52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • noelets
    #48730
    Arra jártam, de csak egyszer, nem ugrott be, hogy ilyen király... :) Én most váltottam a Promods-ról, TSM-re mert idegesített a sok bug...
  • szaboz80
    #48729
    Promods 2.0 Írország északi oldala...
  • noelets
    #48728
    WoW! Ez milyen mod, vagy "helyileg" hol van? :)
  • szaboz80
    #48727
    Gondoltam dobok egy képet a havas kalandról. Két kanyarral arrébb elakadtam és 1,5 óra volt ~300 m :)

  • fcbarcelona1
    #48726
    El tudnátok küldeni nekem a magyar map linkjét ami működik rendesen 1.22 alatt
  • fcbarcelona1
    #48725
    Nekem nem volt semmi mod benne de csináltam egy új profilt és megoldotta a gondot
  • atis0418
    #48724
    Sziasztok! Használja valaki az AETR plugin-t? Ha igen, akkor hogy az ördögbe bírjam működésre? Bemásoltam mindent a helyére, betöltéskor a fenti listában pirosan megjelenik, hogy "failed to load telemetry_tac_x64.dll" és utána: 00007. Ilyenkor mi van?
  • brutusz1
    #48723
    Nekem no police mod csinálta ezt.
  • gordon 24
    #48722
    Aludjatok egyet, Ez szokott segíteni.. De beletett mod is okozhatja.. Ha úgy sem és még nem vagytok nagyon fejlettek csinálj új profilt aztán kezd elölről..
  • fcbarcelona1
    #48721
    Tegnap előtt vettem meg steam-en és játszottam valamennyit vele és már nem voltak fuvarok másnap.
  • mgyuszi72
    #48720
    Sziasztok!
    Ez engem is érdekelne./Mármint,hogy hova tűnnek a fuvarok/
  • fcbarcelona1
    #48719
    Sziasztok!
    Valamiért eltűntek a fuvarok, mi lehet a gond?
  • Aborg
    #48718
    Meg valami: a Euro Truck Simulator 2 v1.22.2.4s -re erdemes felrakni a "Improved Weather Reload r5.5.5" -MOD-ot?
  • Aborg
    #48717
    Udv!

    Nincs arra valami MOD hogy a szembejovo kamionoknak legyen hangja mikor elzugunk egymas mellett?
    Es bocsi a kerdesert: hogy kell MOD-okat telepiteni?
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2016.02.11. 19:39:04
  • Bukephalos
    #48716
    köszi BlueMaster, így már jobb!
  • BlueMaster
    #48715
    Tedd magas prioritásba a mod managerben!
  • atiwrc
    #48714
    Én is bejártam már nagyjából az egész területet, bár biztos vannak még utcák amerre nem mentem.
    Kamion kereskedőt találtam vagy 8-10-et már, de munkaközvetítőt csak kettőt. Tatabányán és Székesfehérváron nézelődj ;)
  • Bukephalos
    #48713
    köszönöm, akkor még szöszölök vele, mert némán húznak el mellettem a kocsik
  • SimaSuna #48712
    Magát a modellt akartam letölteni, hogy tudjam szerkeszteni. Ezek csak skinnek..
    De megoldottam Cs.Krisztián barátommal :)

  • Frequency
    #48711
    Miért akarsz konvertálni mikor le is töltheted?
    [URL=http://www.modsats.com/tag/peterbilt-579/][/URL]
  • Pofozos
    #48710
    45-ös pihenő
  • BlueMaster
    #48709
    A Sound Fixes Pack v 12.1-ben jók az AI hangjai. Külöféle hangjai vannak a kamionoknak, buszoknak. (turbó hang, váltó)
  • SimaSuna #48708
    ETS2 kamiont mennyire nehéz átkonvertálni ATS-be?

    Van egy 579-s Peterbiltem, de nem tudom áttenni ATS-be..
  • AdaKiller
    #48707
    Hungary map-nél van munkaerőközvetítő, ahol sofőröket tudok felvenni? Eddig valahogy nagyon elkerültem ...
  • atiwrc
    #48706
    Köszönöm!
    Tokéletesen működik ;).

    Eljutottam Oroszországba pár fuvar erejéig, képek és sztori majd később.

    Egyébkét azt hiszem két féle orosz map is van melyik a jobb? (A russian open spaces nevűt szedtem le.)
  • Bukephalos
    #48705
    Tudnátok ajánlani egy jól működő AI Sound mod-t?
    Próbáltam a Brutal Environment External Sound-ját és a Sound Fixes Pack 12 -es mod-t is. Mindegyiknél remekül hangzik a tankolás, a kapcsolók kattogása, a szél zúgása a fülkében, de a forgalomból semmi zörej. Pedig ez utóbbi lenne a lényeg, a többi csak másodlagos.

    Előre is köszönöm!
  • hangacsi
    #48704
    Vedd meg. :)
  • Kiscsavo00
    #48703
    Helló

    Nc ore - ről töltöttem le de máshonnan is letöltöttem de ugyan az a helyzet.
  • Bukephalos
    #48702
    Szia!

    Steamet elindítod
    játék nevén jobb klikk, tulajdonságok
    Általános fül, indítási opciók beállítása
    -homedir "meghajto nev\konyvtarnev\konyvtarnev stb" pl.: -homedir "d:\ets2"

    ha a kezdő videot is szeretnéd kilőni: -nointro (előző elé, után tökmindegy, csak szóközt hagyjál)
  • Carl Davies
    #48701
    Ncore-ról vagy piratebay-ról, esetleg máshonnan töltötted le? Vagy Steam-en megvetted?
  • atiwrc
    #48700
    Valaki nemrégiben említette, azt hiszem itt vagy a GTS topicban, hogy át lehet hivatkozni az új pályák(mapok) helyét.
    Valaki le tudná írni, hogy lehet ezt megoldani? A Dokumentumok mappában, pontosabban a C-n sosincs annyi üres helyem, hogy 1-1 új pályát kipróbáljak, vagy megfelelő mennyiségű zenét berakjak. Át lehet valahogy hivatkozni ezeket a mappákat máshova?
  • Kiscsavo00
    #48699
    Nem tudom
  • Puhos
    #48698
    És ezek szerint nem tudod, hogy a játékod eredeti-e vagy nem? LOL
  • Kiscsavo00
    #48697
    Még nem is játszottam vele nem tudok profilt készíteni és ki is lép
  • Carl Davies
    #48696
    Valami mod okozhatja. A játék eredeti?
  • Kiscsavo00
    #48695
    Sziasztok

    Még annyit szeretnék kérdezni hogya az 1.22.1 - es verzióval miért nem tudok profilt készíteni mire bejön a profilja akkorára kilép és lefagy mi lehet az oka?
  • StephenKing
    #48694
    48686-os hozzászólásban ott van a TSM map linkje.
  • Kiscsavo00
    #48693
    Sziasztok !

    Letöltöttem az 1.21.1 - es verziót és ehhez kellene hozzá térkép ki tud segíteni ebben !
  • StephenKing
    #48692
    Ezzel tökéletesen megy! Örök hála!!
  • PetiM44
    #48691
    Nem kell Steamen megvenni, én boltban vettem 4000 forintért, de állítólag 2000-ért is lehet kapni.