52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • akos25
    #49052
    Új vas:



    DIESEL DOG: Szép mindkét szerelvény...
  • Maceehun13
    #49051
    Sziasztok , mennyire nehéz kamionra illetve pótkocsira festést csinálni feliratokkal meg képekkel? És milyen alkalmazást használtok?
  • Axtros
    #49050
    Jól látod. A kuplung kormány specifikus, és akkor is csak olyankor tudsz, ha a kormányod támogatja - tehát van kuplung pedálod. Szerintem egyébként más programokban sem lehet kuplungot beállítani, ha nincs (kormány és) pedál.
  • Puhos
    #49049
    akkor én nem számoltam jól, sorry
  • Aborg
    #49048
    Koszi! Van egy oreg gameportos kormanyom, azt akarom atbarkacsolni. Akkor meg mar akar foroghat is annyit mint a valodi, ha 900 fok a korrekt akkor annyit.
  • papi08
    #49047
    Azt jól látom hogy nem lehet gombra kuplungot beállítani? :/
  • Axtros
    #49046
    Igen, ennyit. A játékban is be lehet állítani egy 900 fokos kormányhoz az 1:1 arányt.
  • PetiM44
    #49045
    Pontosan mit nem számolt jól? 1 és 1/4 fordulat az összesen 360*1.25=450 fok. Ha jobbra és balra is ennyit fordul, akkor az pontosan 450+450=900 fok.

    A valódi kamionokon egyébként szerintem nagyjából ekörül lehet, esetleg picit többet fordul. Ebben a videóban például nagyjából 1 és 3/4 fordulat látható.
  • Tuningtrabi
    #49044
    Köszönöm!!!
  • DIESEL DOG #49043
    Hali!

    50k wheels pack illetve ezekhez opcionális kiegészítőként lehet használni ezeket is:
    real tires mod by galimim
    abasstreppas wheelpack

    Én csak az 50keda féle modot használom (egyelőre még az 1.22-es játékhoz valót, de ebből már van 1.23-hoz és az új kerék/gumi mechanizmushoz való). Az abasstreppas féle mod pakk jelenleg még work in progress 1.23 alá, a pillanatnyilag letölthető verzió 1.22-es játékkal működik csak, a galimim félével viszont nincs tapasztalatom azt nem használom, ha jól értelmezem akkor részben képes működni 1.23-as játékkal.
    Viszont az alap mod az 50keda féle kerék/gumi mod. Ezekhez mehet opcionális kiegészítő modként az előbb említett két mod.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.04.28. 09:46:35
  • Puhos
    #49042
    Bocsi, de valamit nem jól számoltál. Egy kör az ugye 360 fok, a 900 fok az több mint 2 kör.
  • Aborg
    #49041
    A jatekban a kabinban lathato kormany 1 es 1/4 fordulatot tud megtenni jobbra is es balra is (ez 900 fok). A valodi kamionokon is ennyi?
  • Tuningtrabi
    #49040
    Helló!

    A gumikhoz milyen módot használsz? /Ha nem gond a kérdés/
    Eddig nem sikerült működő és reális gumikat találnom.

    Köszi!
  • DIESEL DOG #49039









    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.04.27. 22:17:05
  • Puhos
    #49038
    Hali
    Pedig a Promods oldalán az az elő fájl amit saját magadnak kell elkészítened, ellenkező esetben nem fog a játék működni. Lépj be újra és készítsd el, majd másold be a megfelelő helyre.
  • aurél64
    #49037
    Helló!

    Segítséget szeretnék kérni Feltettem a Promods mapot és nem indul el a játék a def fáljt hiányolja és valóban nem jelenik meg a játékban a módok hozzáadásánál sem pedig a játék mód mappájába bele tettem. a segítséget előre is köszönöm!
  • macleody
    #49036
    Nálam valamelyik játék azt csinálta, hogy ha steames parancsikonnal indítottam el akkor nem volt kép, ha az exe-ről csinált parancsikonnal, akkor meg simán ment a felvétel. Próbáld ki, hátha itt is bejön.
  • Carl Davies
    #49035
    Legegyszerűbb, próbáld meg mással felvenni. Action, OBS
  • Grrrrrrr
    #49034
    Hali. Korábban felvetettem azt a problémám, hogy sem a fraps, sem a bandicam nem hajlandó az ETS2-ről képet, csak hangot venni, minden más játékból tökéletesen működik mindkettő. Nem jött rá megoldási javaslat. Nem adtam fel, további kísérleteket végeztem. A probléma még mindig fent áll, viszont finomítani tudom a helyzetet, hátha így lesz rá valakinek ötlete.

    A számítógép 2 felhasználói fiókra van osztva. Egy rendszergazdai jogosultságúra, ez az enyém. Itt lehet bármilyen programot feltenni. Itt játszok én. Van egy sima jelszó nélküli fiók, ott csak használni lehet a programokat. A sima fiókról is elérhető a játék, de csak steamen keresztül, mert itt nincs parancsikon az asztalon. Az adott játékporfil mindig arról a fiókról érhető el, amelyiken létre lett hozva. Így az én rendszergazdai fiókon lévő profilom nem érhető el a sima fiókról.

    Viszont itt jön az érdekesség, ha a sima fiókon készítek egy profilt, és azon próbálom ki, akkor felveszi a képet. A rendszergazdai fiókon pedig nem. Ez számomra végkép érthetetlen, hiszen a sima fiókon nem lehet fent semmi olyan, ami a rendszergazdain nincs. Gondolok itt pl. a kodekekre. Mégis, a sima fiókon jó a felvétel a rendszergazdain meg nem. Nem értem...

    Nem szeretném újra kezdeni a sima fiókon, hiszen már van 2 emberem, aki nekem dolgozik. Meg mi a biztosíték, hogy egyszer csak nem romlik el azon is? Valahogy rá kellene jönni a probléma okára. Előre is köszönöm, ha valakinek van rá ötlete, vagy esetleg tudja a probléma okát.
  • SimaSuna #49033
    Lassan 100.000km...így kötelező szerviz...
  • YoGabN
    #49032
    Szia mindenki!

    Tandem MAN-emhez nem találok melót. Van erre valami mód, hogy csak tandem pótok legyenek, vagy valami hasonló?

    Előre köszi.
  • papi08
    #49031
    Köszi!
    Közben megtaláltam ezt a metódust, de rá kellett jönnöm hogy nem kell hűtős pót :D
    Szépet nem találtam, ami jó az 1.23-hoz.. Meg amúgy is, ha kikapcsolom a mostani pótkocsi modját, akkor kifagy a játék, hiába nincs felakasztva, vagy cargo a közelembe.. Na mindegy :D
  • Soram
    #49030
    Oké, köszi!
  • DIESEL DOG #49029
    Én úgy tudom hogy nincs. Az adott mapon lévő akár összes garázst megtudod venni. Csak a felvehető sofőrök száma van korlátozva.

    #papi08: Szükséged lesz a def/cargo mappára a játék főkönyvtárából. Ha az meg van akkor lehet átírni egyesével az összeset a kívánt pótkocsira. Az adott rakomány súlyát is betudod vele állítani ha mást szeretnél. Jó sok van, elég hosszú idő átpöcsölni az összeset. :D
  • Soram
    #49028
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a megvehető garázsok száma korlátozva van-e?
  • papi08
    #49027
    Köszi! :)


    Azt esetleg tudja valaki, hogy egy utólag berakott pótkocsi fájljaiban mit kell megpiszkálni ahhoz, hogy minden gyárit lecseréljen?
    Köszi!
  • Aborg
    #49026
    Probald ki ezt a forgalom MOD-ot: AI Traffic Mod 5.0 by D.B Creation
  • Aborg
    #49025
    Hallottam egy interjuban hogy a SCS nem zarja ki azt a lehetoseget hogy idovel a Google Earth fotogrammetriai adatadi alapjan fogja kesziteni a terkepeit. Persze ez meg eleg tavoli terv, egyenlore csak egy otlet, lehetoseg. De mindenkeppen szeretnek megtartani a roviditett utakat, igy kivagnanak egyhangubb utszakaszokat.

  • cxaxoxc
    #49024
    Szerintem ez a mod kielégíti az izgalmakra való vágyakozásod. Elég agresszív benne a forgalom (nem tartanak megfelelő követési távolságot, olykor nem adják meg az elsőbbséget, előzés után nagyon hamar visszasorolnak eléd, stb...), viszont megdobja a mennyiségét is, amitől elég gépigényes lesz. Egy próbát megér azért, hátha még elfogadhatóan fut a gépeden. Nekem ami nem tetszik benne annyira, hogy sokszor a körforgalmaknál egyszerűen bedugul a forgalom és se ki, se be nem lehet mozdulni, valamint nagyon gyakran rámhúzza az AI előzés közben a kormányt, ami miatt sokszor el sem lehet kerülni a balesetet... Egyébként ha valaki tud ajánlani olyan modot, amelytől nagyobb lesz a forgalom (akár még hasonlóan agresszív is, mint az általam linkeltben), de nem olyan mértékben, hogy folytonosak legyenek a dugók és az fps is megmaradjon élvezhető határokon belül azt nagyon szívesen fogadnám.
    Utoljára szerkesztette: cxaxoxc, 2016.04.24. 00:53:19
  • ToMy_
    #49023
    Ilyenkor az van, hogy a steam-en belül az ETS2-re jobb klikk, tulajdonságok, béták, és ott kiválasztod azt a verziót, amivel még mentek a térképeid, és azzal játszol, amíg nem jön ki patch a térképeidhez.
    Így visszabutítod a korábbi verzióra az ETS2-t.
  • motown
    #49022
    sziasztok .Azt szeretnem kerdezni,hogy a kormany beallitasokat,valahogy ki lehet e menteni .Hol talalhato meg a beallitas?
  • papi08
    #49021
    Valaki esetleg tud olyan modról, hogy az AI agresszívabb legyen? Mazochistán hangzik, de épp az előbb kellett egy irgalmatlan satu+elrántás kombót nyomni mert kifordult elém, és tetszett hogy végre történt valami :D
  • Axtros
    #49020
    Mert a térképek - amelyekkel próbálkozol - nem kompatibilisek az új - illetve a korábbi - főverzióval. Sajnos ez most egy ilyen konflikt, a térképeket valamikor hozzáigazítják az új verzióhoz, majdcsak kijönnek az új update-ek. Ezért nem szabad addig a főverziót frissíteni - a steam esetén is le kell tiltani az automatikust - ameddig a térképeknek nem jelenik meg az új kiadása.
  • Grrrrrrr
    #49019
    Sziasztok. Olyan gondom van egy ideje, hogy sem a fraps, sem a bandicam nem hajlandó felvenni a játékból. Bárhonnan máshonnan felvesznek, csak az ets2-ből nem. ETS2-ből csak a hangot veszik fel. Próbáltam már a játék letörlését, újra rakását, de semmi. nem tudom mi romlott el.
  • Oliverius
    #49018
    Valaki árulja már el nekem hogy mi a kénköves ménykűtöl nem fut egy szájbavert térkép se a gépemen!? Mióta frissítettem 1.21-ről semmilyen térkép bővítménnyel nem hajlandó elindulni a program. Se az 1.22 se az 1.23-as verzió. A hócipőm van már tele vele. Már minden varriációt próbáltam és csak az alap térkép hajlandó működni.
  • Soram
    #49017
    Köszi, akkor ezért!
  • Oliverius
    #49016
    Köszi.
  • norbee46
    #49015
    Sima regisztráció!
  • Oliverius
    #49014
    Sziasztok! A Promods térkép fizetős vagy csak egy sima regisztráció kell hozzá?
  • Robertoo21
    #49013
    Szia! A multi miatt van, "ott máshogy telik az idő" . Gondolom vannak sofőrjeid is, ők már "kifejlődtek" és a legmagasabb kategóriában lesznek.