52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • LiTTLee
    #48810
    Nézz fel az oldalukra,be kell regisztrálni csak így tudod letölteni.
    www.promods.net
    Kompatibilis a Rusmappal a TSM-el nem.
  • sulyid
    #48809
    Köszönöm szépen :)
  • atis0418
    #48808
    Sziasztok! Tudnátok adni egy kis infót a ProMods map-ról? Csak annyit tudok róla, hogy a gyári map sehol nincs ehhez képest. Tulajdonképp egy egy felturbózott gyári map lenne? Én TSM-et használok (+ Rusmap+Russian Open Spaces+Baltic), de olyan sablon, hogy bealszok rajta.

    Köszönettel!
  • Aborg
    #48807
    Ezek a MOD-kent bekerult autok hogy jelennek meg a jatekban? Rendesen megvasarolhatok az autokereskedoknel?
    Es a "gyors fuvar" listara is felkerulnek ? (Onnan valogatom a fuvarokat amig nincs sajat kocsim)

    Valakinek van tapasztalata a Realistic Physics Mod-dal?
  • Maceehun13
    #48806
    Sziasztok van vmi jó DAF tunning modotok?
  • StephenKing
    #48805
    Olyan sound mod-ot keresek ami érdemben javítja a kamionok motorhangjait belső nézetben.
  • bélabátyám
    #48804
    Köszönöm szépen a segétséget.
  • MANos Viktor
    #48803
    Persze, KATT!
  • sulyid
    #48802
    Szia megtudnád adni azt hogy honnan szedted le a második képen lévő mostani szériás tgx-et?
    Előre is köszönöm. :)
  • MANos Viktor
    #48801
    Ideje volt már lecserélni a régi gépet.

  • Aborg
    #48800
    Kivancsi voltam hogy van megoldva a valtas. Talaltam egy jo kis magyar videot.
  • hangacsi
    #48799
    Nekem is ki van véve, de 99%-ban betartom a korlátozásokat.
  • noelets
    #48798
    Egyébként ettől még nem hülyeség kivenni szerintem. Én is szinte mindig 90-el megyek, de mikor előzésnél bele kell húzni kicsit vagy az autópályán nem akarod feltartani a belső sávot, mert éppen előzöd azt, aki 86-al megy, nem rossz, ha fel tudsz gyorsítani 100-ig.
  • Axtros
    #48797
    Európa útjain a kamionoknak 80-90km/h a sebesség határuk. Ezért van alapból benne a programban is ez a funkció. Hülyeség, ha kiszeded - akkor inkább menj és játssz NFS-t - de egyébként simán "ki lehet szedni". Csak egy checkbox a Játékmenet menüpontban, sebességlimiter néven.
  • Axtros
    #48796
    A Skandináv DLC soha nem volt DVD változatú, csak steam kódú. A megvásárolt "DVD" is csak kód.
    Regisztrálnod kell a steam-re - sajnos nem lehet megúszni - majd ott a DVD tokban található kódot megadod, és a rendszer automatikusan telepíti a kiegészítőt a gépedre. Jobb esetben - ha megvan eredetiben az alapjáték - akkor meg fogja találni és az install - majd az update-ek - automatikusan végigtelepítődnek. Ha mindennel kész, akkor játszhatsz.
    Ha nincs steam-es tapasztalatod, akkor kérj segítséget a steam fórumán, vagy keress rá a Google-lin, sok leírást lehet találni az egész menetéről, magyarul is.
  • noelets
    #48795
    Indulás: Moszkva-Cardiff, kb. 2300 km.

    Ezzel a rohadt tumultussal kezdődött, 1 utcával arrébb....

    Ömlik az eső Lengyelországban, látszik, hogy Angliába tartok....

    Délutáni csúcs a német autópályán...

    Pihenő, már Angliában.

    És a cél....
  • PetiM44
    #48794
    Steamen be tudod aktiválni a kódot, és az majd letölti neked.
  • bélabátyám
    #48793
    Sziasztok segítsetek,ma megvettem az Euro Truck simulator2 Skandináviát. A Tescoba, haza vittem kibontottam ,és nem volt benne a dvd. De van benne egy steam aktivációs kód. Vissza mentem,a Tescoba az információs asztalhoz . Ott azt mondták,hogy ebbe nincs és nem is jár dvd lemez. Menjek fel az internetre a PlayOn www.playOn.hu oldalra ,és onnan kell letölteni. Én még ilyet nem is hallottam, na felmentem ,meg is találtam az. Euro Truck2 --t de semmi letöltő link ,csak egy leírás a játékról. Most hogy tovább? Belettem csapva ? vagy csak nekem új ez a szitu. Aki járt már így az írja már le ,hogy mit kell csinálni ,hogyan tovább. Előre is köszi.

  • SAX80
    #48792
    Hali :)

    Köszi szépen az (remélem) építő jellegű kritikát :)
    Mivel nem sok időm adódik játszani, meló, család, gyerek, stb.... így mikor este 9 után (hajnali 3 vagy 4 órai ébresztő és 10-12 óra munka után), ha a gyerekkel is játszottam és még az asszonnyal is volt időm beszélgetni egy kicsit, akkor ha leülök arra az 1-1,5 esetleg 2 órára játszani vele, annak a plusz 10-20 vagy adott esetben 30 km/h sebességnek nagy jelentősége van.
    Persze az első pontban írtak helytállóak és nagyon dícsérendőek, de úgy gondolom ez mindenkinek a saját választása.
    Ha lenne annyi időm, mint huszonpáréves koromban, szerintem én se gondolkodtam volna rajta, hogy megvegyem-e. De így már más a helyzet...

    Mindenesetre köszönöm az észrevételeidet :)

    Félreértés ne essék, nem mentegetőztem. A döntés ettől még az enyém.
  • szaboz80
    #48791
    Kérlek, ne vedd támadásnak, amit írok, de kikivánkozik:

    1) A warez nem támogatott, vedd meg, ezzel is támogatva a fejlesztőket.
    2) Ha neked nem elég a 90 km/h, akkor az első pontot vedd tárgytalannak és ajánlom inkább az alábbi játékokat: Assetto Corsa, rF2, NFS... és még írhatnám.
  • Frequency
    #48790
    Sziasztok!
    Van valami új hír a Magyar map-ról?Fél éve csak az aktuális patch javításai jöttek ki,új településekkel semmi.Talán leállt a projekt ?
  • SAX80
    #48789
    Baaaaa... csak ennyi? :D
    Királyság... köszi!
    Régebben, azthiszem 18 wos, vagy ilyesmi... abban még nem lehetett így ki/be kapcsolgatni...

    Zsírkirály, köszi :)
  • noelets
    #48788
    Beállítások -> Játékmenet
  • SAX80
    #48787
    Sziasztok!

    Nemrég kezdtem el játszani az Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia - val és lenne egy kérdésem.
    Azt, hogy leakad a pótkocsi menet közben sikerült megoldanom egy crack-el... viszont sehogy sem sikerült elérnem, hogy a 90 km/h-s limitet kiszedjem. Itt a fórumban találtam pár linket modokhoz, de egyik sem működött.
    Nem szeretnék 400 km/h-val közlekedni, de jó lenne ha a játék engedné, hogy a kamionom menjen annyival, amennyivel tud... ha 100-al, akkor annyival, ha 120-al, akkor annyival. Tudna valaki segíteni?

    KÖszi
  • noelets
    #48786
    Nem, sajnos.... majd leírom később, hogy melyik szakasz, ha valaki bátornak érzi magát, vagy mittudomén mi kell ahhoz, hogy átjuss ezen... :D
  • bajusza
    #48785
    Nagyon jó kép, másik út nem volt?
  • noelets
    #48784
    Köszi!

    Ma egy kicsit eláztam az Oroszoknál...... no comment
    Egyébként megpróbáltam újból ezt az utat, de nem sikerült, a hídról lejövet ismét elakadtam....


    Utoljára szerkesztette: noelets, 2016.02.22. 21:27:15
  • Desert
    #48783
    Az ETS2 mappában a c meghajtón, game.log.txt néven.
  • noelets
    #48782
    Azt hol találom, vagy hogy működik? Lövésem sincs ezekről... :)
  • szaboz80
    #48781
    A logban minden benne van...
  • noelets
    #48780
    Erről inkább videót kellene csinálni, mert kidob a játék és azt írja utána, hogy "Az Euro Truck ... működése leállt."
  • szaboz80
    #48779
    Csinálj róla képet és a log-gal együtt töltsd fel >>>ide<<< németül. (A szöveg fordításában segítek, ha kell).

    @noelets: A trailerek működnek... gondolom az AIautók is...
  • atiwrc
    #48778
    Egyrészről lehetne, de sokkal kanyargósabbak az utak, főleg ott esztergom környékén, jelenleg egy két tengelyes új Iveco-t vettem, de szenvedek vele, macerás befordulni még az egyszerübb kanyarokba is, ráadásul sok az az 1000LE bele..... :)
  • noelets
    #48777
    Köszi! Tehát akkor gyorsan végig lehet furikázni az egészen...

    UI: Közben találtam ismét egy bug-ot a Promods-ban, Inssbruck-ból kifele jövet, Salzburg irányába egy kis útra kikanyarodva a városból, szintén kifagy a játék. EL SE HISZEM
  • PetiM44
    #48776
    A map méretaránya 1:3, vagyis a valódi távolságnak a harmadát kell megtenned a játékban. Egyébként most még nincs kész az egész ország, tehát a két legtávolabbi pont között sem 500 km a távolság, hanem (saccra) 100-120.
  • noelets
    #48775
    Sziasztok!

    A Hungary mapon a leghosszabb fuvart mennyi idő kb. megtenni? Arra gondolok, hogy ugye a két legtávolibb pont gondolom nincs több 500km-nél, viszont az játékidőben lófa.... Erre ki lett találva valami, vagy viszonylag gyorsan körbejárható a térkép?

    UI: A Jazzycat féle AI autók működnek a mapon?

    Köszönöm!
  • Stefan28
    #48774
    Köszönöm a segítséget!

    Diesel Dog
  • Martin560
    #48773

    A motorfék kapcsoló a kipufogó szelepet állítja át a hengerfejben , a kipufogófék pedig a kipufogórendszerben lévő pillangószelepet működteti, javítsatok ki ha rosszul tudom.


  • szaboz80
    #48772
    Alap (East és Skandi is) + Promods Map
    Utoljára szerkesztette: szaboz80, 2016.02.21. 09:47:48
  • DIESEL DOG #48771
    Próbáld meg kikapcsolni a HDR-t... btw, ez a mod dugig van hibákkal. Nálam a logot teljesen bepirosította mindezt ráadásul úgy hogy rápróbáltam tiszta profillal és nem volt mellette semmilyen más mod.

    #Maceehun13: Én Frank007 és csapata által gondozott Hun Mapon játszok.