Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jah és hitelem is van bõven. 😄
Irány Anglia,elõtte cigiszünet😄
Angliából visszafelé,ugyanannál a pihenõnél.

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu
Jelenleg egy Rönyó Magnummal feszítek, de egy kis alpesi emelkedõ, oszt majdnem visszafelé gurulok 4.-be...😊
Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE
Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
FELÜLÍRJA A KAMION LOGÓKAT AZ EREDETIRE!!!!
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
Én egy órányi próbálkozás után félretettem, nem jelenik meg a játékban a pótom 😞
ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988
Létezik olyan mód/trükk/lehetõség, hogy megmondhatom az alkalmazottnak, hogy mit szállítson hova?
Valahogy elõ lehet csalni valami log-ot, hogy mit szállított hova, mennyiért, mennyi tp-t szerzett?
Számít az alkalmazottnak, hogy milyen traktort teszek a feneke alá?
Van olyan kamion, amiben az út szélén is lehet aludni(nem kell pihenõhelyet keresni)?
Mert nagyon furcsa, hogy lenyom az ember 8k + km-ert és 1 szintet lépett ez idõ alatt és átlag 800EUR keres átlagban naponta..
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
A realistic ,od.a real logo a real sound mind mûködik még a téli mod is de ez nem.......
Akadhat vmelyik másik moddal?Tippek?
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
CD Galaxisból az ETS2 : Megrendelve!
My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22
Nem bírtam volna megállni, ha meg fékezem átcsúszom a piroson, ugyan az a helyzet.. :S
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

\"Ritterlich im Kriege, wachsam für den Frieden\"
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Ez a paypal ilyen sok használatlanság után, s.gghülye.
My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22
Tachograf szerint indulsz 11 óráról. Telik az idõ egészen...
2:12 --- 1 ásítás (tiszta kép)
1:50 --- 1 ásítás (tiszta kép)
1:22 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:56 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:35 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:15 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:00 --- nem történik semmi
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:00 --- -300€ bírság, a kihagyott pihenõ miatt
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- Elaludtál (homály) !!! ELVESZTETTED A GÉP FÖLÖTT A KONTROLLT !!! KB.: 5 másodpercig se fék, se kormány... semmi. És közben már látod a sok-sok €-t, amit a szervizben kell majd hagynod...
0:00 --- újabb -300€ bírság, a kihagyott pihenõ miatt
Na ez után jöttem ki írni.
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
