52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Aborg
    #48890
    En a kuplungot ideiglenesen egy regi joystickkal oldottam meg. Egyszeruen leraktam a foldre es labbal elorenyomtam. A jatekban a menuban tedd "kozepre igazitott" ra es priman mukodik. A numpadon a sebessegfokozat gombjat igy eleg addig tartani amig fol nem engeded a "kuplungot", azutan mar sebessegben marad. Csak persze rogton kiugrik uresbe amint lenyomod a kuplungot... ezert egy nehezebb csavart raktam a numpad gombra hogy lenyomva maradjon. Spartai megoldas volt de mukodott.
  • BigdaweM12
    #48889
    aludj párat mert nem mindig vannak kamionszállítmányok. de előbb utóbb lesz :)
  • bpo451
    #48888
    Üdv!
    Valaki meg tudná mondani, hogy lehet küldetés szerint kamionszállítmányt vinni a Volvo és Scania üzemekből?
    Oda megyek az üzemhez, de fuvarba nem ajánl fel kamionszállítmányt, csak tartályokat, csomagolásokat, meg ilyeneket.
  • TYÜTYI2006
    #48887
    Sziasztok!
    Próbálkozok H váltós megoldással, de folyton abba ütközök, hogy nincsen kuplung. Már majdnem jó lett néha, még xpadder nélkül is. De nyomva kellett tartani a fokozat gombját, hogy ne ugorjon üresbe, automata kuplungnál is, a digitálist meg nem sikerült megoldani sem. Xpadderrel ugyanez a helyzet sajnos, + még a numpad miatt forog is a nézet stb, bár az megoldható lesz majd. Akinek meg numpadja sincs, az mégjobban gondba van. Kuplung beállításával sem jobb a helyzet, mert ahova állítanmi engedi, az nem kényelmes, 2 kezemet lefoglalja a váltás, illetve nem pedál. Ha rárakom a második pedálra, úgy már majdnem működne is, de a gond, hogy közel van túlzottan a gáz pedálhoz, illetve nincsen fék. A kormányom Logitech formula vibration feedback wheel. A joystick Speedlink sli. A két analóg karjára tettem a váltást. Valahogyan ki lehet kapcsolni a kuplung funkciót? Sok kormányhoz sajnos nincsen sem kuplung, sem h váltó, amihez újan van, az meg túl drága.
    Utoljára szerkesztette: TYÜTYI2006, 2016.03.17. 14:24:31
  • norbee46
    #48886
    Sziasztok!
    Rég jártam erre.
    Szép képek!
  • Krszti1160
    #48885
    Ezek oszt igen :D Mennyi munka van ezekben :D
  • Aborg
    #48884
    Ez a kokpit se kutya, de emez meg jobbnak tunik!
  • Desert
    #48883
    986Mega
    A Skandi meg 96 volt.
    Adhatták volna ki ingyen dlc ként, hogy akinek kell leszedi.
  • Aborg
    #48882
    Probald ki ezt, kimondottan nehez fuvarok: Addons for the Trailers and Cargo Packs v3.8, v1.7 and v1.7 from Jazzycat. Kell hozza az alap MOD is (Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v3.8), az is ott van alatta az oldalon. En is ki fogom probalni.

    A "AI Traffic Pack by Jazzycat v3.5" -ot mar hasznalom egy ideje, nagyon jo! Realis markaju autokat rak be a forgalomba.

  • Krszti1160
    #48881
    Helló, erről a cockpitről mi a véleményetek? :D A fickó csinált egy kis tutoriált , hogy rakta össze a dolgot, kifejezetten ets2-re :D Nekem nagyon bejön :D
  • Axtros
    #48880
    Az új update a Steam Workshop bevezetése miatt kb. 900MB. A többi csak ráadás.
  • szaboz80
    #48879
    Holnap meglesem...
  • Frequency
    #48878
    Az idő is lassabban telik,alig akar megvirradni ;)
  • PetiM44
    #48877
    Itt leírják részletesen az újdonságokat:

    http://blog.scssoft.com/2016/03/euro-truck-simulator-2-update-123-in.html
  • BigdaweM12
    #48876
    tudja valaki hogy mit tartalmazott a mostani frissítés? :D én egyenlőre a gpsben vettem észre a sebességnél ha túlléped a megengedettet akkor piros lesz... valaki még talált valamit vagy ennyi csak? :D
  • Aborg
    #48875
    A Promods-ban a jatek megy siman 50-60 FPS korul, de Szlovenia valahogy leterhelte, ott csak 30 korul mozgott. Vettetek eszre valami hasonlot?
  • BigdaweM12
    #48874
    köszi ezer hála :)
  • Desert
    #48873
    Szia!
    Oslo és Esbjerg
    Container port a cég.
    Itt találod a leírást hozzá:
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=439714272
  • BigdaweM12
    #48872
    sziasztok! a skandi mapon melyik az a 2 kikötő ahova küldetés szerint szállítani kell? polarislines cégre gondolok van belőle több is de seam csak kettőt kér és nemtudom melyik az a 2
  • akos25
    #48871

  • Aborg
    #48870
    Itt is van egy kisebb hiba a Promods terkepen: mintha valami lathatatlan izere felakadna az auto, eleg nehez aztan kiszabaditani. Nem jelentettem a Promods oldalon mert sajna nem igazan ertek angolul.

    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2016.03.10. 11:55:49
  • Fenimor
    #48869
    És ennek most mi köze van a Kínai rizs dráguláshoz?
  • papi08
    #48868
    Sziasztok!

    Arra van valami megoldás, hogy az egyszer, mintázatlan függőponyvás pótkocsi legyen minden pótkocsi típus helyett?
    Nem akarom modokkal televackolni a játékot, viszont díjaznám ha csak az az egy modell lenne minden trailer :)

    köszönöm! :)
  • Nesuten
    #48867
  • szaboz80
    #48866
    ProMods.
  • PetiM44
    #48865
    Hangulatos kép lett. Melyik mapon készült?
  • RiCSi1234
    #48864
    :P
  • Aborg
    #48863
    ...es Salzburg fele...

  • szaboz80
    #48862
    Egy idilli utcakép Lengyelországból...

  • szaboz80
    #48861
    Egy esős vasárnap este Dániában:
  • kientek
    #48860
    sziasztok! ha van kedvetek velünk multizni, gyertek fel TeamSpeak-re: diwat26.hu:9957
    név: ets2 multi

    FB: https://www.facebook.com/ets2hunmulti/
  • Nesuten
    #48859
    örülök hogy megtaláltad azért ez már valami :)
  • Aborg
    #48858
    Koszonom! Bar a linked regebbi verziohoz vezet, itt van a friss.
  • szaboz80
    #48857
    Elküldve...
  • Nesuten
    #48856
    A következő javítással érkezik a Sztím műhelytartalom támogatás mind az ETS2 és az ATS -hez egyaránt amiben ingyenesen elérhető a mod amit automatikusan a modra való feliratkozás után automatikusan frissül az adott mod ....
  • Nesuten
    #48855
    Route Advisor Mod Collection v 4.0 [ETS2 V1.22∼]

    én ezt használom: zzzzzzzzzz_Route Advisor_KAAC_GSM_Center Bottom_1LTB_NF_MCB_TCB_v4.6.scs
  • LiTTLee
    #48854
    Üdv!

    Utoljára szerkesztette: LiTTLee, 2016.03.04. 17:59:10
  • Aborg
    #48853
    Rakd ki legyszi, azert is irtam ide mert remeltem hogy valaki megteszi :)
  • szaboz80
    #48852
    Igen, ott én is szívtam, csak a másik irányból... :)

    Ha Te nem tetted, akkor este kirakom a hibát a hivatalos oldalra...
    Utoljára szerkesztette: szaboz80, 2016.03.04. 15:07:53
  • Aborg
    #48851
    Promods: ezen a ponton van egy vasuti atjaro amin lehetetlen atmenni, lent vannak a sorompok, a vonat meg sehol. Probaltam tobbszor is, mindig ez van.