Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

nico79
#17111
Sziasztok.

Man kamiont melyik városban tudok venni?

Illetve hány patch jelent meg a játékhoz?

Tekerd a kormányt ahogy bírod, és nyomd a gázt padlóra.Csak a gyávák nem mernek kérdezni.

kutizsolt
#17110
hello
valaik abban tudna segiteni hogy ets2 bol hogy tudnam at teni a belsot gts be??

V-Power Shell

#17109
Es ezen sokat kellett gondolkozz....?:-p😄
#17108
Sziasztok!
Rájöttem valamire: Angliában azért vannak azok az alacsony sebességkorlátozások mert ott nem km/h-ban van megadva a sebesség hanem mph-ban 😄DD
Cujo HuN
#17107
Mercedes
én egy pont ugyan ilyennel dolgoztam 1hónapot,én hoztam haza a céghez átadás után.az életben sem sokkal hangosabb,esetleg picit többféle mechanikai zaj szûrõdik be...az elõválasztós váltó hangja mikor hülyeséget csinálsz,na az hangosan kerepel 😊

longhaul
#17106
Melyik Országba havazik? Vagy nincs ilyen lehetõség?

OMSI FOREVER!!!

#17105
Szépen zuhog... 😊

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

#17104
Bocsi ez lemaradt!
#17103
Brno elõtt elkapott a vihar


Bentrõl
Batmanci
#17102
A restacarra beregelsz, és a letöltések között ott a szem-szájnak ingere.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Magnum PI
#17101
Ez engem is érdekelne...

#17100
Arra van valami megoldás, hogy az utastérben, ne olyan legyen mintha egy zajmentes fülkében ülnék? Vagy ez tényleg ilyen, hogy alig lehet hallani a motor hangját?

Jah Live!

Batmanci
#17099
Hali, Boxer!
Attól a modtól meggyógyulok?
Nem leszek csupa lila, vagy inkább bugyirózsaszín?

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Boxer HUN
#17098
#17083

Én ezt a kétféle beállítást használom..



https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

kutizsolt
#17097


V-Power Shell

marka47613
#17096
Gyönyörû szép!

SimaSuna
#17095
162 😊
#17094
Ez tapasztalataim szerint teljesen nem így van, rendkívül sok új lehetõség lett, és sajnos sok lehetõség volt a moddolás/konvertálás terén. Én már STDS-nél elkezdtem nézegetni a moddolást, csúful is sikerült egy-kettõ konvertálásom, aztán lettek türhetõek is.(amikrõl képeket töltöttem fel). Most az ETS2-nél még nem találtam olyan dolgot amivel ne találkoztam még korábbról. Visszatérve az eredeti alkatrészekhez, sajnos a tükrök azok, amelyeket max. cserélni, de törölni egyáltalán nem lehet, vagy akkor az interiorban a tükrökben nagy feketeség lesz, ami játék szempontjából szvsz. nem a legmegfelelõbb. De lehet egy modellt úgy is konvertálni, hogy aztán késõbb a tunning mûhelyben lehessen rá extrákat dobni. Ez a legtöbb esetben egy egyszerû dummy beállítás. Ugye itt a meglévõ márkák alkatrészeinek a felhasználására gondolok.(tükrök,kilincsek,napellenzõk,lámpák,stb.A kerék konvertálása nagyjából semmiben nem tér el a korábbi konvertálási módoktól, csupán shadow modellt kell hozzáadni, amely az árnyékot szolgálja. A ragyogást én Z-Modelerben egy sötétítéssel elõzöm meg(Surface/Paint/Color), itt fekete vagy legalább is sötétzürkével. És igen, mint bullseye9 is említette már vannak Tutorial videók, amelyek nagy segítséget jelentenek.

Már pár embernek elmondtam, a moddolást ne kamion konverttel kezdjétek, mert az a legnehezebb (sajnos). Sokkal inkább javaslom egy kerék, trailer, interior átalakítását. Ezekbõl lehet rájönni az alapdolgokra. Kamionnál több mindenre kell figyelni, a kabin elemeket a megfelelõ könyvtárba tenni Z-Modelerben, dummykra, Properties megfelelõen legyen beállítva stb. . A Z-Modeler 3-al való konvertálást sem javalott, mivel még kiforratlanabb a folyamat, mint elõdjénél. Z-Modeler 2 + etsedit.exe-vel eddig majdnem mindent tudtam megfelelõen alakítgatni.

És egy bizonyíték, ez a MAN TGX egy az egyben a GTS-bõl lett áthozva, úgy alakítva, hogy igazodjon a már elõre meglévõ SCS-es alkatrészekhez (természetesen tunningolni is lehet). Persze az is igaz, hogy beletelett egy délutánomba kialakítani,de szvsz. megérte: <#idiota>

#17093
Az nem semmi, én "csak" 142-vel tudtam eddig padlózni!<#wave>
#17092
Döcögök a kapaszkodósávba...


Szép a panoráma...


Dugóban...

#17091
Nincsmit!
#17090
Megköszöntem!

wollnerd
#17089
Hmm... Sok rádiócsatorna van ami nekem eszembe se jutott. 😊 Ha megengeded, ezeket is berakom a következõ verziómba. Természeten a te neveddel (készítõ) együtt. (nem tudom hogy mikorra tervezem)

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

gigamen
#17088
Köszönjük szépen.
fuszhi
#17087
Részemrõl úgy gondolok erre a dologra hogy a márkajelzések kijavítása még ésszerû dolog esetleg egy két újság kép zászló a fülkébe ami otthonosabbá teheti a vasat, de nagy átváltoztatások sok munkával járnak és egyes típusoknál változhat a méret is így máshova kerül a lépcsõ illetve egyes elemek és a gyári tuningolást kidobhatjuk a kukába hiszen azok az elemek minden egyes kamion egyes pontjához vannak igazítva tehát jó nagy átalakítás ha azt szeretnénk a gyári elemeket továbbra is lehessen használni az új szekéren. Persze ízlések és pofonok, hiszen aki készít saját kamiont az gondolom már az átalakítás alkalmával tesz rá olyan elemeket ami miatt nem is kell neki foglalkozni ilyesmivel.

"A memória a tapasztalat terméke. Így a tudat visszahatás a tapasztalatok útján b?vül."

ronso
#17086
Ebben mit élveztek,hogy igy hintázik a fülke? Én sok géppel dolgoztam már de egyik sem hintázott igy talán a merci kicsit de ez inkább egy körhintára hasnlit..Ez abszolut nem realisztikus.

Sakkoo.......Baszkiiii

#17085
Sziasztok!

Én is készítettem egy még a GTS-bõl maradt rádió stream-et , és most tettem hozzá még párat , csupa magyar rádió adók .

LISTA :

Class Fm , Rise Fm , Neo Fm , Cool Fm , Rádió Face , Laza Rádió , After House Rádió ,Callisto Rádió ,
Mix Rádió , Megadance Rádió , Rádió FM 95 , Retro Rádió Nyíregyháza , Rockvilág.hu Rádió , Mix FM Rádió ,
Maxi Disco Rádió , Rádió 1 , Ozone FM , All In Party Rádió , Digital FM , N-Joy Rádió Marcali ,
N-Joy Rádió Letenye , N-Joy Rádió Szigetvár , Gong FM Rádió Kecskemét , Balti Rádió , Rádió M , Frisss FM ,
Giga Rádió , Motoros Hang Rádió , Paradise FM , Rádió Italo Disco Hungary , FM 1 Rádió , Dió Rádió ,
Rádió Top , Rádió Max .

LETÖLTÉS

#17084
Hali! Szedtem egy Ai speed up modot de a kamionok még mindig 72km/h val mennek elõttem autópályán az miért van? Azt is próbáltam hogy ugye 20% al mennek kevesebbet így többet írtam be de így is ugyan úgy mennek.

Oliverius
#17083
Köszönöm!

#17082
Nem annyira ördöngõs, bele fogsz jönni, ne aggódj! 😄

atila4
#17081
Valahogy a vezetõ fülkében hátrébb lehet tolni a nézetet?

ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com

#17080
Valaki nem tudja, hogy letölthetõ-e már a waberers pótkocsi?

Esetleg valaki megcsinálná egy modba, hogyha elõzök egy kamiont, akkor az villantson, pl. ha beférek elé, mint a valóságban? 😊

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

bullseye9
#17079
Játékba került nagy nehezen egy modell, de még száz sebbõl vérzik:



Elégedett is lennék, ha:
- néhány alkatrész nem ragyogna úgy, mint a Salamon t*k*...
- tudnám, hogy kell kereket konvertálni 😄
- el tudnám tüntetni az eredeti modell (Magnum) tükröt
- nem lenne ilyen k. bonyolult az egész moddolás, hogy a végére már magam sem tudom, hogyan került játékba a cucc.

Minden esetre véleményem szerint ha valaki ezzel a játékkal akarja kezdeni a moddolás megtanulását, nagyon kösse fel a nadrágot. Komoly elõnynek bizonyult az elõzõek (ETS, GTS, de leginkább STDS) ismerete.

Playtruck-on van kétféle leírás is a konvertálásra, ebben a topicban. Fordító vagy Chrome használata elõny, a 2. hsz.-ben egy videó van a gyári gépek játékba történõ visszarakásáról, nekem az segített.

Batmanci
#17078
Nos, nem csoda.
Kell hozzá egy SCSExtractor v1.0.
Látszólag nem csinál semmit, de várd meg amíg befejezi a kibontást.
Amit át kell festened, két féle lehet.
Festheted, a gyári bõröket, de magát a saját gépedet már a templéttel kell - ami nem is igazán templét -.

Az elsõt itt találod: base\vehicle\truck\upgrade\paintjob\(a verda neve, vagy a számozott festések)
Az utóbbit pedig itt: base\vehicle\truck\(a verda neve)\color.dds (Ettõl aztán minden azonos típus egyforma lesz, de nem találkozol túl sûrûn velük. Ha mégis, képzeld, hogy a flottádhoz tartozik)

Ha pótot is akarsz: base\vehicle\trailer_eu\company\(Liszenszeletlen - nagyon magyaros - név)

Írtad a többi megy, így nem várok további kérdést, mert nekem is van életem.
...Csak szar! 😊

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Titan
#17077
Alakul! Egyre jobb lesz! 😄

#17076
ETS2 Fórum - Hiba

Nincs jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez.

#17075
Szivesen.<#hamm>

#17074
kösz 😊
#17073
Lehet!Elõször 180000€ lesz utána 100000€, és ha megvan mind a két fejlesztés, akkor 5 sofõrnek és 5 kamionnak lesz helye.<#mf1>

#17072
Egyenlõre nincs saját kamionom 😞
A garázs -t lehet feljeszteni pénzért?
#17071
A kamionjaid felsorolásánál ott van, hogy melyik kamionod hol van beleértve a sajátodat is!

#17070
Arra sajna nem emlékszem melyik városban kezdtem.Van rá mód kideríteni?
#17069

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#17068
#17067
Ott van a garázsod ahol az egész játékot kezdted!

#17067
Sziasztok.

A térkép hogyan jelöli a garázsod helyét? Vagy hogy lehet mondjuk megtudni hogy az alap garázst hova kérted?
#17066
Igen oda kell bemásolni

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

Boxer HUN
#17065
Este küldök képet az opciómról...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Oliverius
#17064
Sziasztok!

Valaki tudna pü-be segíteni hogy kell a kormányt(Logitech MOMO) jól belõni mert nekem nem akar sikerülni.
Elõre is köszönöm!

jozsiking
#17063
Sziasztok.

#17062
Ne is mondd és nekem már a 3% sérülés a kamionon 5000eurómba kerül 😞 Engem még az idegesít,hogy gondol egyet és pár méterrel elõttem miért is ne vágna elém,hogy álljak meg?? Átküldöm 90-el a msáik sávba,mert nem bírok megállni. Ja és azt kihagytam,hogy egyszerû egyenes útszakaszon gondol egyet,ha szorosan mögötte megyek,hogy beleáll a fékbe amikor senki sehol csak a nagy hosszú egyenes,hogy roh...jon meg. 😞