Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyedi tervezésû skint szeretnék a kamionomon látni nem amik a játékba vannak...
Hogy oldható ez meg? A programot meg az ilyeneket tudom csak hol találom azokat a fájlokat amiket át kell festegetni??
Továbbá. A BASE.SCS-t nem tudom meg nyitni WinRar-al mert azt írja hogy : unknow format or damaged :/
FAN \\ Scania-Daf-Volvo / FAN Good Day To Die
Van egy olyan problémám hogy felvettem egy sofõrt (2.5 az értékelése) már ment vagy 3 fuvart és mindíg mikor megérkezett a rakománnyal kiirta hogy bevétel: -x euro. Tehát nem hogy plussz lett volna a bevétel még levont x eurot a kasszából.
Mit csináltam rosszul? Vagy mit kéne beállítanom?
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Igazából a model texturáját mutatja ilyenkor.
Aztán ott van az, ha gyári festést alkalmazok, akkor is átvált. Ahhoz pedig nem nyúltam.
Passz.
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
DTX5 generate MIP map-ot használom...
Meg mizu, a lila tehénnel?
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
Nagyon szép a táj, tele van kanyarokkal a szakasz, aki teheti fedezze fel.
Gis80s - köszönjüka mod-ot.
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
http://ipon.hu/webshop/product/msi_r7750_pmd1gd5_oc_hd7750_1gb_gddr5_pcie/197601
arra ügyelj, hogy mindenképp gddr5-ös kartyát vegyél!
i5-2500k @4.0 ghz/ASUS hd 7850 maximum OC/AsRock p67 extreme 4/Kingston HyperX BLU 8gb 1600mhz/Corsair vx450 psu/Zalman cnps 10x Extreme cooler GOES LIKE HELL FUCKYEAH |,,/
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
Gigabyt GA-770T-D3L
AMD Phenom2 X2 555 Dual Core AM3
Kingston 2X2GB 1333Mhz DDR3
Asus ENGT 240/Di/512MD3 512MB PCI-E
És a videokártaát cserélném le.
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
http://www.kventa.hu/videokartya/144916-asus-videokartya-pci-ex16x-ati-hd-7750-1gb-ddr5-4.html
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
De most csak videó kártyára van pénz. 😊
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
http://www.ebolt.hu/product446251_category2551-Gigabyte_GeForce_GTX650_OC_GV_N650OC_2GI_2GB_PCI_E_monitorvezerlo.html
Akkor máshogy mondom. nincs pénzem a drágább videó kártyához..😄
Fordítva akartam írni a 2es pontot..😄
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Te azt írtad, hogy jobb mint a 660 ami nem valós.
1. árkülönbség olyan 20eFt- kb.
2. nem tud többet mint a 650 titan, mint a 660 sima.
3.és amiket itt ajánlottatok 660asok. elolvastam a kommenteket.. hát...
és találtam egy oldalt ami összehasonlította a két kütyüt.. vagy 1000% jobb mint ami most van, és kis különbség van a 650 és 660 között.(kivéve az ára) meg a megjelenés 1év különbség..
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
650 Ti teszt
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Off vége.


