legfrisseb nightly abból).
  • Morphin
    #3360
    CM és MIUI-n kívül van vmi értelmes főzött rom?
    Nem nagyon tetszik az ICS (még) stable sincs egyelőre...újabb nightly-kat meg nincs kedvem mindig felrakosgatni.
    GB kéne inkább...de kérdés az hogy melyik verzió legyen illetve, hogy főzött vagy gyári + mókolt kernel?
  • Lacimanyó
    #3359
    Sziasztok Boldog felhasználója vagyok egy Galaxy s 2-nek, azaz majdnem hogy, de sehogyan sem tudom hogy hogyan kell rátelepíteni az Ice Cream... Software-t a telefonra.. T-mobilos a készülék.
    Tudnátok ebben segíteni???

    Nagyon köszönöm!
  • DjCooll
    #3358
    azzal kezdtem. ott is a recoveryt és a ürítést írták.
    voltak reakciók, azt mondták h bevált nekik.Nekem nagyon nem akar. :/
    Azért köszi a segítséget!!
  • skinnyman
    #3357
    Hát akkor passz, én a helyedben rágugliznék a hibaüzenetre, hátha más is belefutott már.
  • DjCooll
    #3356
    több mint a 3/4ede szabad.
    nyomtam igen. de nem megy. fiókkal lehet probléma és azért nem sikerülhet a letöltés?
  • skinnyman
    #3355
    Sztem root explorerrel nézd meg mennyi szabad hely van a /cache-ben.
    Clear data-kat nyomtál Talk-ra, Market-re?