52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Andrew77
    #48970
    Annyiban módosítom, hogy a rus map és a baltic map megy. Csak a TSM 6.2 map nem megy. Kapásból kivág a játékból.
  • Andrew77
    #48969
    Sziasztok
    Frissítettem 1.23 beta-ra. Nem fogadja el a TSM 6.2-es térképet. A going east és a skandinávia dlc rajta van. Csak én bénázok, vagy kukázhatom az összes mod térképet? Esetleg valami más full térkép megy az 1.23-on? A rus mapot és a balticot már meg sem próbáltam.
    Előre is köszi.
  • BigdaweM12
    #48968
    hello mindenki. megy a játékban valaki mercedes sprinterrel? nagyon sokat találtam ami külsőre tetszene de az interior mindegyikben nagyon összecsapott.. esetleg valaki megy olyannal amiben elfogadható vagy olyan minőségű mint pl az új actrosnak?
  • Aborg
    #48967
    Nem ismerem, de azt hiszem ez a City Car Driving megfelelhetne neked.
  • Axtros
    #48966
    Buszos kiegészítők vannak, meg néhány kisteherautó, de konkrétan személyszállítására nincs lehetőség. Arra ott van a Bus Simulator. :)
  • totya4
    #48965
    Hellósztok, tudom hogy ez kamionos játék, de nincs ehhez olyan mod, amivel mondjuk személykocsival lehet menni, és mondjuk utasokat szállítani? :)
  • Rodman6
    #48964
    A Brutal Environment-et miért nem lehet letölteni? Mindenhol azt írja hogy törölve van. Vagy valaki tud modokat amivel elég pofássá lehetne tenni a játékot?
    Utoljára szerkesztette: Rodman6, 2016.04.05. 01:07:31
  • akos25
    #48963


  • CzUKi
    #48962
    Régen jártam erre :D

    by Ákos , on Flickr

    Diesel: Csinos
  • Frequency
    #48961
    Ha sietni kell a fuvarral...
  • Aborg
    #48960
    A menuban az kontroller legyen kormanyra kapcsolva, ne gamepadra. Nekem egyszer veletlenul atkapcsolt valamitol, ugy nagyon fura volt a kormany reakcioja.

  • akyyy
    #48959
    milyen kormány? a lehető leges leggyagyibb. :D
  • Frequency
    #48958
    Ja,900..vagy 700 fok kellene neki,nem tudom milyen kormányod van.A setupjában állítsd át ha engedi.A mostani beállításod versenypályákra jó,minél keskenyebb az út szélessége annál nagyobbra kell állítani a fokot,így nem mész le az útról.
    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2016.04.03. 19:48:03
  • Carl Davies
    #48957
    Hát gondolom ilyen 90°-ot fordul a kormányod (irányonként). Azzal nem is lesz jó. Még a kontroller is jobb annál.
  • akyyy
    #48956
    kipróbáltm akormányt, hát érdekes, nem igazán jön be, bár pont sötét van. kicsiket jó vele kormányozni, kis sebességnél a telepen.

    de amint 50 felé megyek az úton, mindig át megyek a szembe jövö sávba :D
  • Frequency
    #48955
    Szia!
    Billentyűzeten sosem fogod tudni jól beállítani ezeket,a gomb lenyomásakor (pl.gáznál) fullra felpörög a motor.Kormánynál értelemszerűen finoman tudod adagolni a gázt és a fékerőt is,setup-ban meg finomíthatod az erőket.Ezért mod-sem kell hozzá.Szimulátornál nem ildomos billentyűzettel használni,akkor inkább használj kontrollert az egy fokkal elfogadhatóbb.
  • akyyy
    #48954
    a magyar pályás modhoz ki milyen modokat használ még? még billentyüzeten játszom (otthon van kormány, meg joy) és rossz hogy néha a fék vagy gyenge vagy erős, meg a gáz adás is elég fura, a kanyarodást is szokni kell legalább is a magyar szük utakhoz képest :D hátha van valami jó mod még hozzá.
  • Puhos
    #48953
    Litván-Izland fuvar. Indulás:
  • Sordoran
    #48952
    Igen, de a dobozost is be tudod regisztrálni steam-en.
  • Futur
    #48951
    Sziasztok! Multizni kizárólag Streamről letöltött verzióval lehet? (Nekem eredeti, dobozos ETS2-m van.)
  • gyo76zo
    #48950
    1-1 kartya volt a dobozokba, 110 lei (7750 ft) nem volt draga az alapjatek,Going East , Skandinavia DLC es meg egy par paint job.Sikeresen aktivaltam telepitettem.
  • James33
    #48949
    köszönöm.
  • PetiM44
    #48948
    C:/Felhasználók/felhasználóneved/Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2/profiles könyvtárban vannak a profiljaid/mentéseid, ezt kell átmásolni.
  • James33
    #48947
    Üdv mindenkinek.
    A problémámmal kapcsolatban több oldalt átolvasva sem találtam megoldást,ezért kérnék tőletek segítséget.
    Már 3-szor kezdtem az elejétől a játékot (ets2 legendary edition steames.)mert a windows újra telepítésénél mindig lenullázza a játék állásomat.
    Hiába telepítem újra a steam-et,az csak az alap játékot tölti be. A kérdésem az lenne,hogy pontosan melyik mappát kell kimásolnom,hogy az újra telepítésnél megmaradjon a megtett út,színt pénz,stb? A válaszokat előre is köszönöm.
  • gyo76zo
    #48946
    Köszönöm.Valaki próbálta a Linuxos verziot ,ott is ugyanugy jönnek a frissitesek a játékra ,es a modok is működnek ?.Linuxon Wine-vel jatszotam az ETS 2-tot de nem olyan jo ugy.
  • Sordoran
    #48945
    Ezt nem tudom, hány kódot kapsz, de mindent beaktiválod steam-en, utána nem is kell törődnöd vele. Steam fiókodhoz lesz kötve, onnantól csak a steam fiókod adatait kell megjegyezned. Ha új gépre akarod felrakni, szimplán felrakod rá steam-et, bejelentkezel, és már töltheted is le játékot.
    És igen, amit rendeltél tartalmazza ezeket, meg pár paint job-ot is.
  • gyo76zo
    #48944
    Köszönöm. Ezt rendeltem ,Euro Truck Simulator 2 Special Edition ez tartalmaza Magyarorszagot (Irany kelet ,DLC-t)? + euro truck simulator 2 scandinavia dlc-t is megrendeltem.Ahany dlc van anyi kodot kapok a dobozban?
    Utoljára szerkesztette: gyo76zo, 2016.03.29. 19:17:08
  • szaboz80
    #48943
    Kapsz egy kódot, az regisztrálod és utána lejön a game. Ha gépet cserélsz, csat Steam-en keresztül letöltöd...
  • gyo76zo
    #48942
    Sziasztok. Megrendeltem az ETS 2 -t dobozost. Steam-on van regisztraciom,onnan kel letolteni vagy az ETS hivatalos odalrol ?. Ha gepet cserelek vagy fejlesztem a mostanit ,ujra fogom tudni rakni es aktivalni a jatekot ?
  • Lacika1992
    #48941
    Nekem egyébként totál nem működik a workshop.
    Hiába feliratkozok semmi, meg van hogy órák múlva írja ki, hogy letöltötte de akkor sincs semmi....
  • DIESEL DOG #48940
    Buricskázzunk! :D


  • Lacika1992
    #48939
    Nem kérdeztem semmit már lentebb elolvastam.
  • Puhos
    #48938
    Ne légy már ennyire lusta, egy kicsit görgess lejjebb az oldalon
  • Lacika1992
    #48937
    Valaki írja már le, hogy kell 1.23-ra frissíteni.
  • Puhos
    #48936
    Steam-en belül csinálj egy fájlellenőrzést, hátha segít. Esetleg nem raktál fel valami módot ami bezavarhat?
  • joceruza
    #48935
    Halló megint!
    Valaki tudna linkelni egy tuti jó gumi modot 1.23-ra?
  • Krszti1160
    #48934
    Kifutok az időből... 18:30kor indulnom kel itthonról :S
    Ezt hoztam eddig össze: (heggesztést nem kell nézni, nem vagyok lakatos xD festék is holnap lesz :3 )


    Holnap megyek be városba és szét nézek hátha találok valami műanyag lapot, ami amúgy is kell a váltó fedlapjához, meg abból akarom megcsinálni a potméter tekerését, mivel a pedál durván 45fokot fordul ugye... úgy hogy majd lehet egy áttételes megoldást csinálok rá, ha sikerül találnom, de majd még agyalok rajta :)
    Utoljára szerkesztette: Krszti1160, 2016.03.27. 18:07:33
  • sziliii97
    #48933
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy miért van az, hogy csatlakoztam a world of truckshoz, szeretnék azon belül csinálni egy fuvart, rámegyek, hogy fuvar elkezdése, és azt írja ki, hogy belső hiba, és hiába kapcsolódok újra, indítom újra a játékot, sehogy nem akar működni, eddig meg tökéletesen ment.. :(
    Válaszokat előre is köszönöm! :)
  • Krszti1160
    #48932
    Én is őtőle merítettem az ötletet, a potméteres megoldást, meg a mikrokapcsolókat :D
    Pedálon még nem igen gondolkodtam, most megyek ki megmosom a kocsit, estére utam van vele :/ Аz után neki állok és meglátjuk mi sül ki belőle :D Csinálok majd képeket :P
  • Aborg
    #48931
    Keszits meg kepeket a barkacsolasodrol, foleg a pedal mechanikai megoldasa erdekel. Hogy viszed at a pedal mozdulatat a potmeter minel nagyobb korbetekeresere?

    En a regi gyari gameportos pedaljaimban akartam kicserelni a potmetereket, de a szetszedesuk utan kiderult hogy azok olyan ocska mechanikai megoldassal dolgoztak hogy csak annyit fordul a potmeter mint a pedal tengelye, vagyis kb 25 fokot! Mikozben a potmeter kb 270 fokot fordulhatna!

    A jutuben ez a megoldas szerintem mar 180 fokot is tudna. De van egy sajat otletem is, igaz meg csak otlet. Igy akar 270 fokot is fordulhatna:



    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2016.03.27. 10:46:51