3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • schumimodells
    #3474
    Mostanában elég gyakran előfordúl, hogy a teló az asztalon van és magától felvillan a kezdő képernyő, majd pár másodperc múlva elalszik. Vajon mitől lehet, és hogyan lehetne ezt orvosolni?
  • Krisztiam #3473
    hát ez egy brutál telefon lett.. kemény nagyon, viszont nekem túl nagy.. akinek nagy a keze annak lehet jó..
  • Solten
    #3472
    Samsung Galaxy S III teszt
  • Vadnokedli
    #3471
    55-60 ért már van független új galaxy S is, ez másfél éves és 50 ért, nem valami kedvező.
  • g1397k
    #3470
    Galaxy s Telenor, másfél év, ha érdekel valakit szóljon: 50000ft
  • Vadnokedli
    #3469
    pedig karcolódik,csak nagyon minimálisan, lassan 2 év alatt 2 karc van rajta. :D
  • jazzy
    #3468
    Fölösleges, Gorilla Glass nem karcolódik egyáltalán.
  • Solten
    #3467
    Galaxy S III – Angliában is rekordot döntött
  • Krisztiam #3466
    sziasztok
    lenne egy kérdésem, a gmail-es címemet, hogy lehet kitörölni a telefonból?
  • ba32107
    #3465
    Hi, szerintetek érdemes fólia a telóra? Nekem eddig volt rajta, jól is működött, viszont nemrég megkarcoltam, és orbitálisan ronda. Ha levenném a fóliát minden oké lenne, de nem tudom vegyek-e újat utána, azt mondják nem igazán karcolódik az üveg.
  • garfield75
    #3464
    sziasztok,

    van egy Samsung i9003-as telefonom. nemrég kaptam. milyen progikat kell feltétlenül leszedni,hogy "minden" működjön?
    előre is köszi, ha valaki segít.
  • skinnyman
    #3463
    A telefonomon is pont annyi hely van :D
    (8+32 GB)
  • Vadnokedli
    #3462
    40GB-s HDD-re mit rakok? 200Mb szabad hely alig van :D
  • skinnyman
    #3461
    Öreg hiba :)
  • Vadnokedli
    #3460
    arra amúgy, amúgy már leszedtem, csak nem szoktam torrentezni. :D
  • skinnyman
    #3459
    CM-N? Azmiaz? Ha CM9-re gondolsz: torrent link is ki van rakva, onnan teljesen jól le lehet szedni.
  • Vadnokedli
    #3458
    Hibás a mai CM-N nek a letöltője
  • Prody
    #3457
    kösssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • skinnyman
    #3456
    (Illetve S2-t lehet)
  • skinnyman
    #3455
    kies-sel nem fogja 4.0-ra frissíteni :)
  • schumimodells
    #3454
    Ha KIES-el frissited, akkor minden meg kell maradjon, még a játékok is.
  • Prody
    #3453
    Ha frissítem 4.0-ra, akkor a képeim és a programok rajta maradnak a telefonon?
  • Solten
    #3452
    Amugy a bongeszes qrvajo, vagy 3x gyorsabban tolti be az oldalakat mobilnettel az ICS browsere mint a GB-nel. Maga az ICS is kul, joval olvashatobbak, letisztultak a karakterek.
  • Kaszi46
    #3451
    Sziasztok.

    Galaxy s2 telefonhoz milyen kábelt kellene beszereznem hogyha össze szeretném kötni tv-vel(hdmi), és egy wireless logitech k400 keyboard+mouse kombóval(usb unifying), és tölteni is szeretném egyidőben?

  • Solten
    #3450
    Nem. Most konkretan en lesz@rom hogy zold vagy kek...
  • Vadnokedli
    #3449
    Olyan gagyi nem?
  • Solten
    #3448
    Igen.
  • Vadnokedli
    #3447
    Ugyanugy zold az akku jelzo mint GBn? Mint SGS3 videon?;
  • Solten
    #3446
    Igen, ez a tacsviz elegge ront az osszkepen... :)
  • Robi546
    #3445
    Értem,köszi a segítséget. :)
  • Gibor
    #3444
    Bármelyik jó, mivel évek óta szabvány a töltő illetve adatkábel csatlakozója. Én pl Nokia töltőt használok autóban :)
  • Robi546
    #3443
    Üdv!

    Nekem Samsung Galaxy S Plus-om van és szeretnék hozzá olyat venni hogy "Autó töltő" tehát hogy ha belerakom az autóba akkor töltés alatt legyen a telefon hogy ha használom a GPS -t és ilyet hol tudok venni ? Igazából találtam egy oldalon de ott csak úgy volt írva hogy Galaxy S tehát nem Plus hanem sima S, és az mindegy hogy Plus -ra van vagy sima S -re ? Lehetőleg olyat ami Szlovákiában van mivel itt lakok. Köszi a válaszokat!
  • Gibor
    #3442
    Mivel független vagyok kipróbáltam egyből megjelenéskor, de tettem is rá custom rom-ot, gyári TouchWiz miatt is... Gyorsabbnak szemlélem a custom romokat.
  • Solten
    #3441
    Vegre elerheto az ICS a KIES-en keresztul nalam is... (S2 - UK) Epp felpakolodik.
  • ACE
    #3440
    Na, ma jelent meg T-mobile-os S2-re az ICS. Mit tanácsoltok felrakás előtt? Hogyan frissítsem KIES-en vagy telefonon?
  • skinnyman
    #3439
    Új nightly-ban már van olyan voodoo sound alapból, ami a rendes control appal működik :)
  • Krisztiam #3438
    szvsz nekem nem tetszik külsőleg, túl nagy meg olyan tepsi telefon lett, nagyobb az s2-nél, de amúgy belsőleg lesöpör mindent szerintem..
  • Solten
    #3437
    Galaxy blog: Kipróbáltuk a legújabb Galaxy készüléket



  • G_ArchAngel #3436
    zsenialis weblap: Samsung galaxis!:)
  • csiyko
    #3435
    független telóra