3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • LoSA
    #3434
    Mire?
  • csiyko
    #3433
    Kiesen elérhető a 2.3.6
  • skinnyman
    #3432
    Ide is: S III
  • skinnyman
    #3431
    Galériában szerintem dátum szerint vannak rendezve a cuccok, a legfrissebb van legelől. Ha más rendezéseket akarsz vagy több opciót, kipróbálhatod pl ezt a progit: QuickPic
  • Csari
    #3430
    Sziasztok!
    Nem rég kaptam új memóriakártyát az S Plusomba, 8 gigásat, eddig pici volt így a fotók a belső tárhelyen voltak. Áthelyeztem őket, direkt úgy, abba a mappába, hogy folytathassam ugyanoda a fényképezést, így legalább egyel kevesebb mappa lesz galériában, úgy is van sok.
    De áthelyezés után a galériában fordított sorrendben, és kicsit összekeveredve vannak a képek. Próbálkoztam már mindenféle másolgatással, számítógépre, telefonon belül, de semmi nem javította meg.
    Ami még érdekes, hogyha pl a mappa neve Camera1, akkor jó sorrendben vannak a képek, ha simán Camera(amibe fotózni tudnék), akkor rosszul. Eléggé felidegesített.
    Nem életbevágó, de ha van valami tippetek, vagy egyáltalán tudjátok, mi alapján rak sorba képeket(fájlkezelőben és gépen jól vannak!), akkor megköszönöm a segítséget. :)

    Csari
  • Kongy
    #3429
    Üdv

    S2-m van, és a videofelvételek néha belaggolnak. Nem értem miért. Nem olyan nagy probléma, csak kicsit zavaró. Hiába tettem 720p-be 1080-ból, akkor is be-belaggol. Mi lehet a gond? Zsír új a telefon.
  • skinnyman
    #3428
    Milyen ROM van azon? Frisstsd/full reset. Bár erősen kétlem, hogy bármelyik gyári ROM-nak ilyen gondjai lennének...
  • w77d
    #3427
    olyat is produkál, hogy ha végre elmegy egy SMS, az ilyen totál összevissza karakterenként érkezik meg...
  • w77d
    #3426
    annak semmi baja, a kártyát más készülékbe áttéve tökéletesen működik
  • Kenny85
    #3425
    Csak akkor ismer fel kies, ha a gyári launcher van elindítva
  • skinnyman
    #3424
    Van egyszerű módszer rá még, de azért az is igényel némi utánaolvasást, hogy tudd hogy mit csinálsz. Ha kies-sel akarod, próbáld meg pl másik géppel.
  • pheco
    #3423
    De Kiesen keresztül egyszerű lenne frissíteni a telót. Vagy azon kívül is van egyszerű módszer rá?
  • skinnyman
    #3422
    Hát én elsősorban a szolgáltatóra gyanakodnék ill. rossz térerőre.
  • Solten
    #3421
    A Samsung legyőzte a Nokiát
  • w77d
    #3420
    gyerekek az mitől lehet, hogy tegnaptól kezdve a telefonom minden beszélgetésnél úgy 10-15 másodperc múlva bontja a kapcsolatot? SMS-t, meg kb minden harmadikat küldi el, a többi sikertelen...
  • skinnyman
    #3419
    Hát a legjobb megoldás erre az, ha nem használsz kies-t, elég érdekes egy program...
  • pheco
    #3418
    Az lenne a problémám, hogy feldugom usb-re, rámegyek, hogy samsung kies, de a kies nem ismeri fel. Régebben volt, hogy felismerte, de frissíteni akkor sem tudtam valamiért, de most már fel sem ismeri a telefont. Mitől lehet?
  • Vadnokedli
    #3417
    Van új GApps.
  • skinnyman
    #3416
    Mit akarsz, amíg a tompa felével csinálja, egy karcolás nincs rajta :)
  • schumimodells
    #3415
    Létezik, hogy ennyire birja az ütést, még akkor is, ha Gorilla Glass védi?
  • Vadnokedli
    #3414
    Nekem nem tőrt le, rajta van, csak ugye alap fájlkezelőben mégis jobb volt használni azt ami van.
  • skinnyman
    #3413
    Hát abba a két kattintásba amíg leszeded play-ről azért ne törjön már le a kezed :)
  • Vadnokedli
    #3412
    Szerintem rádió az nem is kell. Fájlkezelő kell, meg hogy lehessen bluetooth al APK-t küldeni és ne kelljen hozzá külön app.
  • skinnyman
    #3411
    Van új nightly, ezzel a kamera már tud menteni microsd-re is képet/videót, ezt még hiányoltam kicsit. Most már talán csak a rádió hiányzik :)
  • skinnyman
    #3410
    Nem véletlenül nightly a neve, örülj hogy nem jön naponta :)
  • Vadnokedli
    #3409
    Tudtam ha felrakom a 19.i nightlyt tegnap akkor jön másnapra egyből mai
  • KaBuTo666
    #3408
    A francba, akkor beviszem szervizbe. Kösz szépen srácok!
  • Vadnokedli
    #3407
    Garancia.
  • skinnyman
    #3406
    Hát ez elég cifrának hangzik, ha van rá gari, én mindenképp bevinném egy szervizbe.
  • KaBuTo666
    #3405
    Helló!

    Nekem nem Samsung GT-I9000 Galaxy S mobilom van, hanem Samsung galaxy s plus i9001, de a probléma lehet ennél tágabb.
    Az a problémám, hogy hetente a mobil randomra újraindul. De úgy, hogy nem kell pin kódot megadni újra és újra, csak ismét a főképernyőn találja magát úgy hogy közben egy kis ablakban mutatja hogy go launcher vagy tw launcherrel indítsa, meg ami program indul a mobillal együtt az is jelen van, máskülönben kiszoktam nyomni a programot. Azt tanácsolták, hogy csontig merítsem le az akkut, meg hogy ha 100%ra feltöltötte, akkor még töltsem 3 órán át. Ez mind megtörtént, ezek után pár nappal később már egy hibaüzenetet kaptam a nyakamban. Kép.
    És megint csak randomra újraindul. Mi lehet a probléma és hogy oldhatnám meg? Esetleg új akku után kellene néznem? :S Battery widget van csak feltéve amihez köze lehet az akksinak. Mikor megvettem a mobilt, az után 2 hétig pakoltam rá a programokat és a játékokat és nem csinált ilyen random újraindulást jó pár hónapig. Azóta nem lett feltéve új program vagy játék, ezért is gondolom hogy csakis kizárólag az akkuval lehet probléma. Előre is köszi a válaszokat.
  • Samsung1994
    #3404
    Itt egy videó az ICS-ről saját felvétel
    http://www.youtube.com/watch?v=sKtN_yG9H4o&context=C466cd58ADvjVQa1PpcFO_4pZxBFIMEWbfwLav3N6Ij_3oEQZlzT0=
  • skinnyman
    #3403
    Az I9300-nak is ilyen dummy box-ja van bejelentés előtt, itt látszik a valós alakja is kb: Link
  • skinnyman
    #3402
    Hát, próbálok majd emlékezni rá :)
    De az enablernek amúgy mennie kéne, azzal majd próbálkozz még :)
  • Vadnokedli
    #3401
    Meg van..., tudnál szólni majd alkalmanként ha van update hozzá? (Mert én nem látom marketen, és nem jön rá update.)
  • skinnyman
    #3400
    T-Mob USA-val szerintem biztosan mennie kéne, próbáld meg újra... Vagy fent van az APK 1000 helyen, bárhonnan leszedheted :)
  • Vadnokedli
    #3399
    Hát ez a buzi igy se engedi letolteni :D... neked hogy van meg? Probaltam enablert Verzion/Tmobilet USA-t
  • skinnyman
    #3398
    Hát most ezen kár problémázni, akkor hekkeld fel valami market enablerrel vagy mittomén :)
  • Vadnokedli
    #3397
    Aha... :'D
  • skinnyman
    #3396
    Ez?
  • Vadnokedli
    #3395
    Ja már meg van miért.. "This item cannot be installed in your device's country"