Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15607
Ok, köszi. 2 Magnumom van, bár az AI sofõr alig termel valamit, lehet, hogy kirúgom a kamiont meg eladom. 😊
Jah és hitelem is van bõven. 😄

#15606
SCANIA kamionból csak a 730-as motorral kapható a legerõsebb annál nagyobb teljesítményû nincsen!!!
#15605
Ott van még az is hogy saját garázst vásároljál magadnak nah ha ez is megvalósul akkor már el tudsz indulni és onnantól kezdve már azt viszel amit akarsz és arra mész a kamionoddal amerre szeretnél jah és majd elfelejtettem érdemes 1 sofõrt is felvenned ha nagyon kell a zsé miután megvetted elsõ kamionodat és marad elég pénzed rá
AudiQuattro
#15604
A Volvo és az Iveco csucsmodelljeihez vettem egy scaniat igaz ezmég nem 730as😊



Irány Anglia,elõtte cigiszünet😄




Angliából visszafelé,ugyanannál a pihenõnél.

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#15603
Nézd Nono55 én szerintem a legerõsebb kamion az alapok közül a VOLVO az nagyon jó nekem is ilyen kamionom lesz ajánlani tudom neked csak az erõsebb motorral kell majd megvásárolni valamelyik kereskedésben ára kb 212 ezer euro környékén mozog érdemes felvenni kölcsönt mondjuk a 400 ezrest és akkor már el tudsz indulni persze ebben a pénzben a tuning nincsen benne csak a kamion megvásárlása.
#15602
Alap kamionok közül, melyik a legerõsebb?
Jelenleg egy Rönyó Magnummal feszítek, de egy kis alpesi emelkedõ, oszt majdnem visszafelé gurulok 4.-be...😊

#15601
áhh nem fogom f2 d a saját vállalkozásomhoz fogom beinditani a játékban azt tervezem hogy veszek egy garázst ami kb 180 ezer euro környékén van saját benzinkúttal majd megveszem az elsõ kamionomat ami volvo lesz a legerõsebb motorral és némi kis tuninggal fogom felszerelni
f2d
#15600
Nálam az OFF-ban lévõ brazil, és az itt lentebb linkelt német real logo mod is mûködik. Ajánlom ezt a kettõt, a német tartalmazza a zászlókst is, ha azt is igényled.

Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

f2d
#15599
Csak aztán nehogy el schlendriankodd a 400 ezeret.<#eplus2>

Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

#15598
Ezzel a sok újítással szerintem jó hogy fel lehet dobni egy kicsit az ETS 2-õt király a STRABAG név
#15597
Lassan el tudok indítani egy saját vállalkozást is ETS 2-ben mert már a 400 ezer euróss kölcsönt is felajánlotta nekem a bank feltéve ehhez legalább 20 ezer eurót kell hozni hogy küldjön neked üzenetet a bank.
Tikal
#15596
jobb mint ha a caterpillar vagy john deere lenne kiirva...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

f2d
#15595
1.1.3-at?
Én is felraktam, de minek.<#nemtudom>

Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

#15594
BOXER nézd én a multkor letöltöttem a te oldaladról ahhol regisztrálva vagyok hivatalosan is de nekem nem mûködött egyáltalán a mód pedig oda húztam mindent ahová kell most itt van egy link amiben az van irva hogy javítva a kamionok logója és festése is elméletileg...... de majd kipróbálom
Boxer HUN
#15593
Ami nálunk van, az jó.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#15592
A real logos mód mûködik valakinek amit itt lehet letölteni?

FELÜLÍRJA A KAMION LOGÓKAT AZ EREDETIRE!!!!
Gis80s
#15591
Reggeli indulás...


1920x1080

...::: http://www.g10design.hu/ :::...

bullseye9
#15590
Like, ügyes vagy.

Én egy órányi próbálkozás után félretettem, nem jelenik meg a játékban a pótom 😞

#15589
hali nekem az összes sofõrõm alatt egy 750 lovas volvo van és 8000eurot hoznak átlagba a képesség kiegyensulyozotton van a modot meg megprobálok keresni de nem igérem meg hogy találok is
#15588
Sziasztok. Tudna nekem valaki linkelni egy tél mod-ot? Elöre is köszi!
#15587
Amúgy kinek van Radeon HD 4770 karija? Azt írják az az ajánlott... Hogy menne vele?

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

#15586
Meglepetés...

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

Titan
#15585
Skacok! Van pár kérdésem:
Létezik olyan mód/trükk/lehetõség, hogy megmondhatom az alkalmazottnak, hogy mit szállítson hova?
Valahogy elõ lehet csalni valami log-ot, hogy mit szállított hova, mennyiért, mennyi tp-t szerzett?
Számít az alkalmazottnak, hogy milyen traktort teszek a feneke alá?
Van olyan kamion, amiben az út szélén is lehet aludni(nem kell pihenõhelyet keresni)?

Mert nagyon furcsa, hogy lenyom az ember 8k + km-ert és 1 szintet lépett ez idõ alatt és átlag 800EUR keres átlagban naponta..

Tikal
#15584
hogy világos legyen, személyautonak sem biztonságos az a tábla 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#15583
Mondom olyan S kanyar hogy azt te 110-el nem veszed be.. menj és nézd meg... elõtte van egy 90es tábla, majd ez, majd egy 70es mikor már egyenes a szakasz. Attól még hogy nem nekem szól attól az még ROSSZ ott. Gondolom akkor sem szólnál semmit ha végig 130as táblák lennének nem? ugysem neked szól.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

TaRka0107
#15582
Miért is javítanák? személyautóknak szól. te max 90-el mész.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Tikal
#15581
Ezt a REAL COMPANY mod-ot kicsinálta? igencsak el van baszva szerintem. Mi az hogy sajtot viszek a Schmitz Cargobullnak, vagy vörösrezet a Caterpillar bányából? Ilyen a világon nincs 😄 Ezek eszköz gyártó cégek, nem logisztikai cégek vagy feldolgotó egységek. Szívesen írnék a készítõjének, hogy oké Real company, de hogy a valósághoz más köze nincs az biztos.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Boxer HUN
#15580
Csak este tudom megnézni. Írd meg nekem ezeket a restacar-on is.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Tikal
#15579
Boxer: Lyon, keleti bejárat, autpályán 110es tábla, de olyan S kanyar jön utána hogy ahhoz sportkocsi kell 😊 Ilyeneket is jelenthetsz, javitják szerinted?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#15578
Okey,ha hazaértem meglesem.....köszi a tippet!

macleody
#15577
Vedd ki a real soundot és nézd meg úgy.
#15576
Az miért van,h a no speed limit modot bemásolva a megfelelõ helyre nem mûködik?Ugyanúgy 90-nél tilt.
A realistic ,od.a real logo a real sound mind mûködik még a téli mod is de ez nem.......
Akadhat vmelyik másik moddal?Tippek?

Tikal
#15575
nagyon sokszor átmegyek rajta é ritkán kapnak el 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

0Diaz0
#15574
Én akkor inkább már rugom neki tovább.. ha megbüntetnek,megbüntetnek.. de volt már olyan hogy nemkaptam büntit.. sõt.. 1x se kaptam büntit.. 😄


CD Galaxisból az ETS2 : Megrendelve!

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

#15573
Milyen dolog az hogy átmegyek sárgán, és erre bírságot kapok.. :S
Nem bírtam volna megállni, ha meg fékezem átcsúszom a piroson, ugyan az a helyzet.. :S

Boxer HUN
#15572
szerintem este, mikor hazajövök, már a mostani v1.1.11 is elavult verzió lesz... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#15571
Folyamatosan fejlesztik, de az egy jóval késõbbi javításban lesz elérhetõ. Jelenleg ami kijön javítás, az szinte mind finomhangolás, és szépségtapasz... De lesz majd komoly csomag is...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#15570
jah hogy te kipróbálhatod a következõ patchet?Akkor még csak javítások lesznek..térképeket késõbb terveznek ki adni... 😊

Tikal
#15569
Mondjuk nem tudok hirtelen ismert fafeldolgozo céget, de biztos van pár Europában 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#15568
problémám a következõ: megadom az aktiválókódot de játék közben majdnem minden leállásnál (ESC) kiírja h a triál verzió lejárt adjam meg a kódot, mit lehet ezzel tenni/ ki találkozott már ilyennel? (újratelepítés, újabb patch, mindennel próbálkoztam)
Tikal
#15567
Nem rossz..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#15566
Mai befejezés során eddig sikerült tolnom tovább a felfedezést:

\"Ritterlich im Kriege, wachsam für den Frieden\"

Boxer HUN
#15565
Nem én vóóótam... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Tikal
#15564
A fatelepet John Deere-nek átnevezni nem hülyeség? Õk csk gépekt gyártanak, nem fát vágnk tudtommal 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Boxer HUN
#15563
Az idõ múlása a sebesség függvényében változik az autópályán és a városokban (gyorsabban haladsz, gyorsabban telik az idõ), viszont az alsóbbrendû utakon ugyanolyan gyorsan telik ha állsz, mint ha haladnál.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

0Diaz0
#15562
Na srácok, akkor tudnátok pár oldalt,boltot küldeni ahol meglehet venni az ETS2-t? Megrendelem dobozostúl,cd-stül.

Ez a paypal ilyen sok használatlanság után, s.gghülye.

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

Boxer HUN
#15561
... A következõ patch-t tesztelem.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

f2d
#15560
Jó lusta sofõröd van.<#vigyor1>

Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

fuszhi
#15559
Üdv a kezem mint a villám

"A memória a tapasztalat terméke. Így a tudat visszahatás a tapasztalatok útján b?vül."

Boxer HUN
#15558
Na akkor ide skubizzatok:

Tachograf szerint indulsz 11 óráról. Telik az idõ egészen...

2:12 --- 1 ásítás (tiszta kép)
1:50 --- 1 ásítás (tiszta kép)
1:22 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:56 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:35 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:15 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:00 --- nem történik semmi
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:00 --- -300€ bírság, a kihagyott pihenõ miatt
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- Elaludtál (homály) !!! ELVESZTETTED A GÉP FÖLÖTT A KONTROLLT !!! KB.: 5 másodpercig se fék, se kormány... semmi. És közben már látod a sok-sok €-t, amit a szervizben kell majd hagynod...
0:00 --- újabb -300€ bírság, a kihagyott pihenõ miatt

Na ez után jöttem ki írni.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)