52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • joceruza
    #48930
    Köszi szépen!
  • Fdm019
    #48929
    Ai nincs még, a legfrissebb trailermodja pedig működik 1.23 alatt.
  • Krszti1160
    #48928
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tegnap a villany szerelő ismerősöm megcsinálta meló helyen, este kipróbáltam 8gomból 4-et ismert fel az ets... +a potit kupung tengelyként... Ma elkezdtem kigobozni, hogy mi meg hogy, közben újra forrasztottam az egészet, így most okés lett minden fain :D Holnap már a dobozt kell megcsinálni és mehet a menet :3

  • joceruza
    #48927
    Sziasztok!
    1.23-hoz van már valamilyen működő jazzycat AI vagy trailer mod?
  • Hosszúpuska01
    #48926
    Köszönöm gyors válaszod már frissül! :)
  • mardal
    #48925
    steamen-játék jobb klikk-tulajdonságok-béták fül és ott kiválasztod
    majd letölti automatikusan
  • Hosszúpuska01
    #48924
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem segíteni abban hogy hogy tudnám steam-en keresztül felfrissíteni a játékot 1.23-ra?
    Előre is köszönöm válaszaitokat!

    Üdv!
  • Szabi #48923
  • smog15
    #48922
    Hungary map külön térkép új profilt kell hozzá kezdeni és 1:3 méretarányban van megcsinálva így egész jók a távolságok meg eléggé élethűen lehet vinni az utakat.
  • Fdm019
    #48921
    Külön térkép.
  • Aborg
    #48920
    En hasznaltam a Promod terkepet is egy ideig, de aztan inkabb kivettem mert elegge belassult tole a jatek. Promodsal 20-50 FPS korul mozgott, nelkule meg 50-60 FPS.

    Ez a Hungary map hogy mukodik? Teljesen kulon terkep, vagy beleileleszkedik az alap-terkepbe? Ha beleilleszkedik, nem tul kicsik a varosok kozti tavolsagok?

    Nem sok mod-ot hasznalok, csak parat: a hangjavito modot hogy hallatszanak a szembejovo autok is, meg az IMPROVED PHYSICS mod-ot, es a Jazzycat fele AI automodell-javito mod-ot.


  • bajusza
    #48919
    szép darab.
  • akos25
    #48918
  • DIESEL DOG #48917
    Részében teljesen egyedi grafika/időjárás modot. (Na jó azért a végeredményhez hozzájárul a PS is :D)

    Az ATS-ből lett átemelve a komplett skybox és lett kombinálva az ETS2 skyboxával. Aztán hozzáadtam az SGate által gondozott időjárás és fény/grafika modot (amibe szintén kicsit belepiszkáltam) továbbá ezt kombináltam a saját egyedi HDR beállításaimmal. Kapott továbbá átdolgozott/javított növényzet (fák, füvek, stb.) textúrákat is. Hozzádobtam az abasstreppas féle flare pack-et is, amibe minimálisan belenyúltam fokozva ezzel a realisztikus vizuális élményt. A realisztikus eső és eső hangok mod nIGhT-SoN munkája, ehhez nem nyúltam hozzá mert úgy jó ahogy van. Belepiszkáltam az env_data.sii fájlba is kicsit módosítva ezzel a lámpák fel és lekapcsolásának idejét valamint a napnyugta/napkelte idejét is (inkább késő nyári időjárást szimulál, a day_in_year 240-es értéket kapott).

    Azt hiszem mindent leírtam róla. 1.19.x verziótól felfele kompatibilis az alapjátékkal is, de én a Hungary mapon használom /tulajdonképpen ahhoz is lett minden beállítva/ 1.22-es verziójú játékkal, ám szerintem 1.23 bétával is megyen mivel tudtommal az SCS nem nyúlt az általam beállított elemekhez. ProMods mappal gőzöm sincs hogy megyen-e mivel azzal nem próbáltam. Gyári alap mappal és Hun map legújabb verziójával tökéletesen fut, a game_log.txt error és warning mentes, viszont minimálisan megnöveli az erőforrás igényt.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.03.24. 14:46:49
  • Stefan28
    #48916
    ok
  • Kuski14
    #48915
    Milyen HD modot használsz ?
  • ZoleeTrans
    #48914
    Köszi! Akkor próbálkozom tovább,valahol csak találok végre egy általam berakott "akármilyen" kamiont:)
  • Krszti1160
    #48913
    Ha nekem válaszoltál, akkor én benne vagyok :D Ha sikerül hétvégén a váltó project ha nem én tuti tolni fogom (ahogy az időm engedi persze :S ) Privátban elküldöm a steam profilom. :)
  • Stefan28
    #48912
    Össze futhatnánk kolléga én is multizom. :)
  • Krszti1160
    #48911

    Alig várom, már hogy hétvége legyen, össze rakom a váltót, meg vannak a mikrokapcsolók + 1 poti a kupunghoz :D Forrasztani és barkácsolni kell csak aztán mehet a realisztikus kamionozás :D Scaniát használtam eddig, de vissza tértem az Actroshoz, kicsit stabilabb nekem az úton :D
  • papi08
    #48910
    Több mint tökéletes!
    Köszönöm! :)
  • Axtros
    #48909
    Lehet, hogy a Kamazod nem kompatibilis a verzióddal és ezért nem látod. Vagy hibás az addon, csak a felületen ezt nem jelzi sehol, hanem a háttérben benyeli a hibát és kész.
    Próbálj ki többet, másikat betenni, ha azokat látod és használhatóak, akkor a Kamazzal van a baj.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2016.03.23. 18:21:32
  • ZoleeTrans
    #48908
    Sziasztok!
    A napokban fanatikus Euro Truck Simulator fun lettem:)
    Már majdnem minden tippet,trükköt tudod de,egy valami nem megy:(
    Sehogy sem tudok saját PL: Kamaz kamiont a játékba varázsolni:(
    Letöltöm a kamaz scs-t(kompatibilis) ,berakom ,aktiválom és nem jelenik meg egyik kamion kereskedőnél sem....
    Láttam egy videót ,a srác ugyan így csináltam mint ahogy leírtam és én is,neki a magyar térképen egy volvo kereskedőnél simán látható volt a kamaz kamion.Én minden térképen, modban kereskedőnél próbáltam de,sehol sincs:(
    Valaki segítsen!..."szájbarágósan":D
    Köszönöm!
  • SimaSuna #48907
    Használd ezt..
  • papi08
    #48906
    Köszönöm! :D
    Annyi a problem hogy a gyári MP4 nem épp lowdeck :D
  • DIESEL DOG #48905
    Akár meg is teheted. :D

    Annyit kell tenned hogy letöltöd innen EZT.

    Ez ugyanaz a Fliegl megás félpótkocsi, annyi hogy nem árt hozzá egy lowdeck húzó. Alapból minden fuvarra ezt adja ha berakod a mod mappába és aktiválod mivel a def úgy van megírva hozzá. Viszont forgalomban alapból nem jelenik meg plusz a régi típusú trailer könyvtár rendszert használja, de azt én pár prec alatt átírtam így 100%-osan kompatibilis 1.19-es verziótól felfele. ;)
  • Lacika1992
    #48904
    Olyankor mit a teendő ha nincs a mod kezelőbe workshop?
  • papi08
    #48903
    Egy ilyen pótkocsik akarok én is minden átkozott fuvarom mellé, legyen az traktor, vagy veszélyes anyag :D
  • DIESEL DOG #48902
  • Krszti1160
    #48901
    Na gamepad, nem joystick :D ilyenben gondolkodom én is, hogy egy ilyent ki belezek, majd mikro kapcsolókkal karöltve csinálok egy h váltót, legalább is ez az elképzelés :D Köszi szépen az infókat! :)
  • Aborg
    #48900
    Persze, az analog kart siman hasznalhatod tengelynek.

    Ha uj jatekvezerlo eszkozt csatlakoztatsz a kormany melle, ne felejtsd el a jatekban a beallitasok menuban aktivalni. Valahol a menu tetejen kell, harom pozicio van ott a vezerloeszkozokre. Azutan mar elfogadja az eszkoz gombjait is a gombkiosztaskor. A H-valto gombjait neha igy se akarta, de akkor meg a "beviteli varazslo" segit, az meg a kepernyo alljan van.

    En egy gamepadot vettem, annak az aramkoreit hasznalom majd a hazi gyartmanyu valtohoz es pedalokhoz. Igy kapok 4 tengelyt es vagy 15 gombot :)

    Tracer Gamepad RECON PC, 5.24 EUR
  • rmksjaergtmk
    #48899
    sziasztok, ömmm.. modolt potkocsihoz szeretnék fuvart írni, de nem emlékszem már hogy is van ez, aszem a campany mapába kel cégeket hozzá adni.. vagy cargo mappába kéne írni még különböző fuvarokat (pl: cola, soda...)???? nem tudom. főleg a sellpam-nál van de az eurogoodis-nál is kéne, de ott egy darabot nem látok. meg a lkwlog, posped.. stb blabla..
  • BigdaweM12
    #48898
    akkor sajnos csak az maradt hogy viszel mást és egyszer majd valamikor lesz kamionszállítmány is:)
  • gonosz88
    #48897
    sziasztok egy kérdésem lenne hozátok hogy az 1.22 es verziójú ets 2 őt használm és ha rakok bele bármien módot le fagy tőle ajátékom aválaszotokat előre is köszönöm
  • Krszti1160
    #48896
    Hali, a joynak az analog karja (pontosan nem tudom a nevét, de azt hiszem analognak hívják :D) azt a játék vagy az xpadder tengelynek érzékeli? Mármint arra gondolok, hogy az analogot be lehet állítani kuplungnak, és mutatja a beállításoknál, mint kuplung tengelyt? (remélem érthető mit próbálok mondani :D ez fejben jobban hangzott mint le írva.) Most gondolkodom, hogy veszek egy joyt és annak az alaplapjára (nyák) rá csatlakoztatnám a kuplung pedált, majd pedig a váltót. Egy 8 gombos joy lenne az áldozat amit kinéztem, azon van 2 analog kar és azt szeretném majd átalakítani váltóvá + kuplung pedállá. Tudom nem ide való ez a téma, de hátha valaki tud erről valamit vagy valakit érdekel :) Helló.
  • akos25
    #48895





    DIESEL DOG: Egyszerű és nagyszerű...
  • FrezeR
    #48894
    Szuper kép :)
  • DIESEL DOG #48893
    Rég jártam itt. Üdv az uraknak!

  • TYÜTYI2006
    #48892
    Köszönöm. Sajnos nincsen másom. Igaz van 1 régi joystickom, de azt 1 részt még hangkártyára kellett kötni, tehát kizárt a használata maibb gépen, továbbá, teljesen rossz már (az még karos). Aztán van még 2 db a 360-hoz, de vezeték nélküliek, tehát pc-n nem jó így. Én nem a numpad gombbal váltok, hanem a speedlinkkel próbáltam beállítani. A numpadon is funkciók vannak ugyanis. Működne a speedlinken is, bár az xpadder nélkül, csak a bal analóg tud váltani, illetve a többi gomb is. A bal analóg csak 4 fokozat a 6+R-ből, max4 + R, vagy 5. Most xpadderrel úgy lenne beállítva, hogy a bal analóggal, előre 1-es (num 7), hátra 2-es (num 1), balra 3-mas (num 8), jobbra 4-es (num 2), lenyomva pedig másik sorba vált (num /). A jobb analógnál előre 5-ös (num 9), hátra 6-os (num 3), jobbra R (num 0), lenyomva a másik sorkapcsoló (num *). bár a sorkapcsolókról lehet kiveszem a billentyűzet beállítást, + az R-ről is. A váltó, tartomány szerinti felezőre van állítva. A num 1, 2, 3-ra nincsen csak funkció állítva, a többivel nézelődik, fordul. Az biztos, hogy a speedlinken, a kuplung nem állt kézre sehogyan sem, a váltás miatt, max úgy ha a 2 kezem használtam rá. Azt az üresbe kiugrást én is tapasztaltam, lehet hogy a nem valós h váltó miatt történik. Kuplung nélkül, meg sebességben sem marad, automatikus kuplung beállítással sem.
    Utoljára szerkesztette: TYÜTYI2006, 2016.03.17. 21:18:36
  • bpo451
    #48891
    De már nem vagyok fáradt :)