Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16358
Lehet már valahol pótot kamionokat letölteni?
ronso
#16357
Ujrakezdtem a játékot hitel nélkül 10 szinten most vettem meg az elsö verdát.elsö utam

Pihenö

Éjszakai haladás

Érkezés

Sakkoo.......Baszkiiii

#16356
de mod? eltudod küldeni?
Boxer HUN
#16355
<#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Titan
#16354
A legfrissebb ha jól tudom az 1.1.3. A GPS-en bejelöli, hogy hol van a cég telephelye(ahol fel tudod venni a kiválasztott munkát).

Boxer HUN
#16353
1.1.3

Piros zászlóval jelöli meg azt a helyet, ahová a választott fuvart le kell szállítani.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#16352
Megvettem a shopban...<#idiota>

#16351
1.1.3 már van 😊
#16350
Nem az a legfrisebb verzió, a második kérdésedre pedig a válasz az,hogy beállítod a GPS-t hogy odavigyen ahol el tudod vállalni a melót.

#16349
nagyon kérem vki válaszoljon már!
#16348
Nagyon szép lett 😊
Az asztalt és középre a zászlót hogy raktad bele?
Boxer HUN
#16347
Szép a szörnyeteg! <#eljen>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

V43 1105
#16346
5/5 <#eljen>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#16345



#16344
Azonnal kérek egy linket ha kész,elõre is köszönöm 😊)

#16343
melyik a legfrissebb verzió az 1.1.1?
és mit jelent a fuvar menüben a "beállítás célállomásnak" opció?
elõre is kösz a válaszokért!
Batmanci
#16342
14 mp-nél írja, hogy fake=kamu!
Azt is, hogy azért érdekes. (Lenne)

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

#16341
Értem végülis így is élvezhetõ nagyon a játék..... azért köszi
V43 1105
#16340
Még eléggé kiforratlan a modellek festése, várj még szerintem én is ezt teszem .. valószínûleg sok autót újra kell majd "mappolni" hogy rendesen festhetõek legyenek ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#16339
Hali tud nekem segíteni valaki abban hogy ets 2-ben a meglévõ kamionomra képet illetve feliratot tudok e csinálni vagy van e rá valamilyen mód amivel ez megoldható ha igen írjatok elõre is köszi jah és hogy ha lehetséges hol találok rá erre?


amugy innét üzzennék a játék alkotóinak 😄 végre egy nagyon szuper kamion szimulátor erre vártam már rég!!! támogassuk õket vegyük az eredeti lemezt 😊 szép munka
Titan
#16338


Én ezt használom. Ha youtubon nézed, akkor leírásban ott a letöltési link speedlimittel avagy anélkül...

#16337
FAKE! (Olyan Sony Vegas szaga van <#idiota> ! )

Szabi84
#16336
szép eredmény, pedig a játékról nem nagyon lehet olvasni teszteket sehol

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#16335

Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit

LACEJKA
#16334
Indulás..

934-km eddigi leghosszabb utam 😄

Boxer HUN
#16333
ricsa, az accod aktív.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#16332
kár pedig jó lenne 😞(
gomze
#16331
Nagyon jók lettek, ahhoz képest hogy csak próbálkozás!

aerolive
#16330
Csak egy rajongói videó.

#16329
ok egyik életre kelt. Köszönet!
#16328
akkora kamu ez a videó mint a ház.

#16327
ezt hogy lehet megcsináln?? multiplayer

#16326
Regeltem még 1 e-mail-el valamelyikre csak megjön majd a megerõsitõ mail ha nem akkor igy jártam 😄
#16325
0Diaz0
#16324
A Wabisok tetszenek... 😛

Linkelhetnéd majd... 😊

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

#16323
Valaki tudna linkelni olyan modot ami a fülkét mozgatja, találtam egyet de oda regisztrálni kell, az meg nem küldi a megerõsítõ e-mail-t. meg egy jó ai-is kellene, találtam pár darabot csak nem tudom melyik a jó. Köszi
Luspy
#16322
Pár érdekes kép, amiket eddig láttam <#vigyor>




norbee46
#16321
Nagyon ott van!!! <#eljen><#taps>

World of Trucks | My page https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=402173

#16320
Hamarosan




#16319
Újabb próbálkozások! <#smile>



ETS2 képgaléria: http://www.flickr.com/photos/_retoucher/sets/

#16318
bocsi de nem engedett nagyobbat felrakni de itt van 😊

https://plus.google.com/u/0/photos/111711365038256352116/albums/5804384341671090929/5804384344093520162
#16317
Én mentem a sávomban, és õ is. elkezdett indexelni és majdnem belém jött.

#16316
ricsa
Boxer HUN
#16315
Nagyítót is mellékeltél? Mert nem találom.. 😊

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#16314
Mi ott a neved?

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#16313
helló tudnátok segíteni? valahogy nem lehet lecserélni az emblémákat a merciknél ?

mellékelek egy képet a gépemrõl 😊 és köszi elõre is 😉
gomze
#16312
Ez tök jó! Még csak most tünt fel hogy mozgó állatok is vannak a városokon kívül, így mostmár nem olyan kihalt az ETS világa.

Lovak:


Tehenek:

#16311
Regeltem de nem kapok megerõsitõ mail-t...
0Diaz0
#16310
Hehe... fõleg hogy itt élek.. 😄 Kapnának is ha nem mennének jó zenék 😄

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

Stig95
#16309
Itt SG-n is veretlen megjelenése óta 😊

Ki mondta, hogy f??det rám?!