52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • sure
    #49092
    "mellé egy 965BE-s processzorom"

    Ezért. 2009-ben lehet, hogy ez egy ütős processzor volt, de 2016 van... (ha ez egy AMD Phenom II x4 965 Black Edition-t takar)
  • papi08
    #49091
    Egyedül az RJL Scania mod van bent, valamint a Scandinavia DLC.. de az ATS is ugyan erre a remek motorra épül.. mindenen túl 50-60fps, városban 25. Jobb esetben.. pedig abban aztán tényleg semmi mod nincs :D
  • smog15
    #49090
    Ha FullHD-ban játszol és minden maxon van azt nem fogja bírni főleg nem Hungary mapon.
  • papi08
    #49089
    Városon kívül rögtön 37-50.. Kicsit mintha optimalizálatlan lenne néha..:D
  • SimaSuna #49088
    térkép vagy egyéb modok veszik le általában..
  • papi08
    #49087
    Sziasztok!

    Az mitől lehet hogy hiába van egy GTX950-es kártyám ami játék közben alig 40-44%-ot használ, mellé egy 965BE-s processzorom ami szintén 40-50% közt ugrál, és a játék csak 25-26fps-t képes kiadni magából.. menüben persze rögtön 170 fölé ugrik..

    Van valami korlátozás? Vagy mi a fene? :/
  • akos25
    #49086

    Szép gépek/képek!!!
  • kamionos dzsó
    #49085
    Alakulgat... :)
  • SimaSuna #49084
    Pakoljad csak Gusztikám...haladjunk...
  • cxaxoxc
    #49083
    Az új fényezéssel:











    @hotwheels ("Punky"): Nagyon pofás szerelvény! A pót saját, vagy elérhető valahonnan?
  • fazerus
    #49082
    Ahooojjjj emberek :-))

  • goofey84
    #49081
    Sziasztok! Van egy olyan bug nálam újabban, hogy állok a pirosnál nem nyomok semmit és a kamion kb 20km/h-ra gyorsít magától. A játék eredeti 1.23 verzió és a promod mappel játszom. Más is találkozott ilyennel?
  • akyyy
    #49080
    Még az érdekelne, magyar pályához még milyne modokat használtok? (pl skin vagy bármi más)
  • Alexzel
    #49079
    Sziasztok!
    Érdemes használni a 'ProMods Map Expansion'-t és a 'ProMods Trailer & Company Pack'-ot? Érdekesnek tűnnek, de érdekelne annak a véleménye aki használja/kipróbálta. Esetleg melléjük használatra érdemes Mod-ot tudtok javasolni?

    Érdekelne még az hogy normális az, hogy miután leszállítottam a szállítmányt egy 'Stein Bruch' bányába (?), üresen alig bírtam felmenni az emelkedőn? (DAF XF Euro 6 Space, 460 LE, 6x2 chassis).
  • Soram
    #49078
    Sziasztok! Ezen a hétvégén a Steam-en most 50 % kedvezménnyel lehet megvenni a Skandinávia DLC-t! :)
  • Alexzel
    #49077
    Mivel a traktort említetted, gondolom az értékes rakományt fejlesztetted. Érdemes mellé a törékeny rakományt felvenni/fejleszteni, mert akkor már kocsikat/helikoptereket is szállíthatsz és dupla bónuszt kapsz (értékes és törékeny rakomány). Az ADR szállítmányoknál is vannak olyanok amik törékeny árú bónuszt adnak. Ezek után a 'Just in time'-on is érdemes min. 2 pontot felvenni.
  • SimaSuna #49076
    Úton útfélen..
  • papi08
    #49075
    Eddig mindig csak kérdeztem, de képet nem is hoztam.. Na majd most!
    (Bekapcsoltam, feltekertem minden istennyilát' hogy lássam milyen is lenne ha lenne rendes kártyám :D)

  • Maceehun13
    #49074
    mi ez? meglepett :)
    http://store.steampowered.com/app/388479?utm_source=ets2_game&utm_medium=dlc%20banner&utm_campaign=Hungarian%20Paint%20Jobs
  • Carl Davies
    #49073
    Vegyél fel hitelt, vegyél egy kamiont és fogadj fel sofőrt. Ha összejön még egy kamionra, akkor veszel még egyet, arra is sofőrt, és máris kicsit gyorsabban jön a pénz.
  • Frequency
    #49072
    Talán ez segít,olvasd el a hozzászólásokat is!
    Error
    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2016.05.05. 15:42:25
  • akyyy
    #49071
    magyar mappon ( de régebben amugy a teljes original mapon is), mivel lehet a legtöbb pénzt keresni?
    állaodnan traktorokat meg tartályokat viszek, tök rondán nézki, ahelyett hogy sima pót lenne. vannak persze azok is, de alig érnek valamit :(
  • hotwheels
    #49070





  • Axtros
    #49069
    Másnál is előfordul ugyan ez a probléma, és nincs rá közvetlen megoldás. Nyilván valamilyen driver összeomlás, amely olyan esetekben jön elő, amikor a kirenderelés során hibás értéket kap a GPU, és nem tud vele mit kezdeni. Mondjuk egy másik kártyával ki lehetne próbálni, hogy reprodukálható-e vele a probléma, illetve azt letesztelhetnéd, hogy ha nem a magyar map-al játszol, akkor is előfordul-e.
  • Martin560
    #49068
    Sziasztok
    Segítséget szeretnék kérni, eredeti ets 2 (steam 1.23) és magyar mappal játszok(a legfrissebbel).
    Problémám az, hogy a játék változó időközönként kifagy a következő hibával:<ERROR> [dx9] Present failed. [0x88760874]
    Kipróbáltam 4 féle VGA driver-t Radeon 270X kártyám van de mindegyiknél ugyan ez a hiba, más játékokkal probléma nincs.
    Újraraktam a játékot is de így sem megy :(
    Mapon kívül nincs más mod bent.
    Akinek radeon kártyája van leírná melyik drivert használja?
  • MexxHUN
    #49067
    Szép estét :)
    Rég tettem már képet :)
    45-ös :)

    Szép gépek :)
  • Puhos
    #49066
    Szia!
    Köszi a választ, akkor a lényeg, hogy a profiles mappát kell lementeni és később az alapján lehet a játékot folytatni.
  • Desert
    #49065
    Az a biztonsági mentés, arra a verzióra.
    A profiles mappában van az utolsó mentés mindig.
  • Puhos
    #49064
    Akkor úgy kérdezném, hogy a bal oldalon pirossal kijelölt részt ha kimentem és a játékot újrarakom, majd ezek után a kimentett részt bemásolom a megfelelő helyre, akkor minden onnan folytatódik ahol a kimentett részben van?
  • hangacsi
    #49063
    Szerintem a mentés nem verziószám függő.
  • Puhos
    #49062
    Hali!
    Ha a játékot egy későbbi időpontban újra akarnám rakni, akkor a most jelenlegi játék verziószámával megegyező profil mappát lementem és később bemásolom az újratelepített játékba akkor onnan folytatom ahol most abbahagytam?
  • Desert
    #49061
    Tegnap feltűnt, hogy a magyar paint job pack bekerült a játék kiegészítői közé, pedig meg sem vettem.
  • Maceehun13
    #49060
    Üdvözlők mindenkit Angol földről
    Newcastle, hajóra várva kollegával sütjük már a lecsót :)

  • Carl Davies
    #49059
    Hát ja. :D Egyszer én is be szívtam ezzel.
  • Maceehun13
    #49058
    Új cég,Új vas:
    Pécs-Oslo (majd még rakok ki képet ha megérkeztem előttem van 39 óra )


  • Maceehun13
    #49057
    Pécs-Graz esős időben rakodás rámpán :




    Itt megálltunk ebédelni :


    És végül Graz lerakó:
  • toocha
    #49056
    Akkor kezdődjenek az új kalandok
    Utoljára szerkesztette: toocha, 2016.04.30. 12:43:50
  • Carl Davies
    #49055
    Igen, Steam nem menti el.
  • Maceehun13
    #49054
    Jó furikázást!!!Rég jártam erre :)

    Graz-Linz


  • toocha
    #49053
    Sziasztok! Az lehet, hogy elvesztek a mentéseim ha gépet cseréltem? Mert teljesen új karaktert akar velem indíttatni, és ha nem muszáj nem kezdeném teljesen elölről...