Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mivel az SCS ellenõrzi a kulcsokat egy online szerveren keresztül,ezért egy idõ után tiltva lesznek a kulcsok(ha .többször használja valaki) - Legalábbis ezt olvastam RestaCar-on.
Vagy másra értetted?
(legalábbis a steam kliens és a steampowered.com keresõje)
Þór vígi þessi rúnar
Nekem 1.1.3-as és eredeti a gamma.....és woálá,megy mint a vakegér,semmi serial kérés nincs.
Egy kérdésem lenne az ets2-vel kapcsolatba, hogy nekem nem oroginált ets2 van meg, hanem azt mit letöltöttem az eredeti honlapjukról, beírtam a termékkulcsot, és így is egy kisebb idõ után , azt írja ki hogy vége a demo játékverziónak, ha folytatni akarom írjam be a számot , de beírtam és jópár fuvar után megint ugyan ez.
Azt szeretném kérdezni, hogyha beírom a serial számot akkor nem kéne véglegesnek teljes verziónak lenni?.
Intelligens ember nem fekszik le aznap mikor felkelt! Addig ülj a buszon míg fiatal vagy, mert ha öreg leszel úgyse adják át a helyet!
Sakkoo.......Baszkiiii
Tegnap kaptam kettõ is emiatt.
De a másik már megnyugtatóbb volt.
Próbáld ki.
Egy kis csemege nem tudom ki találkozott már velük .
Eddig 3 helyen láttam õket ,"dolgoztak" még éjjel is, hallani lehetett ,tök sötétben is nyomták az ipart.<#taps>#taps>
Immáron 7 különbözõ alváz tipus érhetõ el. <#eplus2>#eplus2>
-4x2 (1 kormányzott tengely, 1 hajtott tengely)
-4x4 (1 kormányzott tengely, 2 hajtott tengely)
-6x2 (2 kormányzott tengely, 1 hajtott tengely)
-6x4 (1 kormányzott tengely, 2 hajtott tengely)
-6x4 (2 kormányzott tengely, 2 hajtott tengely)
-6x6 (1 kormányzott tengely, 3 hajtott tengely)
-6x6 (2 kormányzott tengely, 3 hajtott tengely)
7 különbözõ DAF alváz letöltése
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
NEW!!! REAL LOGOS MOD 2.0 VERZIÓ STABIL TÖLTHETÕ INNEN:
http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15130
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Valaki adna egy valóban mûködõ Real Logo Pack -hoz linket?
Elõre is Köszi.
v1.1.11-ben, és most így mûködik:
Tachograf szerint indulsz 11 óráról. Telik az idõ egészen...
2:12 --- 1 ásítás (tiszta kép)
1:50 --- 1 ásítás (tiszta kép)
1:22 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:56 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:35 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:15 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:00 --- nem történik semmi
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- 1 kezdesz fáradni (homály)
0:00 --- -300€ bírság, a kihagyott pihenõ miatt
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- 1 ásítás (tiszta kép)
0:00 --- Elaludtál (homály) !!! ELVESZTETTED A GÉP FÖLÖTT A KONTROLLT !!! KB.: 5 másodpercig se fék, se kormány... semmi. És közben már látod a sok-sok €-t, amit a szervizben kell majd hagynod...
0:00 --- újabb -300€ bírság, a kihagyott pihenõ miatt
Na ez után jöttem ki írni.
Az idõ múlása a sebesség függvényében változik az autópályán és a városban, viszont az alsóbbrendû utakon ugyanolyan gyorsan telik ha állsz, mint ha haladnál.
Ez is elfogadható.
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Más: Ti kaptok e-maileket a játékban? Én össz vissz négyet kaptam a 32000 km-em alatt, az elsõ fuvarok során, azóta semmi...
http://www4.picturepush.com/photo/a/11254862/img/11254862.png
http://www1.picturepush.com/photo/a/11254859/img/11254859.png
Amikor ki szeretnél választani új fuvart és az összes elérhetõt meg szeretnéd tekinteni a listában, amely éppen elérhetõ a 'világban', akkor a lent található csúszka nem megy tovább, ha eléred az utolsó lapot, amely egy képernyõn elérhetõ. Kipróbáltam úgy, hogy ár szerinti sorrendbe állítottam a megbízásokat, és abban a városban, ahol éppen álltam, ott a legdrágább fuvar 38 ezer volt, a világ térképen viszont csak a 18 ezresekig jut el, mivel a csuszkával nem tudsz tovább lapozni. Az, hogy mi az éppen beállított sorrend, az mindegy.
Egy-egy város esetében ebbõl azért nincs probléma, mert ott maximum három-négy lapból áll a kínálat, a az összes elérhetõ fuvar esetében jóval több lapra van szükség, mint ami lent egy sorban fel van 'sorolva', amelyeken lapozni lehet.
Próbáljátok ki ti is!
"Megkérnék minden kedves fórumozót, látogatót, trollt és mindenkit aki itt jelen van, hogy hagyjátok abba a felesleges link kéregetéseket, a"honnan lehet letölteni?" és az ehhez hasonló hozzászólásokat. Amennyiben nem változik semmi, a topik be lesz ZÁRVA!"
Elõbb tanulj meg olvasni aztán ülj le a gép elé játszani...<#violent>#violent><#boxer>#boxer>
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Azt szeretném kérdezni, hogy a 2 és a 3 tengelyes kamionok között van gyakorlati különbség is, vagy ez is csak egy látvány elem?
Intelligens ember nem fekszik le aznap mikor felkelt! Addig ülj a buszon míg fiatal vagy, mert ha öreg leszel úgyse adják át a helyet!
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
| Aerocool Strike-X One, Intel Core i5 3330 3.0Ghz, ASRock Z77 Extreme 4, ASUS GeForce GTX560 DirectCUII OC 1GB, 10GB RAM 1333Mhz, Logitech G25 |
Vagyis: 4x2,4x4,6x2,6x4,6x6 <#eplus2>#eplus2>
5 különbözõ DAF alváz letöltése
(kár hogy 4 tengelyesek nem kerültek a játékba)
Konfig: Core i5 E760/2,8Ghz, 4GB RAM DDR3 1333Mhz, Gigabyte Gf GTX560Ti OC 1GB 2TB HDD
| Aerocool Strike-X One, Intel Core i5 3330 3.0Ghz, ASRock Z77 Extreme 4, ASUS GeForce GTX560 DirectCUII OC 1GB, 10GB RAM 1333Mhz, Logitech G25 |





