Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

attila49
#17061
Segítséget kérnék skacok!
Egyedi tervezésû skint szeretnék a kamionomon látni nem amik a játékba vannak...
Hogy oldható ez meg? A programot meg az ilyeneket tudom csak hol találom azokat a fájlokat amiket át kell festegetni??
Továbbá. A BASE.SCS-t nem tudom meg nyitni WinRar-al mert azt írja hogy : unknow format or damaged :/

FAN \\ Scania-Daf-Volvo / FAN Good Day To Die

#17060
Sziasztok!
Van egy olyan problémám hogy felvettem egy sofõrt (2.5 az értékelése) már ment vagy 3 fuvart és mindíg mikor megérkezett a rakománnyal kiirta hogy bevétel: -x euro. Tehát nem hogy plussz lett volna a bevétel még levont x eurot a kasszából.
Mit csináltam rosszul? Vagy mit kéne beállítanom?
bakkerman
#17059
áá de kitud borítani az AI...városban elindulok a fuvarral,már rajtam a pót,és egy egyszerû keresztezõdésnél belém zúg egy tag...és persze tõlem vonja le a 400 eurót,meg 5% sérülés a rakományon...és mindig ez van,városban mindig megszopatnak az autósok,autópályán,autóúton,szerpentineken semmi probléma,mostanában már gyorsan se hajtok(kivettem a no limit modot),de elindulásnál városban,vagy megérkezésnél városban már gyomoridegem van,hogy mikor fog valami gebasz történni...na meg az milyen dolog,hogy az AI éppenhogy átér zöld lámpán,átérek még én is,de az amíg befordul,addig már piros lesz,és a rakomány még a lámpa alatt áll,és kapom a red signal offense-t :S minden fuvarom-ból kb 1000 eurót ilyen szarságokra kell elköltenem :SS

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#17058
A kamion skineket hol találom? Lenne egy Scaniam, amit át akarok festeni.
#17057
Köszönöm a segítséget! Már meg is hozták 😄
#17056
Tessék itt van a link a magnum GPS-hez!
#17055
Most csak a mod mappába be kell illeszteni és akkor jó lesz?
#17054
Köszi
#17053

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17052
valaki küldene egy linket? Hogy ne szabályozzon le 90 nél! Köszönöm
Batmanci
#17051
Mentettem 5-be is, akkor is átváltott.
Igazából a model texturáját mutatja ilyenkor.
Aztán ott van az, ha gyári festést alkalmazok, akkor is átvált. Ahhoz pedig nem nyúltam.
Passz.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

SimaSuna
#17050
az a baj, hogy Te DXT3 mipmao 10-el mentetted..ezért vált át rózsaszínre.
DTX5 generate MIP map-ot használom...
Batmanci
#17049
Jó a temp, Suna?
Meg mizu, a lila tehénnel?

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

gigamen
#17048
Olaszország felé leizzadt az I-Shift rendesen a hegyek közt<#nevetes1>




Nagyon szép a táj, tele van kanyarokkal a szakasz, aki teheti fedezze fel.

Gis80s - köszönjüka mod-ot.
#17047
Gumiból vannak a táblák? <#wow1>

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17046
Fel van oldva a 4 mag? Mert nekem is ilyen procim van és lazán viszi a 4 magot. Ahogy néztem a játék a 4 magnak csak a 30%-át használja. A GPU meg 99%-on megy

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

VERESS 96
#17045
<#worship><#eljen>

Gis80s
#17044
Az a terv, köszönöm 😊 Nem tudsz valakit, aki elég jó pótükat szokott csinálni? 😊))

...::: http://www.g10design.hu/ :::...

#17043
Köszönöm szépen!
#17042
a gép többi része nagyjából OK, a 7750-nél erõsebb VGA ilyen gépbe pénzkidobás szóval jó választás. Az ASUS viszont drága, én ezt venném

http://ipon.hu/webshop/product/msi_r7750_pmd1gd5_oc_hd7750_1gb_gddr5_pcie/197601

arra ügyelj, hogy mindenképp gddr5-ös kartyát vegyél!

i5-2500k @4.0 ghz/ASUS hd 7850 maximum OC/AsRock p67 extreme 4/Kingston HyperX BLU 8gb 1600mhz/Corsair vx450 psu/Zalman cnps 10x Extreme cooler GOES LIKE HELL FUCKYEAH |,,/

TaRka0107
#17041
Trailer-en viszek trailer-eket Sczecin-be.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#17040
Stabilabb lesz a kamion kanyarokban, és jobban fog fordulni.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Titan
#17039
Skacok! Mi a különbség fizikai értelemben a 3 tengelyes traktorok között, hogy 2 tengelyt lehet kormányozni vagy 1-et és 2 hajtott? Melyik mire jó vagy jobb?

bullseye9
#17038
Nice. Fehér hûtõspóttal igen ütõs kombó lenne szvsz.

Gis80s
#17037
Egy kis up 😊




1920x1080

...::: http://www.g10design.hu/ :::...

SimaSuna
#17036
most rakodtam le...
#17035
Most ilyen:
Gigabyt GA-770T-D3L
AMD Phenom2 X2 555 Dual Core AM3
Kingston 2X2GB 1333Mhz DDR3
Asus ENGT 240/Di/512MD3 512MB PCI-E
És a videokártaát cserélném le.
#17034
Bár ezzel is elmenne nem maxon full Hd-ba de élvezhetõ lenne

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

gordon 24
#17033
Jó lenne😊) Kb sose lesz rá😊))

Downhill!!

#17032
Milyen géped van?

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17031
Srácok ezzel futna jó felbontásban, rendesen? Még mindig vacilálok....bocs.

http://www.kventa.hu/videokartya/144916-asus-videokartya-pci-ex16x-ati-hd-7750-1gb-ddr5-4.html
#17030
Én erre mindig azt mondom hogy gondolni kell a jövõre is 😊

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17029
Tetszik az összehasonlítás, de ahhoz olyan monitor is kell ami szépen tudja mutatni a látnivalókat.
De most csak videó kártyára van pénz. 😊

#17028
Majd utalok neked. Fent porosodik a pénz a padláson 😄

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

gordon 24
#17027
Egy kép:


Már csak a szélterelõ kell és kész! Csak kéne hozzá 50 ezer euro😊)


Downhill!!

#17026
De azért a mostani játékokhoz még elég lesz 😊

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

norbertember
#17025
Tegnap elmentem megvenni, de azt mondták elfogyott 😊 Mondták, hogy holnap lesz. Erre én, de akkor már 6000 lesz nem 4500. Akkor mondta, hogy menjek át másik boltba ott van még 1 db 😊 Sikerült megszereznem!

#17024
Ja és tekerd 8 perchez. ott kezdik el tesztelni. És igen ár-érték arányba jobb de nem tud többet a gtx 660-nál

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17023
Kb ilyen videó kártyám lesz.

http://www.ebolt.hu/product446251_category2551-Gigabyte_GeForce_GTX650_OC_GV_N650OC_2GI_2GB_PCI_E_monitorvezerlo.html


Akkor máshogy mondom. nincs pénzem a drágább videó kártyához..😄
Fordítva akartam írni a 2es pontot..😄

#17022

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17021
Xd ez mi?

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17020
Ha nem hiszed itt egy jó kis interjú! És bocs az offért

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17019
Ár-érték arányban jobb a 650 Ti. Ez így igaz.
Te azt írtad, hogy jobb mint a 660 ami nem valós.

#17018
Nekem azt mondta aki ezzel foglalkozik, hogy
1. árkülönbség olyan 20eFt- kb.
2. nem tud többet mint a 650 titan, mint a 660 sima.
3.és amiket itt ajánlottatok 660asok. elolvastam a kommenteket.. hát...

és találtam egy oldalt ami összehasonlította a két kütyüt.. vagy 1000% jobb mint ami most van, és kis különbség van a 650 és 660 között.(kivéve az ára) meg a megjelenés 1év különbség..

#17017
Valahogy úgy <#vigyor3>

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#17016
Aki ilyet mondott kezdjen el mással foglalkozni. 😊
650 Ti teszt

#17015
Végül nekem a Geforce 650 Titamiumot ajánlották, hogy jobb mint a 660-as.

#17014
Melyik processzoros videókártyát ajánlanátok hasonló tudás mellett? ATI, nVidia, vagy AMD ?
bakkerman
#17013
sima logitech kormányom van(tehát nem ilyen 900 meg ilyen egyéb fokos),és ez a gém játszhatatlan volt vele,minden 2. autópálya letérõn felborultam,billentyûzettel viszont isteni a játék,lazán lehet tartani a sávot,precízen fordulni kanyarokban(fõleg városban nehézkes ez ugye),nekem sokkal sokkal komfortosabb billel

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#17012
Billentyûzettel szerintem játszhatatlan egy komolyabb autós játék (pl. ez, vagy rFactor, Race07 és a jobb szimek). Egy DFGT 900 fokot fordul, akinek van rá pénze az vegye azt, amúgy is az a legolcsóbb Logitech kormány most a piacon. De amennyi ember, annyi féle vélemény/változat.

Off vége.