52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • bpo451
    #48690
    Üdv!
    Világító névtábla a szélvédő mögé létezik valahol a játékhoz?
  • Carl Davies
    #48689
    Jó lesz azzal is. Én a TSM map 6-ot használom még mindig (ami az 1.17.x-hez való) és nem lépked ki. Annyi, hogy pár benzinkút és markoló piros színű, de az pont nem érdekel.
  • StephenKing
    #48688
    Köszönöm!Én a 1.22-eshez valót töltöttem le de majd kipróbálom a másikat.
  • ToMy_
    #48687
    Igen, ha továbbra is az 1.21-et akarja használni, akkor ezt a TSM verziót használhatja vele.
    Azonban ha patch-el 1.22-re, akkor már ez a TSM verzió kell hozzá:
    http://ets2.lt/en/trucksimmap-6-2-for-patch-1-22-x/
    És ehhez a TSM verzióhoz kell a két DLC (Going East és a Scandinavia).
  • Carl Davies
    #48686
    Nem tudom, hogy melyiket töltötted le, de ehhez nem kellenek a DLC-k.
    http://ets2.lt/en/trucksimmap-6-1-1-for-patch-1-21-x/
  • StephenKing
    #48685
    Kösz. Akkor megvárom mig akciós lesz a steam-en.
  • norbee46
    #48684
    Én úgy tudom hogy kell hozzá!
  • StephenKing
    #48683
    Egy év után újra elkezdtem játszani a kérdésem az lenne hogy a TSM map már csak a Skandináv dlc-el megy? Mert felfrissítette magát a játék az új verzióra letöltöttem hozzá a TSM mapot de kifagy indulásnál.
  • smog15
    #48682
    Már tegnap este óta lehet tölteni Steam-n, előre hozták a megjelenést.
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2016.02.03. 07:10:13
  • Frequency
    #48681
    Ma érkezik ;)
  • Gabhess
    #48680
    Sziasztok. Olyan problémám van, win10 telepítése után ( eddig win8.1 volt ) a rádió nem mükszik a játékban. a rádió lista megvan de mikor indítanám , egymás után ugrik az adókra de egyiket sem játssza le. Ha mp3 teszek be a játékba ugyan ezt teszi ugrál egymás után a zenékre de egyiket sem indítja. 8.1 en ilyen gondom nem volt. Ötlet?
  • Szálguldó166
    #48679
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném abban kérni, hogy a Volvo VNL 780-asra "PREDÁTOR" skin van-e és hol találok, vagy valami hasonló festés van-e rá?
    A válaszotokat előre is köszönöm. :)
  • DIESEL DOG #48678
    Szükség lesz a játék könyvtárában található def.scs könyvtárra amiből kitudod emelni a def/cargo mappát. A játék scs könyvtárát egy úgynevezett scs extractor programmal tudod kicsomagolni. Ha ez megvan akkor tudni kellene ennek a pótkocsinak a "nevét" pl. "trailer.krone.profiliner".
    A cargo mappában találod az összes játékban fellelhető szállítmányt. Ezeket egyenként kell módosítani a definíciójában található megfelelő sor módosításával. Pl. van olyan a cargo mappában hogy apples és azon belül olyan .sii hogy krone.profiliner. Megnyitod a .sii-t majd ezt kell látnod: /ez egy saját magamnak módosított def/

    SiiNunit
    {
    trailer_def : .krone.profiliner
    {
    trailer: trailer.tmp.schmitzfd
    mass: 20170
    cog_height_offset: 1
    }
    }


    Itt a trailer sorhoz ahol esetemben a trailer.tmp.scmitzfd-t látod, kell beszúrnod a kívánt mod "nevét" majd mented és kész is.
  • Stefan28
    #48677
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni hogy ez a pótkocsit hogy lehet át írni hogy mindenre jelenjen meg?

    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2016.01.30. 14:20:59
  • hotwheels
    #48676
    Росси́я

    Innsbruck - Nevel - 2240km


    Utoljára szerkesztette: hotwheels, 2016.01.28. 17:12:53
  • smog15
    #48675
    Kicsit csúszkálós billenccsel esőben 53% gumikopottsággal :D

  • SimaSuna #48674
    "StreetNightLife"...#dirtymercy az éjszaka lovagja :)

  • Meridius
    #48673
    *Ibéria helyett Dél-Franciaország, félreértettem a szöveget. :D
  • Meridius
    #48672
    http://steamcommunity.com/games/americantrucksimulator/announcements/detail/988906222919477660

    Ibériai-félsziget DLC megerősítve?
  • kg33846
    #48671
    Sziasztok . Az a gondom hogy elfogytak a sofőrök . Visszaolvasva látom más is találkozott már ezzel a problémával . Van esetleg megoldás rá ? Valahonnan nem lehet sofőröket letölteni ? Ha valakinek van ötlete , megköszönném . Esetleg klónozni nem lehet ? üdv.mindenkinek
  • hotwheels
    #48670
    Köszi!:)

    Ákos -
  • akos25
    #48669


    Hotwheels, Stefan28:
  • sulyid
    #48668
    Köszönöm. :)

  • LiTTLee
    #48667
    Eddigi legjobb combo szerintem! :)
  • B_Jani-7
    #48666
    Teljesen megérte 2 napot szenvedni vele! :) Nem? :D

  • Axtros
    #48665
    A program betöltése után, ahol az éppen aktuális karakteredet választod ki, ott van egy "Módkezelő" nevű gomb, oda bemész, és a bal oldalon található - képes - táblázatból át kell pakolnod az aktív módok listájába azokat, amelyeket szeretnéd, hogy megjelenjenek a játékban. A prioritás is fontos, fentről lefelé történik a betöltés, és ha egy olyan módot raksz be, amely egy már feljebb lévő mód által használt erőforrást töltött be magának, akkor a kisebb prioritású már nem fog betöltődni, így el lehet kerülni a módütközést.
  • sulyid
    #48664
    Jó estét

    Egy kis segítségre szorulnék. Így 46 óra játék utána végre megpróbáltam betenni 1-2 új kamiont a játékba. Addig oké hogy rakjam be a dokumentumokban lévő ETS2 mods mappába, utána beaktiváltam a játékban a modkezelővel, csináltam restartot is, viszont a sehogyan nem találom az új kamionokat a játékban. Nincsenek ott a kamion nézegetőben. Valami ötlet hogy ilyenkor mi van?
    A játék eredeti, tartalmazza az összes DLC-t.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Maceehun13
    #48663
    Szia a tuning packnek a nevét,linkjét eltudod küldeni?Elöre is köszi
  • hotwheels
    #48662
  • Nesuten
    #48661
    Rég nem jártam erre

    Mindenkinek egy legyetek jók ha tudtok
  • Stefan28
    #48660
    Estét!
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2016.01.21. 21:56:56
  • cxaxoxc
    #48659
    No comment...
  • akos25
    #48658




    Tsaba01, DIESEL DOG: Szép szerelvények...
  • hangacsi
    #48657
    Többször is. És korrekt választ is kapott. Többször is.
  • macleody
    #48656
    Leírta, nem?
  • Puhos
    #48655
    Hamarabb kellett volna, mert ugye volt mikulás utána meg karácsony. Sajna lemaradtál.
    Egyébként ez egy topik, ami azért van, hogy akinek az adott témában kérdése van vagy esetleg segítségre van szüksége az leírja a kérdését/gondját.
  • Gabhess
    #48654
    media marktban 3700 huf ért megkapod! De egyéb bevásárlóközpontokban lehet olcsóbb is
  • hangacsi
    #48653
    Kérj Steam-en, vagy egyéb hasonló helyen.
  • Linispower
    #48652
    Skandináv DLC-hez szeretnék kérni egy termékkulcsot ha adna valaki.Nagyon köszönöm.
  • Tsaba01
    #48651
    Kocaól :)