52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Soram
    #49012
    Sziasztok! Friss játékos vagyok, nincs 2 hete, hogy játszom a játékkal és eddig nagyon leköt:) Munka miatt 2 napon nem játszottam, tegnap este beléptem és tapasztaltam, hogy a számlámon 25 millió euró volt. ( sajnos csak itt és nem az igazin). Pedig eredetileg 10.000 euró között volt rajta. Más is járt így, vagy ez bug? Eredeti a játék, kipróbálás szinten beléptem már multiba is.
  • bajusza
    #49011
    Gyonyoru!
  • DIESEL DOG #49010








    #akos25: szép technika!
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.04.21. 22:19:05
  • peti79
    #49009
    Ne haragudj, félreértettelek. A rajongásom valóban töretlen, nem tudom megunni ezt a programot (meg még a DiRT Rallyt, de az egy teljesen más kategória). :)
  • Axtros
    #49008
    Így kell ezt! :)
  • hangacsi
    #49007
    +1
  • Axtros
    #49006
    A program fejlesztése nem állt meg, nem is ezt mondtam, hanem azt, hogy az érdeklődés kezd alábbhagyni. Én is tudom, hogy milyen fejlesztések lesznek - vagy terveznek - és ezzel nincs is semmi baj, csak hát ez akkor lesz érdemi, ha van rá kereslet. De reméljük a legjobbakat. Ha te, meg én játszunk vele és rajongunk, akkor már ketten vagyunk! :)
  • peti79
    #49005
    Nem szeretnék késhegyre menő vitát generálni, de azért még fejlesztgetik a programot. Jön a francia DLC felturbózott grafikával, új közlekedési csomópontokkal, stb, stb. Lehetne még ezt tovább fokozni még több országokkal, az újabb kamionokkal (pl. Renault). Lenne még ebben fejlesztési lehetőség, és szerintem kereslet is lenne rá. Csak kérdés, hogy az ATS-el milyen arányban osztódik a fejlesztés. Én remélem, hogy a "lecsengés" még később jön.
  • Fdm019
    #49004
    Ja, nemrég láttam. Szuper!
  • cxaxoxc
    #49003
    Már megjelent a 2.02 is belőle 1.23 alá.
  • Fdm019
    #49002
    Egyébként a Promods 2.01 működik 1.23-mon is (csak DNY Franciao. fagyott ki eddig) , ha regisztrálsz/regisztáltok a promods.net - en. Nagyobb és kidolgozottabb (szerintem) a TSM-nél. RusMappal, Projekt Balkanssal és Egypt Addonnal is megy. (1.-vel tuti, máshogyan nem próbáltam)
  • Axtros
    #49001
    Nekem is az a technikám, hogy nem frissítek. Legalábbis addig, ameddig nem jön ki egy új update a TSM-hez. A RusMap-et egyébként - tapasztalataim szerint - azért lehet frissíteni, az elmegy a régebbi TSM-el, illetve a régebbi ETS verzióval.
    Egyébként nem kitolásból csinálják így, hanem egyszerűen az SCS nem vesz (vehet) figyelembe egy harmadik féltől származó addont. Ő fejleszti a programot, és ha egy-egy addon nem kompatibilis egy újabb verzióval, akkor annak update-elése és kompatibilis megvalósítása az addon szállítójának a felelőssége. De sajnos a TSM - szerintem - haldoklik.
    Az SCS-ben sem nagyon tudják, hogy pontosan merre haladjanak. Kiadták az ATS-t, de szerintem közel sem durrant akkorát, mint amekkorát vártak, és hát nem is lett olyan nagy szám. Valahogy azt látom, hogy - közel három év után kezd a program lecsengeni, újat pedig itt nem nagyon lehet alkotni, szóval egy - esetleges - ETS 3-al sem nagyon tudnának már többet adni.
    De majd meglátjuk, hogy mi lesz. Az update-eket pedig figyelni kell, és csak akkor kell frissíteni, ha az általad használt addon-nak kijön az új verzióval kompatibilis verziója.
  • Fenimor
    #49000
    Na ezért maradok én az 1.22-nél, az új frissítés már csak elvesz, semmi értelmeset nem ad!
  • Andrew77
    #48999
    Bosszantó! Miért kell úgy frissíteni a programot, hogy aztán semmi nem passzol semmivel? Kitolásból csinálják? Szívesen játszottam ezzel a játékkal, de már kezd teleszaladni vele a cipőm. Mire összerakok egy játszható cuccot, frissítik a pályát és kukázhatom a felét az összegyűjtött modoknak.
  • Axtros
    #48998
    Meg kell várni - már ha lesz - a TSM frissítését. Más fórumokon is olvasható, hogy a TSM nem kompatibilis az új ETS2 verzióval.
  • Andrew77
    #48997
    Sziasztok.
    A TSM 6.2 nem megy nálam az 1.23-as update után. Esetleg tudtok egy olyan full Európa+Afrika térképet, amit tud használni az 1.23-as és még a rus map-pal is kompatibilis?
    Köszi.
  • mardal
    #48996
    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne hogy ha újrateszem a gépet majd steamről leszedem a játékot újra akkor a steamworkshop-ből leszedett módosításokat is leszedi vagy azokat újra meg kell keresgélnem?
  • Bebe59
    #48995
    Köszönöm a válaszod!
  • Axtros
    #48994
    A TSM-et a RusMap-al össze lehet kötni, a többit nem tudom, de nekem csak úgy működött, hogy az addon prioritások között mindig a RusMap volt a TSM felett.
    Sajnos a TSM-et elég lassan fejlesztik, a RusMap-nál gyorsabbak az update-k. Szóval a TSM-el nem lesz probléma, a legutolsó - talán januári - verzió kell, de már az sem biztos, hogy kompatibilis a legújabb ETS2 verzióval. Kezdem úgy látni, hogy a TSM már egy elhanyagolt dolog, és kezdi elveszíteni a kompatibilitását.
    A többi térképnél pedig probléma lehet, hogy mivel igen és mivel nem kompatibilisek. Az azonban biztos, hogy egyszerűen egymás mellé bepakolgatott térképekkel nem kapsz még komplett Európát. Vannak amelyek nem is láthatóak más térképek mellett, sőt, a legtöbb esetben egyszerűen összeomlik a program betöltés közben. Csak azokkal kísérletezz, amelyeknél benne van, hogy mivel kompatibilisek.
    A verzió számoknál pedig egyszerű a dolog, mindig a legfrissebbet próbáld meg, előbb-utóbb úgy is frissíteni akarsz, ha az egyikbe, vagy a másikba megjelenik valami új terület, vagy város. Szóval a régebbieket nincs sok értelme használni.
  • papi08
    #48993
    Hali!
    Arra van valami megoldás hogy a jelenlegi, legfrissebb WoT-tal összekötött mentésemet duplikáljam, és legyen belőle egy sima offline mentés is? Köszi!
  • Bebe59
    #48992
    Szevasztok! Szeretnék összefűzni egy minél nagyobb térképet (TSM,Rusmap,Russian Open Spaces és Tsai.), de eltévedtem a különböző verziószámok tengerében. Le tudná valaki írni hogyan s miként kell? Előre is köszönöm!
  • akos25
    #48991


  • Puhos
    #48990
    Hali!
    Valaki tudna adni egy linket ahol Scania R1000-et tudnék letölteni és az működik 1.23-as verzió alatt? Kösz
  • akyyy
    #48989
    visszaállítottam minden talapra, és most már jó, csak ujra be kellet állítanom a gombkiosztásomat. meg legalább állítotam kicsit a kormányzás érzékenyésgén, egész jól kanyarodik, kereszteződéseket csak úgy bevágom :D egyedül a fék rossz, az néha nagyon nehezen fog, és okozom a sok balesetet.

    másik kérdésem hogy többképernyős módot mennyire nehéz belőni a játékba?
  • LeWyTy
    #48988
    Bár kamion nincs benne de van ilyen, nagyon béna
    https://framesynthesis.com/drivingsimulator/earth/
    http://www.gaiagi.com/driving-simulator/
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.04.16. 10:36:48
  • hangacsi
    #48987
    Ezeket tapasztaltam én is. Bár én eddig is billel toltam, de lassabb lett a kormányzás és gyengült a retarder is.
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2016.04.15. 20:02:53
  • Aborg
    #48986
    Nezd meg az iranyitas beallitasanal nem e "kontroller" ugrott be "kormany" helyett. Nekem egyszer az tortent. A tunetek megegyeztek az altalad leirtakkal. Eleg volt visszakapcsolni "kormany"-ra.

    Terkep mizeria... nekem ugyan tetszik az alap terkep is, de nem lenne nagy ha a google earth-on lehetne furikazni? :) Nehany teruletet mar valami erdekes terbeli modszerrel fotoznak. Nem csak lapos kep, hanem rendes aprolekos 3D terep. Persze egy FPS nezethez meg nem eleg aprolekos, de egy felulnezeti GTA stilusu kamionozast el tudnak mar kepzelni rajta.







  • Axtros
    #48985
    Még nem néztem meg, de szerintem a beállítások az update miatt default-ra álltak vissza.
  • akyyy
    #48984
    valami történt a játékkal most csak billentyüzetten tudok játszanide nagyon rossz kormányozni, nem viszi középre magától a kormányt,illetv nagyon lassan kormányoz mindenkinek neki megyek meg telepsen se lehet vele navigálni, nem ilyen volt :S probáltam alap beállitást is, de ugyanaz marad. elvileg ki van pipálva hogy középre menjen de semmit se reagál.
  • Puhos
    #48983
    Jött egy 948.9 mb-os frissítés.
  • Lacika1992
    #48981
    Köszi, de sajnos nekem valamiért ez se működik.
    Nem mutatja modkezelőbe.
  • cxaxoxc
    #48980
    A RusMap 1.6.3 működik az 1.23-mal. Én azt várom igazán, mikor fogják kiadni a ProMods kompatibilis verzióját, mert nagyon hozzá vagyok szokva a kidolgozottságához. Az után az alap map-et egy igazi katasztrófának éltem meg én is...
  • Puhos
    #48979
    Hmm, igen volt azért baj rendesen a vezetés közben! Ezért kamionos játék ez és nem buszos.
  • Lacika1992
    #48977
    Valaki legyen már olyan kedves és linkeljen egy működő map modot 1.23-hoz, tök mindegy milyen map, mert már nagyon unom az alapot.
    Köszönöm.
  • SirHiggins
    #48976
    Sziasztok, Frissítettem a játékot 1.22.2.4-re (nem steamen:) Ez előtt teljesen jól működött, most viszont a főmenübe mikor belépek felvillan a manü, aztán eltűnik minden, csak a háttér marad meg illetve a kurzor lefagyva, menü zenéje meg hallható.
    Valami ötlet esetleg?
    thx
  • Carl Davies
    #48975
    Azt simán lehet, hogy egy város a célállomás.
  • Zsolt7411
    #48974
    Az áru mindegy lenne,az bőven elég lenne ha a célállomás ugyan az lenne.Köszi a választ meg a segítséget.
  • Sordoran
    #48973
    Talán, nem tudom. Lényegében single-ben is felvehetitek külön a fuvarokat, és multiban leszállítani, és itt kereshettek olyat mindketten a saját játékotokban ami ugyanonnan, ugyanoda visz. Vagy csak a célállomás ugyanaz, és valahol összefuttok ahonnan együtt mentek tovább. Vagy ha nem számít a tényleges árú leszállítás, egyikőtök simán csak oda rakja a GPS célpontot ahova a másik tart.
  • Zsolt7411
    #48972
    Sziasztok.Multiban be lehet állitani azt hogy két ember ugyan azokat a fuvarokat kapja és konvojba menjenek egy helyre?
  • kamionosjoe
    #48971
    Gameplay versus Valóság. (st22lacika) Előbb találtam.